9 Ağustos 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ağustos 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün enerjinin düşük olması üretkenliğini etkilememeli. Sorunlara karşı yaratıcı çözümler üretmeye devam etmek senin için önemli bir hal alabilir. Kendini toparlamak adına daha fazla çaba gösterebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini gün içinde sık sık yenilemek ihtiyacı duyabilirsin bugün. Yenilenmeye özen göstermek için egzersizi ihmal etmemen gerekecek mesela. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak da genel anlamda sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda ilgileri üstüne çekebilirsin. Senden hoşlanan insanların sana gelip bir şeyler söylemesi olası. Ancak bu kişileri göz ardı etmemen gerekecek. Senin de biraz aşk etkilerine açık olman gerekebilir.

Para

Bugün üretken kalmak biraz emek ve çaba isteyebilir. Kendini bazı konularda sonuca varmak açısından zorlaman da gerekebilir. Ancak bunun sonucu zoraki bir durum olmayacak. Verimli bir gün geçirmek çok daha iyi olacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Sevdiklerinle daha çok zaman geçirmek senin için önemli bir hal alabilir. Onlarla bir arada olmak seni daha mutlu yapacak hatta. Yanında seni destekleyen insanların varlığını hissetmek gelecek için sana kuvvet verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün ağız ve diş sağlığı için daha özenli davranman gerekebilir. Dişlerini daha sık fırçalayabilir, diş ipi veya arayüz fırçaları kullanabilirsin. Sağlık açısından ağzına daha çok özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında olmak sana ihtiyacın olan cesareti verebilir bugün. Onun seni desteklemesi de gelecek konusunda daha kararlı olmanı sağlayabilir. Birbirinize verdiğiniz destek sayesinde zorlukları aşmak çok daha mümkün olacak.

Para

Bugün işe değil de insanlara öncelik verebilirsin. Çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşmak önceliğin olmalı. Zira bu sayede uzun vadeli plan ve projelerinde daha fazla destek görebilirsin. Kendini yalnızlaştırmamaya özen göstermelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Gelecek hakkında daha çok düşünmek zorunda kalabilirsin bugün. Yaptıklarının ilerideki getirisi hakkında daha fazla kafa yormak adımlarını daha sağlam atmana sebep olacak ama. O yüzden de planını daha sağlam yapmak senin için iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içinde enerjini sık sık yenilemek isteyebilirsin bugün. Yorgun düşmemek için çok dikkatli davranman gerekebilir hatta. Temiz hava almayı ihmal etmemek senin için önemli olacak o yüzden. Yediklerine de dikkat etmek iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insana senin için ne kadar önemli olduğunu göstermek isteyebilirsin bugün. Bunun için pahalı hediyeler alman da gerekmez. İncelikler önem kazanacak aşkta. Buna dikkat ettiğin sürece bir şeyler yoluna girebilir.

Para

Bugün harcamalarında daha dikkatli olman gerekebilir. Gerekli olanlar dışında para harcamamak iyi bir çözüm olabilir belki de. İleriyi düşünerek birikim yapmak senin için daha iyi bir seçenek haline gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlara yardım etmek onları senden sürekli bir şeyler istemeye itebilir, o yüzden bu konuda bir denge araman gerekecek. Başkalarına yardımcı olurken kendini de unutmaman gerekecek kısacası. Hayatına bir denge katman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Güneşin negatif etkilerine karşı hazırlıklı olmakta yarar var. Terleme mevzuları için giyimine dikkat etmekte fayda var. Su kaybına karşı önlemler alıp daha fazla sıvı tüketmen de gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda merak ettiğin birisi varsa eğer bugün onun etkisini daha baskın görebilirsin. Aklından geçen kişiyle tesadüfen karşılaşabilirsin mesela. Veya bir mesaj beklerken gerçekten o mesajın gelmesiyle şaşırabilirsin. Aşkta daha pozitif etkiler olacak.

Para

Üzerindeki iş yükünü azaltmak için programında bir düzenleme yapmak isteyebilirsin bugün. Kendine biraz zaman yaratmak işine daha fazla odaklanmanı da kolaylaştırabilir daha sonra. Bugün kendini biraz geri çekebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Kendine ve sevdiklerine daha çok zaman ayırmak isteyebilirsin bugün. Bunun için de yoğun programın arasında sevdiklerine zaman ayırman gerekebilir. Onlara hak ettikleri değeri vermek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İş programında boşluk yaratıp kendine zaman ayırmayı ihmal etmemelisin bugün. Arada dinlenmek senin için önemli olabilir çünkü. Zihnini boşaltmak ve keyifli şeylere odaklanmak sağlık açısından önem kazanabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla iletişim her zamankinden zor olabilir bugün. Birbirinizi tam olarak anlamadığınızı hissedebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, kalp kırıcı sözler daha fazla etkisini hissettirebilir. Bunlara biraz mesafe ile yaklaşman gerekecek.

Para

Yeni işler hakkında beklediğin haberleri alabilirsin bugün. Henüz bazı adımlar atmasan da bu konularda zihnini netleştirmen olası. Önümüzdeki günlerde kendini daha yoğun bir ortamda bulman olası. O yüzden bugün en iyisi bir şeylere mesafeyle yaklaşıp gözlem yapmak olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini işine vermekte zorluk yaşayabilirsin biraz. O yüzden de programını tekrar düzenlemek senin için daha iyi olabilir. Sorumluluklarını azaltıp kendine daha çok zaman ayırmak bugünü daha rahat geçirmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yükseltmek için daha çok uğraşman gerekecek bugün. Meditasyon sana bu konuda yardımcı olabilir. Odaklanma kuvvetini artırmak ve stresten arınmak genel olarak daha iyi hissetmeni tetikleyecek.

Aşk

Aşk konusunda kafanı toparlamakta zorluk çekebilirsin. Eğer bir seçim yapman gerekiyorsa bugün bu konuyu aceleye getirmemeye çalışmalısın. Zihnini toparlamadan veya kalbinin sesini dinlemeden bir adım atmamanda yarar var.

Para

İş yükünü hafifletmek için girişimlerin olabilir bugün. Arkadaşlarından yardım istemek, programında yeni düzenlemeler yapmak senin için iyi olacak o yüzden. Bugün kendine daha çok zaman yaratmak sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Arada bir bulunduğun yerden çıkmak, başka mekanlar görmek senin için iyi olabilir. Kendini yenilemek için bulunduğun yeri değiştirmek senin adına çok daha yararlı olabilir. Olaylara farklı açıdan bakmak için değişiklik yapman gerek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bulunduğun ortamda değişiklik yapmak senin için önemli olacak bugün. Seni heyecanlandıracak yerler tercih etmek kendini daha canlı hissetmeni sağlayabilir. Yeni egzersiz programları denemek de senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin şu anda. Ama bu konuda çevrene net bir ifade takınman gerekecek. Özellikle etrafında dolaşıp seninle daha fazla zaman geçirmek isteyen insana karşı daha net olman gerekebilir. İnsanlara yok yere umut vermemen en iyisi.

Para

Gelirini artırmak için yeni iş fırsatları hakkında daha ciddi düşünmeye başlayabilirsin bugün. Bilgisine ve tecrübesine güvendiğin arkadaşlarını yanına alarak yeni girişimlerde bulunabilirsin hatta. Tek başına devam edeceksen, güzel fırsatlarla da karşılaşman olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanlardan biraz uzaklaşmayı düşünebilirsin. Kendi başına kalmak senin için daha önemli olabilir çünkü. Zihnini boşaltıp kendi sağlığına odaklanmayı daha fazla tercih edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığına daha çok dikkat etmek isteyeceksin. Havaların iyice ısınmasına karşı önlem almak senin için önemli olacak. Özellikle de güneşten korunduğuna emin olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte sessiz ve sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin bugün. Planını buna göre yapmak ikiniz için de iyi olacak hatta. İkinizin de dinlenmeye, huzur bulmaya ihtiyacı olabilir, bu fırsatı iyi değerlendirmelisin.

Para

Bugün biraz kendi başına iş yapman gerekebilir. Eğer sürekli çevrendeki insanlarla iletişim kurman gereken bir iş varsa bugün kendini biraz geri çekmen iyi olabilir. Bağımsız olmak daha iyi gelecek sana.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün enerjin biraz düşebilir. Mümkün olduğunca az hareket etmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak o yüzden. Dinlenmeye öncelik vermen en iyisi. Bazı şeyleri ertelemekten çekinmemen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye öncelik verebilir, kendini rahat ettirmeye odaklanabilirsin. Hem kaslarını hem de zihnini dinlendirmende yarar var. Gün içerisinde düşen enerjini toplamak için biraz zaman harcaman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirecek kadar enerjik hissedemeyebilirsin kendini. O yüzden bugün kendini biraz geri çekmende fayda var. Kalp kırmamak veya yanlış bir şey söylememek için aşk konularına biraz mesafeli durabilirsin.

Para

İş ortamında üzerinde fazla yük hissedebilirsin bugün. O yüzden de sorumluluklarını dağıtmak senin için daha iyi olacak. İş bölümü yapmak, insanlarla ortaklaşa çalışmak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Bugün aile üyeleriyle daha fazla zaman geçirebilir, onlara daha fazla odaklanabilirsin. Onların seni ziyaret etmesi ya da araması iletişiminizin daha da gelişmesine sebep olacak. Sevdiklerine odaklanmanın pozitif etkisini görebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sindirim konusunda özenli davranman gerekebilir. Yediklerine daha çok dikkat etmek günü daha rahat geçirmene yardımcı olacak çünkü. Beslenmeni kontrol altına almak için daha özenli tercihlerde bulunmaya başlayabilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışmak için kendini hazır hissedebilirsin bugün. Hatta karşılaşacağın biri sayesinde kendini aşk konusunda yeniliklere hazır da görebilirsin. Bu insanı daha yakından tanımak için bazı teklifleri sen yapabilirsin.

Para

Sürpriz harcamalara karşı hazır olmanda yarar var bugün. Yapılması gereken harcamaları bir şekilde halletmen gerekebilir. Bazı masraflar kontrol edilemez bir yapıda olabilir. Bununla kavga etmemen en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Olası yanlış anlaşılmaları önlemek için dedikodulara kulaklarını kapatman gerekebilir. Başkalarından lafıyla hareket etmek sana kötü bir etki bırakabilir. O yüzden neyi duyduğuna, neyi dinlediğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kalabalık ortamlarda bulunmaya hazır olmak gerekebilir bugün. Genel olarak tedbiri elden bırakmamakta yarar var. Temizliğe dikkat etmek hastalık riskini azaltabilir. Dezenfektasyona özen göstermenin etkisini görebilirsin.

Aşk

Yeni bir insanla tanışma ihtimalin yükselebilir bugün. Girdiğin ortamlarda söylediklerinle, yaptıklarınla öne çıkabilirsin hatta. Bu durum başkalarının dikkatini çekmene sebep olabilir, o yüzden ilgi odağı olmaya hazır olmalısın.

Para

Bugün iş konusunda insanların ne konuştuğuna değil, ne yaptığına bakman gerekecek. Sözler ve eylemler farklılaşabilir zira. Sana yalanlar söyleyen insanlarla çalışmayı azaltman ve hatta bitirmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2022 Salı)

Genel

Teknolojik ürünlerle aran o kadar da iyi olmayabilir. Senden kaynaklanmayan sıkıntılar yaşayabilirsin hatta. Çıkan aksiliklerle kavga etmek biraz kendinle kavga etmeye dönüşebilir. Bugün yapıcı olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havalar bugün seni kötü etkilememeli. Önlemini almayı ihmal etmemelisin o yüzden. Güneşe karşı önlemlerini sıkı sıkıya almak ve bolca sıvı tüketmek bugün sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha cesur hareket edebileceksin bugün. Hislerini açıkça ifade ederek aklını meşgul eden insanla konuşma ihtimalin artabilir. Ona hislerini açmak kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak genel olarak. O yüzden de bugün adımlarını cesurca atmalısın.

Para

Gelecek bir haber sayesinde yeni bir iş hakkında daha girişken davranabilirsin bugün. Aldığın bilgi sayesinde işe başlamak senin için daha kolaylaşabilir hatta. Ancak bu süreçte kendi gölgenle kavga etmemeyi öğrenmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel