8 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Temmuz 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Karşılaştığın olaylarda kontrolü ele alma ihtiyacı hissedebilirsin. Fırsatını bulunca harekete geçmende yarar var. İçindeki ateş ve ilhamın sana bu konuda yardımcı olması mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak yenilenme ihtiyacı hissedebilirsin. Biraz yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Su tüketimini artırmak ve zararlı alışkanlıkları terk etmeye çalışmak senin için iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yaşanmış anlaşmazlıkları geride bırakman mümkün. Sevdiğinle daha çok zaman geçirmek seni iyi yönde etkileyebilir.

Para

Etrafındaki insanlar senin düşüncelerine ve fikirlerine ihtiyaç duyabilir. Bilgin ve deneyiminle olara yardımcı olmak sana yeni iş fırsatları ya da yeni para kazanma imkanları yaratabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Kendini bir karmaşa içinde bulabilirsin. Kontrol edemediğin olaylar için üzülmeyi bırakmak senin için daha faydalı. Ortalığın sakinleşmesini beklemek sana daha çok şey kazandırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sert egzersizler yerine sakin ve dinlendirici yollar tercih etmelisin. Bulunduğun ortamın kalabalığından kaçıp dikkatini toplamak ve odaklanmak sana iyi gelecek.

Aşk

Uzun zamandır ertelediğin bir konuşma için doğru zaman gelmiş olabilir. Hayalini kurduğun olayların gerçekleşme ihtimali mümkün. Bu fırsatı değerlendirip aşk konusunda bir adım atabilirsin.

Para

Harcamalarını planlarken duygularının olaya dahil olmasına müsaade etmemen senin için daha yararlı. Maddi düzeninin duygusal tepkilerden uzak tutmak isteyebilirsin
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün gücünün ve kendine güveninin arttığı bir gün. Olayları istediğin gibi yönlendirebileceksin. Karşılaşacağın olası zorlukları atlatmak için daha cesur ve kararlı davranabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme alışkanlığına ve sağlığına biraz fazla dikkat etmen gerekebilir. Zararlı yiyecekleri azaltman, daha çok su içmen senin için daha yararlı.

Aşk

Her şeyin sıradanlaştığını, tekdüzeliğe hapsolduğunu hissedebilirsin. Bunu sevdiğin insanla arandaki sorunları çözmek ve beraber zaman geçirmek için kullanman senin yararına olabilir.

Para

İş ortamında daha fazla sorumluluk alman gerekebilir. Planlarınla ve fikirlerinle öne çıkıp insanların dikkatini çekebilirsin. Çekingen davranmamanda yarar var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Hayatın çok farklı yönlerde gelişmeler gösterebilir. Bu durumun dikkatini dağıtmasına izin vermek yerine işlerinde daha organize olmalı ve kontrolü artırman senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı yiyecekler tercih edip egzersiz ve meditasyonu artırabilirsin. Fiziksel sağlığına dikkat ederek ruhsal olarak da dinçleşmek senin için gayet mümkün.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler seni bekliyor. Uzun zamandır konuştuğun birisiyle daha ciddi şekilde görüşmeye başlayabilirsin. İşlerin bu kadar çabuk şekil değiştirmesine şaşırmamalısın.

Para

Önüne çıkan fırsatları değerlendirip harcamaların için yeni planlar yapman olası. Çok açılmak yerine kontrollü bir şekilde davranmak birikimlerin için daha yararlı.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün tartışmaya girmekten mümkün olduğunca kaçınmalısın. Kontrol edemediğin olayları takmamanda yarar var. Ne de olsa her şeyi kontrol edemezsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların ısınmasıyla yürüyüşe çıkabilirsin. Yürüyüş sayesinde ihtiyacın olan enerjiyi toplayıp daha dinç bir hale gelmen mümkün. Zihnini boşaltmayı isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla ufak anlaşmazlıklar yaşamamak için iletişimine dikkat etmende yarar var. İlişkinin gidişatının ayarlayan taraf olmanın avantajını her zaman kullanabilirsin.

Para

Para konusunda sıkıntılardan uzak bir gün geçireceksin. Zamanında aldığın kararlar, yaptığın planlar olması gerektiği gibi işliyor. Bu durumu korumanda yarar var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Kararsız kalıp enerji ve zaman harcamamalısın. Harekete geçip bir şekilde ilerlemen senin için iyi olabilir. Hayatında daha çok kontrol sahibi olma konusunda motivasyonunu artıracaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu dinlemeye başlamak senin için yararlı olabilir. Yeme içme alışkanlıklarını gözden geçirip daha sağlıklı bir hayat için kararlar almak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğinle arandaki ilişki daha da derinleşebilir. Aşk konusunda hassas bir dönemden geçiyorsun. Bu durum seni ilişkin hakkında daha derin düşünmeye atabilir.

Para

Para konusunda tutumlu olman gereken bir gün olabilir. Harcamalarına dikkat ederek mevcut düzenini bozmadan hayatına devam etmek isteyebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Arzularının peşinden gidip hayallerini gerçekleştirmeye başlamak için güzel bir gün. Başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü dikkate almaman senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kısıtlamalar kalktı ama tedbirli olmaya her zaman ihtiyacımız var. Maske mesafe ve hijyen konularına dikkat etek iyi bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler seninle. Yeni ortamlara girecek, yeni biriyle tanışacaksın. Sevdiğin biri varsa ilişkiniz derinleşip gündeme başka konuları almanız mümkün.

Para

Yeni iş ve para fırsatlarıyla karşılaşma olası. Bireysel özgürlüğünü destekleyen maddi gücünü korumaya devam edeceksin. Birikim planlarını koruyacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Hayatındaki bütün olayları kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmelisin. Elinden geleni yaptıktan sonra işleri akışına bırakmak senin için iyi olabilir. Yeri gelince yardım istemekten de çekinmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün başkalarının dikkatini dağıtmasına izin vermeyip moral olarak kendini yüksek tutman mümkün. Zihin ve beden olarak canlılığını korumak için yürüyüş yapmanda fayda var.

Aşk

Uzun zamandır aklında olan insanla bir konuşman olması mümkün. Onun da sana ilgisi olduğunu fark edip daha derin konuşmalara girebilirsiniz. Her zaman istediğin kafa dengi ilişkiyi bulman olası.

Para

Tasarruf konusunda sıkıntılar yaşaman mümkün. İleriye dönük planlar yaparak bu durumu aşmak isteyebilirsin. Güvendiğin insanlardan yardım istemek konusunda çekingen davranmamak senin için faydalı.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Önüne çıkan fırsatları kaçırmaman gerekebilir. Mutluluğun nereden geleceğini kestirmeye çalışmak yerine kendini hayatın akışına bırakman senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün canlı ve enerjik bir gün olabilir. Bu fırsatı değerlendirmek için bol bol hareket etmek ve havanın tadını çıkarmak senin için iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda çok olumlu ortamlara girebilirsin. İnsanların seninle ilgilendiğini görünce keyfin ve güvenin yerine gelecek. Aklındaki kişiye açılmak için beklediğin doğru zamanı bulablirsin

Para

Yeni iş fırsatları karşına çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirirken mevcut düzenini bozmamaya, maddi gücünü korumaya çalışabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki olayları gereğinden fazla ciddiye almak isteyebilirsin. Bu olayın seni yormamasına izin vermemen senin için yararlı olur. Kontrol edemediğin olaylar için üzülmemeli, anın tadını çıkarmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Seni yavaşlatacak düşüncelere teslim olmaman gerekebilir. Zihnini canlı tutmak için biraz egzersiz ve belki biraz da meditasyon yapmak senin için yararlı olabilir.

Aşk

Seninle aynı kafada olan birisiyle tanışman olası. Daha önce tanıştığın birisi varsa daha onunla derin konuşmalar içinde olacaksın. Birbirinizi daha iyi tanımaya başlayacaksınız.

Para

Bugün ani harcamalarla karşılaşabilirsin. Birikim planlarını bozmadan, günlük alışkanlıklarını aksatmadan bu harcamaları halletmek senin için en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün. Karşına çıkacak yeni şeylerden korkmamalısın. Şu an bir anlam veremesen bile bunlar sonradan değer kazanacak. Zaman ve enerji kousunda cömert olmanda yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyifli ve eğlenceli diyetler denemekte fayda olabilir. Yeni sağlıklı tarifler deneyip arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Eğlenceli bir şekilde yeme alışkanlığını düzenleyebilrsin.

Aşk

Aşk konusunda bugün çok şanlısın. Yeni biriyle tanışman pek mümkün. Şansının da yardımıyla fikir, zevk, görüş konusunda anlaşabileceğin birisiyle tanışabilirsin.

Para

Karşına yeni iş fırsatları, yeni para kazanma fikirleri çıkacak. Bunlara bir şans vermek isteyebilirsin. Bunu yaparken mevcut düzenini koruyarak maddi gücünü sarsmak istemeyebilirsin
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Daha iyisini elde etmek için kendini paralamamalısın. Sahip olduklarına yoğunlaşmanda fayda var. Önceliklerine yoğunlaşıp duygularını dengeleyebilirsen ister istemez her şey sana fazlasıyla gelmeye başlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol su tüketip kuruyan cildine hak ettiği ilgiyi göstermeye başlayabilirsin. Kaslarını hareketlendirmek için küçük yürüyüşler yapmak isteyebilirsin. Bir yere giderken yürümeyi tercih etmek iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler seni bekliyor. Bugün yeni fırsatlar ve motivasyonlarla karşılaşman olası. Bir ilişkin varsa sevdiğinle ilişkin yeni bir boyut kazanabilir. Birlikte daha çok zaman harcamaya başlayabiirsiniz.

Para

Mevcut durumunu korumaya çalışman gelecek için plan yapman senin için iyi olabilir. Ani harcamalara dikkat edip para konusunda kontrolü kaybetmezsen bugün bir sıkıntı yaşaman mümkün değil.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel