8 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ocak 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün kariyer konularında çok güzel gelişmelerle karşılaşacaksın. Yeni bir terfi veya prim ile alakalı gelişmeler görmen olası. Maddi olarak da emeklerin açısından da hak ettiğini alabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İç organlarını kuvvetlendirmen için besin takviyeleri alman gerekebilir. Taze sebze ve meyvelerdeki vitaminlerle ve takviyelerle kendi bünyeni kuvvetlendirebilirsin. Biraz ne yediğine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kafanı tek bir konuya takmak seni mutluluğa götürmeyebilir. "Ya bu ya hiç" demek seni üzebilir. O yüzden biraz zihnini farklı konulara ve insanlara açman gerekecek.

Para

Parasal olarak keyfin yerine gelecek. Uzun bir zamandır beklediğin bir para varsa eğer bu para eline geçebilir. Daha keyifli ve rahat bir maddi duruma geçebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişim daha pozitif bir hale bürünebilir. Onlardan destek alabilir, sen de onlara destek olabilirsin. Yanlış anlaşılmaları gidermek ve arkadaşlıkları kuvvetlendirmek için iyi bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bazen bütün enerjinin tıkandığını hissedebiliyorsun. Bugün öyle bir gün olabilir. Bu tıkanan enerjileri açmak için fiziksel olarak daha fazla hareket etmen gerekebilir. Egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Romantik konularda daha baskın olabilirsin. Aşk ve sohbetler daha güzel ilerleyebilir. Bir şeyleri daha samimi bir tonda yürütmek ilişki konularını güçlendirebilir.

Para

Parasal açıdan kendine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Maddi konularda alacağın kararları iki kere düşünmende fayda var. Hata yapmak ile alakalı değil de daha iyiye gitmek ile alakalı düşünceler olacak bunlar.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Kariyerini daha da canlandıracak, iyi yönlendirmene vesile olacak durumlarla karşılaşabilirsin. Kendini daha dikkatle gözden geçireceksin. Hedeflerin doğrultusunda güzel adımlar atman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olmanda fayda var. Son zamanlardaki aşı konusu ile birlikte bir şeyleri boşvermen veya salman olası. İnsanlarla mesafene ve hijyene özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylerin kolayca kucağına düşmesini beklememelisin. Sırf birisinden hoşlandın diye beklentilere girmemelisin. İletişim ve adımlar atmak aşkta gelişme sağlar, ummak ve dua etmek değil.

Para

Bugün aklına koyduğunu yapmak için iyi bir gün olacak. Maddi konularda kendini kanıtlaman olası. Güzel birikimler için yeni başlangıçlar da oluşturabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün keyiften havalara uçacaksın. Güzel gelişmeler üstüne daha yenilerini görmen olası. Maddi olarak da sosyal olarak da keyfini yerine getirecek durumlarla karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini dengelemen gerekecek. Keyifle ve mutlulukla bünyene fazla abanmamalısın. Biraz dinlenmeye zaman ayırman ve oturman sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta daha pozitif etkiler kapıda olacak. Güzel ve yeni sohbetlere girmen olası. Eğer devam eden bir ilişkin varsa aranızdaki aşk ve güven bağları daha da sağlamlaşabilir.

Para

Hayatında bir şeylerin yolunda gittiğini bilmek seni memnun edecek. Parasal konulardaki gelişmelere şükredebilirsin. Elde ettiklerin seni çok daha mutlu edebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Maddi açıdan keyfin yerine gelecek ve bu bütün bir gününe yansıyacak. Daha keyifli ve güzel gelişmeler görebileceksin. Bu da geleceğin hakkında daha güzel beklentilere girmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını organize etmek ve enerjnii dikkatli kullanmak çok şeyi değiştirebilir. Aynı anda her şeyi yapmak yerine işleri belli saatlere bölmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda kendini açıklamak büyük değişim yaratabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ilk adımı atmalısın. Eğer sevdiğin ve ilişkin olan birisi varsa bir şeyleri senin yönlendirmen gerekebilir.

Para

Hedeflerine ulaştıkça yenilerini isteyebilirsin. Bunun yanında bugün, sahip olduklarınla da övüneceksin. Maddi olarak keyfin çok ama çok yerine gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün meşgul olacaksın ama bu meşguliyet sende yorgunluk veya üzüntü değil, mutluluk yaratacak. İstediğin şeylere odaklanabilecek, hedeflerine koşabileceksin. Bu da seni mutlu edecek tabii.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz yürüyüş senin için iyi olabilir. Kan dolaşımını artırmak için biraz yürümelisin. İnsanlarla mesafeni koruyarak hareket etmek sana çok güzel etkiler katacak.

Aşk

Cesaretle hareket etmen olası. Aşk konusunda daha net olabilirsin. Ancak karşı taraftan büyük beklentilere girmemeyi de hatırlaman gerekecek. Bırak ne olacaksa olsun!

Para

Maddi anlamda kendi düşüncelerine göre gelişmeler görmek seni çok mutlu edebilir. Aldığın kararların doğru çıkması, sana getiriler sunması seni çok mutlu edecek. Bu keyifli enerjiye kendini alıştırmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün hem aklın hem de duyguların uyum içerisinde olacak. Hislerine söz geçirebilir, aklına hislerinle yön verebilirsin. Bu farklı görülen ikiliklerin bir araya gelmesi sende daha güzel bir etki yaratacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kırmızı et tüketmeyi azaltmak sana daha iyi gelebilir. Bunun yerine daha çok balık tercih edebilirsin. Sağlıklı tercihlerde bulunmak sağlığın için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri oluruna bırakmak ve zorlamamak sana iyi gelebilir. Bu her ne kadar klişe de gelse artık, bir şeyleri zorlamamanın, kendi halinde gerçekleşmesinin kıymeti sende daha fazla olacak bugün.

Para

Parasal mevzularda bir şeyler içine sinebilir bugün. Rahat bir oh çekebilirsin. Kafana göre hareket ederken doğru karar aldığını bilmek seni çok daha mutlu ve huzurlu yapacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Başarı ve keyif arttıkça yeni işlere daha da özgüven ile yaklaşmaya başlayabilirsin. Keyfini yerine getirecek iş anlaşmaları, geleceğe dönük planlamalar gündeminde olabilir. İşin güzel tarafı, bütün bunlarla uğraşırken birilerine kendini beğendirmek zorunda kalmayacağın!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketerek gün içerisindeki enerjini devam ettirmen gerekebilir. Bu su içme konusunu daha dikkatli bir biçimde rutine dönüştürmen gerekebilir. Her gün en az aynı miktarda su içmek sende farklılık yaratacak.

Aşk

Yeni insanlarla iletişime geçmek için iyi bir gün. Keyfini yerine getirecek mevzularla karşılaşabilirsin. Aşk konusunda kalbini ısıtacak konuşmalar, yeni durumlar yaşanabilir!

Para

Maddi olarak isteklerine daha da ulaşabilir bir duruma gelebilirsin. Hedefler koymak, bunlara ulaşmak, yenilerini düşünmek seni çok daha mutlu edecek. Parasal açıdan kuvvetin yerinde olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün işinde başarı seni bekliyor! Güzel gelişmeler, keyifli durumlar seni başarıya itebilir. Emeklerinin karşılığını toplamak ve kendine olan güvenini tazelemek için harika bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş sana çok daha iyi gelebilir. Şu aralar dışarı çıkmak her ne kadar zor olsa da insanlarla mesafeni koruyarak biraz yürümeli, kan dolaşımını artırmalısın bugün.

Aşk

Bugün kalbini aşka açman kolaylaşacak. Kendini çok daha iyi hissedeceksin. Sevmek, sevilmek, saygı duymak, saygı görmek… Bütün bu konular kalbini çok daha ısıtabilir.

Para

Maddi açıdan kendini, kendine kanıtlayacaksın. Emeklerinin karşılığını toplayabilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Maddi açıdan keyfin yerine gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla iletişimini pozitif tutmaya çalışmalısın. Farklı konulara odaklanırken sevdiğin insanlara vakit ayıramaman olası. Bunu telafi etmek ve uzlaşmacı konuşmalar için biraz kendini zorlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Biraz daha dikkatli beslenmek sana daha iyi gelebilir. Bünyeni kuvvetlendirmek, su ihtiyacını gidermek ve daha sağlıklı beslenmek enerji açısından sana çok daha iyisini sağlayabilir. Bugün buna odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendini sınırlamak istemeyeceksin. Tek taraflı düşünmek seni üzebilir. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve aşka daha rahat bakmak seni mutlu edecek.

Para

Eğer ortada ortak bir iş varsa herkesin sorumluluk alması önceliğin olabilir. Ancak bunu ifade ederken sakin kalmanda fayda ver. Gereksiz yere gerginliklere girip işleri durdurma noktasına getirmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Bugün duygusal bir gün olabilir ama bu duygusallık seni memnun edecek cinsten olacak, aksi şekilde değil. Kendini daha keyifli iletişimlerde bulman olası. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ev içi egzersiz çok zor olabilir, özellikle de bunun için bir alanın yoksa… Kendine bir alan yaratmak ve ev içi egzersizlere odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir. Bunun hazırlıklarını yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda hislerin net olacak. Bir şeyleri daha net görebilir, sezebilirsin. Hislerine göre hareket etmek seni güzel mutluluklara götürebilir.

Para

Maddi olarak şükretmek ve sahip olduklarınla yetinmek bugün sana güzel gelecek. Daha fazlasını istesen bile bugün elindekiler sana yetebilir. Bu durumdan memnun olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ocak 2021 Cuma)

Genel

Zihnini farklı konulara açabileceğin iletişimlere geçebilirsin. Fikir alışverişleri, yeni konular öğrenmek için gireceğin diyaloglar sana çok ama çok ferahlatıcı gelecek. Zihnini güzel şeylere açabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz sakin bir gün geçirmek, zihnini boşaltmak sana daha iyi gelebilir. Yorucu ve birden fazla etkeni olan bir gün yerine kafanı tek bir konuya vermek sana daha iyi gelebilir. Zihnini gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi sözlerinle etkileyebilirsin. Keyifli bir iletişim veya imalı bir mesajlaşma aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Bugün kelimeler seni aşka yaklaştıracak.

Para

Yeni bir iş fikri gündeme gelebilir. Güzel bir kazanç için bir şansın olabilir. Bu iş fırsatı için kendini geliştirmen ve kendinden emin davranman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel