9 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışman ve ona ilgi göstermen olası. Hayatına yeni bir sayfa açabilirsin. Yeni kişilere odaklanmak sana daha pozitif bir etki sağlayabilir. Bugün buna odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine çekidüzen vermek isteyebilirsin bugün. Aynada gördüğün kişiyle barışmak isteyebilirsin. Kişisel bakım, bir güzellik rutini sana kendini daha iyi hissettirebilir. Kendine özen göstermelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyleri aceleye getirmemek seni zorlayabilir. Çünkü hislerin çok yoğun olabilir. Yine de kendini ve karşındaki insanı zorlamamak daha iyi etkiler çekebilir sana.

Para

İşi bir kenara bırakınca dünyanın sonu gelecek gibi düşünmek bir yanılsama olabilir. Bugün bir şeyleri ertelemenin aslında o kadar kötü bir fikir olmadığını görebilirsin. İşleri oluruna bırakmak daha iyi bir etki sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün çevreni temiz tutmak, organize etmek ve güzel dekorasyon seçeneklerine odaklanmak seni daha mutlu edebilir. Yaşam alanını güzelleştirebilirsin. Yeşil bitkilerle hayatını daha da renklendirebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermelisin. Dikkat etmen gereken şeyler ağrılardan çok ağrılara sebep olabilecek rutinler olabilir. Daha temiz ve güzel bir rutin oluşturmak iyi bir önlem almanı sağlayabilir.

Aşk

Aşka kendini kapatmış olabilirsin. Burada sorman gereken şey şu: "Nereye kadar?" Nereye kadar kendini başka ve güzel etkilere kapatacaksın? Bugün kendine bunu sorabilirsin.

Para

Paranı kendi isteklerin için harcamada kendini geri çekmemelisin. Kendi paranı kendin harcamalısın. Başkalarının bunun üzerinde plan yapmasına izin vermemen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnini farklı şeylere açmak sana iyi gelebilir. Yeni konulara odaklanmak, yeni şeyler öğrenmek seni mutlu edecek. Zihnini farklı şeylere vererek daha keyifli bir gün geçirebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemlerini artırman gerekecek. Hijyene ve mesafeye özen göstermelisin. Dikkatli davranmak ve önlemleri elden bırakmamak sana daha iyi gelebilir. Bu konuda önce kendinden emin olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar kurmak için daha güzel fırsatlarla karşılaşabilirsin. Aşka kendini daha rahat açacaksın. Sevdiğin kişiyle ilginç konular hakkında konuşmalar yapabilirsin.

Para

Maddi konularda değişime gitmen olası. Tasarruf planlarını farklılaştırabilirsin. Kendine ayırdığın bütçeyi değiştirebilirsin. Daha sağlıklı kararlar alarak kendi elini kuvvetlendirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Eğer kariyerinde değişim istiyorsan bugün güzel fırsatlarla karşılaşabilirsin. Daha fazla içine sinen fırsatlarla karşılaşman olası. İnsanlarla iletişimini artırman ve yeni şeylere odaklanman sana güzel getiriler sunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini yüksek tutmak için çabalara girebilirsin. Daha sağlıklı bir bünye için sıcak içecekler içmek ve vücudunu sıcak tutmak önemli olabilir. Virüs tehdidi ile ufak grip veya soğuk algınlıklarını görmezden gelmemelisin.

Aşk

Aşka kendini açman olası. Değişimler seni her yönden sarabilir. Yeni bir insan ile tanışabilir, ondan hoşlanabilirsin. Kendini güzel etkilere açmanın faydasını göreceksin.

Para

Maddi konularda yenilik sana daha iyi gelecek. İş değiştirmek, farklı projelere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Para getirecek konularda eskilere takılı kalmamalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni bir arkadaş edinebilirsin. Keyifli sohbetlere kendini açman olası. Güzel bir sohbet, yeni bir kişi sana daha güzel bir bakış açısı katabilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için biraz daha keyif aldığın etkinliklere odaklanabilirsin. Eğlenebileceğin bir aktivite sana iyi gelebilir. Bu sürece sevdiğin birisini de dahil edebilirsin.

Aşk

Aşkta isteklerini görmemek seni üzmüş olsa da geleceğinden ümidi kesmemelisin. Dün yaşanan gerginlikler bugüne ve yarına yansımamalı. Bir şeylerden ders çıkarıp yola devam etmeyi tercih edebilirsin bugün.

Para

Parasal konulara biraz ara vermek sana iyi gelebilir. Maddi kaygılarla güne başlamamak sana daha iyi gelecek. Dikkatini farklı konulara yönlendirebilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aklına yeni fikirler gelebilir. Daha keyifli hayaller kurabilirsin. İdeallerine daha fazla odaklanman olası. Bazı şeyleri gerçekliğe dökmek için çaba göstermek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini açmak, kafanı boşaltmak için biraz kendince veya sevdiklerinle zaman geçirmeye ihtiyacın olabilir. Günün stresini üzerinden atabileceğin bir ortamda kafa dinlemek sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için çabalara girebilirsin. Onunla daha keyifli iletişimler kurmak adına güzel adımlar atabileceksin. Keyifli ve mutlu bir gün için enerji harcayacaksın.

Para

Eğer başlamak istediğin yeni bir proje varsa bunun sonundaki parayı düşünmeden işe başlaman gerekecek. Zira para odaklı yeni bir şeye başlamak seni gereğinden fazla yorabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün manevi konular daha fazla gündeminde olabilir. Hayatından memnun musun? Sevdiklerini mutlu ediyor musun? İnsanlarla aran nasıl? Bugün bu konular seni daha fazla düşündürebilir. Kendi ruh halini gözden geçirebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi bir enerji sağlayacak. Vücudundaki toksinleri atmak ve daha sağlıklı bir bedene kavuşmak için su tüketimini artırmalısın. Bu süreçte şekeri de kesmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta isteklerini elde edememek seni üzmüş olabilir ama bu durum kendine daha fazla yönelmene vesile olabilir. Kendi beklentilerini, isteklerini gözden geçirebilir ve aşkta senin ne kattığını gözden geçirebilirsin.

Para

Ortak işler ve ortak sorumluluklar söz konusu olduğunda üstüne düşeni yaptığından emin olmalısın. Etrafında sana güvenerek hareket eden insanları zorda bırakmaman gerekecek. Bugün bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Yeni bir kariyer hayali bugün seni daha da sarabilir. Parasal açıdan daha güzel kararlar alabilirsin. Geleceğini yönlendirmede çok daha başarılı olacaksın. Bu etkiyi sonuna kadar kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha doğru kararlar almaya başlaman gerekecek. Gerektiğinde doktora gitmekten çekinmemelisin. Dikkatli davranmak ve seni endişelendiren sağlık konuları için sağlam adımlar atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka kendini hazır hissediyor musun? Esas soru bu olabilir. Eğer yarın karşına hayatının aşkı çıkacaksa onu görmezden gelecek bir ruh halinde olmaman gerek. Bugün kendini bu konularda sorgulayabilirsin.

Para

Yeni iş teklifleri, ortak çalışmalar gündemine gelebilir. Alacağın telefonlar veya e-mailler seni çok daha kârlı işlere itebilir. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara daha dikkatle bakabilirsin. Aslında etrafında olan ama dikkatle bakmadığın insanlar daha fazla ilgi çekebilir. İnsanlarla iletişimin daha da artabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığını düşünmen gerekebilir. Onların özellikle bu virüs zamanlarında kötü etkilenmemesi için dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve onları yönlendirmek sana düşebilir.

Aşk

Aşka daha samimi bakacaksın. Sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli iletişimler oluşturacaksın. Eğer hayatında birisi yoksa yeni birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda kendi kararlarına göre hareket etmek sana mutluluk getirecek. Kendin için masrafa girebilirsin. Daha keyifli harcamalarla kendini sevindirebilirsin. Kısacası alışveriş günü bugün!
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hayal gücün daha da artabilir. Algıların kuvvetlenebilir, zihinsel olarak daha farklı hissedebilirsin. Eskilerin tabiriyle gözlerinden ateş fışkırabilir. Bu güzel enerjiyi yolunda gitmeyen şeyleri çözmeye kullanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek adına mutfağa girmen gerekecek. Kendin için yemek hazırlamalısın. Sağlıklı beslenmek için mevsim sebzelerinden sıcak yemekler hazırlamak sana daha iyi bir enerji getirebilir.

Aşk

Aşkta daha mutlu olacağın bir gün olacak. Hoşlandığın birisi varsa bugün onunla daha güzel bir iletişime girebilirsin. Bir şeyler senin için daha kolay ilerleyebilir bugün.

Para

Parasal açıdan sana kazanç getirmesi adına uğraştığın işlerde değişim yapman olası. Ya yeni bir iş fırsatı ya da yeni bir proje seni daha da heyecanlandırabilir. Değişime gidebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün her zamankinden daha sıcak ve samimi bir ruh halinde olabilirsin. Keyfin yerine gelebilir. Daha önceden halledemediğin meseleleri daha rahat çözebilirsin. Güne daha rahat başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak içecekler tüketmek sana daha iyi gelebilir. Bünyeni sağlam tutmak için hem sıkı giyinmeli hem de sıcak içecekler tüketmelisin. Bağışıklığını düşürmemeye gayret etmen gerekecek.

Aşk

Aşka yeni bir bakış açısı getirebilirsin. Daha önceden içine sinmeyen şeylere daha farklı yaklaşabilirsin. Yeni bir aşk, yeni bir insan sana daha mutluluk getirebilir.

Para

Maddi konularda içine sinmeyen mevzuları kesmek için iyi bir gün olacak. Gereksiz masrafları kesebilir, hoşlanmadığın işi veya projeyi bitirebilirsin. Biraz daha kafan rahat olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini her zamankinden daha sosyal hissedebilirsin. Daha fazla insan ile konuşmak isteyebilir, işe eğlenceli tarafından bakabilirsin. İnsanlarla telefonlaşmak bile sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize zaman ayırabilirsin. Kendine daha iyi bir enerji düzeyi yakalamak için biraz daha hareket edebilirsin. Kaslarını çalıştırman sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi konuşmalar yapman olası. Eğer bir süredir yolunda gitmeyen mevzular varsa bugün bunları çözebilirsin. Daha keyifli konuşmalarla aşkınızı artırabilirsiniz.

Para

İş mevzularına odaklanırken keyfin yerine gelebilir. Olaya sadece cebine girecek para olarak bakmaman mümkün. İleride neler yapacağına daha net karar verebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel