8 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk konusunda içine sinmeyen konulara daha fazla özen gösterebileceksin bugün. Eğer bir ilişki içerisindeysen ve seni mutlu etmeyen bir durum varsa bugün bu durum ile yüzleşmek için daha fazla kuvvetin olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine güzel bir yemek hazırlamak sana daha iyi gelecek bugün. Kafanı toparlamak için kendine vakit ayırmak sadece evde boş boş oturmak anlamına gelmez. Kendin için güzel hazırlıklar yapmak ruh halini daha iyi bir duruma sokacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin bir ortamda konuşmak ve düşüncelerinizi dile getirmek sizi biraz gerse de bazı konularda yol almak için bu iletişimi kurmanız gerekecek. Gereksiz yanlış anlaşılmaların önünü almak için dikkat etmelisin bugün.

Para

Bugün şans senden yana olacak. Parasal konularda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Sadece emeklerinin değil aynı zamanda şansının da karşılığını göreceğin bir gün olacak. Bu güzel enerjiyi parasal konularda dikkatli kullanmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk konusunda daha şanslı olacağın bir gündesin. Karşına çok daha iyi etkiler çıkabilir. Kendini daha rahat ifade etmen ve hoşlandığın kişi ile yakınlaşman sana kendini daha iyi hissettirebilecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yürüyüş yapmak bugün sana daha iyi gelebilir. Hem kaslarını kuvvetlendirmek hemde derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi bir enerji verecek. Bu yürüyüşü açık havada yapmak ise seni çok daha iyi bir ruh haline sokabilir.

Aşk

Aşk konusunda alacağın kararların etkisini daha fazla görebilirsin bugün. Yeni bir ilişkiye başlamak veya farklı insanlarla iletişime geçmek sana iyi gelebilir. Eğer sevdiğin bir insan varsa bugün aranızda daha net bir iletişim olacak.

Para

Maddi konularda attığın adımları ve aldığın kararları dikkatle gözden geçirmen gereken bir gün olabilir bugün. Kendine göre davranırken gereksiz masraflara girmiş olabilirsin. Bugün bu durumları çözmek için kendine zaman ayırmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün önceliği ve gündemi aşka verebilirsin. Aşk konularında daha dikkatli düşüneceğin ve adımlarını ona göre atacağın bir gündesin. İnsanlarla arandaki iletişim büyük bir yer alabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konusunda ufak adımlar atmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında değiştirmek istediğin şeylere özen göstermek ve ufak ufak hareket etmek sana daha iyi gelecek. Sağlığın için acele kararlar almamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki muhabbete özen göstermen gerekebilir. Birbirinizi net bir şekilde anladığınıza ve aynı sayfada olduğunuza emin olmalısınız. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak için özen göstermelisiniz bugün.

Para

Kendi fikirlerini ön plana çıkarmak ve parasal konularda kendi kararlarını almak sana daha iyi gelebilir. Maddi olarak kendi önceliklerine göre hareket etmenin faydasını göreceksin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk konusunda nasıl adımlar atacağını kestiremeyebilirsin bugün. Hem kendi hislerini anlamlandırmak hem de karşındaki insanı anlamak seni biraz yorabilir. O yüzden romantizm konuları için kendine zaman tanıman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını duymak için zamana ihtiyacın olabilir. Günlük iyi bir denge tutturmak vücudunun genel olarak nasıl tepkiler vereceğini gözlemlemende faydalı olacak. Sağlığına özen göstermek için dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı kafandaki soruları çözmek sana iyi gelecek. Bugün bu kişiyi daha iyi tanımak ve kendi hislerinden emin olmak isteyebilirsin. Bunun için gözlem yeteneğini iyi konuşturman gerekecek.

Para

İyi niyet ve sakin bir tavır birçok sıkıntıyı çözmende sana faydalı olacak. Parasal açıdan seni yoran ve üzen mevzuları çözmek için sakin kalmalı ve dikkatli davranmalısın. Niyetini bozmadan, kalp kırmadan hareket etmek sana daha iyi sonuçlar getirebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün dikkatini toparlaman zorlaşabilir. Bazı konuların gündemini fazlaca meşgul etmesi önem gerektiren mevzuları konuşmanı engelleyebilir. Kendine zaman tanımak ve dikkatini toplamak önemli olacak senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak bugün senin için önemli olacak. Bugün alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. O yüzden gerek diyet gerekse egzersiz konularında güzel ve yeni kararlar almalı, vücudunu kuvvetlendirecek şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda seni sıkan mevzuları çözmek için dikkatli olmalısın bugün. Gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmek ve birbirinize daha fazla özen göstermek aranızda daha iyi bir durum oluşturabilir.

Para

İç sesini dinlemeli ve kendine güvenmelisin bugün. Parasal konularda seni farklı bir fikre ikna etmeye çalışanlara karşı iç sesini dinlemen sana daha iyi gelebilir. Kendine güvenerek hareket etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Romantizm ile alakalı durumlarda kendini geri çekmemelisin. Kendine güvenerek hareket etmek ve aşk konularına öncelik vermek genel olarak hayatında daha iyi bir etki yaratabilir. Bugün aşka daha fazla vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak ve kaslarını daha fazla çalıştırmak isteyebilirsin bugün. Daha sağlam bir egzersiz programı ile kendini daha sağlıklı hissetmen olası. Bugün egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek sana çok iyi gelecek bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile muhabbeti artırabilirsin. Aşk konularında daha konuşkan olacağın ve kendini güzel etkilere açacağın bir gündesin.

Para

Maddi konularda kimle ne konuştuğuna ve nasıl konuştuğuna özen göstermen gerekecek. Parasal olarak ortak mevzulara girdiğin kişilerin sözlerini dikkatle dinleyerek hareket etmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Duygularını ifade etmekte zorlandığın bir gün olabilir. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetlendirmek için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir. Bu durum seni biraz yorsa da günün sonunda daha iyi bir gelişme yaşayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluklara ve strese karşı dikkat etmeli ve kendine zaman ayırabilmelisin. Kafanı bozan mevzular ile yüzleşmek seni biraz yorabilir. Bu yorgunluğu atmak için vücuduna nazik olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kafana yatmayan konularda konuşmak seni yoracak. Ancak aranızda daha net bir iletişim olması, bazı konularda birbirinize daha açık olmanız size çok daha iyi gelecek.

Para

Gelecekte daha fazla para kazanma konusuna fazla odaklandığında gün içerisinde yaşadığın durumları değerlendirme ihtimalin düşer. Bugüne odaklanmak ve bugün elinde olana göre hareket etmek daha iyi kararlar almana vesile olabilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Sosyal ortamlara daha fazla girebilir ve güzel muhabbetler edebilirsin. Bu güzel ortamların sana aşk konularında daha iyi etkisi olabilir. Bugün yeni ve güzel enerjilere kendini açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak, istediklerini yapmak ve kendini mutlu etmek sana iyi gelecek. Sağlığın için sadece düzenli bir hayat yeterli olmayabilir. Ruh halini düzeltmek için kendine kıyak geçmen gerekecek bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa ve bu ilişki bir süredir seni mutlu etmiyorsa bugün bu konu ile alakalı daha net hareketlere girebilirsin. Mutluluğunu göz önüne alarak yeni kararlar alman olası bugün.

Para

Maddi konularda güzel detaylar ile karşılaşabilirsin bugün. Hayatını kolaylaştıracak ve seni güzel bir enerjiye sokacak bazı durumları fark etmek için kendine zaman tanıman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk konuları öncelikli olacak senin için. Bazı konuları yoluna koymak seni daha mutlu edebilir. İlişkiler konusunda kararlarını netleştirmek ve sevdiğin kişiyle daha iyi bir iletişim kurmak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerini bir dengeye sokman gerekebilir bugün. Eğer bir diyet programı izliyorsan bunu dengelemen gerekebilir. Bazı şeyleri gözden geçirmen sağlığın için daha iyi kararlar almana vesile olacak. O yüzden bugün yeme programına odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa ancak açılamıyorsan bugün bu kişiyle aranda daha net bir iletişim kurabilirsin. Bu kişi ile arandaki iletişimi artırmak sana çok daha iyi gelecek. Aşk konularında güzel etkiler altındasın.

Para

Kendini yenilemek için iyi bir gün. Maddi konularda daha farklı düşünmek ve farklı adımlar atmak sana iyi gelecek. Parasal açıdan gidişatını değiştirmeyi ve yeni şeylere odaklanmayı düşünebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Aşk ve romantizm bugün gündemini meşgul edebilir. İnsanlarla arandaki iletişim ve duygu yoğunluğu alacağın kararlarda da etki edecek. O yüzden güzel ve olumlu bir şekilde bu konulara yaklaşman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hem ev hayatına hem de ev dışındaki hayatına odaklanmalısın bugün. Her şeyin bir dengede olduğundan emin olmalısın. Bu denge, genel olarak enerjine yansıyabilir. Hayatını güzel bir dengeye oturtmak için zaman ayırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla konuşmak durumunda olabilirsin. İçinizi sıkan konuları konuşarak halletmek isteyebilirsiniz. Eğer sevdiğin birisi yoksa muhabbeti ile dikkatini çekecek bir insan olabilir etrafında.

Para

Maddi konularda uzun vadede getiri sağlayacak konulara daha fazla özen gösterebilirsin bugün. Emeklerinin güzel bir karşılığı olacağını bilerek hareket etmek seni mutlu edecek. Parasal açıdan iyi kararlar alabileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Romantizm konularında biraz bocalayabilirsin bugün. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim ön plana çıkabilir. Bazı mevzuları daha net bir şekilde ifade etmek sana daha iyi bir etki katabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tembelliği bir alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Egzersiz ve hareket konularında sürekli bir bahanenin arkasına sığınıyor olabilirsin. Bugün bu algıyı yıkma ve daha fazla hareket etme günü. Kendine iyi bir egzersiz programı seçmen gerekebilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insandan hoşlanman olası. Ancak bu kişiyle nasıl iletişim kuracağını en başta bilemeyebilirsin. Bazı şeyleri acele ettirmek yerine zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla aynı fikirde olmayı bekleme bugün. Bazı konularda onları ikna etmen zor olabilir. O yüzden kendi bütçene ve kendi işine odaklanmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün insan ilişkilerine daha fazla odaklanabilirsin. Gün içerisinde halletmen gereken sorumluluklardan çok kimle ne konuştuğun önemli olacak. Özellikle ikili ilişkilerde kafanın epey yoğun olacağı bir gün olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliğe karşı önlem almalısın bugün. İlgilenmek zorunda olduğun mevzular seni gerebilir ve bu gerginlik kaslarında ağrılara sebep olabilir. Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi kuvvetli tutmak ve aranızdaki mevzuları daha dikkatli bir şekilde konuşmak isteyebilirsin bugün. Aranızda olan biteni dikkatle ifade etmeniz gerekecek. Bu iletişim size daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Para

Bugün parasal konularda her şeye yabancılaşabilirsin. Maddi olarak her şey sana garip gelebilir. Bu garipliği aşmak için masraflardan uzak durarak kafa dinlemen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel