8 Nisan 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Nisan 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Parasal birikimler önceliğin olabilir. Özellikle de tatil yapmak gibi bir planın varsa. İleriyi planlamak için maddi konularda kendine güvenerek hareket etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün önceliği kendi sağlığına vermelisin. Başkalarına göre yaşamak yerine kendi sağlığına odaklanmalı, sana ne iyi gelecekse onu öncelik olarak seçmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha sakin ve rahat bir muhabbet olabilir. Birbirinizi daha samimi bulabilirsiniz. Büyük beklentilerden çok sahip olduğunuz durumlara odaklanacaksınız.

Para

Kenara biraz da olsa para koymaya başlaman bu yaz daha rahat olmana vesile olabilir. Yaz için hazırlık yapmak adına bugünden harekete geçebilir ve birikime başlayabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün enerjini dikkatli değerlendirmelisin. Kendini fazla yormamak önemli olabilir. Çok fazla yorulmaktan kaçınmak için öncelikli işler haricindekileri erteleyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen daha iyi bir enerjiye sahip olmanı sağlayabilir. Daha az yağlı tüketmek ve tuzu azaltmak bünyende fark yaratmaya başlayabilir. Bugün enerjini artırmalısın.

Aşk

Bugün aşkta daha romantik düşünceler gündeme gelebilir. Aranızdaki muhabbet daha da samimileşebilir. Aşka zaman ayırmak keyfini de yerine getirecek o yüzden.

Para

Maddi olarak sonradan pişman olabileceğin kararları almadan önce bugün biraz düşünmen gerekecek. Zihinsel yorgunluğuna sığınarak para harcamamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün şans da para da seninle olacak. Emeklerinin karşılığını alman kolaylaşabilir. Eğer bir konuda biraz da olsa şans gerekiyorsa o zaman bunu iyi değerlendirebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermeli ve egzersize öncelik vermelisin. Fiziksel olarak daha iyi hissetmenin yolu bu olacak. O yüzden dikkatini bu konulara çevirmen iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylerin iyi gitmesini istiyorsan dinlemeyi öğrenmen gerekecek. Karşı tarafın kendini nasıl ifade ettiğini duyman önemli olabilir bugün.

Para

Maddi açıdan daha güzel kararlar alabilir ve yeni riskler alarak bunların güzel sonuçlandığını görebilirsin. Kendinden emin hareket etmenin karşılığını göreceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

İsteklerine ulaşmana çok az kalmış olabilir ancak hala önünde ufak tefek de olsa bazı engeller olacak. Bugün kaygılarla değil de ne kadar hedefe yaklaştığına odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün planlarını esnek tutmanın sende daha iyi bir enerji yaratma ihtimali var. Her şeyi bugünden elde etmeye çalışmamalı ve kendini gererek stresi artırmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin kaçamak cevapları kalbini kırabilir. Bir netlik beklerken karşına daha da belirsizlik çıkabilir. O yüzden aşkı zorlamamalısın.

Para

Parasal konularda güzel gelişmeler görmene ramak kalmış olabilir. Bunu aceleye getirmemek ve doğru kararlar ve hareketlerle yola devam etmek fark yaratacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatına daha farklı bir bakış açısıyla bakabileceksin. Kendini iyi hissedeceksin. Kontrollü ve dengeli olacaksın. Bu durum seni iyi kararlar almaya itebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Sağlıklı bir gün için içtiğin su miktarını artırarak işlenmiş ve şekerli gıdalardan uzaklaşmalısın.

Aşk

Aşkını dile getirmen kolaylaşabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa onunla yakınlaşabilirsin. Kendini daha doğru ifade etmen fark yaratabilir.

Para

Çevrendeki insanlarla iletişimin ne kadar para kazanacağını belirleyebilir. Zira iş ve maddi olanaklar arkadaşlar üzerinden sana erişebilir. İnsanlarla aranı iyi tutmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hızlı karar almak ve hızlı hareket etmek sana iyi gelecek. Belki acele etmeyeceksin ancak kararlarında seri olmak seni doğru noktalara itecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatının kontrolünü ele almak ve planlı olmak, gereksiz enerji tüketmenin önüne geçecek ve kendini daha iyi hissedeceksin. Sağlıklı ve rahat bir gün geçirmek için plan yapmalısın.

Aşk

Bir ilişkide iki insan olması gerekir, eğer karşı taraf hiç yokmuş gibi hissediyorsan içinde bulunduğun durumu tekrar gözden geçirmen gerekebilir. Kendine haksızlık etmemelisin.

Para

Parasal konularda acele etmemeli ama çabuk karar almalısın. Bir şeyleri zorlamadan, akışına göre kararları almak ve kendini güvenceye almak sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların kararsız kaldığı konularda bugün senin ön plana çıkman gerekecek. Alacağın kararlar, insanları nasıl yönlendireceğin gününü belirleyecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmelisin bugün. Daha sağlıklı beslenmek ve bol vitamin almak sana iyi gelecek. Sağlığına özen göstermeye yediklerinden başlamalısın.

Aşk

Bugün aşkta büyük beklentilere girmemek önem kazanabilir. Sen ne istediğini bilsen de karşı tarafın nasıl davranacağını kendine bırakmalı, bu konuda baskıcı olmamalısın.

Para

İşte lider olmak durumunda kalabilirsin. Kimsenin almaya cesaret edemediği sorumluluğu alabilir veya başka konularda insanları doğru bir biçimde yönlendirebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendine güvenmelisin. İstediğin gibi hareket etmelisin. İç sesin ne derse bunun altında güzel bir niyet ve iyi gelişmeler yatacak. Kendin gibi olman en iyisi.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen sana daha iyi bir enerji katabilir. Bugün kırmızı et yerine beyaz et tercih edebilirsin mesela. Daha sağlıklı beslenmek adına balık tüketmek iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşkta beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir tanıdığın birisi sana ilan-ı aşk edebilir. Bu güzel gelişme seni hem şaşırtacak hem de kalbini ısıtacak.

Para

Maddi konularda kendine öncelik vermek ve isteklerine para ayırmak için iyi bir gün olacak. Maddi konularda daha da keyfin yerine gelebilir. İstediklerini satın alabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Alçak gönüllülük iyidir ama insanların seni ezip geçmesi bambaşka bir şey. Bugün kendi emeklerinin ve yeteneklerinin arkasında durmalı ve özgüvenini konuşturmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada gördüğün kişiyi başarılı bulmak, tebrik etmek sana iyi gelecek. Fiziksel sağlığından çok zihnen var olan yorgunlukları, önce kendine dikkat ederek aşabilirsin. Önceliğin sen olmalısın.

Aşk

Aşkta bazı şeyler kendiliğinden şekil alabilir. Yeni tanıştığın birisiyle konuşma beklenmedik bir şekilde aşka gelebilir. Bu etkilere kendini açmalı ve iletişime hazır olmalısın.

Para

Kendi çabalarınla elde ettiğin başarıları kutlaman gerekecek. Bunu es geçmemeli ve küçümsememelisin. Elde ettiklerinin kıymetini ilk olarak sen bileceksin ki etrafındakiler de ona göre davransın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini biraz gergin hissetmen olası. İçinde bulunduğun ruh halin kafanı karıştırabilir. Dikkatli kararlar almak için biraz beklemeli ve acele etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Süt ve süt ürünleri tüketimini biraz azaltmak sana daha iyi gelebilir. Eğer bağırsaklarını rahatsız eden bir süt ürünü varsa bunu kesmeyi deneyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimi daha da artırmak için karşına güzel bir şans çıkabilir. Birbirinize bahsedeceğiniz konular sizi daha da yakınlaştıracak. O yüzden iletişim kanalların açık olmalı.

Para

İşe odaklanmakta sıkıntı çekebilirsin. Maddi konularda kafan karışabilir veya gerilebilirsin. Acele etmemek ve parayı hemen elden çıkarmamak önemli olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlar bazı konularda sana güveniyor olabilir. O yüzden onlarla olan iletişiminde açık olmalı ve ne kadar onlara destek olabileceğini, nerede duracağını ifade etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında nelere öncelik vereceğini bilmek de sağlığa giden bir yoldur. Çünkü önceliklerini bilmek, kendine daha dikkat etmene ve gereksiz enerji harcamanı engellemek için kendine bir örnek çizmene vesile olur. Bugün bunları düşünebilirsin.

Aşk

Öfkeyle hareket etmemelisin. Sakinleşmek ve sonradan karar almak aşkta önemli olabilir. Ani davranışlarla var olan durumu kötüleştirmemen gerekecek.

Para

İş konularında kendi emeklerinin arkasında durmalı ve başkalarının bundan faydalanmasına izin vermemelisin. İş arkadaşlarına destek olmak bir şey ama başkasının işini yapmak bambaşka bir şeydir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2021 Perşembe)

Genel

Bugün herkesten önce davranmak sana çok şey katabilir. Eğer ilk adım atılacaksa bu senden gelebilir. Herkesten öne geçebilir ve kendini gösterebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri veya yoga gibi egzersizler bugün bünyende daha iyi bir etki bırakabilir. O yüzden bugün meditasyon ve dengeli fiziksel hareketler içeren şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşkta sakin bir gün geçirmiş olacaksın. Bir şeyler kendiliğinden akıp yolunu bulabilir. Zihnen ve kalben kendini aşkta yormayacak, bir şeyleri düzeltmeye çalışmayacaksın.

Para

İş ve maddiyat konusunda risk almak bugün seni yormayacak. Daha güzel kararlar alarak yoluna devam edebileceksin. Alacağın riskler güzel sonuçlanabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel