8 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Kasım 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Yeni fırsatlar, yeni ortamlar, yenilikler seni çok sarabilir. Bir şeyleri değiştirme isteğin daha da artabilir. Hayatına bir güzellik katmak için bazı konularda değişimler yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemler almak, virüsle savaşmak için elzem. Bu aralar hijyene ve mesafe kurallarına daha fazla özen gösterebilirsin. Kendini koruma altına almak için önlemlerini artırabilirsin.

Aşk

Romantik bir film izlemek, güzel bir aşk şarkısı dinlemek enerjini artırabilir. Hayatında birisi olmasa bile bu tür konularda ilham alacağın şeylere odaklanmak senin için mutluluk getirebilir.

Para

İş konularında aklına yatmayan mevzuları daha fazla ele alabilirsin. İçine sinmeyen mevzuları göz ardı etmemek ve bunların üstüne gitmek sana iyi gelecek. İşte mantıklı kararlar alabileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında yolunda gitmeyen mevzuları tek tek ele almak için iyi bir gün. Seni sıkan veya geren mevzulardan kaçmamayı ve bunlarla başa çıkabilmeyi öğrenebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyene özen göstereceğin bir gün olacak. Yaşam alanını, iş alanını temizlemek ve mikroplardan arındırmak senin için öncelikli olabilir. Sağlığın için hijyene odaklanabilirsin.

Aşk

Yeni bir flörtleşme olası. Ancak hemen büyük beklentilere girmemen gerekecek. Aşkta bir şeylerin kendiliğinden gelişmesini beklemek senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda elini kuvvetlendirmek için yeni fırsatlara odaklanabilirsin. Yeni iş fırsatları, daha fazla para getirebilecek konular gündeminde olabilir. Maddi konulara daha fazla odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gün. Kendini geliştirmek istediğin bir konu varsa bugün bunlara odaklanabilirsin. Daha sağlıklı gelişmeler görmek ve kendini geliştirmek için iyi bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsün kol gezdiği ortamlardan uzak durmak ve hijyene özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına özen göstermen gereken bir gün olacak. O yüzden hijyene ve mesafeye ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanma olasılığın yüksek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir kişiye odaklanabilirsin. Sağlıklı bir aşk için gereken şartlar oluşmaya başlayabilir.

Para

Bir süredir çözüme kavuşmayan maddi konular varsa bugün bunlarda daha şanslı olabilirsin. Maddi açıdan elini kuvvetlendirebilecek ve daha iyi hissedebileceksin. Bu güzelliklere kendini açmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

İnsan ilişkilerine odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yıktığın köprüleri yeniden kurman gerekecek. Ani tepkilerle kalp kırmamalı ve yapıcı taraf sen olmalısın. Bir şeyleri düzeltmek senin davranışlarına bağlı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal gerginliklerle başa çıkmak için onlardan kaçmaman gerektiğini görebilirsin. Sağlıklı iletişimlerin bazı gerginlikleri çözmesi, stresin azalmasına da vesile olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi söz konusu olduğunda bir şeyleri abartmadığından emin olman gerekecek. Aşırı duygu gösterileri ters tepebilir. Biraz dikkatli olmanda fayda var.

Para

Maddi açıdan elini kuvvetlendirmek için nelere odaklandığına bakabilirsin. Daha fazla para kazanmak için karşına yeni fırsatlar getirebilirsin. Zihnini yeni şeylere daha rahat açacaksın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında ulaşmak istediğin hedefler için neleri feda ettiğine odaklanman gerekebilir. Bir şeyleri tekrar gözden geçirmen ve gidişat yolunu değiştirmen sana daha iyi gelecek. Boşu boşuna heba ettiğin şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kendi sağlığını korumak ve çevrendekileri de ihmal etmemek için bu üç konuya özen göstermelisin. Virüsle savaşı gevşetmemen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin bir kişi varsa aranızdaki iletişimin tıkandığını hissedebilirsin. Bunu zorlamak yerine bir şeyleri oluruna bırakmak bugün için daha iyi olabilir. Sağlıklı iletişimler için biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Para

Maddi açıdan tasarruflu hareketler sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraflara girmemek ve lükse kaçmamak senin için önem kazanabilir. Parasal açıdan kendini korumalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanların isteklerine odaklanmak yerine kendi hayatına odaklanmak sana daha fazla mutluluk getirebilir. Kendince bir gün geçirmek dünyanın sonunu getirmeyecek. Öyleymiş gibi davrananlara dikkat etsen iyi olur.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Daha sağlıklı kararlar almak için zihnini boşaltman gerekecek. Bunun için meditasyon veya yoga deneyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha pozitife odaklanmak isteyebilirsin. Keyifli kararlar almak ve aşkta daha pozitif olmak sana güzel konuşmalar getirebilir. Bir şeyler senin tavrına bağlı olacak.

Para

Kendi sorumluluklarını yerine getirdin. Şimdi sıra başkalarına gelmemeli… Herkesin kendi bacağından asıldığını hatırlamalı ve kendi işine odaklanmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Enerjini daha pozitif şeylere saklamak bir tercih meselesidir. Ah vah ile bütün gününü harcamak yerine yapıcı olmayı tercih edebilirsin. Nelere odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini de etkileyecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek hareket etmek bir lüks değildir. Kendin için daha doğru kararlar almak adına dikkat etmen gerekebilir. Sağlığın için bugünden kendine özen göstermeli ve neleri geliştirebileceğine odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam istediğin gibi gitmeyebilir. Ama buna büyük tepkiler vermemelisin. Hemen bütün gemileri yakmak seni daha da mutlu etmeyecek.

Para

Maddi konularda tasarrufa gitmen gerekebilir. İleride yaşanabilecek kötü günler için şimdiden önlem alman sana daha iyi gelecek. Maddi konularda kendini sağlama almalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatına daha sağlam bir yön vermek adına kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Başkalarına öncelik vererek kendinden götürdüğünü görmen gerekecek. Başkası yerine kendi isteklerine öncelik vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve diyete özen göstermen gereken bir gün olabilir. Tembellik etmemeli ve sağlığın için daha fazla çaba göstermelisin. Hem egzersiz hem de sağlıklı beslenme konularında kendini geliştirmen gerekecek.

Aşk

Aşk sana çok uzak gelebilir ancak kendini yeni şeylere açma vaktin geldi. Biraz daha flörte açık olabilir, güzel sohbetlerin keyfini çıkarabilirsin bugün. Kendini içine kapatmamalısın.

Para

Kendin için bazı masraflara girebileceksin. Daha keyifli şeylere para harcamak enerjini yükseltebilir. Bir süredir almak istediğin şeyler için hazırlık yapmak sana çok iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Yarım iş bırakmamak için güne erken başlaman gerekebilir. Erken saatlerde işlerini bir yoluna koyman sana yarayacak. Günü boşa harcamamalı ve iş yönetimini iyi yapmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sağlığın için daha doğru olabilir. Sağlığına odaklanmak için biraz daha fazla su tüketmen gerekebilir. Vücudunun su ihtiyacını karşılamak için başkasından medet ummamalısın.

Aşk

Zihnini yeni konulara açmak için önce yarım kalan meseleleri bitirmen gerekebilir. Aşkta seni mutlu etmeyen mevzuları tamamen gündeminden düşürmek için iyi bir gün. Sana mutluluk katmayan konuları çıkarmalısın artık hayatından.

Para

Resmi belgeler, okunması gereken dosyalar kafanı kurcalayabilir. İçine sinmeyen mevzuları iki kere okumak ve aceleye getirmemek daha iyi olacak. Hızla para çıkarmamalısın elinden.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

İnsanların seni sınamasına izin vermemelisin bugün. Sınırlarını sağlam çizmen gerekecek. Seni gereksiz yere yorabilecek iletişimlerden uzak durman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Strese karşı önlemler alman gerekebilir. Kafanı toparlamaya ihtiyacın olabilir. Biraz sakin bir ortamda kendi kafanı dinlemek ve sakin kalmak senin için daha iyi olacak. Duygusal gerginliklere fırsat vermemelisin.

Aşk

Aşk konusunda bazı kapıların kapandığını düşünebilirsin. Bir şeyler seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir. Bazı konularda başlamayı bildiğin gibi bitirmeyi de öğrenmen gerekecek.

Para

Maddi konularda bağımsız olacağın bir gün. Kendi kazancını kendi masraflarına ayırabilirsin. Başkalarına yardım olması yerine kendi isteğine göre hareket etmek sana enerji verebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında gerçekleştirmek istediklerine daha net odaklanabilirsin bugün. Kendinden ve geleceğinden ne beklediğini bilerek hareket edeceksin. Kendinden emin davranışların daha fazla yol kat etmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için meditasyona yönelebilirsin. Daha sağlıklı bir ruh hali için zihnini dinlendirmen gerekebilir. Bu konuda kendini nasıl geliştireceğine odaklanabilirsin.

Aşk

Uzun zamandır hayatında kimse yoksa bugün yeni etkiler görmen olası. Aşka kendini açabilirsin. Daha keyifli sohbetlere merhaba diyebilirsin. Güzel etkiler görebileceksin bugün.

Para

Maddi konularda kendi kararlarını almak ve insanlardan bağımsız olmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan bazı şeylere senin karar vermen ve sorumluluk alman önünü açabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin insanlarla daha keyifli vakitler geçirmek için hazırlıklar yapabilirsin. Uzun zamandır görüşmediğin arkadaşların varsa bazı planlarla sen gidebilirsin. İnsan ilişkilerini kuvvetlendirmek sana da iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize ağırlık vermen gereken bir gün olabilir. Daha sağlıklı hissetmek için kendini deneyebilirsin. Egzersiz yapan birisiysen normalden biraz daha fazlasını yapmayı deneyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek aranızdaki enerjileri yenilemenizi sağlayabilir. Daha keyifli bir gün için birbirinize vakit ayırabilirsiniz. Eğlenceli bir ortam için çaba gösterebilirsin.

Para

Maddi kaygılarla yola çıkmamalı, kendine güvenerek hareket etmelisin. Bugün karşına çıkacak fırsatlar senin daha cesur olmanı gerektirebilir. "Ya olmazsa" diye düşünmemeli ve oldurmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel