9 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Aralık 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün dikkatini toparlamalı ve kafanı sıkan konuları çözmek için adımlar atmalısın. Yeni ve farklı olana ilgin olsa da önceki mevzuları çözmek önceliğin olmalı bugün. Böylece ilerisi için hayatında yer açabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Hem baş ağrıları için hem de sindirim sistemini yormamak için bu gerekli olabilir. Vücudunun daha fazla su ihtiyacı olabilir ve bunu çözmek için harekete geçmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir film izlemek sana daha iyi gelebilir. Sakin ve rahat bir ortamda bulunmak ve dikkatinizi farklı şeylere vermek sizde daha iyi bir etki yaratacak. Kafanızı dağıtmak önceliğiniz olmalı bugün.

Para

Bugün yeni projelere başlarken veya iş konusunda üretkenliğini vereceğin konularda biraz dikkatli olmalısın. Hevesli başlangıçlar yerine dikkatle analiz etmen gereken konular olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bazı konularda elde ettiğin başarıları insanlarla paylaşmak isteyebilirsin bugün. Uzun bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir durumun istediğin şekle girmesini sevdiklerinle paylaşmak sana daha iyi gelecek. Ancak etrafındaki herkesin senin için mutlu olmasını beklememelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi sağlığını düşünerek kullanabilirsin. Daha fazla egzersiz yapman gerekiyor olabilir. Bugün yeni bir egzersiz programı çıkarmak ve farklı bir rutin hazırlamak daha kolay olabilir.

Aşk

Aşk konularına daha pozitif bakacağın bir gündesin. Bu konularda daha keyifli vakitler geçirmek için senin bazı planlar yapman gerekebilir. Hoşlandığın kişiyi güzel yerlere davet edebilir ve ilk adımı sen atabilirsin.

Para

Bugün parasal konularda ilerisi için atabileceğin adımları düşünmen gerekecek. Eğer kendini sıkıntılı bir durumda bulduysan bu durumdan kurtulmak için daha mantıklı fikirler üretebilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni şeylere başlama arzusu seni saracak. Ancak büyük adımlar atmadan önce iki kere düşünmen gereken bir gündesin. Daha büyük strese girmeden önce halihazırda seni sıkan konuları halletmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri geride bırakmak ve daha güzel bir hafta geçirmek için derin nefes egzersizleri yapmak ve esneme hareketlerine özen göstermek daha iyi olabilir bugün. Vücudunun hareket kabiliyetini artırmak ve bol bol oksijen almak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Eğer hayatında kimse yoksa o zaman kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. Aşk konularında kendini güzel etkilere açmak için bugün kendi kafanı dinleyebilirsin.

Para

Bugün para kazanmak için büyük fırsatların olmayabilir belki, ama elindekileri değerlendirmek için güzel bir fırsatın olacak. Paranı kendi isteklerine harcamak veya yeni projelere başlamak sana iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni fikir üretme konularında fazla sıkıntın olmayacak. Ancak parasal olarak bu fikirleri destekleyemeyebilirsin. O yüzden güzel konulardaki fikirlerini sevdiğin insanlarla paylaşmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava egzersizleri ve derin nefes alıp vermeler sana daha iyi gelebilir. Bugün kendini eve kapatmamalı ve tembellik etmemelisin. Her ne kadar bunu istesen de… Enerjini yükseltmek için biraz çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli muhabbetlere girebilirsin bugün. Her ikinizin de kafasını dağıtmak istemesi ve farklı konulara yönelme arzusu ağır basabilir. Kafanızı dinleyecek ve daha keyifli şeylere odaklanacağınız bir gün planlayabilirsin.

Para

Bugün maddi konularda büyük gelişmeler beklemek yerine sahip olduklarına sevinebilirsin. Kendini gereksiz yere daha fazlası için odaklamamalı ve bugün için şükretmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Parasal konularda güzel gelişmeler ve iş durumları karşına çıkabilir. İleride eline geçecek paraları artıracak bazı durumlarla karşılaşabilirsin. Parasal olarak kendine daha fazla güvenmek hayatının diğer konularında da olumlu etki yaratacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Acele etmemek ve her şeye zaman vermek sana daha iyi gelebilir. Kendini gereksiz yere yormamak ve enerjini gün içerisinde korumak için iş bölümü yapmalı ve kendine fazla yüklenmemelisin bugün.

Aşk

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişim biraz şekil değiştirebilir. Aşk konularında beklediğin gelişmeleri göremeyebilirsin. Bunun yerine kendi işlerine odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

Parasal konularda yeni araştırmalar yapmak sana iyi kazançlar getirebilir. Eğer farklı bir işe veya projeye başlayacaksan o zaman bu konularda ne elde edebileceğini bilerek konuya girmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlardan bazıları senin manevi desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu kişilere destek olmak ve onların yardımına koşmak insanlarla aranda daha iyi bir etki oluşturacak. Sosyal konularda daha aktif olacaksın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İsteklerine vakit ayırmak senin için önemli olabilir. Sağlığını düşünerek bir iş planlaması yapmak ve bazı şeyleri zamana bölmek sana daha iyi gelecek. İsteklerini belli zaman aralıkları ile gerçekleştirmek gereksiz yorgunlukların önüne geçebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye sıkıntılarını ve dertlerini anlatmaktan çekinmemelisin. Aranızdaki paylaşımı artırmak için sadece keyifli olayları beklememelisin. Bazı konularda içini sıkan durumları paylaşmak ikiniz için de iyi olabilir.

Para

Parasal konularda karşına çıkan sıkıntıları çözmek için kolları sıvayabilirsin. Ancak bazı durumları tek başına çözmemen gerekecek. Etrafındaki insanların da eşit derecede sorumluluk alması senin için önemli olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmek etrafında olan bitenle daha dikkatli olmanı da sağlayabilir. Hem iş hem de aşk konularına daha fazla zaman ayırmana yetecek bir enerjin olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel enerjini artırman gereken bir gün. Daha fazla iş halletmek ve gün içerisinde daha enerjik olmak için hem yediklerine hem de tükettiğin içeceklere dikkat etmelisin. Şekerden uzak durmak ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde bazı gerginlikler olabilir. Her iki taraf da kendi isteklerini yaptırmak konusunda baskın çıkmaya çalışabilir. Bu durumun gerginliğe yol açmaması için iki tarafın da anlayışlı davranması gerekecek.

Para

Bugün insanlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutmalısın. Gereksiz yanlış anlaşılmalarda kaybolmak yerine bazı bilgileri iki kere kontrol etmek hem insan ilişkilerinde hem de maddi durumlarda sana güzel bir durum sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni bir iş mevzusu gündeme gelebilir. Daha farklı bir yol izlemen gerektiğini görebilirsin. İş ve kariyer konularında güzel başarılar elde edebilecek ve kendini bu alanda daha iyi ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla aranda sağlıklı sınırlar çizmek stres seviyesini azaltmanda faydalı olabilir. Kendini gereksiz gerginlikler içinde bulmamak ve bu gerginliklerle kendini yormamak için sınır çekmeyi öğrenmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim beklenmedik bir biçimde güzelleşebilir. Aşk konularında yeni ve keyifli adımlara daha fazla odaklanmalısın. Sevdiğin kişiyle aranda daha güzel bir iletişim kurmak için enerjini yüksek tutmalısın bugün.

Para

Maddi konularda kafan daha rahat olacak bugün. O yüzden bu güzel rahatlığı, farklı şeylere odaklanarak kullanabilirsin. Parasal olarak içinin rahat edeceği ve rahat para harcayacağın bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Kariyer konularında daha keyifli gelişmeler kapıda olabilir. Kendini yeni konulara açmak ve insanlarla arandaki iletişimi daha pozitif tutmak maddi konularda da fayda sağlayacak. İş konularında güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve güzel konulara odaklanmak için meditasyon konularına özen göstermelisin. Hayatında yaşanan keyifli gelişmelere daha sıkı sarılmak için stresin etkilerini vücudundan atman gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki enerjiyi yenilemek sizin için önemli olabilir. İkinizin de sevdiği konulara odaklanması ve aranızdaki iletişimi daha yapıcı tutmanız bugün size iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanların fikirlerine saygı duymak güzel bir şeydir. Ancak bu amaçla kendi fikirlerini gözardı etmek o kadar iyi bir hareket değil. Parasal konularda kendi düşüncelerini dile getirmekten çekinmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Keyifli bir gün geçirmek için hevesle bekliyor olabilirsin bir süredir. Bugün o gün olabilir. Kafana göre takılmak ve isteklerine vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Bu konulara odaklanırken parasal konularda biraz dikkatli olmanda fayda olacak yine de.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri hem fiziksel hem de zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir. Kendini daha iyi hissetmek için açık havada bulunman gerekecek. Bugün evde tembellik yapmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını gözardı edebilirsin bugün. Ancak bu konuda daha fazla destek sağlamak sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiye özen gösterdiğini belli etmek için biraz daha çaba göstermelisin.

Para

Maddi konularda bazı ödemeler seni sıkıştırabilir. Ancak genel olarak kendini toparlamak ve bir daha aynı sıkıntıya düşmemek için yeni fikirler edinebilirsin bugün. Bu durumdan kendine bir ders çıkarmak sana iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanlar ile alakalı bazı üzücü veya endişe verici haberler alabilirsin. Bu haberlere karşı sakin kalmak ve yapıcı davranmak öneli olacak. Sevdiklerine destek olmak kendini iyi hissettirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dengeli ve düzenli bir hayatın önemini daha fazla görebilirsin. Sağlık açısından daha yapıcı olmak için güzel bir rutine sahip olmak isteyebilir ve bunun için hazırlık yapabilirsin. Genel olarak sağlığını düşüneceğin bir gün olacak.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni ve keyifli etkilere açman gerekebilir. Yeni bir aşkın hissini yaşayabilirsin bugün. Daha farklı ve güzel bir etkiye kendini hazırlamak çok daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Para

Maddi konularda bir sonraki adımını öğrenmek için güzel bir gün olabilir. Parasal açıdan daha rahat hareket edebilmek için kendini esnetmen ve daha pozitif düşünmen sana daha iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün ertelenebilecek planlar seni biraz gerebilir. Ancak planlarda esnek olmak ve ileriyi düşünerek hareket etmek seni rahatlatacak. Bazı şeyleri bugünden halletmek için çok ısrarcı olmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün esneme hareketlerine daha fazla özen göstermelisin. Kaslarını esnetmek ve eklemlerini hareket ettirmek sana daha iyi gelecek. Vücudunun hareket kabiliyetini artırmaya öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyle daha da yakınlaşabilirsin. Aranzıda daha keyifli muhabbetler olabilir. Bazı şeyler kendiliğinden gelişebilir ve seni daha da mutlu edebilir. Aşkta mutluluğa hazır olmalısın.

Para

Bugün maddi konularda stratejini yenileme günü. Parasal anlamda sadece masrafları kısmak için değil genel olarak gidişatını değerlendirebilir ve daha yapıcı olabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel