8 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Kasım 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Maddi konularda bugün biraz sıkıntı çekmen olası. Daha önceden yaptığın bazı masraflar bugün acısını çıkarabilir. Eğer bir borç veya kredi kartı ekstresi varsa bununla ilgilenmen öncelikli olabilir. Bir şeyleri ertelememeye çalışman en iyisi.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendini gereksiz yere yormaman en iyisi. Angarya işlerden uzak durmak, dinlenmek ve kafanı toparlamak sana çok iyi gelecek. Zihnini de bedenini de olduğundan daha fazla yormaman en iyisi.

Aşk

Hisler söz konusu olduğunda sen mi daha çekingen olacaksın yoksa sevdiğin kişi mi belli değil bugün. Ancak aşkta bir iletişim kurmak ve bir yolda ilerlemek çok zorlaşabilir. Bu konularda daha özenli davranman gerekebilir.

Para

Ödenmesi gereken faturalar, yatırılması gereken krediler veya boşaltılması gereken kredi kartları... Her ne kadar can sıkıcı gelse de kulağa bu durumla başa çıkmak için kendini toparlayabileceksin bugün. Her ne kadar hoş gelmese de kulağa bunlara öncelik vermen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Kafanı dinlemek için iyi bir gün olabilir bugün. Zihnini yoran konular varsa bunlarla başa çıkmak adına kendine biraz zaman yaratabilirsin. Her ne olursa olsun sert çıkışlar ve ters davranışlardan uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye öncelik verebilirsin. Hem zihnini hem de bedenini dinlendirmek adına biraz geri çekilebilirsin. Evde zaman geçirmek, bilgisayar ve telefon ekranlarından uzak durmak sana çok daha iyi gelebilir. Gözlerini dinlendirmek çok rahatlatabilir seni.

Aşk

Hislerini gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsin. Aşkta kesin bir adım atmadan önce bir şeyleri gözden geçirmen gerekebilir. Biraz kendini bu konularda geri çekmeyi tercih edebilirsin. Bu durum sana iyi gelecek.

Para

Maddi açıdan kendini fazla zorlamaman şu an için iyi olabilir. Eğer sana fazladan bir masraf oluşturan meseleler varsa bunlara karşı biraz mesafeli durabilirsin. Bazı masrafları ertelemek veya yapabiliyorsan bunları iptal etmek daha iyi olacak. Kullanmadığın bazı üyelikler buna dahil olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün çevrendeki insanları mutlu etmek zorlaşabilir. Sürekli sana karşı gelen bir enerji varmış gibi hissedebilirsin. Bir şeyleri zorlamamak ve kendi haline bırakman o yüzden iyi olacak. Kendini zorlamamak ve birilerine kabul ettirmeye çalışmamak en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres seni biraz yorabilir. En iyisi bu stresle nasıl başa çıktığına odaklanmak. Eğer müzik dinlemek sana bu konuda iyi geliyorsa buna odaklanabilirsin. Eğer açık hava yürüyüşleri sana iyi geliyorsa buna zaman yaratabilirsin. Kendini iyi hissetmek öncelikli olabilir.

Aşk

Bugün aşk ile alakalı düşünceler ve gerçekler pek uyuşmayabilir. Kafanda kurduğun konular gerçekle bütünleşmeyebilir. O yüzden gerçeklere göre hareket etmeye ve beklentilerini gözden geçirmeye dikkat etmen gerekecek.

Para

Eğer bir iş görüşmesine gideceksen bugün, büyük beklentiler içerisinde olmaman en iyisi. Zira çevrendeki insanlar her nedense sana düşmanca yaklaşabilir. Birilerini memnun etmek için eğilip bükülmemek en iyisi.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Gün içerisinde bazı uyumsuzluklar yaşanabilir. Mesela senin önceliklerine arkadaşlarınki uyuşmayabilir. Farklı şeylere odaklanabilirsiniz. İş konusunda bir şeyler farklı ilerleyebilir. Bütün bu durumlara karşı yapıcı yaklaşmak ise sadece sana bağlı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekeri son zamanlarda çok fazla tükettiysen bunu azaltmak yolunda bir şeyler yapabilirsin. Yediklerinde biraz daha seçici olabilir, şeker yükü şeylerden uzak durabilirsin. Sana daha iyi geleceğini bildiğin şeyler tüketmen en iyisi.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Fikirlerinizin nasıl farklı olduğunu görebilirsiniz. Aşka bakış açınızın da mutluluktan beklentinizin de değiştiğini görmeniz olası. Bu konularda sert çıkışlardan uzak durmak en iyisi.

Para

Bugün iş konularında fikir ayrılıkları olabilir. Öncelikler farklılaşabilir. Beklentiler değişebilir. Bütün bu süreçte bir şeylere uyumlu yaklaşmak da zorlaşabilir. Ancak günün sonunda ne kadar yapıcı olduğun bir şeyleri netleştirecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Fikrine değer verdiğin insanların sana olumlu yaklaşmaması canını sıkmamalı. Eğer bir konuda ilerlemeyi kafaya koyduysan o zaman azmine daha çok güvenmen gerekecek. Başkalarının sözüyle kendi kalbini kırmaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek demek sadece bardak bardak su içmek demek değildir. Bitki çayları tüketmek de buna girebilir. Sana şeker yüklemeyen veya kafeinle enerjini dengesizleştirmeyen her şeye açık olmanda fayda var bugün.

Aşk

Hislerini kendine ifade etmen gerekebilir bugün. Bir durum içine sinmiyorsa önce bununla kendin yüzleşmelisin. Sana yaramayan, işine gelmeyen her şeyle önce kendi içinde yüzleşmen ve daha sonra harekete geçmen daha olumlu sonuçlanabilir.

Para

İş konularında bazı şeyler beklentilerin dışında gelişebilir. Bu tür durumlara çok fazla anlam yüklemek yerine var olan şartlar üzerinden bir şeyleri yeniden değerlendirebilirsin. Her şeyi kişisel algılamaman daha iyi olacak bu süreçte.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün aşk konusunda çok kısmetli olmayı beklememen en iyisi. Eğer aşk konusunda çok büyük beklentilerin varsa bu beklentiler seni yarı yolda bırakabilir. Aşkı kendi haline ve kendi akışına bırakman şu an için en iyisi. Bu konularda kendini beklentiler içine sokmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığa dair seni çok fazla yoran bir şey olmayabilir. Ancak kendini karanlık odalarda melankolinin pençesine bırakmaman da gerekecek. Bol bol temiz hava almak ve az da olsa egzersiz yapmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka dair neler düşünürsen düşün, hayat sana daha farklı şeyler yaşatabilir. Eğer hoşlandığın ve bir şeylerin güzel bir biçimde ilerlemesini beklediğin birisi varsa bu konuda biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin. En iyisi bazı şeyleri biraz kendi haline bırakmak olacak.

Para

Parasal anlamda ileriyi düşünerek hareket etmek bugün sana yetecek. Var olan paranın kıymetini bilmek ve gereksiz yere elden çıkarmamak için tasarruf planları kurabilirsin. İleride yapılacak masraflar için önden hareket etmek sana çok iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Kaderine karşı çıkmaman için iyi bir gün bugün. Bu tabii ki kötü şeyleri olduğu gibi kabul et ve benimse demek değildir. Kaderine, şansına biraz da olsa güvenmen ve bir şeyleri akışına bırakman gerekecek. Bunun sana ne gibi getirileri olabileceğini tahmin bile edemezsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde elini oyalayan işlerin aslında ne kadar enerji tükettiğini gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Hayatını biraz sadeleştirmek ve sana hiçbir etkisi olmayan angarya işleri kesmek sana çok daha rahat bir ruh hali sağlayabilir. Bugün buna odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana ufak tefek jestleri olabilir. Bunu karşılıksız bırakmamalısın. Sevdiğin kişiye yapacağın güzel sürprizler aranızdaki bazı şeylerin daha keyiflice geçmesini sağlayabilir. Bu tür etkilere kendini açman gerekebilir.

Para

İş konularında yeni gelişmeler seni şaşırtabilir. Yeni bir para akışı yaşanabilir. Beklenmedik durumlar sana iyi paralar kazandırabilir. Maddi açıdan kendini çok daha iyi bir noktaya konumlandırabilirsin. Bütün bunlar şansına ve kaderine güvenmekle daha da kolaylaşabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün ileriye bakman gerekecek. Geçmişe dönük düşünceler sana bir şey katmayabilir. En iyisi geleceğe odaklanmak olacak. İlerisi için büyük beklentilerin olmasa bile geçmişte debelenmek yerine ileriye bakmak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde sakin bir ortamda bir kitap okumak sana çok şey katabilir. Daha açık fikirli olmak insanın kendi enerjisini de akışına bırakması demek olabilir zira. Kendinle savaşmak yerine güzel şeylere yer açman çok iyi olacak.

Aşk

Senden hoşlanan birisi sana ilgisini çok açık bir şekilde belli edebilir bugün. Alacağın mesajlar, yapılacak konuşmalar çok daha baskın olabilir. Karşı tarafın kendini sana ifade etmesine fırsat vermek en iyisi.

Para

Bugün parasal açıdan ilerlemenin tam zamanı. Geçmişte kalan şeylerden para beklemek yerine yeni projelere daha hızlı adapte olabilirsin. Güzel ve yeni gelişmeler için hayatında bir yer açman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Yeni fikirler edinmek, farklı konulara odaklanmak ve kendini geliştirmek... İşte bütün bunlara kendini daha fazla açabilirsin bugün. Geçmişte kalması gereken fikirleri bir kenara bırakıp kendini yeniye açabilirsin. Bunun etkisini her şeyde görebilirsin hatta.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güne erken başlayıp işleri erkenden yoluna koyduğun sürece bugün seni sağlık açısından çok fazla sıkan bir şey olmayabilir. Kendine dikkat ettiğin ve aşırıya kaçmadığın sürece her şey senin enerjine enerji katacak bugün. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisin.

Aşk

Flört söz konusu olduğunda kendini biraz geri çekiyor olabilir misin? Eğer hayatında kimse yoksa ve seninle ilgilendiğini belli eden birisi varsa onunla flörtleşmekte ne gibi sıkıntı olabilir? Aşka kendini biraz açman gerekebilir.

Para

Yeni bir iş teklifi, yeni bir proje gibi konular daha baskın olabilir. Eğer iş mülakatlarına gidiyorsan bugün güzel bir etki görebilirsin. Keyfini yerine getirecek yenilikleri kendine çekmek için açık fikirli olmak sana çok şey katacak bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Kendi kendine endişe ettiğin konuların gerçeklik payı olmadığını görmen gerekecek. Hedeflerinin uzun vadede ve kısa vadede çakışmadığını görmen gerekecek. Dikkatlice detaylara odaklanmak seni daha büyük şeylere odaklanmaktan alıkoymaz. Bugün bu konularda kendi emeklerine güvenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine daha iyi bakabilmek demek sadece sağlıklı beslenip doğru zamanda uyumak demek değildir. Bazen ruhen de enerjimizi artırmamız gerekir. Bugün senin için de öyle bir gün olabilir. Neşeye ve keyfe odaklanmak senin için çok daha iyi olacak.

Aşk

Hislerini ifade etmek önemli bir konu haline gelebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla zaman geçirmek için biraz planlarda değişiklik yapabilirsin. İki tarafın da ortak bir zevkine göre hareket etmek sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir bugün.

Para

Maddi açıdan kendini sıkmaman gereken bir gün olacak. İş konularında kendini gereğinden fazla sıkmaya açık olduğun bir dönem olsa da her şeyin olması gerektiği gibi işlediğini görmen önemli bir konu haline gelebilir. Bu konuda önce senin kendine iyi davranman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Diğerlerinin çalışarak, gelişerek elde etmesi gereken şeyler sana yetenek olarak yüklenmiş olabilir. Diğerlerinin çabasını küçümsemek için bir sebep olmamalı ama bu. Kendini çevrendekilerle kıyaslamak yerine kendi işine gücüne odaklanman en iyisi.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında kendini geliştirmek için iyi bir gün olabilir. Her zamankinden biraz daha fazla hareket edebilirsin. Bunun için kendine fırsatlar yaratmak demek ille de bir spor salonuna gitmek demek değildir. Bunu kendine ne kadar çok hatırlatırsan o kadar iyi bu aralar.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer gün senin için daha rahat geçebilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni aşk konularına biraz daha ılımlı yaklaşabilirsin. Hatta seni birileri ile tanıştırmak isteyen arkadaşlarına bile karşı çıkmayabilirsin, o derece.

Para

Bugün iş ve para konularında ne kadar yapıcı olacağın tamamen sana bağlı olacak. Eğer insanlara olumlu yaklaşırsan işin o kadar hızlı görülebilir. Bir şeyleri acele ettirmek yerine sakinliğe ve biraz da kendi akışına bırakmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün insanlara akıl vermemek için kendini biraz zorlaman gerekebilir. Her ne kadar mantıklı çözüm sende olsa da karşı taraf bunu gerçekten talep etmedikçe onunla bunu paylaşmamalısın. Kıymeti bilinmeyecek paylaşımlarla kendini yormaman en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugüne sakin başlamak ve kendi ihtiyaçlarına öncelik vermek birçok şeyi değiştirebilir. Başkasının gündemine göre yaşamak yerine kendine odaklanman gerekecek. Çevrenden bağımsız olmak ve biraz tek başına vakit geçirmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için doğru zamanı beklemen gerekebilir. Her şeyi bugünden çözme ısrarı boşa çıkabilir çünkü. Eğer halledilmesi gereken bir mesele varsa bunu zamana yayman gerekecek.

Para

İş konularında senin bildiğin yol daha doğru olabilir. Ancak çevrendeki insanların farklı bakış açıları olabilir. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır derler. Bugün senin de bu konuda biraz kendini geri çekip çevrendekileri gözlemlemen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel