8 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Mart 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hedeflerin büyük olacak. Ancak bu hedefler için henüz gereken şartlara sahip olmayabilirsin. Kendini dizginlemek ve planlı, programlı gitmek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen iyi olabilir. Sadece kilo kontrolü için değil, kendini daha sağlıklı hissetmek için biraz daha özenli olabilir ve egzersiz için gün içerisinde yer açabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yaşanan bir anlaşmazlık varsa eğer bu konuda yapıcı konuşmalar yapmak sana düşebilir. Ani değişimler veya kararlar almamalısın.

Para

İş konularında birden fazla fikre sahip olabilirsin. Ama bu fikirleri düzgün bir biçimde gerçeğe dönüştürmek için biraz daha zaman gerekecek. Aceleci davranmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla iletişimini kuvvetlendirmeli, arkadaşlıklarına odaklanmalısın. İnsanlarla daha mantıklı ve keyifli konuşmalar yapmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Daha düzenli bir enerji için şekeri kesmen gerekebilir. Özellikle şekerli ve gazlı içecekleri çok fazla tüketiyorsan… Su tüketimini artırarak şekeri azaltmalısın.

Aşk

Aşkta kalbini kıran bir durum ile yüzleşmen gerekebilir. Bu yüzleşmeyi yapıcı ve sakin bir ruh haliyle yapman gerekecek. Kelimeleri dikkatli seçmelisin.

Para

İş söz konusu oldu mu takım çalışmaları önem kazanabilir bugün. İnsanlarla nasıl anlaştığının önemi olacak. İşte başarı için insanlarla iletişimde de başarılı olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugüne hızlı başlamak seni yorabilir. Aceleci olmamalı, hızlı hareket etmemelisin. Sakin kalmak, düşünerek davranman önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile gündemini değiştirmek kendini daha fazla kaygılandırmana sebep olabilir. O yüzden sakin ve rahat bir bakış açısı yakalamak adına kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Duyguların daha da artacak bugün. Hislerin çok yoğun olabilir. Bu yoğunlukla hata yapmamak için düşünerek konuşman gerekecek.

Para

İşe duygusal yüklerle bakmaman gerekecek. Objektif olmak ve insanlarla iletişiminde buna odaklanmak önemli olabilir. Kendini kaptırmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz daha bağımsız olmak isteyebilirsin. Tek bir konuya veya seçeneğe bağlı kalma fikri seni üzebilir. Kendince, kafana göre bir gün geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek sana iyi bir enerji verecek. Sevdiğin bir yemeği tüketmek hem keyfini yerine getirecek hem de enerji düzeyini artıracak. Bugün ne yediğine özen göstermelisin.

Aşk

İlişkiler konusu canını sıkabilir. İçinde bulunduğun ilişki hakkında biraz gergin olabilirsin. Kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi anlamda başkalarına bağlı olma fikri seni gerebilir. O yüzden kendine yeteceğin ve isteklerine odaklanmana fırsat verecek iş konularına odaklanabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Rüyalarına odaklanmalısın. Zihninin sana söylemek istedikleri olabilir. Bilinç altında yatanları daha net görebilmek ve hayatını yönlendirmek için rüyalara odaklanman gerek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz daha aktif bir hayat tarzı senin için iyi olacak. Hareket etmelisin. Spora ve egzersize özen göstermelisin. Zihnen ve bedenen daha iyi bir enerji için bu şart olabilir.

Aşk

İçine attıkların kötü bir biçimde ortaya çıkmamalı. Bunun için bir şeyleri içine atmayı kesmelisin. Aklına veya kalbine yatmayanları dile getirmen gerek.

Para

Yeni hedefler koymadan önce durum değerlendirmesi yapman gerekebilir. Başka bir adım atmadan veya farklı bir projeye dahil olmadan önce kendi kabiliyetlerini ölçmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Biraz sakin bir biçimde haftaya başlamak sana daha iyi bir enerji katabilir. Kendini çok fazla yormayacağın veya aynı anda birden fazla işe odaklanmayacağın bir gün sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli yiyecekleri azaltmak sana iyi gelebilir. İşlenmiş, paket gıdaların tüketimini azaltmak önemli olabilir. Daha sağlıklı beslenmelisin bugün.

Aşk

Eğer hoşlandığın ancak bir türlü iletişim kuramadığın birisi varsa bugün bu konu hakkında biraz dikkatli davranabilirsin. O kişiyi tanımak ve iletişimi bu şekilde başlatmak iyi olabilir.

Para

Tek bir işe odaklanmak sana daha iyi bir getiri sunabilir. O yüzden dikkatini fazla dağıtmadan, işe odaklanarak sakin bir gün geçirmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Yaşananları gözden geçirmeye ihtiyacın olabilir. Sakin bir gün ve ortam içerisinde biraz dikkatli düşünebilirsin. İleriye dönük daha net kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve kaygıları bir kenara bırakman gerekecek. Bunun için ise sana sıkıntı yaşatan hislerinle yüzleşmen gerekebilir. Kendine biraz zaman ayırman önem kazanacak.

Aşk

Aşkta bazı beklenmedik durumlar yaşanabilir. Bu durumları gözlemlemek ve dikkatle sonuç çıkarmak için kendi iç sesini duyman gerekecek. Hızlı kararlar almamalısın.

Para

Maddi konularda bugüne kadar olanlardan ders çıkarmak bir şeydir, yaşananlara takılı kalmak başka bir şey… Her bir günün yeni bir gün olduğunu unutmadan, geleceğe odaklanarak yaşamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Kendine güvenmen gerekecek bugün. Etrafında bazı şeyleri senden daha iyi bildiğini düşünenlere hadlerini bildirmen gerekebilir. Özellikle de senin uzmanlık alanında bu mevzu…

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatini azaltmamalısın. İnsanların daha da rahatladığı bu süreçte senin dikkatini artırman gerekebilir. Hijyene özen göstermelisin.

Aşk

Aşka yeni bir bakış açısı ile bakman gerekecek. Bu zamana kadar seni mutsuz eden konuları kendi içinde masaya yatırabilirsin. Aşk konusunda beklentilerin şekillenebilir.

Para

Parana sahip çıkacaksın. Emeklerinin arkasında duracaksın. Maddi konularda daha kendinden emin ve sağlam adımlarla yola devam edeceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ileriyi düşünmek önceliğin olacak. Birkaç ay için planlama yapabilirsin. Gerek maddi gerekse diğer konularda daha detaycı olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gerekecek bugün. Vücudunun susuz kaldığını hissedebilirsin. Yanında sürekli bir su taşımak doğru bir tercih olabilir.

Aşk

Aşk konularında yenilikler görmen olası. Sevdiğin birisi yoksa eğer yeni birisine ilgi duyabilirsin. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızdaki iletişim tazelenebilir.

Para

Paranı biriktirmek önceliğin olacak. Maddi konularda kendini zorlamayacaksın. Elindekileri biriktirmek ve başka zamanlara saklamak öncelikli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz dinlenmek sana iyi gelebilir. Haftaya hızlı başlamamak ve daha sakin, planlı gitmek sana iyi gelecek. Zihnen kendini dinlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu ve zihnini dinlendirmelisin bugün. Kendini hemen büyük ve hızlı bir haftaya şartlamamak önemli olabilir. Gün içerisinde molalar verebilir veya işleri erteleyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir konuşma, kalbini ısıtabilir. Birbirinize zaman ayırmanız gerekebilir. Bugün bu konuya öncelik verebilirsin.

Para

Maddi konuları oluruna bırakmak bugün iyi olabilir. Büyük girişimler veya zorlu masrafları bir kenara bırakmalı ve sakin bir gün geçirmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Yarınlara hazırlanmak, planlı olmak iyidir. Ancak bugünün keyfini çıkarman da gerek. O yüzden gün içerisinde keyif alacağın şeylere odaklanmak daha fazla ön planda olmalı.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzına ihtiyacın olabilir. Tembellik yapmamalı, biraz daha egzersize odaklanmalısın. Sadece kilo vermek adına da değil, vücudunu kuvvetlendirmek için özenli olman gerekecek.

Aşk

Aşka kendini açman olası. Kalbini ısıtan birisi varsa onunla daha fazla iletişime geçebilirsin. Yeni bir aşk veya flört konusu gündeme gelebilir.

Para

Kendine masraflar yapabilirsin. İstediğin şeyleri satın almak için girişimlerin olabilir. Bu durum sende kaygı yaratmamalı, isteklerini gerçekleştirdiğin için mutlu olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni hedefler koymak ve bunlar için çaba göstermek için iyi bir gün olacak. Yeni başlangıçlara odaklanmayı hedef bile koyabilirsin. Zihnen daha farklı şeylere odaklanacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnen kendini daha kuvvetli hissetmen olası. O yüzden bunun etkisini göreceksin. Önemli olan bedenen de kendini kuvvetlendirmek olacak. Bunun için biraz daha aktif olmalısın.

Aşk

Sevdiğin insan ile güzel konuşmalar yaşaman olası. Aranızdaki muhabbet artacak. Birbirinizi daha iyi anladığınızı hissetmeye başlayabilirsin.

Para

Parasal konularda daha yeni yaklaşımlara odaklanabilirsin. Her zamankinden farklı düşünebilir, masrafları bu şekilde yönetebilirsin. Hesap ve kitap yapmak isteyebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel