8 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Mayıs 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Geçmişe dikkatini vermek isteyebilirsin. Ailenin geçmişine, senin kendi geçmişine… Bir şeyleri daha net görebilmek için eskileri gözden geçirmen ve kendi durumunu daha dikkatle anlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerji patlamaları yaşıyor olabilirsin. Hareketsiz kalıyor ve bir şeyleri duygusal gerginliğe dönüştürüyor olabilirsin. Bugün vücuduna özen gösterirken daha dikkatli olmalı ve hareketlerinde ölçülü olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye ona karşı hislerini ifade etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Karşı tarafın kendisini sevilmiyormuş gibi hissetmesine fırsat vermek istemeyebilirsin. Kendini ifade etmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Para

Maddi açıdan içinde bulunduğun durumu, zekanı kuvvetlendirmek ve bu tür durumlardan çıkmak için kullanman gerekecek. Yeni fikirler üretmek, yeni adımlar atmak ve sadece kendine güvenerek bir harekete girmek daha önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ancak bunu büyütmemelisin. Bir şeyler için kendine zaman vermek daha iyi olabilir. Sakin bir gün geçirmek ve yaşananları gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri ölçülü tüketmek sana daha iyi gelebilir. Yediklerinde ve içtiklerinde ölçülü olmak sana iyi gelecek. Bir şeyleri abartmamak ve sağlığına özen göstermek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı duygusal bir gerilim hattında olduğunu görebilirsin. Bu negatif hisleri atabilmeniz için arkadaşlık tarafına daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Aşktan çok arkadaşlığa özen göstermelisiniz.

Para

Büyüklerimizin geçmiş zamanda yaşadığı sıkıntılardan ders almak bize düşen görevlerden birisidir. Geçmişte yaşanan hatalara tekrar düşmemek için onların deneyimlerinden faydalanmamız gerekir. Bugün bu konulara odaklanarak daha iyi dersler çıkarabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Hayaller ve hayatlar arasındaki farkı, mantığın ile kapatabilirsin. İsteklerini gerçekleştirmek için mantıklı hareket etmen gerekecek. Sadece istemek ve beklemek sana yetmeyebilir. Bir şeyleri harekete geçirebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını daha net görebilmek için zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri istemekle ihtiyaç duymak arasındaki farkı görmen gerekecek. Vücudunun ihtiyaçları, dış görünüşünden daha önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda gergin bir durum olabilir. Bir şeyleri birbirinize ifade etmemeniz aranızda duygusal bir gerilim oluşturabilir. Bu konuda senin bir adım atman daha önemli olabilir.

Para

Kendini güvenceye almak için dikkatli hareket etmen gerekebilir. Gözlem yeteneğini geliştirmek ve maddi konularda neler olabileceğini önceden kestirmek için bugün kendini bu tür konuları öğrenmeye verebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Her şeyi aynı anda yapmaya kalkmak sana iyi gelmeyebilir. Bir şeyleri zamana bölmek, gerektiğinde yardım istemek daha iyi olabilir. Kendine çok fazla yüklenmemeli ve hareketlerinde ölçülü olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni birisine ilgi duyabilir ve bu sebeple kendi fiziksel durumuna özen göstermek isteyebilirsin. Karşındaki insana kendini beğendirmek için dış görünüşüne özen göstermek isteyebilirsin. Egzersiz ve diyet daha fazla ön planda olabilir.

Aşk

Bugün hislerini daha kolay açabilirsin. Kendini ifade etmeye çaba göstermek, aşk konularında güzel etkileri hayatına çekebilir. Bir şeyleri içinde tutmak yerine hoşlandığın insana kendini ifade etmek isteyebilirsin.

Para

Tasarruf planları yapmak için her şeye evden başlaman gerekecek. Ev içinde masraf yapmadığını düşündüğün halde paranın çoğu eve gidiyor olabilir. Bu konularda neler yapabileceğine bakman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Gelecek için düşüncelerin daha da netleşebilir. İleride hayatında neler görmek istediğini daha net görebilirsin. Ancak bu konuda ne kadar yol kat etmek gerektiğini görmenin sende negatif bir etki oluşturmamasına dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularına eşit derecede özen gösterirsen her şeyin yoluna gireceğini görebilirsin. Bugün bu konularda daha fazla çaba göstermek fiziksel olarak daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Hoşlandığın bir insan ile alakalı olarak daha fazla hisse sahip olabilirsin. O kişiyi karşı konulmaz bulmaya başlayabilirsin. Onunla daha fazla iletişim kurabilmek için fırsat kollayabilirsin bugün.

Para

Maddi konuların sende gereksiz bir negatiflik oluşturmaması gerekecek. Bunun için kendine hakim olabilmeli ve olaylara pozitif yaklaşabilmelisin. Gereksiz gerginliklerle iyi gitmekte olan şeylere gölge düşürmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri halletmek için fazla yüklenmemen gerekecek. Kendine zaman tanımak, olan bitenin şekil almasını beklemek daha iyi olabilir. Her şeyi bugünden halletmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Ağır egzersizlerdense kaslarını esnetmek ve daha rahat hareket etme kabiliyeti elde etmek, vücudunda biriken gerginlikleri atmana vesile olacak bugün.

Aşk

Gerçek aşk olgusunu gözden geçirmen gerekebilir. Bu konuda yanlış şeylere inanıyor olabilirsin. Bazen güzel hislerin hayatımıza girmesi için dağları tepeleri aşmamız ve ejderhalarla savaşmamız gerekmez. Bir şeyleri oluruna bırakarak da mutlu olabiliriz, bunu hatırlaman gerekecek.

Para

Hayatına konfor getirmek için masrafa girmen gerekiyorsa girmelisin. Ancak bir şeyleri lükse götürmemen gerekecek. Hayat standardını iyi bir noktaya getirmek sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Etrafında olan bitene daha dikkatli bakabilir, yapılan yanlışlara dikkat çekebilirsin. Eğer ortada bir haksızlık varsa bunu dile getirebilmen gerekecek. Bazı konulara netlik getirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bol bol su tüketmek ve hijyen konularına özen göstermek seni eşit derecede mutlu edecek. Bugün su ile aranı iyi tutmalısın.

Aşk

Bir şeyleri görmezden gelmen, o sorunların uçup gitmesiyle sonuçlanmaz. Eğer sevdiğin kişiyle aranda bazı sıkıntılar varsa bunu konuşarak çözmeye çalışmanız gerekecek. İletişime özen göstermelisin bugün.

Para

Maddi açıdan kendin için alacağın kararlar önemli olabilir. Sana iyi gelecek harcamalar yapmak, ruh haline çok daha iyi gelecek. O yüzden bugün başkalarına göre değil de kendine göre masraf yapabilmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan şeylerle daha rahat başa çıkabilirsin bugün. Gözünden bir perde kalkmış gibi hissedebilir, etrafında olan biteni daha net görebilirsin. Bir şeylerde daha yapıcı olmak için nelere odaklanman gerektiğini bileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerini bastırmak ve bir şeyleri görmezden gelmek asla iyi bir şey değildir. Duygusal gerginlik ve stres oluşturur. O yüzden bugün bir şeyleri içine atmamalı ve içinden geçenleri dile getirebilmelisin.

Aşk

Romantizmin arttığı bir gün olabilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı tonunuz daha samimi bir hale gelebilir. Aşk konularında kendini daha iyi bir ruh haline açman gerekecek. Daha güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Para

Maddi açıdan gururuna ve kibrine yenik düşmemelisin. İş bitirmek için insanlarla ortaklaşa kararlar almalı ve yapıcı olmalısın. İş ilişkilerindeki pozitif tavrın bir çok şeyi değiştirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeylere kafanı vermekte zorlanıyor olabilirsin. Dilinin ucuna gelen ama söylenemeyen şeyler, bir şey unutmuşluk hissi baskın olabilir. Kendine biraz zaman tanımak bu tür gerginlikleri üstünden atmana yarayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz dinlenmeye vakit ayırman gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için kendinle baş başa kalman gerekecek. Uyku düzenine dikkat etmek ve yoga gibi egzersizlere odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana direkt olarak anlatmadığı şeyler olabilir. Ya senin kalbini kırmamak için ya da tepkini kestiremediği için sana bir şeyler söylemekte zorlanıyor olabilir. Bir şeyleri zamana bırakmanız daha iyi olabilir.

Para

Ev için yapacağın masrafları kısmak, maddi açıdan daha rahat etmene vesile olabilir. Dışarıda para harcamadığın için tasarruf yaptığına inanmış olabilirsin. Ancak ev için yaptığın masrafların üçe hatta beşe katlanmaması için bu konuda da dikkatli olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Geleceğine daha keyifle ve huzurla odaklanmak için disiplini elden bırakmaman gerekecek. Hayatına getireceğin disiplin ve çevrene göstereceğin özen, içinin daha rahat olmasına vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanlarla aranda sağlıklı sınırlar olması, duygusal yorgunlukların önüne geçmesine vesile olabilir. İnsanların sana gereksiz yere yüklenmemesi için sınırları senin çizmen gerekecek. Duygusal gerginliklere karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki muhabbetin ne yöne gideceğini sen belirleyebilirsin. Bu konuda atacağın adımlar, kurulacak iletişimler sana bağlı olabilir. Kendi hareketlerini, bu konuda daha fazla gözden geçirebilirsin.

Para

Bazı konularda kendine sınırlar getirmen gerekebilir. Özellikle de maddi konularda. Masrafları kısıtlaman ve senin için önemli olan şeylere vakit ayırman ileride daha rahat etmene vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

İş ve maddiyat konularında yanlış anlaşılmaların üstesinden geldiğin anda her şeyin daha iyi gittiğini görebilirsin. İnsanlarla iletişime girmekten çekinmemeli ve bir şeyleri açık açık sormaktan kendini alıkoymamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerin çoğalmaması için zihnini boşaltmaya fırsat tanıman gerekebilir. Stres ve gerginlikle konuşmalara girmek yerine kendini toplayarak ve ani tepkiler vermeden bir şeyler halletmek, gerginliği kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerginlikler oluştuysa bunu sakin bir biçimde çözmeniz gerekecek. Ani tepkiler veya gergin sözlerle bir şeylerin üstesinden gelemeyeceksiniz. Yapıcı olmak ve çözüm odaklı yaklaşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan daha güzel fikirler üretebilir ve kendine güvenini artırabilirsin. Geleceğin ile alakalı alacağın kararlarda daha sakin düşünebileceksin. O yüzden dikkatle plan ve program yapabilmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendi yaptıklarına güvenmen ve kendini hor görmemeyi öğrenmen gerekecek. Kendine karşı nazik olmalı ve emeklerinin arkasında durmalısın. Başkalarının sana saygı duyması için önce senin kendine iyi davranman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken enerjiyi olumlu bir biçimde harcaman gerekecek. Ev içinde yapabileceğin egzersizler, organizasyon ve düzenleme yeteneklerini geliştirmek ve ev ortamını daha çekilebilir kılmak, enerjine iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilirsin bugün. Ya fiziksel olarak ya da yapacağın sohbetlerle, bu kişinin ilgisini üstünde hissedebilirsin. Aşk konularında kendi etkinin ne kadar baskın olduğunu görebilirsin.

Para

Maddi konularda sabırla ve dikkatle hareket etmen gerekebilir. Masraflardan çok birikim ve yatırım konularına öncelik vermelisin. Üç ay sonra aklına dahi gelmeyecek şeylere para akıtmak yerine geleceğin için birikim yapmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel