8 Nisan 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Nisan 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Maddi konularda hemen bugün sonuçlar aramak seni yorabilir. Bir şeyleri zamana bırakman gerekecek. Bu süreçte etrafındaki insanların sana nasıl davrandığına dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen gerekecek. Bir şeyleri sağlıklı tutmak için dengesini bulman gerekebilir. Dengeli beslenmek, dengeli dinlenmek, dengeli hareket etmek… Bu konulara özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün hislerini daha net görebilirsin. Karşı tarafa bir adım atmadan önce kendi hislerinden emin olabilirsin. Bir şeyleri daha net görmen, nasıl adım atacağını da belirleyebilir. O yüzden iç sesini duymalısın bugün.

Para

Parasal konularda gerginlik arttıkça, çıkar çatışması yaşayanlar da artar. O yüzden bugün kendi cebindeki paraya dikkat etmeli ve etrafındaki insanlarla arana bu konuda bir mesafe çekmelisin. Bazı şeyleri senin sınırlandırman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün dışarıda vakit geçirmek isteyebilir, eve kapanmış gibi hissedebilirsin. Ancak zihnini boşaltmanın farklı yollarını araman gerekecek. Dışarı çıkmak seni zorlasa da evinde keyifli konularla ilgilenmek için bir yol araman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Aynı şekilde bol bol taze sebze ve meyve tüketmek de… Bugün vücuduna ne gireceğine özen göstermen gerekecek. Sağlıklı beslenmek ve bol su tüketimi sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında karar almak ve ilerlemek isteyebilirsin. Ancak bunun için bilmen gereken bütün gerçekleri bilmen gerekecek. Hoşlandığın kişinin hayatı ile alakalı daha fazla şey öğrenmek sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendini biraz rahat bırakmak ve bir şeyleri resmiyete dökmemek senin için daha iyi olabilir. Eğer ilgilenmen gereken bir iş varsa ciddi ve büyük kararlar almadan, sakince günü değerlendirmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Sürekli etrafında olan bir kişinin negatif halleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Bu kişinin hareketleri bütün ev ahalisinin hayatını etkiliyor olabilir. Onunla açıkça ve yapıcı bir şekilde konuşmak durumlarda değişim oluşturabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Çevrendeki insanlara yardımcı olmak isteyebilirsin bugün. Sıkıntısı olan insanlara vakit ayırmak ve onlar için iyi bir şeyler yapmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Sevdiklerine destek olmak için iyi bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsin. Aranızdaki muhabbet ikinize de iyi gelebilir. Bir şeylerde daha yapıcı olmanız ve iletişiminizi sağlıklı tutmanız size daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda kendini güvenceye almak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Bütün masraflara tek başına atlamamalı ve iç sesini dinlemelisin. Bazı şeyler içine sinmiyorsa o zaman geri durmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiye ulaşmak isteyebilir ancak engellere takılabilirsin. Aranızdaki iletişimde kesintiler olabilir. Bu kesintilere çok kafa yormamalı ve bir şeyleri zorlamamalısın. Aşk kendiliğinden yolunu bulacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak daha iyi gelebilir sana. Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için iç huzurunu koruman gerekecek. Bugün bu iç huzur için ne gerekiyorsa yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle telefon konuşmaları yapmak isteyebilir ancak ona ulaşamayabilirsin. Bir şeyleri hemen kafanda büyütmemen gerekecek. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Çok fazla işle uğraşıp iyi sonuç alamadığını düşünüyor olabilirsin. Bu durumu eşitlemenin tek bir yolu var, o da gününe eğlence katmak. Çalışmaya biraz ara vermek ve kafana göre bir gün geçirmek daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Eğer elin sürekli yemeye gidiyorsa o zaman stres ve gerginlikten kendini zorluyor olabilirsin. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeli ve can sıkıntısından vücuduna yüklenmemelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gerginlik ve stres sende ağrılara sebep olabilir. Kas ağrılarının önüne geçmek için esneme hareketleri yapmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün. Zihnini boşaltmak da bu gerginliğe iyi gelebilir.

Aşk

Kendi hislerini gözden geçirmek ve mutluluğuna odaklanmak, başkasını mutlu etmekten önde olabilir. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek adına bir şeyleri değiştirmek yerine, kendini mutlu etmek için başka konulara odaklanabilirsin.

Para

Stresin seni çok fazla etkilemesine izin vermemelisin. Maddi konular ile alakalı kendini kaygı içinde bulabilirsin. Ancak bu kaygılarla kararlar almak seni üzebilir. Kendine biraz zaman tanımak daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek isteyebilir ancak birbirinize zaman bulamayabilirsiniz. Bu konuda tedirginlik yaşayabilir ve karşı tarafın seni görmek istemediğini düşünebilirsin. Ancak bu düşüncenin anksiyeten geldiğini görmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna özen göstermek için yediklerine, içtiklerine ve hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı bir plan ve program çıkarmak, sana daha iyi gelebilir. Tükettiğin şeylere özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konularında iletişimde dikkatli olmalı ve karşındaki insana alan tanımalısın. Hemen her şeyde bir sonuca varmamalı ve kafana göre çıkarımlarda bulunmamalısın. Karşı tarafın kendini ifade etmesi önemli olabilir.

Para

Maddi konularda neyin iş neyin kişisel mesele olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Bu ayrımı yapmak ve mantıklı davranmak, gereksiz masraflara girmeni engelleyebilir. Bugün parasal açıdan hayatına bir denge getirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Yeni şeyler yapmak için içinde daha fazla heves duyabilirsin. Farklı ortamlara girmek, yeni aktivitelere başlamak… Bütün bunları hemen bugün yapamasan da ilerisi için güzel planlar yapabilir, kendine bir program çıkarabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak ve dirençli bir hale gelmek için hareket kabiliyetini artırmalısın bugün. Hem bol bol vitamin ve mineral tüketmeli, hem de kaslarını harekete geçirmelisin. Bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Arkadaş olarak gördüğün birisiyle daha farklı bağlar paylaşabilirsin bugün. İşi romantizme vardıran gelişmeler görebilirsin. Değişime kendini açmak daha güzel şeylerin yaşanmasının önünü açabilir.

Para

Parasal açıdan bir şeylere hayır demek isteyebilirsin. Ancak acele karar almamalısın bugün. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa enine boyuna düşünmen gerekecek. Bir şeyler içine daha sonradan sinmeye başlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Güzel bir ortama girmek için iyi bir fırsat bulabilirsin. Ancak zamanlamasını iyi ayarlaman gerekecek. Yeni yerler görmek, farklı ortamlara girmek sana çok iyi gelse de bunu önceden çok dikkatli bir şekilde planlaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermeli ve sana yaramayan şeyleri kesebilmelisin. İyi niyet ile başladığın egzersizlerin sana ne kadar yaradığını, ne kadar yaramadığını düşünebilirsin. Gidişatı değiştirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanmaya başlayabilirsin. Bu kişi ile alakalı ilk olarak öyle düşüncelerin olmasa da zamanla seni saran bir yanı olabilir. Ona bir şans vermek seni mutluluğa götürebilir bugün.

Para

Maddi konularda bir şeyleri parçalara bölmek sana daha iyi gelebilir. Tek bir yerden gelir beklememek, giderleri ufaltmak ve zamana bölmek… Para yönetimi sana çok şey kazandırabilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Halletmen gereken işler ve sevdiğin kişilerle vakit geçirmek… İkisinden birisi seçmen gerekebilir. Ve sen işi seçebilirsin. Halledilmesi gereken şeylere odaklanmak ve daha sonrasını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlıklı düşünce moduna girmek için kendini geri çekmen ve biraz zihnini boşaltman gerekecek. Yoga ve meditasyon gibi konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Bugün kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bir şeyleri karşındakine anlatmak sana zor gelebilir. Aşk konusunda negatif bir etki oluşabilir. O yüzden günü kendine ayırmak ve farklı şeylere odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

İçine sinmeyen konularda dikkatli davranmalısın. Bazı şeyleri iki kere gözden geçirmek sana zaman kaybı olarak gelmemeli. İçine sinmeyen masrafları ve olayları gözden geçirmek sana iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Dışarı çıkmak, sevdiklerinle görüşmek için büyük bir istek duyabilirsin. Ancak bunu yapmanın başka bir yolunu bulman gerekecek. Sevdiğin insanlarla bol bol telefon konuşmaları yapabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sadece spor salonlarında yaşanan bir şey değildir. Evinin konforunda da yeterince hareket edebilirsin. Bugün internetten sana iyi gelecek hareketler öğrenebilir ve biraz daha aktif olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranıza biraz zaman ve alan girmesi size daha iyi gelebilir. Birbirinizden biraz uzak kalmak, aranızdaki hislerin kuvvetlenmesine ve birbirinize verdiğiniz kıymetin artmasına vesile olabilir. O yüzden bugünü kendinize ayırmalısınız.

Para

Hayaller ve istekler evine ekmek getirmene yeterli olmayabilir. Ancak genel gidişatını etkilerler. O yüzden isteklerinden ve hedeflerinden vazgeçmemeli, yola devam etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Yarım kalan işleri bitirmek isteyebilirsin. Ancak ilk adımın ne olması gerektiğini karıştırabilirsin. Bir şeylere odaklanman zorlaşabilir. Bu etkiyi üstünden atmak için kendine biraz zaman vermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve yeni şeylere odaklanmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Zihinsel olarak biraz dinlenmeye ihtiyacın olabilir bugün. Bunu halletmek için kendine zaman vermek ve keyifli konulara odaklanmak daha iyi gelecek sana.

Aşk

Aşk konusunda kendini fazla öne atmamalısın. Eğer sevdiğin kişinin mutluluğu için kendinden çok fazla ödün veriyorsan biraz geri çekilip düşünmen gerekebilir. Bugün kendi isteklerine öncelik verebilirsin.

Para

Maddi konularda daha iyisini yapmaya, kendini toplamaya hazırsın. Ancak ekonominin gidişatını gözden geçirmen gerekecek. Kendini etrafındaki insanlarla ve olaylarla hizalamak ve biraz yavaşlamak iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aynada gördüğün insan ile barışamayabilirsin. Kendini iyi hissetmeyebilir ve huysuzluk edebilirsin. Bütün bu negatif enerjinin nereden geldiğini bulman gerekecek. Biraz kendine zaman ayırman her şeyin üstesinden gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen ve negatif düşünceleri kafandan atman gerekecek bugün. Kan dolaşımını artırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için biraz hareket ve bol nefes sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşmen olası. Bu fikir ayrılıklarını uzatmamalı ve yapıcı davranmaya çalışmalısın. Eğer ona söyleyecek güzel bir şeyin yoksa, o zaman bir şeyleri söylememen daha iyi olabilir bugün.

Para

Maddi konularda öncü olmak o kadar da kolay olmayabiliyor. Çünkü bazen ilk adımı atmak düşünüldüğü kadar kâr getirmeyebiliyor. Bugün imkanlarını ve durumları dikkatlice değerlendirip ona göre adım atmalı ve acele etmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel