8 Mayıs 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Mayıs 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Parasal konularda çok keyifli olacağın bir gün. Bir süredir eline geçmesini beklediğin bazı fırsatların eline geçmesi de olası. Terfi veya pozisyon değiştirme gibi konularda şans senden yana olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı olmaya önem veriyorsun ancak sağlık söz konusu olduğunda gözünde net bir ifade canlanmıyor. Bugün daha sağlıklı olabilmek için neler yapabileceğini gözden geçirebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda aniden gelişebilecek olan iletişim seni çok mutlu edecek. Bu kişi ile alakalı ani ve cesur hareketlerde bulunabilirsin bugün. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmeye bak.

Para

Bugün çok verimli bir gün olacak senin için. Hem para kazanma hem de yatırım konularında istediğin gibi sonuçlar elde edebileceksin. Bunun gibi günlerde kendini ödüllendirmeyi unutmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün her şeyin üstesinden aynı anda gelmeye çalışma. İş bölümü yapmak ve kendini çok fazla yormamak sana çok daha iyi sonuçlar getirecek. Hızını iyi ayarlamalı ve yorgunluktan kaçınmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık açısından şanslı ve iyi bir gündesin. Bugün kendini çok enerjik hissedebilirsin. Bu enerjiyi sana daha iyi gelecek olan egzersizlere ayırman gerekebilir. Açık havada yürüyüş ve yediklerine dikkat etmen, enerjinin gün boyu yüksek kalmasını sağlayacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile nasıl bir ortamda bulunursanız, o ortamın enerjisini üstünüze çekeceksiniz. Eğer baş başa vakit geçirmek istiyorsanız hem rahatlayacak hem de mutlu olacaksınız. Eğer kalabalık bir ortamda bulunursanız, bu sefer de enerjiniz çok yükselecek ve çok keyifleneceksiniz. Bugünün enerjisi sizi mutlu edecek.

Para

Gereksiz harcamalardan uzak durman gereken bir gün. Elindeki paradan fazlasını harcama gibi hatalara düşmen olası bu aralar. O yüzden bugün çok dikkatli davranmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Aşk konularında şanslı olacağın bir gün. Kendini çok daha iyi ifade edebilecek ve karşındaki insanın dikkatini daha kolay çekebileceksin. Hislerinin kuvvetli olacağı ve iletişimini arttırabileceğin bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini koruyabilmek için sağlık konularına daha dikkat etmen gerekiyor. Bugün, daha kuvvetli olmak ve enerjini yükseltmek için tek günlük hedeflerin yeterli olmadığını fark edebilir ve daha uzun planlar çıkarabilirsin.

Aşk

Bugün fikir anlaşmazlıkları yaşadığın bir kişi ile arandaki bu durumu düzeltmek için iyi bir gün. Sevdiğin kişi ile hiç istemediğin bir durumda bulmuşsan kendini, bugün bunu rahatlıkla düzeltebilirsin.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanları güzel bir şekilde etkileyebileceksin. Senden örnek almak isteyebilecek ve senin yolunu izlemek isteyebilecek insanlarla konuşman olası. Parasal konularda etrafındakilere çok faydalı olabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların dikkatini çekebilirsin. Yüksek enerjin ile bulunduğun ortamın sevilen yüzü olacaksın. Bu güzel enerjiyi yeni arkadaşlıklar edinerek veya bir süredir sana sıkıntı veren mevzuları çözerek değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını iyi bir seviyede tutabilmen için bir bütün olarak bakman gerekecek meseleye. Egzersiz, diyet ve ruh sağlığını aynı anda iyileştirmen gerekiyor. Sağlık döngüsünü koruman gereken bir gün.

Aşk

Yeni görüşmeye başladığın bir kişi varsa o insan ile arandaki duyguların arttığını fark edebilirsin bugün. Eğer hoşlandığın ancak konuşamadığın birisi varsa bu kişi ile görüşebilir ve kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bugün şans ve keyif senden yana.

Para

Parasal konularda dikkatli olman gereken bir gün. Harcamaların, gereğinden fazla para götürebilir. O yüzden karşına bir harcama çıktığı zaman her şeyi doğru hesapladığına emin ol.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bazı şeyleri elde etmek için çok çabalamış olmanın faydasını göreceksin bugün. Bir süredir ulaşmayı hedeflediğin bir şey varsa, bugün bir sonuç alacaksın. O yüzden enerjinin çok yüksek olacağı ve keyfinin artacağı bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün üstündeki gereksiz enerjiyi egzersizle atabilirsin. Vücutta fazla enerjinin birikmesi kaslarda gerginliğe sebep olabilir. Bu enerjiyi atmak için grup derslerini tercih edebilir ve çok eğlenebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel bir gün geçirebilirsin. Birbirinize karşı düşkünlüğünüz artabilir. Aranızdaki muhabbeti daha güzel bir seviyeye taşımaktan kaçınmamalısın.

Para

Parasal konularda duygusal olabileceğin bir gün. Kazandığın paranın hesabını tutarken kendini çok sıkabilir veya bazı şeyleri çok kişisel algılayabilirsin. Parayı ne için kazandığını unutmaman gerekiyor bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün farklı bir etkinliğe katılmak isteyebilirsin. Ortamını değiştirmek enerjini yükseltmene yarayacak. Daha fazla insanın bulunduğu, eğlenceli yerlere giderek keyfini yerine getirebilirsin. Yanına bir arkadaşını da al ve bu eğlenceye katıl.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Çok yağlı yiyecekler tüketirsen enerjin çok düşebilir. O yüzden yediğine içtiğine dikkat ederek enerjini yüksek tutabilirsin. Bu konuda özellikle dikkatli olman gereken bir gün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki çekimin artacağı bir gün. Bu hisleri belli etmek için sadece konuşmak gerekmiyor. Farklı sürprizlerle ve yeni fikirlerle karşındaki insana daha da yakın hissedebilirsin.

Para

Parasal konularda yaşadığın iniş çıkışlar seni yorabilir. Ancak bugün sakince yeni kararlar alacaksın. Alacağın bu kararların ardından hem masrafları kısabilecek hem de elindeki parayı daha iyi değerlendirebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün duyguların ağır basabilir. Bazı konulara ani ve sert tepkiler vermemeye çalışmalı ve iç dengeni koruyabilmelisin. Duygu değişimleri ile karar almaman gerekiyor. Önemli konularda karar alman gerekiyorsa biraz erteleyebilirsin bu durumu.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada daha fazla vakit geçirmen gereken bir gün. Daha rahat nefes alabilmen ve üstündeki gerginliği atabilmen için yeşil alanlara gitmelisin. Hatta sevdiğin bir kişiyi bu plana davet ederek hem sağlığını hem de neşeni koruyabilirsin.

Aşk

Karşındaki insana ondan hoşlandığını söylemezsen, senin ona olan duygularından haberdar olmayacak. Karşındaki insanın ilgisini kazanmak için ona gökten vahiy inmesini bekleme. Senin atacağın her adım onun için daha kıymetli olacak.

Para

Bugün maddi konular kafanı çok kurcalayabilir. Ancak şans senden yana olacak. Karşına çıkan masrafları halletmek için çabalayacaksın ancak emeklerinin karşılığını da alabileceksin. Daha büyük sorunları engellemek için bugünden önlem almalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

İzleyeceğin bir film, dinleyeceğin bir şarkı veya karşına çıkacak olan bir portre seni çok duygulandırabilir. Duyguların yoğun olacağı bu günde sevdiklerinle daha fazla vakit geçirebilir ve muhabbetini arttırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında bir dengeye kavuşmak istiyorsan ilk olarak içinde bulunduğun ortamı temizleyerek işe başlayabilirsin. Temizlik yapmak hem enerjini arttıracak hem de daha sağlıklı kalmanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile alakalı kafanı kurcalayan mevzular varsa bunu dile getirmek için iyi bir gün. Eğer ortada bir terslik olduğunu seziyorsan ona bu durumu anlatmalısın. Ortada bir sorun yok gibi görünse de ikinizi de sıkan mevzuların varlığını fark edebilir ve bunu kolaylıkla çözebilirsiniz.

Para

İş konularında birden fazla fırsatla karşılaşabilirsin bugün. Parasal anlamda nereden nasıl kazanç sağlayacağını planlamak daha kolay kararlar almanı sağlayacak. Bugünkü güzel enerjiyi iş ve yatırım konularına harcamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün alacağın haberler ve öğreneceğin bilgiler seni çok mutlu edebilir. Yakın bir dönem için yeni planlar yapmanı sağlayacak olan bu bilgileri etrafındakilerle paylaşmak neşenin artmasını sağlayacak. Bu planlara sevdiklerini dahil etmekten çekinmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Mide ağrılarına dikkat etmen gereken bir gün. Bu ağrılar genellikle gerginlikten ve stresten kaynaklanır. Yediklerine ve içtiklerine dikkat etmeli, stresten uzak durmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için kendinden fedakarlık etmemen gereken bir gün. Kendi isteklerini ifade edebilmeli ve bu ilişkinin iki kişilik olduğunu ona hatırlatmalısın. Böylece kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Para

Parasal konularda şanslı olacağın bir gün. Daha fazla para kazanmak veya yatırım konularında fikir yürütmek için iyi bir gün. Bugünün güzel enerjisini kullanarak normalden daha fazla paralar kazanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Etrafında konuşulanlara dikkat kesilmen gereken bir gün. Hiç beklemediğin bir anda alacağın haberler veya öğreneceğin yeni şeyler, hayatının gidişatını daha güzel bir yöne sokmak için faydalı olacak. O yüzden etrafındaki insanlara yakın ol.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Grup egzersizleri seni çok daha iyi hissettirecek. Eğer bir egzersiz programını uygulamakta zorlanıyorsan arkadaşlarınla planlar yapmalısın. Böylece hem enerjin yükselecek hem de kuvvetini toparlayabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak yarışlara girebilir ve birbirinize meydan okuyabilirsiniz. Bu eğlenceli durum aranızdaki muhabbetin artmasını sağlayacak. Eğer hoşlandığın bir kişiye karşı kendini ifade edemiyorsan onun ilgisini, oyunlar sayesinde kazanabilirsin.

Para

Bugün eline geçmesini beklediğin paralar ile alakalı kendini gergin hissedebilirsin. Para konusunda kontrolü elinde tutamamak seni üzebilir. Bugün bu tür konularda sevdiklerinden destek alabilir ve derdini açık bir şekilde ifade edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatında bir değişiklik isteyebilirsin. Yeni şeylere ilgi duyabilir veya sadece sıkıcı gelen bir durumu değiştirmek isteyebilirsin. Bunu gerçekleştirmek için karşına güzel fırsatlar çıkacak bugün. Şansını iyi kullan.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha hızlı hareket edebilmek ve enerjini yükseltebilmek için pilates gibi derslere bakabilirsin bugün. Vücudunun ağır bir enerjisi olduğunu düşünüyorsan grup dersleri sana daha faydalı olacak.

Aşk

Bugünkü duygu yoğunluğun, hoşlandığın kişiye karşı daha derin hislerinin varlığını ortaya çıkarabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen karşındaki insanın kıymetini daha iyi anlayabilirsin. Bunu mutlaka karşındaki insana yansıtmalısın bugün.

Para

Mali konularda etrafındaki insanlarla fazla şey paylaşmamaya bak. Sevdiğin insanlar sana her şekilde destek olacak. Ancak bugün kendi masraflarını kendin çözmeye çalışmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Mayıs 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün görünüşüne fazladan özen göstermen gereken bir gün. Seni ciddiye alması gereken insanları etkilemek için bu konuda daha dikkatli olmalısın. Eğer aklında özenli olmanı gerektiren bir insan yoksa bile, bugünkü duruşun ile yeni insanları etkileyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrenden gelen etkilerle kendini stres altında hissetmen olası. Bu stresin kas ağrısı olarak dönmemesi ve tutulmalar yaşamaman için biraz daha esneme hareketleri yapman ve bol bol su tüketmen gerekecek.

Aşk

Kendini ifade edemediğini düşündüğün bir kişi varsa bugün şansını tekrar deneyebilirsin. Hoşlandığın kişinin ilgisini daha kolay kazanabileceğin bir gün. Bugünün enerjisini iyi kullan.

Para

Bugün acil olarak ilgilenmen gereken bir masraf çıkabilir. Ancak bu konuda kendini üzmek veya sinirlenmek yerine sakince ne yapabileceğini düşünmelisin. Bu masrafın tekrarlanmaması için dikkatli davranman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel