8 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Mayıs 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün bir süredir görüşemediğin arkadaşlarınla iletişime geçebilirsin. Keyifli sohbetler sana da iyi gelecek. Daha güzel şeylerden bahsetmek ruhen yenilenmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygıları yenmek adına insanlarla iletişimini artırmak sana çok daha iyi gelebilir. Bugün fırsatın olduğunca telefona sarılabilir ve sevdiklerinle konuşabilirsin.

Aşk

Çok hoşlandığın birisini gördüysen eğer onun ilgisini çekmek adına harekete geçmen gerekebilir. Aşk konularında daha baskın davranman gerekecek.

Para

İş konularında sakin bir gün geçirebilirsin. Büyük beklentiler veya hayaller olmayabilir. Haline şükretmek daha iyi bir etki olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün evde güzel vakit geçirmek, enerjini toplamak sana iyi gelebilir. Kendini fazla zorlamamalı ve sahip olduğun ev konforuna odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareket kabiliyetini artırmak için esneme hareketlerine odaklanabilirsin. Evinde de olsa bu hareketlere zaman ayırmak sana çok iyi gelecek. Bunlardan kaçınmamalısın.

Aşk

Hislerini açıkça ifade etmek için iyi bir gün olabilir. Özellikle de kendini yazılı olarak ifade edeceksen. Atacağın mesajlar veya internet üzerinden yapacağın konuşmalar iyi sonuçlanabilir.

Para

İş konusunu kendi haline bırakman sana iyi gelebilir. Maddi açıdan daha rahat olabilirsin. Yeni kararlarla kendini zorlamamak iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Daha enerjik ve pozitif olmak gün içerisinde daha keyifli gelişmeler görmeni de sağlayacak. Bugün keyfini yerine getirecek çok daha güzel şeyler görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su içmek sana çok ama çok iyi gelecek. Her su içişinde hayat şerbeti içiyormuş gibi bir enerji bulabilirsin. Bu etkiden kaçmamalısın.

Aşk

Aşta cesur olmanın etkisini görebilirsin. Daha keyifli durumlarla karşılaşmak için kabuğunu kırman gerekecek. Hislerini içine atmamak iyi bir başlangıç olabilir.

Para

Maddi anlamda daha güzel şeylere odaklanman olası. Masraf yapacaksan eğer istediğin şeyler için olacak bu ve bu da sana iyi bir etki bırakacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün başarılı gelişmeler göreceksin. Aksine inanmamalısın. Eğer kendi çabalarından şüpheye düşmezsen o zaman çok daha keyifli bir gün geçireceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizden kaçınmak için gösterdiğin eforu egzersize versen çoktan bu işi kapmıştın. Bugün tembellik etmemelisin.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler görmen olası. Beklenmedik durumlar, sohbetler, keyifli konular gündeme gelecek ve sen de kendini bu konuda çok daha iyi hissedebileceksin.

Para

Bugün kendine güvenmelisin iş konusunda. Emeklerinin karşılığını daha rahat alabilirsin çünkü. Maddi konularda kendine güvenmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Beklenmedik ama bir o kadar da güzel gelişmeler görmen olası. Güzel bir terfi, beklenmedik bir gelişme, bir sürpriz… Keyfin daha da yerine gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kilo vermek gibi konularda kendine karşı nazik olmalısın. Ölüm diyetine girmene gerek yok, sağlığını tehlikeye atacak beslenme planlarından uzak durmalısın.

Aşk

Açık olmak, net konuşmak kalbinin daha rahat olmasını sağlar. Aşk konularında içe dönmemeli, kendini daha rahat ifade edebilmelisin bugün.

Para

Bugün parasal anlamda daha şanslı olacaksın. Bereketli kazançlar seni bulabilir. Maddi olarak daha keyifli durumlarla karşılaşabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Düşündüğün şeyi gerçekleştirme hissin daha baskın olacak. İstikrarlı ve tutarlı davranacaksın. Emeklerinin peşine düşmek güzel gelişmeler getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer kilo vermek gibi bir düşüncen varsa bugün bu konuda daha istikrarlı davranabilirsin. Sağlığını daha da kuvvetlendirerek kilo vermek önceliğin olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa ona karşı kendini daha yakın hissedebilirsin. Ona duyduğun hisler artabilir. Bunu dile getirmeli ve içinde tutmamalısın.

Para

Maddi olarak emeklerinin karşılığını alman olası. Hem kısa vadede hem de uzun vadede doğru yolda olduğunu bilecek, daha net kararlar alabileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk konusunda değişimler görmen olası. Hayatına birisinin girmesi mümkün. Eğer bir süredir hayatında birisi yoksa daha keyifli etkiler görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün mutfağa girebilir ve kendin için güzel bir yemek hazırlayabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek sana iyi bir enerji verecek, bunu unutmaman gerek.

Aşk

Aşkta ve mutlulukta daha şanslı olacaksın. Yüzün bu konularda gülebilir. Daha güzel gelişmeler görmen ve keyifli bir muhabbete odaklanman olası.

Para

Parasal konularda ileriye bakacaksın. Sadece bugüne göre değil daha sonrası için de para biriktirebilirsin. Birikim daha baskın bir karar olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir haber alabilirsin. Ve alacağın bu haber dramatik kararlar almana vesile olabilir. Bir anda iş değiştirme veya yaşadığın yeri değiştirme gibi ani kararlara odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara uymak sağlık konusunda seni zorlayabilir. Herkesin beslendiği tarzda beslenmemeli, kendi beslenme programını uygulamalısın.

Aşk

Bugün mantığınla hareket etmek aşk konusunda daha iyi olabilir. Duygusal kararlar almamak ve gördüklerini görmezden gelmemek senin için önemli olabilir.

Para

Parasal açıdan eline daha fazlası geçmesi olası. Ve bu rahatlık da canını sıkan konularda değişim yapmanı kolaylaştırabilir. Maddi olarak bunlara odaklanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün emeklerinin karşılığını alacağın türden bir gün olacak. O yüzden neye emek verirsen o konuda güzel gelişmeler göreceksin. Güzel şeyleri kendine çekeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kaygılardan uzaklaşmak için iyi bir gün olabilir. Sakinleşmek, daha rahat nefes almak stresi üstünden atmana vesile olabilir. Bugün meditasyon gibi konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Romantik gelişmeler kapıda olabilir. Aşka kendini daha da açabilirsin. Keyifli durumlar, süreklilik içeren sohbetler seni daha da sarabilir bugün.

Para

İş ve maddiyat konularında güzel gelişmeler görmen olası. Parasal olarak içine sinecek gelişmeler karşına çıkacak. Maddi olarak kafan rahat olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün çok keyifli bir gelişme ile karşılaşabilirsin. Eğer beklediğin bir sonuç varsa bunu bugün alman olası. Güzel gelişmeler neşeni yerine getirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için nelere dikkat etmen gerek? Eğer markete gidiyorsan veya dışarıda bulunuyorsan temizliğe ekstra özen gösterebilirsin mesela. Virüs konusunda önlemler öncelikli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi önemli bir meseleyi göz ardı ediyor olabilir. Bu konuda ısrarcı olmak sana düşebilir. Bir şeyleri görmezden gelerek ilişkinizi zorlamamalısınız.

Para

Parasal anlamda güzel şeyler yaşanabilir. Eline daha fazla para geçebilir. Maddi anlamda için daha rahat edebilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Eğer farklı bir ortama girmek gibi bir düşüncen varsa bu konu hakkında daha fazla çabaya girebilirsin. Yasakların bitmesinin ardından yapabileceğin yolculukları dikkatle planlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evine odaklanacağın bir gün olabilir. Temizlik ve düzen gibi konular ağır basabilir. Daha temiz ve düzenli bir ortam rahat nefes almanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda hayaller ve hayatlar ayrımı görebilirsin. Bu konunun kalbini kırmaması için beklentileri kontrol etmen gerekecek. Kendini fazla kaptırmamalısın.

Para

Yarınlara para ayırman iyi olacak. Bugünden masraf kısman ve sonrası için kendine para ayırman doğru bir karar olabilir. Gereksiz masraflar yapmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için şanslı bir gün olacak. İşlerin yolunda gidebilir. Beklenmedik gelişmelerle keyifli durumları kendine daha fazla çekebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareket etmek sana iyi gelebilir o yüzden bugün biraz da olsa yürüyebilmelisin. Yasaklarda bu her ne kadar zorlayıcı olsa da hareket etmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Aşk

Bugün ilginç, beklenmedik durumlar yaşanabilir aşk konusunda. Bunlar hakkında hemen bir sonuca varmaman gerekecek. Bir şeyleri gözlemlemek iyi olabilir.

Para

Maddi anlamda şansın dönebilir. Güzel paralar eline geçebilir. Eğer beklediğin bir para varsa bugün bu konuda güzel gelişmeler görebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel