8 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Şubat 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Eğer ortada bir yanlış görüyorsan bunu düzeltmek için hemen öne atlamamalısın. Kendi sorumluluklarına odaklanmak ve başkasının işine karışmamak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sana iyi gelmeyen bir şeyler varsa bunları değiştirmeye odaklanabilirsin. Yediklerini, hareketlerini, uyku düzenini… Genel bir rutin oluşturmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle konuşurken daha yapıcı olmanda fayda var. Sadece kendi aranızdaki konuşmalar için değil, onun yanında başkaları hakkında nasıl konuştuğun da dikkat çekebilir.

Para

Zihnini kurcalayan maddi konularda daha dikkatli kararlar almak isteyebilirsin. Daha iyi paralar kazanmak için doğru adımları atabilecek ve kendi elini kuvvetlendirebileceksin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnini açabilecek ve işe daha fazla odaklanabileceksin. Hem kendin hem de işin için güzel bağlantılar kurabilir, kendini geliştirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelebilir. Gün içerisinde vücudunu susuz bırakmamalı ve su tüketmeye özen göstermelisin. Şekerli içecekler yerine su tercih edebilirsin.

Aşk

Aşk konuları düşündüğün gibi ilerlemese de seni üzmeyecek. Zihnini daha farklı konulara açmak ve bu konudan biraz uzaklaşmak, yeni ve kendiliğinden gelişebilecek şeyleri gündeme taşıyabilir.

Para

İş konuları sana daha iyi getiriler sunabilir bugün. Madden ve manen daha iyi bir ruh haline girebilirsin. İşe odaklanmak zihnini açacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ani kararlar almaya daha yakın olabilirsin. Seni daha da heyecanlandıracak şeylere vakit harcaman olası. Bu konularda daha fazla harekete geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmalısın. Özellikle kalabalık ortamlara giriyorsan… Mesafe kuralları öncelikli olabilir. Bu konuyu gevşetmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle spontane planlar yapmak sana çok daha iyi gelebilir. Keyfini yerine getirecek muhabbetler ani ve plansız gerçekleşebilir.

Para

Ani harcamalar seni daha mutlu edebilir. Bu durumu negatif olarak görmemeli, isteklerine odaklanmalısın. Keyfince para harcamak sana iyi gelecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların davranışları canını sıkabilir. Onların kendi hayatlarındaki konulara odaklanması seni biraz geride bırakılmış gibi hissettirebilir. Bugün kendi işine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi kafandan atmak için biraz kendince bir gün geçirmen gerekebilir. Kendini veya çevrendekileri zorlamamalı, kafanı boşaltmaya odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konuları seni o kadar da sarmayabilir. Kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Bir şeyleri zamana bırakmak sana daha iyi gelecek.

Para

Masraf kısmak için iyi bir gün olabilir. Gereksiz harcamaları kısmak sana daha iyi gelecek. Yeni bir harcama planı çıkarabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanların desteğini görebileceksin. "Susadım" dediğinde önüne su gelebilir, "acaba" dediğinde soruna cevap alabilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle iletişimi artırmak stresi yenmene vesile olabilir. Güzel sohbetlere açık kapı bırakmalı, gün içerisinde keyifli konulara odaklanmalısın.

Aşk

Hayatında birisi yoksa eğer yeni bir insan ile tanışman olası. Başka bir etkiyi hayatına hızla sokmadan önce ise düşünmen gerekecek. Karşı tarafı tanımak önceliğin olabilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlara akıl danışmak iyi sonuçlar verebilir. Çevrendeki insanlarla uzlaşmacı ve yapıcı konuşmalara girmek sana iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün dinlenmek isteyebilirsin. O yüzden işlerini erken bir saatten yoluna koymak sana iyi gelecek. Sağlıklı bir gün geçirmek için gününü planlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenebilmek önceliğin olabilir. O yüzden işleri erkenden halletmeye odaklanabilir, ardından da sakin ve kafa dinleyebileceğin bir ortama çekilebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi zorlamaman gereken bir gün olabilir. Aranızda yaşananları biraz oluruna bırakmak ve olayları zorlamamak öncelikli olabilir.

Para

İşlerini erken saatten halletmek sana iyi gelecek. Bazı şeyleri sabahın erken saatlerinden halletmeye bakmalı, öğleden sonraya fazla iş bırakmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün işlerini yoluna koymak için iyi bir çaba gösterebilirsin. Belki her şeyi yetiştirebileceğini düşünmeyebilirsin. Ancak bazı şeyler düşündüğünden daha farklı ilerleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde kendine bir iş planı çıkarmak enerjini korumana vesile olacak. Gün içerisinde enerji seviyeni düşürmemek için bolca su tüketmen de iyi olabilir.

Aşk

Aşk konuları pek düşündüğün gibi ilerlemeyebilir. O yüzden bazı şeylerde ısrarcı olmak yerine olayları kendi haline bırakman gerekebilir.

Para

Parasal açıdan nelere odaklandığını değiştirmek isteyebilirsin. Masrafları kısman, daha farklı kaynaklara odaklanman olası. Para kazanmak için zihnini açabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kafanın estiği biçimde hareket etmelisin. Canın ne istiyorsa ona öncelik verebilirsin. Hayatının akışını kendinin belirlediğini unutmaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir rutin oluşturmak iyi olsa da bazen içinden geldiği gibi davranmak daha iyi olabilir. Bugün keyfince bir gün geçirmek sağlık açısından sana daha iyi gelebilir hatta.

Aşk

Aşkta biraz daha içinden geldiği gibi davranabilirsin. Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade edebilirsin mesela.

Para

Parasal açıdan kendi emeklerine odaklanacaksın. Nelere odaklanırsan o konuda güzel gelişmeler görmen olası. O yüzden iş konularına vakit ayırabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Güzel haberler alacaksın ancak bunun için kutlamalara girmek erken olabilir. Yaşanan gelişmeleri tam olarak anlamak, neler yaşandığını görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek enerjini geri yerine getirebilir. Kendin için mutfağa girebilir ve sağlıklı yemekler hazırlayabilirsin. Bugün sana enerji verecek şeyler tüketmelisin.

Aşk

Aşk konuları öncelik alabilir. Hoşlandığın kişiyle sohbetler daha da artabilir. Aşka kendini vermen olası. Bu konular seni, geleceğin hakkında daha pozitif düşündürebilir.

Para

Maddi olarak ortaya koyduğun emeklerin karşılığını alman olası. Bu konularda daha şanslı ve kısmetli olabilirsin. Emeklerinin güzel sonuçlarını toplamaya başlayacaksın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanlarla iletişimi artırmak, onların planlarını ve yapmak istediklerini dinlemek, bazı şeyleri daha iyi anlamana vesile olacak. Anlayışlı olmalı ve empati yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri aşmak için iletişim şart olabilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanlarla iletişimini artırmak zihnini boşaltmana vesile olacak.

Aşk

Aşk konularına özen gösterebilirsin. Keyfini yerine getirecek bir sohbete dahil olman olası. Flörte açık olabilir, yeni bir aşk başlatabilirsin.

Para

Maddi konularda çevrendekilerin ne noktada olduğunu görmen olası. Başkalarının parasal açıdan nasıl hareket ettiğini görmek sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ilgileri üstünde toplayacaksın. Çevrenden takdir ve dikkat görmen olası. Hareketlerin, kararların, adımların seni epey bir popüler yapabilir!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmalı ve nefesini açmalısın. Biraz hareket etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni birisinin ilgisini çekebilirsin. Ve bu durum güzel bir flörte dönüşebilir. Aşk konularına daha sıcak bakabilirsin.

Para

Maddi olarak kendini kanıtlayabilirsin. Elde ettiğin kazanç konusunda daha şanslı olabilir, bu şansı iyi değerlendirebilirsin. Maddi açıdan daha sağlam duracaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün aile içi sohbetlerde dikkatli olman gerekecek. Olayların gerilmemesi için senin dikkatli davranman gerekebilir. Ani tepkilerden uzak durmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliğin ortamlarda daha kötü bir etki yaratmasına fırsat vermemen gerekecek. Meditasyon veya açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin gerilmemesi önemli olabilir. Birbirinize nasıl yaklaştığınıza dikkat etmeniz ve uzlaşmacı olmanız gerekecek bugün.

Para

Kendi paranın kıymetini bilmek sana düşecek. Başkasından sana destek gelmesini beklememeli, bağımsız olmalısın. Kendi parana sahip çıkmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel