8 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Haziran 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Yaratıcı fikirler üretmek için kenara çekilip düşünmen gerekebilir bugün. Halledilmesi gereken meseleler için bugün biraz daha derinden düşünmen gerekecek. Etrafındaki insanların da fikrini sorabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Canını sıkan şeylere dikkat etmen gerekebilir. Sana stres kaynağı olarak gelen şeylerin sebebini görmek, bunları çözmeni kolaylaştırabilir. Sağlığın için duygusal bütünlüğüne odaklanmallısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekemediğini düşünüp kendi kalbini kırmamalısın. Herkese kendi hislerini net bir biçimde görebilmesi için zaman tanımak ve biraz da kendini ağırdan satmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Kendine göre para harcamaktan çok korkmamalısın. Bir şeyleri sakince halledebilmenin bir yolunu bulman gerekecek. Cebinden çıkan her kuruşun hesabını yapmamalı ve biraz rahat olmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimi artırmak sana daha iyi gelebilir. Bugünün önceliğini insan ilişkileri alabilir. Etrafındaki kişilerle keyifli ve sakin bir iletişim kurmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün iç sesini daha fazla duyman gerekecek. Günlük hayatın keşmekeşi seni, kendinden soğutmuş olaibilir. Sağlığına, isteklerine ve enerjine yoğunlaşmak için sakin bir ortama girmen gerekebilir.

Aşk

Bugün yalnız olmak seni çok mutlu edebilir. Kötü ilişkilerde kalbinin kırılmadığını bilmek, kafanı sıkan sorunlarla uğraşmamak, kendi değerini bilmek ve kıymetini anlamak, bir ilişkiden daha mutlu edebilir seni.

Para

İleride kötü şeyler olma riski, ihtimali seni gerebilir. Ama bugünden kendini sakin bir ruh haline sokabilmek için birikime özen göstermen gerekecek. Bir şeyler, gözünde büyüttüğün kadar kötü olmayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün resmi bazı işleri halletmen gerekebilir. Resmi belgeler, halledilmesi gereken işler gündeminde olabilir. Bazı işleri bitirmek ve daha sonrasında rahat bir kafaya ulaşmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz daha fazla hareket etmen sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için kan dolaşımını artırman gerekecek. Kan dolaşımını artırmak için ufak tefek egzersizleri artırman ve biraz daha sağlıklı kararlar alman gerekebilir.

Aşk

Bir şeylerin tam istediğin gibi gitmediğini görmek seni üzmemeli. Bir şeylerin zamanla yoluna gireceğini görebilmelisin. Sevdiğin kişiyle aranda anlaşmazlıklar varsa bunları hemen şu anda çözmek için acele etmemelisin.

Para

Etrafındaki insanlarla yarışır gibi bir hissiyata kapılmamalısın. Bugün maddi konularda kendine yetebilmen gerekecek. "Kime neyi kanıtlamaya çalışıyorum" diye kendine sorman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla bir araya gelmek isteyebilirsin. Sağlık kaygılarını gözardı etmediğin sürece sevdiğin kişilerle vakit geçirmenin bir yolunu bulabilirsin. Telefon konuşmaları ve ufak sohbetler sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi sağlığına odaklanman gerekebilir. Vücudunun neye ihtiyacı olduğunu görmeli ve ona göre kararlar alabilmelisin. Günlük rutinini baştan yapmak için gereken enerjiyi bulabileceksin bugün.

Aşk

Aşk konusunda hayallere dalman olası. Bazı konular tam netleşmeden beklentilere girebilirsin. Bunun canını sıkmaması ve seni hayal kırıklığına uğratmaması için biraz da gerçekte elinde ne var onlara odaklanman gerekebilir.

Para

Bugün parayı düşünmeden bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Parasal kaygılara düşmemek, bu konulardaki düşüncelerini yenilemene vesile olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün ev içinde birçok şeyi halledebilirsin. Birçok konuyu yoluna koymak ve yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Düzenli ve tertipli olmak da bu konulara girebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjinin arttığını hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi evde nasıl değerlendirebileceğine bakmalısın. Temizlik ve hijyen, düzen ve organizasyon, bütün bunlar hem zihnini çalıştıracak hem de kaslarını.

Aşk

Tam olarak adını koyamadığın şeyler hissetmen olası. Bir ilişki içerisinde olsan da yalnız da olsan, bugün kendi hislerine dikkat etmen gerekecek. İçine sinmeyen şeyleri dikkate almak ve kendini anlamak daha önemli olabilir.

Para

Maddi konuları aceleye getirmemelisin. Harcamalar yapılacaksa iki kere düşünmende fayda var. Gereksiz yere büyük masraflara girip de sonrasında pişman olmaman tamamen alacağın kararlara bağlı bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birçok şeyden ilham alabilirsin. O yüzden ilgilendiğin konular da sanatsal değeri olan şeyler olabilir. Bir film izlemek, kitap okumak, bir sanat türüne odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek zihnini açacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Vücudunda biriken etkileri kontrol etmen gerekecek. Bir şeyler için önden önlem alman, daha sonra onları yaşamandan daha iyi olabilir. Ağrıları gözardı etmemeli, kaynaklarına odaklanabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyleri görmezden geliyor olabilirsiniz. Ancak bugün açıkça iletişime geçmeniz gerekebilir. İçinizi sıkan konuları açık yüreklilikle konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün rekabete değil de gerçekten senin için önemli olan şeylere odaklanman gerekebilir. Maddi olarak sadece kazanmak ve daha iyiye gitmeyi düşünmemelisin. Bu konuda sevdiklerinle nasıl paylaşımlarda bulunabileceğini gözden geçirmende fayda var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olman gerekebilir bugün. Hem sevdiklerine hem de sosyal çevrendeki insanlara destek olmak, insan ilişkilerini kuvvetlendirmene ve kendine daha sağlam bir yer edinmene vesile olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olmalısın. Gereksiz mevzulara takılarak vücudunda gerginlik yaratmamalısın. Bu stres kaynaklarını çözmek veya çözemiyorsan da uzak durmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle canınızı sıkan konular varsa son zamanlarda, bunu gündeme alıp konuşmanız gerekecek. Bir şeylere alınganlık yapıp kenara çekilmek size iyi gelmeyebilir. İletişimle bir şeyleri çözmeyi öğrenmeniz gerekecek.

Para

Bugün biraz sakinleşmek ve maddi konularda dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. Sürekli olarak masrafa girme ihtiyacı hissediyorsan bu eyleme geçmeden önce sebeplerini gözden geçirmen gerekebilir. Gereksiz harcamaları kısabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni insanlarla iletişime geçmen olası. İnternet üstünden de olsa farklı kişilerle sohbet etmek kafanı toparlamana vesile olacak. Yeni insanlarla konuşmak, olaylara farklı bakış açısı kazanmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini çok iyi hissetmiyorsan eğer, biraz zaman ayırabilmelisin. Dinlenmek ve bünyeni kuvvetlendirmek sana lüks olarak gelmemeli. Gücünü toparlayabilmek ve hastalıklara karşı bağışıklığını kuvvetlendirmek için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

İlişkiler konusunda uzlaşma önemli bir konu olabilir. Sevdiğin kişiyle aynı fikirde olmak için inat etmemelisin. Bazı konularda birbirinize saygı duymak ve uzlaşmak daha iyi olabilir. Bugün bu konulara özen göstermen gerekecek.

Para

Yorgunluğun ardından dinlenmek isteyebilirsin. Ama bugün eyleme geçmen gerekecek. Daha üretken olman, maddi kazanç ile alakalı daha güzel gelişmeler görmene vesile olabilir. O yüzden durmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişim, günün daha rahat geçmesini sağlayabilir. İnsanlarla canını sıkan konuları konuşmak, daha iyi şeylere odaklanmak, ufkunu açacak yeni ve güzel bir konuya odaklanmanı da getirebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine bir ortam ayarlamak ve kafanı boşaltmak sana iyi gelebilir. Sadece bugün için değil, ileride de kenara çekilip kendi iç sesini dinleyebileceğin bir ortam oluşturman gerekebilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirebilirsin. Bütün bir gün değil, ufacık bir zaman bile olsa size yetebilir. Aranızda daha keyifli ve sakin bir iletişim olması için güzel bir çabanız olabilir.

Para

Maddi açıdan kurduğun hayallerden uyanabilmeyi bilmen gerekecek. Bir şeyleri gerçeğe dökebilmek için ayıkman gerek. Bugün maddi açıdan neler yapabileceğini gözlemlemek ve ciddi adımlar için araştırmalar yapmak daha doğru olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Hiç beklemediğin yerlerden güzel gelişmeler görmen olası. Gerek sosyal konular gerekse seni meraklandıran kariyer konularında ileriye dönük gelişmeler seni meraklandırabilir. Bugünden adım atmanı kolaylaştıran şeylerle karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelecek bugün. Su tüketimini artırmak hem gereksiz negatif enerjileri üstünden atmanı kolaylaştıracak hem de vücuduna yaramayan toksinleri atmanı… Bugün su içmelisin.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik güzel gelişmeler görmen olası. Sevdiğin kişiyle keyifli sohbetlere girebilirsin. Eğer hoşlandığın ancak bir yere varamayan bir konu varsa işte bugün güzel bir gelişme görmen olası.

Para

Geleceğin için yatırımlar yapmak adına neyi bekliyorsun? Bugün elinin daha rahat olmasını bekliyorsan, beklememelisin. Çünkü bir şeylerin daha iyiye gitmesini beklemek seni esas atman gereken adımlardan alıkoyabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişim kurmak güzel haberler almana vesile olabilir bugün. Keyifli bir gün geçirmek için kişilerle ne ve nasıl konuştuğuna özen göstermen gerekebilir. Keyifli haberler almak seni mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri yapmalısın. Bol bol nefes almak, vücuduna yeterince oksijen gittiğinden emin olmak, kan dolaşımını temizlemene de vesile olabilir. Bu tür konuları araştırabilirsin bugün.

Aşk

Sıkıntıları çözmek, iletişimi artırmak ve daha rahat bir ruh haline girebilmek için bugün çaba gösterebilirsin. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görmen olası. Bu keyifli gelişmeler için iletişimi artırman gerekebilir.

Para

Emeklerin kadar karşılık alabileceğini kendine hatırlatman gerek. Kısa yoldan, hak etmediğin bir biçimde eline paralar geçmesi mümkün olmayabilir. Bugün maddi konularda emeklerin kadar sonuç alabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konularına daha farklı bir gözle bakabilirsin. Romantizmi artırmak için güzel çabaların olabilir. Hayatında birisi olmasa bile bu konulara bakış açında çok daha keyifli gelişmeler olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeylere çok hassas bir biçimde yaklaşıyor olabilirsin. Alınganlık etmeye meyilli bir ruh halin olabilir. Ama bugün iletişimi iyi tutabilmek, yapıcı ve sakin olmak bu ruh halinden çıkman için çok önemli olabilir. Çiviyi çiviyle sökmeli, geri durmamalısın.

Aşk

Ani hislerle ve hızlı kararlarla bir şeyleri yormamalısın. Aşk konusunda daha yapıcı olmak ve romantizmi artırmak için daha keyifli çabaların olabilir bugün. Bu güzel çabaları hızlı kararlarla bozmamalısın.

Para

Üretken kalmak daha önemli olabilir. Bugün eline para geçmesi için değil de işinin devam etmesi için çabalaman gerekebilir. Parasal açıdan bir şeyleri yarın halledebilirsin. Bugün sadece üretmeye bakmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel