8 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Şubat 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün doğru kararlar alabileceksin. Etrafındaki insanlara örnek olacak davranışlar sergileyebilirsin. Zihnen ve bedenen daha doğru olana odaklanman olası. Hem sağlığını düşünecek hem de gününü doğru bir biçimde yoluna koyabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Erken uyuyabilmek bazen zordur ancak çok gereklidir. Erkenden yatağa girebilmek, bilgisayar veya telefon ekranından uzak durmak iyi olabilir. Daha rahat uyuyabilmek için bazı değişimler yapabilirsin.

Aşk

Düşüncelerini önce kendine ifade edebilmen aşkta önemli olabilir. Karşındaki insan ile uzlaşabilmek için senin kendi içinde bir mantık yürütmen gerekecek. Bugün biraz düşünebilirsin.

Para

İş ortamlarında üstüne düşeni yapman gerekecek. Kendi sorumluluklarının farkına varman sana kendini iyi hissettirebilir. Ne yapacağını bilirsen eğer, bunun için daha fazla adım atabilirsin. Bir şeyleri yoluna koyman olası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün olabildiğince aktif kalmak sana iyi gelebilir. Fiziksel olarak daha da kuvvetlenebilmek için bu aktif hayat tarzı şart olabilir. Biraz daha yürüyebilir, ufak değişimlerle hareket kabiliyetini artırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol sıvı tüketmen gerekecek. Bu sıvı tüketimini sıcak bitki çayları olarak yapabilirsin. Bolca sıvı tüketmen sana bedenen daha iyi bir enerji sağlayabilir. Ayrıca bağışıklığını kuvvetli tutmak için vitamin alabileceğin içecekler de sana iyi gelecek.

Aşk

Aşka olan inancını tazelemen gerekecek. Ama bunun için ille de dış etkenler oluşması gerekmeyebilir. Biraz daha içsel bir durum yaşayabilirsin. Romantik bir film izlemek, güzel bir şarkı dinlemek bile sende bu hissi uyandırabilir.

Para

Doğru kararlar almak seni mutlu edebilir. Neler yapacağını daha da netleştirebilirsin. Kendinden emin bir biçimde işe ve parasal konulara odaklanabilirsin. Maddi anlamda kendini kuvvetlendirmen olası.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjini özellikle sağlığın ve kişisel ilişkilerin için değerlendirmelisin. Hem kendi sağlığını hem de çevrendeki insanlarla iletişimini kuvvetlendirmek bugün için uygun olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak, daha aktif olmak sana kendini iyi hissettirebilir. Enerjini doğru yönlendirmek ve deşarj olmak sana çok daha iyi gelecek. Hareket edebilmek ve zihnini boşaltabilmek öncelikli olabilir.

Aşk

Bugün aşkta kaybettiğini düşünmeyeceksin. Aksine bazı şeyleri yoluna koymak için fırsatın olacak. Hislerini ifade ederken daha uzlaşmacı ve yapıcı oluşun güzel etkiler getirebilir. Daha mantıklı hareket edebilirsin.

Para

Birikim sadece kötü gün için yapılmaz. Bazen ileride daha rahat ve güzel harcamalar yapabilmek için de bu duruma odaklanırız. Birikim yapman sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. O yüzden bugün bu konularda kendini geliştirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bir anlaşmazlığı gidermek bugünün önceliği olabilir. Özellikle de iş ortamlarında kendini daha doğru ifade etmeyi tercih etmelisin. İş konularında dediğim dedik davranmaman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenini gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. Yeterince enerjin kalmıyorsa gün içerisinde, geceleri biraz daha erken uyuyabilmeyi denemen gerekebilir. Bunun için gereken ortam ve şartları sağlaman önemli olabilir.

Aşk

Hislerini ifade ederken karşındaki insanın neler düşündüğünü bilmek de önemlidir. Sadece "ben sevdim oldu" gibi bir tavır sergilememelisin. Unutmamalısın ki sen elmayı sevdin diye elma da seni sevecek değil.

Para

Söz konusu olan para ise bir şeyleri çok fazla göz ardı ediyor olabilirsin. Mesela çevresel etkiler ve dönemsel değişimler… Bazı değişimler için kendine bir manevra alanı tanımak, birikim yapmaktan geçer. Bugün buna odaklanabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Günlük tutmak gibi bir huy edinebilirsin bugün. Eğer bunun için bir isteğin varsa bugünden buna başlaman sana daha iyi gelebilir. Zihnen kendini daha iyi hissetmek için bu konuda çaba gösterebilir ve yeni bir günlük tutmaya başlayabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermen iyi olabilir. Bir dişçi koltuğunda tedavi olmadan önce, kendi önlemlerini alarak işlerin bu raddeye gelmesini engellemek daha kolay olabilir. Bu konularda kendini geliştirebilirsin.

Aşk

Her gördüğün iyi muameleyi sana gösterilen bir ilgi olarak algılamaman gerekecek. Bu tür konularda biraz daha alçak gönüllü olman gerekebilir. Her selamı "bana yazıyor bu kişi" diye görmemen gerekebilir.

Para

Kendine para harcayabilirsin bugün. Bu durum seni yormayacak. Kendine bir bütçe belirleyip bunun dışına çıkmadığın sürece bütün ihtiyaç ve önceliklerine odaklanabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Aldığın kararları yürürlüğe koymak için iyi bir gün olabilir. Bazı yenilikler için gereken zemin oluşmuş olabilir. Mesela kilo vermek gibi bir niyetin varsa bugün bu konuda daha özenli davranabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine ufak da olsa bir zaman ayırman ve meditasyon gibi konulara öncelik vermen iyi olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif düşüncelerden uzaklaşmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi merak etmek bir şeydir ama kıskançlıkla karşı tarafı boğmak başka bir şey. Bugün o aradaki kalın çizgiyi görmen gerekecek. Biraz kendi davranışlarına özen göstermen gerekebilir.

Para

Hayatını çevrendeki insanlara göre yaşamamak için kendi paranın kontrolünü eline alman gerekecek. Maddi konularda bağımsızlık zor görünse de sana çok daha fazla şey katabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün yeni kararlar almak için harika bir gün. Elini attığıjn her konuda daha mantıklı hareket edebilirsin. Bir şeyleri değiştirmek ve daha iyiye götürmek için içsel kararlarını daha doğru alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize biraz daha özen göstermen olası. Zihnen ve bedenen daha aktif olmaya ihtiyaç hissedebilirsin. Biraz yürümek bile sana kendini çok daha iyi hissettirecek. O yüzden hareket etmelisin bugün.

Aşk

Aşka odaklanış biçimini gözden geçirebilirsin. Bir şeylere ani tepkiler ve duygularla değil de mantıkla yaklaşman sana kendini daha iyi hissettirebilir. Bugün daha fazla çözüm üretebilirsin.

Para

İş ve keyfi bir dengeye oturtman gerekecek. Kazancını da aynı şekilde. Gerektiğinde masraf yapmayı da bilmelisin. Bir şeyleri doğru bir teraziye oturtmak için iyi bir gün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Plan ve program yapman bugün iyi bir biçimde işe yarayabilir. İşlerini doğru zamanda doğru şekilde yoluna koyman sana kendini iyi hissettirecek. Zihnini doğru konulara odaklayabileceksin. Plan ve program sana iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermen ve yağlı gıdalardan uzak durman sana iyi gelecek. Bedenen kendini çok daha iyi hissedebilmek için bir değişime ihtiyaç duyabilirsin. Bunun için bugünden adımlar atman şart.

Aşk

Aşkta bazı şeyleri kendi haline bırakmak sana çok daha iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen yeni bir aşka hazır değilsen eğer bir şeyleri zorlamaman en iyisi. Bugün bekarlığın tadını çıkarmalısın.

Para

İşlerini doğru zamanlarda yoluna koymak sana kendini çok daha iyi ve başarılı hissettirecek. Verimli olmak ve etkin çalışmak zihnini ekstra çalıştırabilir. İşe daha fazla odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

İşin kolayına kaçmamalısın bugün. Bir işi halletmenin yolu o işe olabildiğince odaklanmak ise bugün buna zaman ayırabilmelisin. Etrafındaki insanlar gibi işleri yarım yapmaman önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginlik sende farklı duygular uyandırabilir. Zihnini boşaltmadığın ve enerjini deşarj etmediğin her noktada öfkelenmen olası. Bununla başa çıkmak için kendine zaman yaratmalısın.

Aşk

Hislerini ifade ederken işin ters kısımlarına çok fazla odaklanıyor olabilirsin. İçinde biriken bir agresiflik olabilir. Ama bunun ilişkiyi çok kötü bir hale getirmemesini sağlamak sana bağlı olacak.

Para

İş ortamlarında çevrendeki kişiler üstlerine düşeni tam yapmıyor olabilir. Bu durum onları ilgilendirir. Bu senin de kendi üstüne düşeni yapmaman için bir mazeret olamaz. Bu konuları ciddiye almalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün zihnini yeni şeylere açmak için iyi bir gün olacak. Yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsan tam zamanı. Eğitim ve öğretim konuları daha baskın olabilir, sana daha güzel şeyler katabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün temiz havayı içine çekebilmen gerekecek. Derin nefes egzersizleri, ciğerlerinin daha sağlıklı olmasını sağlayabilir. Açık havada biraz zaman geçirmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Kıskançlık gibi konular seni zorluyorsa biraz iğneyi kendine batırman gerekebilir. Sevdiğin kişiye karşı aşırı korumacı olabilir misin? Bu konuda kendi davranışlarını ve hislerini düzeltmen gerekecek.

Para

Maddi konularda elini kuvvetlendirmek için daha fazla çaba göstermen olası. Bunun için yeni şeyler öğrenebilir, kendini daha fazla geliştirebilirsin. Öğrendiğin konulardan daha iyi kazanç elde etmeye başlaman olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Güne erken başlamak sana çok iyi gelecek. Bir şeyleri yoluna koymak da öyle. Günü boş geçirmemelisin. Erkenden uyanarak halledilmesi gereken konulara öncelik verebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini çalıştırmak iyi olabilir bugün. Bunun için uyku düzenini bir yoluna koymak ve güne erken başlamak güzel olabilir. Ayrıca gün içerisinde sıvı tüketimini artırmak da zihnini boşaltmana vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşka kendini açacaksın. Aklındakileri ifade etmekten çekinmeyeceksin. Daha iyi şeylere odaklanabileceksin. Sevdiğin kişiyle çok daha pozitif bir ruh haline girmen olası.

Para

Parasal anlamda başkasının sözünü dinlemek yerine kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Başkasının sana akıl vermesi normal ama direkt müdahale etmesi pek doğru değil. Aradaki farkı iyi görmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2022 Salı)

Genel

Bugün dikkatini daha iyi toparlayabilirsin. Eğer yarım kalan işlerin varsa bugün bunları bir yoluna koyabilmek için yeterince zaman yaratabilirsin kendine. Zihnin daha açık olacak ve bir şeylerle daha iyi ilgilenebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlamak ve bir şeyleri erkenden yoluna koymak sana iyi gelebilir. Özellikle de fiziksel enerjini kontrol edebilmek adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Erken uyuyup uyanmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşka düşündüğün kadar zaman ayıramaman olası. Ama bunu kafana takmayacaksın. Eğer hayatında kimse yoksa bekarlığın keyfini çıkarabilir, daha rahat bir gün geçirebilirsin.

Para

İşe daha fazla odaklanman olası. Eğer bir iş gelişmesi bekliyorsan bugün bu konuda güzel durumlar da yaşanabilir. Daha fazla çaba gösterip emeklerinin karşılığını alacağın bir gün olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel