8 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Mart 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün bazı şeyleri gözünde abartmaman gerekecek. Konuştuğun insanları, onların etkilerini… Bazı kişiler kendilerini dev aynasında gösterebilir. Buna dikkat etmen bugün önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Eğer masa başında çok fazla zaman geçiriyorsan bugün tutulmalara dikkat etmen gerekecek. Boyun tutulması yaşamamak için esneme hareketleri yaparak bol bol su tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye anlayışla yaklaşman gerekecek. O kişiden çok büyük beklentilere girmiş olabilirsin. Bazı şeyleri gözden geçirmeye ve daha dikkatlice konuşmaya özen gösterebilirsin.

Para

Bugün çevrendeki insanların senden faydalanmasına izin vermemen gerekebilir. Sınırlarını doğru bir biçimde çizmen gerekecek. Çevrendeki kişilerin zaaflarından faydalanıp sana bir şeyler yaptırmasına izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Hayatında ertelediğin bazı şeyler varsa bugün bunlara daha fazla zaman ayırabilirsin. Bir süredir hiç ilgilenemediğin hobilerine öncelik verebilir, odaklandığın konularda güzel yenilikler yakalayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün açık hava yürüyüşleri sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bedensel kuvvetini artırmak ve daha pozitif bir ruh haline girebilmek için açık havada daha fazla zaman geçirebilirsin.

Aşk

Aşkta daha pozitif etkiler görebileceksin. Yeni bir aşka odaklanman da olası. Kalbinin daha hızlı attığını hissederek, güne keyifle odaklanarak devam edeceksin.

Para

Eğer yeni bir iş istiyorsan bugün kapına birden fazla fırsat gelebilir. Kısa vadeli veya tek seferlik projelere de dahil olabilirsin. Çevrendeki insanların bu konuda desteğini görmen olası.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini zorlamaman iyi olacak. Zihnen ve bedenen biraz yorgun hissetmen olası. Çevrendeki negatif enerjileri hayatına sokmamaya özen gösterip elindekilere şükretmen iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin. Son zamanlarda biraz daha hassas olman olası. Vücudunu fazla zorlamamak bugün için iyi olabilir. Kendi enerjini toplamaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bazı anlaşmazlıklar yaşıyorsan bugün bunu çözmeye çaba gösterebilirsin. Bazı şeyleri yoluna koymaya daha açık olman olası. İletişime açık oluşun güzel sonuçlar getirebilir sana.

Para

Bugün işi kendi haline bırakman gerekecek. Bazı şeylere odaklanman zorlaşabilir. En iyisi hayatında var olan şeylere şükrederek işleri bir başka güne ertelemek olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Aşka olan bakış açın değişebilir. Kendinden daha emin bir biçimde bazı olaylara odaklanabilirsin. Sevdiğin kişiye kendini ifade ediş biçimin daha kendine güvenir bir halde olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına, bakıma özen göstermen gerekebilir. Eğer işe yaramadığını düşündüğün bir macun veya fırça kullanıyorsan bunları değiştirme yoluna gidebilirsin. Bu konuda daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Kalbin daha hızlı atabilir bugün. Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Aşk konularında daha pozitif etkiler görerek kalbini ısıtabilirsin. Aşk seni mutlu edecek bugün.

Para

İşteki insanların senin sözünü dinlemesini isteyebilirsin. Liderlik yeteneğini konuşturmak istemen olası. Bunun için empati yeteneğini de geliştirmen ve çevrendeki insanları doğru bir biçimde anlaman gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Fiziksel olarak tutkunun arttığı bir gün olabilir senin için. Kan dolaşımının bile arttığını hissedebilirsin. Bu durum aşk konularında kendini çok daha belli edebilir. Kendini bundan mahrum bırakmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetin artacak bugün. Dokunuşların bile kuvvetlenebilir. Bu güzel enerjiyi doğru kanalize etmek için biraz egzersize zaman ayırabilirsin. Daha sağlıklı bir gün geçirmen olası.

Aşk

Sevdiğin kişiyle romantik yaklaşımlar seni çok mutlu edebilir. İkiniz de buna çok hazır hissedebilirsiniz. Aşkta daha pozitif ve romantik gelişmeler görmek kalbini daha hızlı attırabilir.

Para

Bugün işe odaklanmak zor olabilir ancak bu durum seni yormayacak. Bazı şeyleri erteleyebilmek, iş konularında esnek olabilmek bugün faydasını gösterebilir. Kendini çok zorlamamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün yeni bir aşk konusu gündeme gelebilir. Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. O kişiyi tanımak ve daha iyi bir iletişim kurmak önceliğin olabilir. Hayata daha aşk kanalından bakman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine özen göstermen sana çok daha iyi bir enerji verecek. Boş kalori tüketmemelisin. Yediklerinin seni doyurduğundan ve sana iyi geldiğinden emin olman gerekecek. Daha fazla lifli gıda tüketebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında şansın dönebilir. Daha keyifli gelişmeler görebilirsin. Yeniden aşık olman olası. Kalbinin sesini uzaktan duyman da öyle. Bugün aşk seni daha mutlu edecek.

Para

İşlere odaklanmakta zorluk çekebilirsin. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Eğer masraf yapılacak veya önemli bir işe odaklanılacaksa bunun için başka bir günü beklemen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Romantik bir insan olsan da bugün biraz olaylara gerçekçi yaklaşman gerekebilir. Bakış açına mantık katmak ve ayaklarının biraz yere basması iyi olabilir. Bugün aşka hızlıca atlamaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İradeni kuvvetlendirmek ve vücudunu daha iyi kontrol edebilmek için hem yediklerini kontrol etmen hem de fiziksel aktiviteye zaman ayırman gerekebilir. Bugün öz disipline öncelik vermen gerekecek.

Aşk

Aşk gözlerini kör etmemeli bugün. Yaşanan olayları daha sakin bir ruh haliyle gözden geçirebilmelisin. Bazı şeyler analiz ve dikkatli düşünce gerektirebilir. O yüzden dikkat etmelisin.

Para

İş konularında yeni gelişmeler yaşanabilir. Eğer yeni bir iş arıyorsan bugün bu konu da güzel gelişmeler olacak. İletişime açık olman gerekebilir. Bazı güzel haberler almaya hazır olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Akla ve mantığa güvenen birisi olarak romantik gelişmeler görmek seni şaşırtabilir. Bazı şeyleri kalp gözünle görmeye başlayabilir, biraz mantıktan şaşabilirsin. Ama bu sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini artırman gerekecek. Kendini daha da kuvvetlendirebilmek için biraz daha egzersize zaman ayırabilirsin. Kendine zaman yaratıp egzersiz yapmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka olan bakış açın çok değişebilir. Böyle şeylere inanan biri değilsen bu durum bugün değişebilir. Kalbinin daha hızlı attığını hissedebilir, aşkı gözlerinle görebilirsin.

Para

Bugün maddi konularda bir şeyleri gözünde büyütmemek iyi olabilir. Parasal açıdan kendini zorlamamalısın. Büyük masraflar, büyük beklentiler seni çok yorabilir. Biraz daha sakin bir gün geçirmen gerekebilir para açısından.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Fiziksel olarak kendini çok kuvvetli hissedebilirsin. Ama aklın sürekli başka yerlerde olabilir. Bir şeyleri bitirmek için acele etmemen iyi olabilir. Bazı işleri ertelemen bugün sana büyük şeyler kaybettirmeyecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini egzersize vermen iyi olabilir. Fiziksel enerjini doğru bir biçimde kullanman fiziken kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Yeni bir egzersiz programına başlamak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek sana kendini iyi hissettirebilir. Ufacık bir zaman için bile olsa birbirinize öncelik vermeniz iyi olabilir. Aşk güzel şeyler katabilir size.

Para

Bugün işe odaklanmakta zorlanabilirsin. Bir şeyler tam olarak yolunda gitmeyebilir. Bunun büyük sebebi dikkatini toparlayamamak olabilir. Bazı şeyleri zorlamaman iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Kafanı toparlaman zor olabilir. Bu da sıkıntı çıkarabilir. Dikkatini vermediğin konularda hata çıkması olası. Bunlara dikkat etmek ve özenli olmak biraz zaman gerektirecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün zihnin çok dolu olabilir. Gerginlik seni daha da yorabilir. Zihnen ve bedenen bu gerginliği hissetmen olası. Kaslarını esnetmen tutulmaları engelleyebilir. Zihnini boşaltmak için ise biraz zaman gerekecek.

Aşk

Bugün aşkta iyi şeyler yaşanmasını isterken bazı şeylerin negatif ilerlediğini görebilirsin. Bazı şeylerle hemen savaşmamalısın. Olanı biteni en iyi biçimde anlaman için zaman gerekecek.

Para

İşlerini aceleye getirmemelisin bugün. Eğer parasal meselelerde acele edersen hata yapman olası. O yüzden sakince ve dikkatini olabildiğince toplayarak bir şeylere bakmalısın. Çok zorlandığın noktada bir şeyleri ertelemen daha iyi olabilir..
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün tutkuların harekete geçebilir. Kendini daha enerjik ve daha iyi hissedebilirsin. Daha pozitif bir ruh haliyle hayatına odaklanman, güzel şeyleri kendine çekmen olası bugün. O yüzden bugün boş oturmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde yorgunluklara dikkat etmen gerekecek. Enerjini iyi değerlendirmen gerekebilir. Gün içerisinde gereksiz yorgunluklarla kendini zorlamamak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle çok samimi bir ortam yakalayabilirsin. Birbirinizi çok daha iyi anlayabilir, aşka daha kolay kendini açabilirsin. Güzel bir biçimde ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz bugün.

Para

Eğer işe odaklanıyorsan bugün, daha iyi gelişmelerle karşılaşman olası. Keyifli bir ruh hali ile bir şeylere odaklanman daha iyi sonuçlar çıkmasını kolaylaştırabilir. Bugün yaratıcı olacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün insanlarla düzgün bir biçimde anlaşman zor olabilir. Karşı taraf, sen ne dersen de anlamayabilir. O iletişim engelini aşamayabilirsin. Bir şeyleri zorlamak yerine kendini geri çekmek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün gerginlik had safhada olabilir. Zihnini boşaltıp daha iyi bir fiziksel enerjiye ulaşabilmek için biraz kendini egzersize vermen gerekebilir. Tek başına egzersize odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeylerde uzlaşamaman olası. Aranızdaki iletişim sıkıntılı ilerleyebilir. Bu konuda bir şeyleri zorlayıp üstüne gitmemek daha iyi olacak bugün. Akıntıya karşı kürek çekmemelisin.

Para

İnsanlara derdimi anlatacağım diye kendinden çok fazla ödün vermemelisin. Bugün zihnen bu konularda yorgun düşmen olası. İş ortamlarında anlaşmazlıklar olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel