8 Haziran 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Haziran 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Büyük beklentilerin seni ezip geçmesine izin vermemelisin. Hayatını gözden geçirebilir ve nelerde değişim yapman gerektiğini görebilirsin. Kendine karşı nazik olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve zihinsel yorgunluklarla başa çıkmak önceliğin olabilir. Bunun için açık hava yürüyüşlerini artırabilir ve daha keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Aşk

Aşk konularında yeni gelişmeler meydana gelebilir. Senden hoşlanan bir insanın sana karşı bakışlarını fark edebilirsin. Bir şeylere şans vermek isteyebilirsin.

Para

Maddi açıdan kafanda çok daha farklı şeyler olabilir ama bugün elindekilerle yetinmen gerekecek. Büyük şeyler düşlemenin seni zihnen yormasına izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

İş konularında daha şanslı olacağın bir gün olabilir. Yeni bir iş teklifi veya iş görüşmesi fırsatı elde etmen olası. Karşına çıkacak fırsatları daha dikkatle değerlendirebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde molalar vermek ruhen ve bedenen kendini daha rahat kontrol etmene ve enerji seviyeni belli düzeylerde tutmanı kolaylaştırabilir. Sadece işe yüklenmemeyi hatırlatmalısın kendine.

Aşk

Aşkta bir şeyleri kendi haline bırakmak sana daha iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmeden olduğu gibi günü yaşamak aşkta daha rahat etmeni sağlayacak bugün.

Para

Bugün sahip olduğun masrafları yoluna koymak ve ileriye odaklanmak için iyi bir gün olabilir. İş konularında da maddi kazançta da başarılı olacaksın. Bazı şeyleri kontrol altına alman olası.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Çevrendeki insanların dertlerine odaklanabilirsin. Kimin nasıl bir sıkıntısı var bunu görmek ve onlara empati yapmak sosyal alanda sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve rahat nefesler alabilmek için biraz yürümeli ve kan dolaşımını artırmalısın.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen konular varsa bunlarla yüzleşebilirsin. Ama bu yüzleşme tahmin ettiğinden daha sakin geçebilir. Bu da üstünden bir yükü alabilir.

Para

Anlayışlı davranmak ve herkesten aynı şeyi beklememek parasal konularda önem kazanacak. Zira herkesin sorumluluklarını yerine getirme şeklinin farklı olduğunu görmen senin de olaylara daha farklı bakmana vesile olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

İşe odaklanacağın bir gün olacak. Kafanda tek bir hedef olabilir, o da başarılı olmak. İşe odaklanarak ve doğru kararlar alarak da buna yaklaşabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizlik konularına özen göstermen sende daha iyi bir ruh hali yaratabilir. Eşyalarının ve evinin hijyenini sağlamak virüs konularında da elini kuvvetlendirecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ikiniz kendi hayatınıza odaklanabilirsiniz bugün. Birbirinizle vakit geçirmek için bir şeyleri zorlamamak önemli olabilir. Bireysel takılmak size iyi gelecek bugün.

Para

Eğer bir süredir emek verdiğin bir konu varsa bugün bunu sonuca yaklaştırmakta başarılı olabilirsin. Hedeflerine yaklaşmak ve emeklerinin karşılığını görmek seni mutlu edecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Uzun bir zamandır konuşamadığın bir arkadaşın varsa bugün ona zaman ayırmak isteyebilirsin. Arkadaşlıkları canlandırmak ruhen sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak demek, zihnini yoran şeylerin sende etki bırakmasını engellemek demektir. Bugün bunun için meditasyona daha fazla yönelebilir ve geçmişten kalan etkileri azaltmak isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi sohbetler sana iyi gelecek. Keyifli konulara yönelebilir, aranızdaki muhabbeti daha farklı bir noktaya alabilirsin bugün. Aşk seni mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmeden sakin bir gün geçirmek önceliğin olabilir. İşine odaklanabilir, bir şeyleri oluruna bırakabilirsin. Masrafları ertelemek de sana iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Dolaplarının içini düzenlemeye karar verebilirsin. Eşyalarını tek tek elden geçirebilir, kullanmadıklarını elden çıkarmayı düşünebilirsin. Fazlalıklardan kurtulmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerinde özenli olmanın etkisi büyük olabilir. Yağlı ve tuzlu yemeyi kesmeli, daha sağlıklı beslenmelisin. Bugün yediklerine özen göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel sohbetlere girmek keyfini yerine getirebilir. Birbirinizi hatırladığınızı ve birbirinize ne kadar değer verdiğinizi göstermek aşkınıza iyi gelecek bugün.

Para

Birikim ve yatırım konuları gündemde olabilir. Yarınlara daha fazla para kalması için harekete geçebilir yeni bir yatırım planı başlatabilirsin. Ufak veya büyük fark etmeksizin parasal konularda birikim iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün elindekilere şükretmek için iyi bir gün olabilir. Sahip olduklarının kıymetini bilerek güne başlamak, daha yapıcı etkileri hayatına sokabilir. Şükretmek bugün en iyisi…

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hedeflerini gözden geçirebilir, kendinden imkansızı beklediğini fark ederek biraz daha dikkatli davranabilirsin. Vücudunun kapasitesini iyi fark etmeli ve kendine karşı nazik olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın bir fikir alışverişi çok işine yarayabilir. Düşüncelerini karşı tarafa dökmek ve o kişinin neler düşündüğüne bakmak perspektifini geliştirebilir.

Para

İleriye dönük masraflara göre bugünden karar alabilir ve birikime gidebilirsin. Eğer sonradan yapacağın bir masraf varsa bugünden bunu finanse etmek adına masraf kısman olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Bugün keyfini yerine getirecek konuşmalar yapman olası. Gerek iş konusunda gerek arkadaşlıklar konusunda daha samimi ve güzel gelişmeler görebilir, enerjini artırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak enerjini toplamana vesile olabilir. Biraz hareket etmenin faydasını görebilirsin. Kan dolaşımını artıracak hareketlere girişebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilirsin. İkinizin de birbirinize özen gösterdiğini fark etmesi aranızdaki aşkı artırabilir. Bir şeyler daha rahat ilerleyecek senin için.

Para

Sahip olduklarının kıymetini bilerek ve elindekilere şükrederek güne başlamak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Yeni eşyalar almak için paranı savurmak yerine sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Ev içerisindeki huzursuzluğu gidermek gibi bir düşüncen varsa işe ilk olarak fazlalıklardan kurtularak başlayabilirsin. Fazla eşyaları elden çıkarmak ve yaşam alanını hafifletmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün evindeki fazlalıklardan kurtulmak daha rahat nefes almana ve kendini, kendi evinde daha rahat hissetmene vesile olabilir. Zihnen ve bedenen sadeleşmenin faydalarını görebilirsin.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek iyi olabilir. Çünkü hoşlandığın kişiyle öncelikler konusunda uyuşmaman olası. Bir şeylerin kendiliğinden yoluna girmesi sana iyi gelebilir.

Para

Bugün paylaşımcı olmak sana iyi gelecek. Bağışlar yapabilir, yardıma ihtiyacı olan kişilerle bir şeyler paylaşabilirsin. Belediyelerin eski eşyaları aldığını biliyor muydun mesela?
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Sahip olduğun eşyaları gözden geçirebilir ve fazlasını elden çıkarabilirsin. Artık kullanmadığın giysileri veya diğer eşyaları bağışlamak iyi bir hareket olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temizliğe özen göstermek sana kendini iyi hissettirebilir. Evinin hijyenini artırmak ve yaşam alanının fazlalığından kurtulmak ruhen de bedenen de rahat etmeni sağlayabilir. Ev düzeni ve temizliğine odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin seninle olan iletişimi keyfini yerine getirebilir. Aranızda giderek artan bir iletişim yaşanabilir. Aşka daha keyifle odaklanarak güzel sohbetlere dalabilirsin bugün.

Para

Bugün yeni eşyalar almadan önce sahip olduklarına odaklanman iyi olabilir. Elindekilerin kıymetini görmen gerekecek. Kıymet bilmek, yenisini almaktan önce gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

İleriye dönük kararlarını bugün gözden geçirebilirsin. Eğer yakın bir geleceğe dair bir plan yapıyorsan bugün bunu detaylandırman olası. Tatil gibi konuları gözden geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında dikkatini artırmak şu an için yapabileceğin en iyi şey olabilir. Tutulmayan sözler ve gelmeyen aşıyla başa çıkmak için kendine ekstra dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında sakin ilerlemek önem kazanacak. Sırf içindekileri dökmek için nobran olmamalısın. Karşı tarafa yıkıcı yaklaşmamak önem kazanacak.

Para

Yarınlarda yapabileceğin masraflar için bütçeni bugünden kontrol etmen gerekebilir. Dikkatli olmanda ve kendini fazla yormamanda fayda var. Para biriktirmek bugün iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2021 Salı)

Genel

Kendine güvenerek atacağın her adım sana başarı olarak geri dönebilir. Ama bunu kendine güvenerek her şeyi kendi lehine çevireceğin olarak algılamamalısın. Objektifliğini koruman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir bünye için yeni kararlar alman olası. Beslenme alışkanlıklarını değiştirerek güne odaklanabilir, daha sağlıklı tercihlerde bulunabilirsin. Yediklerine özenmen gerekebilir.

Aşk

Hislerini ifade ederken karşı tarafın da neler düşündüğünü öğrenerek devam etmen iyi olabilir. İyi bir dinleyici olmak aşkta kazanmanı sağlayabilir çünkü bugün. Ona göre hareket etmen gerekecek.

Para

Parasal konularda kendini diğer insanlardan üstün çıkarmak amacıyla değil de kendine yetebilmek amacıyla atacağın adımlarda gelişmeler görebilirsin. Bu ikisinin ayırımını iyi yapman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel