9 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ağustos 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar senin önderliğine ihtiyaç duyabilir. Etrafındaki insanları idare etmek ve harekete geçirmek zorunda kalabilirsin. İnsanlarla olan iyi ilişkini korumak senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini yorucu bir ortamda bulabilirsin. Gücünü ve enerjini idareli kullanman gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta fayda var. Bitki çayları sayesinde enerjini yenileyebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sana yardımcı olmak isteyen insanlar olabilir. Onların tavsiyesini dinleyebilirsin ama kendi bildiğin yolda ısrarcı olman seni daha güzel sonuçlarla karşılaştıracak.

Para

İş ortamında sorumluluk alman gerekecek. Bilgi ve tecrüben sayesinde olası sorunları atlatacaksın. İnsanların daha iyi çalışması için öncülük etmek seni motive eden şey olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugünü tamamen kendine ayırmak isteyeceksin. Hem etrafını hem de kendini güçlendirmek sana iyi gelecek. Yaşadığın yeri daha güvenli ve konforlu bir hale getirmek kendine olan tutumunu da iyi yönde değiştirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak yenilenme ihtiyacı hissedebilirsin. Kendi kendine kalıp bu durumu aşmak isteyeceksin. Kaygı ve endişeye teslim olmadan olumlu bir ruh hali yakalaman gerekecek. Yürüyüşe çıkmak iyi gelecek.

Aşk

Seni her seferinde üzen olaylar hakkında çok fazla düşünmemen gerekecek. Kendini olmayacak şeyler için üzmeye gerek duymamalısın. Seni mutlu edecek ilişki ileride karşına çıkacak.

Para

İş konusunda arkadaşlarının tavsiyelerini dinlemen gerekebilir. Onların ortamlarını kullanıp kendin için yeni bir imkan yaratmak mümkün olacak. Arkadaşlarınla beraber çalışma ihtimalini değerlendirmek senin için iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek için istekli davranmalısın. Karşına çıkabilecek fırsatları kaçırmak istemeyeceksin. Gireceğin ortamlar sana yeni şeyler katacak. Kendini geliştirme fırsatını değerlendirmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketsizliğe teslim olmamalısın. Hayatına daha çok hareket katmak elinde. Otobüse binmek yerine yürümek, asansöre binmek yerine merdiven çıkmak sana yardımcı olacak.

Aşk

Başka şeylere sinirlenip sevdiğin insana bağırmaktan çekinmek gerekecek. Sinirini sevdiğin insandan almak hem sana hem ilişkinize zarar verecek. Sakince onun yardımını istemek sana daha iyi gelecek.

Para

Karşına çıkan iş fırsatları hakkında daha açık fikirli olman gerekebilir. Tanıştığın insanların yardımıyla yeni iş imkanları bulma şansın artacak. Bu fırsatları değerlendirmek gelecek için çok iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Gelecekle ilgili planların hakkında düşüneceğin bir gün bugün. Aldığın kararların uzun vadedeki ilerleyişini görmek senin için iyi bir motivasyon kaynağı olacak. Planların konusunda titiz davranmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek senin için daha iyi olacak. Grup aktivitelerine öncelik vermen gerekebilir. Arkadaşlarınla spor salonuna gitmek ya da birlikte yürüyüşler yapmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için şartlar uygun olmayabilir. Bunun seni üzmesine izin vermemelisin. Eski ilişkilerinden ders çıkarmak için zaman yaratabilirsin. Olası sorunları çözmek sana iyi gelecek.

Para

Yarattığın iş fırsatlarının yoluna girdiğini görmek sana moral verecek. Daha farklı şekillerde girişimler için kendinde cesaret bulacaksın. Eline geçen parayı birikim için kullanmak isteyebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

İnsanları ikna etmek için fazladan çaba sarf etmen gerekebilir. Kendini ifade etmekten çekinmemen gerekecek. Kendini olduğun gibi kabul edersen karşındakinin fikrini de değiştirme şansı elde edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yanındaki insanların yardımına ihtiyaç duyabilirsin. Seninle beraber egzersiz programını uygulamasını ya da diyet konusunda beraber kararlar almasını isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insan için istemediğin şeyleri yapmak zorunda hissetmemelisin. Kendi ihtiyaçlarını anlamak senin için daha iyi olacak. Karşındaki insanın sana anlayış göstermesi ilişkinizin iyi yönde ilerlemesine yardımcı olacak.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda cesur davranman gerekecek. Yeni iş imkanları konusunda cesur davranışlar önüne başka imkanlar çıkaracak. Girişimci davranmaktan çekinmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır aklında kurguladığın planların gerçekleşmesi için çalışmaya başlamak isteyeceksin. Kaynaklarını ve zamanını plan yapmaya ayıracaksın. Planların gerçekleştikçe başarılı olduğunu fark edeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaygı ve endişeye teslim olmamak için çaba göstermen gerekecek. Aklını meşgul tutmak için fiziksel aktiviteye ağırlık verebilirsin. Uzun yürüyüşler odaklanmaya yardımcı olacak.

Aşk

Girdiğin ortamlarda yeni biriyle tanışman mümkün. Bu insanın seni her yönden tamamladığını fark edip onunla bir ilişki yaşamak isteyebilirsin. Adımlarını atarken kendin olmak sana yardımcı olacak.

Para

Karşına çıkan iş fırsatlarını değerlendirmek için doğru zamanı beklemek isteyeceksin. Her şey uygun olduğunda planlarını uygulamaya başlayacaksın. Programa uymak gelecek için iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün seni kendini işine vermekten alıkoyacak olaylar yaşanabilir. Bazı insanlar senin başarılı olmanı istemeyebilir. Onlara kulak asmak yerine kendi bildiğin yolda ilerlemeye devam etmelisin. Kendi doğrularını takip ederek başarıya ulaşacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın konusunda alman gereken önlemleri ertelememelisin. Sağlıklı alışkanlıkların hakkında daha özenli davranman gerekecek. Egzersiz konusunda yardım alman senin için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk karşına sürprizler çıkaracak bugün. Sen başka yere odaklanmışken hiç beklemediğin bir yerden bir haber alabilirsin. Sürprizlere hazır olmak ve çıkan fırsatları değerlendirmek olası bir ilişki için iyi olacak.

Para

İş konusunda kendi planlarına sadık kalmaya dikkat etmelisin. Başkalarının dediklerine göre hareket etmek seni hedeflerinden uzaklaştırabilir. Planladığın gibi ilerlemek seni iş konusunda daha başarılı yapacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Seni ve aileni ilgilendiren konularda uzun vadeli planlar yapman mümkün. Hayatını etkileyecek kararlar alıp bunları gerçekleştirme konusunda girişimlerin olabilir. Verdiğin kararların arkasından kararla yürümek geleceğin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini yoğun bir tempo içinde bulabilirsin. Enerjini yenilemek konusunda çaba göstermen gerekecek. Hafif yiyecekler tercih etmek enerjini korumana yardımcı olacak. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında fikirler üretmek isteyebilirsin. Birbirinize nasıl faydalı olacağınızı bulmak için fikir alış verişi yapacaksınız. İlişkinizin derinleşmesi mümkün.

Para

Yeni iş imkanları konusunda araştırmalar yapacaksın. Senin için en doğrusunu bulduktan sonra onu gerçekleştirmek için uğraşmak isteyeceksin. Planlarını gerçekleştirme konusunda ailenden yardım istemek senin için iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün içinden hareket etmek gelmeyebilir. Yataktan çıkmamak dahi isteyebilirsin. Kendini istemediğin bir şey yapmak zorunda hissetmeyeceksin. İçinden geldiği gibi davranmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihinsel olarak rahatlamaya ihtiyaç duyacaksın. Dikkatini toplamak için meditasyon ya da yoga denemek isteyebilirsin. Bitki çayları da zihnini boşaltmana yardımcı olacak.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha çok konuşma fırsatın olabilir. Keyfini yerine getirecek muhabbetler içinde bulunabilirsin. Anın tadını çıkarmak senin için iyi olacak. Gelecekte olası bir ilişkiye kendini hazırlamak sana iyi gelecek.

Para

Maddi sıkıntılarının sona erdiğini görmek seni mutlu edecek. Yanındaki insanlarla mutluluğunu paylaşmak isteyebilirsin. Yine de harcamalarında dikkatli olmak senin için iyi olacak. Birikim yapmayı düşünmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır gerçekleşmesi için uğraştıklarının hayata geçtiğini göreceksin. İşin büyüsünün kaçmaması için erkenden kutlama yapmaktan kaçınmakta yarar var. İsteklerinin hepsine ulaşana kadar çalışmaya devam etmek senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamaya özen göstermen gerekecek. Vücudunu dinleyip ihtiyaçlarına kulak vermek ve fiziksel aktiviteyi artırmak vücudun için iyi olacak. Egzersiz programına sadık kalmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber geçirdiğin zamandan daha çok keyif almak isteyeceksin. Olayları abartmamak, sorunları dramatize etmeden çözmeye çalışmak ilişkiniz için iyi olacak.

Para

Yatırımlarının karşılığını almak seni başka fikirler hakkında harekete geçmek için motive edebilir. Hayalci davranmaktan kaçınmak senin için daha faydalı olacak. İşlerini sağlama almak gelecek için daha faydalı olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Başkalarının görmediği güzelliklerin farkına varabileceğin bir gün bugün. Değeri bilinmeyen şeylerin peşinden gitmek, hak ettikleri kıymeti vermek isteyeceksin. Başkalarının işe yaramaz diye vazgeçtiği şeylerin değerini ortaya çıkarmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun susuz kalmamasına özen göstermen gerekecek. Bol bol su içmek vücudun için iyi olacak. Yediklerine dikkat etmek, yağlı yiyeceklerden uzak durmak sağlığın için yararlı olacak.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere açık olman gerekecek. Uzun zamandır istediğin şeyler karşına çıkabilir. Hayal ettiklerin karşına çıkınca hazırlıksız yakalanmamak isteyeceksin. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak.

Para

Harcama konusunda dikkatli davranman gerekecek. Maddi olarak zorluk içerisine girmemek için savurganlıktan uzak durmak senin için iyi olacak. Mümkün olduğunca geleceğe yönelik birikimler yapmak ileride rahat etmeni sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Hayata daha olumlu yaklaşmak isteyeceksin. Yanındaki insanlarla daha iyi ilişkiler kurmak huzurlu bir ortama ulaşmana yardımcı olacak. Kendini geliştirmek için gereken huzurlu ortamı sağlaman mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak yorgun hissedebilirsin. Fiziksel aktivitelere ağırlık verip dikkatini buraya yönlendirmen gerekebilir. Bu durumun sağlığını etkilememesi için önlem almak isteyeceksin.

Aşk

Sevdiğin insanla yaptığın gelecek planları kafanı meşgul edebilir. Aldığınız ortak kararları tekrar değerlendirmek yararlı olacak. Sevdiğin insanla ileride daha mutlu olmak için kararlarını düşünmekte yarar var.

Para

Yanındaki insanların yardımlarını kabul edip yeni iş fırsatları düşünmeye başlayacaksın. Onların sayesinde giriştiğin işlerde başarıya ulaşman olası. Gelecek için umutlu olmakta fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel