8 Haziran 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Haziran 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Fikir ayrılıklarına karşı vereceğin tepkiler önemli olacak bugün. Duygusal tepkiler vermek ve acele kararlar almak yerine sakince düşünmeli ve olayları kişisel algılamamalısın bugün. Kendini bu konularda zorlamamaya çalış.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun kapasitesini anlayacağın bir gün. Neyi yapıp neyi yapamayacağını anlayarak sağlığını zorlamadan kendini tanıyabilirsin. Daha fazlasını yapmalıyım dediğin şeyler için güzel programlar hazırlamalı ve acele etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerginlikler yaşanabilir. İnançlarınız veya gelecek hakkındaki fikirlerinizde bazı çatışmalar olabilir. Ancak anlayışlı davranmak ve birbirinize karşı nazik olmak aranızdaki durumu yumuşatacak.

Para

Bugün maddi olarak bir uyum yakalayacaksın hayatında. Harcamak istediğin miktar ile kazandığın miktar örtüşecek ve kaygılarından uzaklaşacaksın. Para harcamak da kazanmak da zevkli olacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların kurtarıcısı olmaya çalışmamalısın. Her koyunun kendi bacağından asıldığını unutmamalı ve yardımın bir sınırı olduğunu hatırlamalısın. Ayrıca iletişimde net olman gününün daha rahat geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini zorlamak isteyebilirsin bugün. Hem fiziksel olarak hem de zihinsel olarak kendini yoracağın bir gün olacak. Günün sonunda yeterince dinlendiğine ve bol bol su tükettiğine emin olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile buluşmak size zor gelebilir bugün. Beklenmedik aksilikler planlarınızı bozabilir. Ancak yine de keyfinizi kaçırmamalı ve daha esnek programlar yapmayı düşünmelisiniz.

Para

Bugün maddi konularda kendini sıkıntılı hissedebilirsin. Hiçbir şey içine sinmeyebilir bu konuda. Ancak aceleyle karar almamalı ve sinirle hareket etmemelisin. Bugün sakin kalmaya çalışmak önemli olacak senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

İnsanların seninle gereksiz yere inatlaştığını fark edebilirsin bugün. Bu tür olaylar karşısında nasıl tepki vereceğin önemli olacak. Bugün bu kişilere karşı sakin kalmak ve onlarla tartışmamak senin daha sağlıklı bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını kontrol altına almak ve bünyeni bir disipline sokmak için iyi bir gün. Eğer dikkat etmek istediğin bir diyet programı veya egzersiz planı varsa bugün uygulamaya koyabilirsin.

Aşk

Derin bir duygu bağının olduğunu düşündüğün kişi ile aranda o kadar da kuvvetli bir ilişki olmayabilir. Bugün bu tür şeyleri fark etmek kalbini kırsa da hayal dünyasında olmaktansa gerçeği yaşamak sana daha iyi gelecke.

Para

İndirim yakalamak için almak istediklerini ertelememelisin bugün. Bu tür hesaplarla daha sonra pişman olabilirsin. Seni mutlu edecek şeylere para harcamayacaksan eğer bunun ne anlamı var, düşünmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Hayaller ve hayatlar söz konusu olduğunda bazı farklılıkları görebilirsin bugün. Beklentilerin ile gerçeklik pek uyuşmayabilir. Ancak bu durumu düzeltmek senin elinde olacak. Kolay vazgeçmemeli ve düşündüğünü gerçekleştirmek için sağlam adımlar atmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksekliği sayesinde sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek isteyebilirsin. Daha sağlıklı olmak ve daha kuvvetli bir vücuda sahip olmak için egzersiz yapmalısın bugün.

Aşk

Ufak tefek şeylere takılarak sevdiğin kişinin kalbini kırmamalısın bugün. Sizin için önemi olmayan konularda ısrarcı olmamak ve sevdiğini mutlu etmek için daha anlayışlı olmak günün daha iyi geçmesini sağlayacak.

Para

Sıradan ve senin için keyifsiz görünen bir iş sana daha fazla para kazandırabilir. Bugün para akışını sağlamak için bu tür konulara daha çok dikkat etmelisin. Göz ardı edeceğin fırsatlar sana para kaybettirebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanların hayallerde yaşadığını fark edebilirsin bugün. Herkesin gözünün önündeki gerçeği görmek sana düşebilir. Dikkatli davranarak birçok insandan daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresli bir gün geçirebilirsin. Stres, kasların tutulmasına sebep olabilir. O yüzden bunun olmaması için kaslarını esnetmeli ve bol bol su tüketmelisin. Böylece stresin etkilerinden az da olsa kurtulmuş olacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Bunlar normal şeyler. Önemli olan bu gerginliklere nasıl tepkiler verdiğin. O yüzden tepkilerinde ölçülü olmalı ve karşındaki insana temkinli yaklaşmalısın.

Para

Aceleyle alınmış bir karar sana çok fazla masraf yaratabilir. O yüzden bugün parasal konularda sakin kalmalı ve acele etmemelisin. Eğer bir masraf yapman gerekiyorsa iki kere düşün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün seni güzel sözlerle kandırmaya çalışan insanlar olabilir etrafında. Bazı şeyleri olduğundan daha iyi göstermeye çalışıp senden faydalanmak isteyenler olabilir. O yüzden algılarını açık tutmalı ve yalanlara karşı temkinli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini yorgun hissedebileceğin bir gün. O yüzden vücudunu çok zorlamamalı ve uyku düzenine dikkat etmelisin. Eğer uykuda zorlanıyorsan bitki çayları denemek için güzel bir gün.

Aşk

Aşk konusunda kafandaki şeyler ve gerçek arasında bir fark olabilir. Beklentilerinin karşılığının olmaması seni üzebilir. Ancak acele bir yargıya varmamalı ve bazı şeyleri iki kere düşünmelisin.

Para

Harcamalarda aşırıya kaçabilirsin bugün. Kesenin ağzını fazlaca açarak bütçeni yorabilirsin. O yüzden dikkatli olmalı ve gereksiz masraflar yaratmamalısın kendine. Harcamalarına çok dikkat etmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Seni zorlayacak bazı olaylarla karşılaşman mümkün. Ancak bu olaylara duygusal yaklaşmamalı ve olabildiğince temkinli davranmalısın. Tepkilerinin ölçülü olması, bu konuların üstesinden gelmen için yeterli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine özen göstereceğin bir gün. İyi hissetmek için kişisel bakımına önem vereceksin. Dış görünüşünü de en az sağlığın kadar ön planda tutabilirsin. Kendine dikkat etmek zihnini boşaltmanı da sağlayacak.

Aşk

Aşkta cesaret iyidir ancak ölçülü olmak daha iyidir. Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmenin bir sınırı olmalı. Bugün bu tür konuları kafanda çok büyütmemeli ve eylemlerini ona göre belirlemelisin.

Para

Maddi konularda ilham almakta zorlanıyorsan yapmakta olduğun işe odaklanarak zihnini toparlayabilirsin. Farklı yerlerden bir şeyler beklemek yerine elindeki işlere ve paraya odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün çok enerjik hissedeceğin bir gün. Bazı konuları kafanda çok fazla büyüterek günün boşa geçmesine izin vermemeli ve enerjini olumlu şeylere yönlendirmelisin. Böylece hem keyifli hem de anlamlı bir gün geçirmiş olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağrılara karşı dikkatli olman gereken bir gün. İç organlarında bazı ağrılar ile karşılaşabilirsin. Sorunun kaynağını bulmak, geçici çözümlerden daha çok işe yarayacak. O yüzden dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa onun ilgisini çekmek için kendini daha farklı birisi gibi gösterebilirsin. Ancak bu konularda dürüstlüğün önemini biliyorsun. O yüzden abartmamalı ve kendini olduğundan farklı göstermemelisin.

Para

Bugün aklında birden fazla konu olacak ve parasal konular o yüzden fazla gündeme gelmeyecek. Parasal konularda önemli kararlar almak için acele etmemeli ve günün keyfini çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini enerjik hissedeceğin bir gün. Ancak bu enerjiyi gereksiz yere tüketmemeli ve senin için önem taşıyan şeylerde kullanmalısın. Böylece hem aktif hem de üretken olmuş olacaksın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Nefes egzersizleri ve daha sağlıklı bir egzersiz programı bugün senin için daha iyi olabilir. Bu tür konulara gereken önemi göstermiyorsan bugün yeni bir başlangıç yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda aklın bir karış havada olabilir. Etrafındaki insanlarca ciddiye alınmak istiyorsan bu duyguları paylaşmada aceleci olmamalısın bugün. Sözlerine ve hareketlerine dikkat etmen gerekecek.

Para

Arkadaşlarınla dışarıda keyifli vakitler geçirmek için para ayırman gerekebilir bugün. Bu tür konularda eli sıkı davranmak seni gerebilir, o yüzden rahat olmalı ve günün keyfini çıkarmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bir ikilemde kalman olası. Karşına çıkacak olan iki seçenekten sana en uygun olanını seçmek yerine zor da olsa daha mantıklı olanı seçmen gününün daha iyi geçmesini sağlayacak. Algılarını açık tut bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir arkadaşın ile birlikte egzersiz yapmak seni daha da keyiflendirebilir bugün. Birlikte açık hava aktivitelerinde bulunmak ve bol bol yürümek hem zihini boşaltacak hem de daha rahat nefes almanı sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişiye tutamayacağın sözler verebilirsin bugün. O yüzden dikkatli olmalı ve karşındaki insanın kalbini kırmamak için söylediklerini özenle seçmelisin. Onu beklenti içine sokmak aranızda gerginliğe yol açabilir.

Para

Bugün maddi konularda karşına birden fazla zorluk çıkabilir. Ancak bu zorlukları aşacak kuvveti de bulacaksın. Sıkıntılara karşı sağlam adımlar atarak günün daha keyifli geçmesini sağlayacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebilirsin. Bu öğrendiklerin seni etkileyebilir veya heyecanlandırabilir. İnsanlarla iletişiminde dikkatli olmalı ve gününü bu dedikodularla şekillendirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi nasıl kullanmak istediğin sağlığını etkileyebilir. O yüzden sana iyi gelecek olan egzersizlere yönelmeli ve bu enerjiyi daha yapıcı olarak kullanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir süredir kafanızı kurcalayan bir mevzu ile alakalı olarak bir konuşma yapmanız mümkün. Eğer seni rahatsız eden bir mevzu varsa bugün bunları halletmek için iyi bir gün olacak.

Para

Maddi olarak etrafındaki insanları etkileyebilirsin bugün. Senden fikir almak isteyenler veya yaptığını merak edenler çoğalabilir. İlgi üstünde olacak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Haziran 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bulunduğun ortamlara keyif getireceksin. Hem neşeli hem de enerjik bir halin olacak. Ancak etrafında göreceğin zorluklar enerjini biraz zorlayabilir. Kendini her türlü duruma hazırlamalı ve günün sonunda yorgun düşmemek için dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir hobi edinmek sana iyi gelebilir bugün. Zihnini boşaltmak ve ruh halini dengelemek için aklını yeni bir şeye verebilirsin. Bu sayede iç dengeni tekrar kurman olası.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyi memnun etmen zor olabilir. Eğer aranızda bazı anlaşmazlıklar varsa üstelememeli ve oluruna bırakmalısın. Bazı şeylerin kendi başına çözülmesi için zaman tanıman gerekecek.

Para

Maddi konularda kibarlık yapmak bazen para kaybetmene sebep olabilir. Hakkın olana sahip çıkmak için sesini yükseltmen gerekecek bugün. Kendine güvenerek adımlarını at.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel