8 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ekim 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

İçgüdülerinle hareket etmeye çalışmak senin için daha öncelikli olabilir. Karşılaşacağın olaylara sezgisel olarak bakmak daha hızlı hareket etmeni sağlayacak. Kendine güvenmeye ve kararlı adımlar atmaya devam etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Olumsuz düşüncelerden ne kadar uzak olursan o kadar sağlıklı olduğunu göreceksin. Yapıcı ve olumlu düşünceye daha çok yer vermek, kendini ister istemez daha iyi hissetmene yardımcı olabilir.

Aşk

Seni üzen, moralini bozan şeyleri terk etmek için gerekli cesareti bulacaksın. Düzelmesini istediğin durumlarda bir değişiklik görmemek seni onları tamamen terk etmeye itebilir. Kendine güvenmekten vazgeçmemelisin.

Para

Yeniliklere açık oldukça gelirinin artması daha mümkün olacak. Teknolojiyi takip etmekten vazgeçmemelisin. Gelişen imkanları kullanmak işini geliştirmek için benzersiz fırsatlar sunacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini ifade ederken daha direkt bir yol tercih etmelisin. İnsanların seni istediğin gibi anlaması için bu yaklaşım sana çok yarar sağlayacak. Böyle devam ettikçe istediklerine ulaşmak daha kolay olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İstediğin şeye odaklanmak için meditasyon sana yardımcı olabilir. Kafanı rahatlattıkça işlerini daha iyi halledebildiğini göreceksin. bu durum seni daha fazlası için motive edecek. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın.

Aşk

Sevdiğin insanın elde olmayan sebeplerden dolayı senden uzakta olması canını sıkmamalı. Teknolojinin imkanlarını kullanmak aranızdaki ilişkinin değerini kaybetmemesi için önemli olabilir.

Para

Beklemediğin bir yerden gelecek bir haber sayesinde işlerinin seyri değişebilir. Önünde açılacak yeni yolda ilerlemek için kendine güvenmeye ve adımlarını daha sağlam atmaya başlamalısın. Arkadaşlarının yanında olduğunu bilmek sana güç verecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Yeteneklerini geliştirmek için farklı yollar izlemek isteyebilirsin. Yeni kurslara katılmak, yeni insanlarla tanışmak sosyal ortamını çeşitlendirmek için etkili olacak. Hayatına kattığın yenilikler sayesinde gelişmek daha kolay olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kalabalık ortamlara girerken daha tedbirli olmak isteyebilirsin. Temizlik konusunda daha titiz davranmak hastalıkları senden uzak tutmak için yeteli olacak. Yeme alışkanlığın hakkında bir uzmanla görüşmek istediğin gelişme için önemli olabilir.

Aşk

Aşk hayatında istediğin hareketlenmenin olmaması seni üzmesin. Hayal ettiğin ortamın oluşması için biraz daha beklemen gerekebilir. Bu ortam oluşana kadar yeni insanlarla tanışmaya, kendini geliştirmeye devam etmek yararlı olacak.

Para

Tanıştığın insanların yardımıyla yeni iş imkanlarıyla karşılaşman daha kolay olacak. Senin için ilginç olan yolda ilerlemek için uygun ortamı sağlayacağını bilmek moralini yükseltecek. Açık fikirli olmaya devam etmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Ailenin yanında daha çok zaman geçirmek sana iyi gelecek. Onlarla beraber daha çok etkinliğe katılmak kendini daha iyi hissetmek için önemli olacak. Bu sayede aranızdaki ufak anlaşmazlıkları da çözmek konusunda adımlar atacaksınız.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün boyunca hareketli olmak enerjini sonuna kadar tüketmemeli. Sık sık temiz hava almak yenilenmek için güzel fırsatlar sunabilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak enerjini koruyup dinç kalmak için sana yardımcı olacak.

Aşk

Girdiğin ortamlarda ilgi odağı olduğunu fark etmek seni şaşırtmasın. İnsanların seninle konuşmak için istekli olduğunu gördükçe kendine olan güvenini yenilemekte sorun yaşamayacaksın. Herkese karşı kibar olmakta yarar var.

Para

Ailenin senden maddi beklentisini karşılamak için daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsin. Onlara yardımcı olmak, zorluklara karşı hep beraber göğüs germeniz için önemli olacak. Aile ilişkilerinin buna dayalı olarak gelişme ihtimalini de düşünmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanların senin adına kararlar alıp uygulaması canını sıkabilir. Özgür bir birey olduğunu onlara göstermek için bugün daha çok sorumluluk almak isteyebilirsin. Abartıya kaçmamak senin için güzel gelişmelerin karşına çıkmasını sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Moralin yüksek oldukça sağlığın için daha çok şey yapmak isteyebilirsin. Keyfin yerine geldikçe egzersiz programını uygulamak senin için daha eğlenceli olabilir. Yine de dinlenmek için arada zaman yaratmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Yeni ortamlara girdikçe kendini yanında rahat hissedeceğin bir insanla karşılaşman mümkün olabilir. Bu sayede aşk hakkındaki şansını artırmak için sosyalleşmeye devam edeceksin. Kendine olan güvenini yüksek tutmaya devam etmelisin.

Para

Maddi özgürlüğünü korumak senin için her şeyden önemli olabilir. Bu sayede kendini gerçek anlamda özgür hissetmek için kendi paranı kazanmak iyi olacak. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için dikkatli adımlar atmaya devam etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Genel anlamda sabırlı olmaya çalışmak sana yarar sağlayacak. Olaylar karşısında sakinliğini korumaya çalışmak olayların istediğin gibi şekillenmesini sağlayabilir. Ani tepkiler vermekten kaçınmak sana gün boyu kendini iyi hissetme fırsatı verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıkların konusunda daha tedbirlik davranmalısın. Seni tüketecek aktivitelerden bir süre uzaklaşmak ya da temposunu azaltmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Uzmanlardan yardım istemeyi ertelememelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek için istekli olmakta yarar var. Planını tekrar düzenlemek sana istediğin imkanları sağlayacak. Birbiriniz için daha çok zaman ayırmak aranızdaki ilişkinin istediğin gibi gelişmesi için fırsat yaratabilir.

Para

Karşına çıkacak yeni iş imkanları hakkında daha açık fikirli olabilirsin. Bu sayede yeni yöntemler keşfedip bunların arkasından gitmek mümkün olacak. Senin için kayda değer her fırsatı değerlendirmeye çalışmak iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Herkesin dert babası olmak bugün işe yaramayabilir. Bugün derdini anlatmak ve içini açmak isteyen sen olabilirsin. Mesele gerçekten kime güveneceğini bulmakta. Bugün bu konuda bir şeyler öğrenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak için insanlarla dertleşmeye kendini açman gerekebilir. Eğer kalbini ve düşüncelerini doğru insanlara açabilirsen enerjini nasıl toparladığını görebilirsin. Bu tür konularda daha paylaşımcı olman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri ifade etmenin önemini daha net görebilirsin. Kalbini yoran konularda sevdiğin insanlardan destek almak ve içini açmak bazı yeni bakış açıları kazanmanı kolaylaştırabilir.

Para

Maddi kaygıları bir kenara atacağın bir gün olabilir bugün. Önceliklerinde değişimler görebilirsin. Bu değişimlere göre hareket etmek bugün seni maddi olarak zorlamayabilir zaten. O yüzden para konuları bir baka günü bekleyebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin yerinde olacak. Enerjini toplayacaksın, işlerin rast gidecek. Şansın senden yana olduğunu bilmek içini rahatlatacak. İşte sadece bu yüzden bile çevrendeki negatif insanların sana etki etmesini engellemen gerekebilir!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi enerjini yüksek tutmak sana bağlı olacak. Günün güzel ve rahat geçmesi için insanlarla sağlam sınırlar çizmen gerekebilir. Sadece sana iyi gelecek insanlara kendini açmak, genel olarak enerjini de artırabilir.

Aşk

Beklenmedik mesajlar alabilirsin bugün. İnternetten sana ulaşmaya çalışanlar olabilir. Senden hoşlanan insanlar seninle daha fazla iletişim kurma çabasında olabilir. Eğer kalbini yeni ve keyifli insanlara açmak istiyorsan bugün şans senden yana olacak!

Para

Parasal açıdan keyifli bir gün seni bekliyor. Paranın kıymetini bilebilir, daha fazlasını bütçene ekleyebilirsin. Yeni para akışları ve şansın senden yana olması birçok şeyi kolaylaştıracak hayatında.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün evinin düzenine, bitkilerinin sularına, temizliğine ve genel olarak ruh haline dikkat etmen gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak, kendini daha rahat hissetmene vesile olacak. Evinin işleriyle ilgilenmek zihnini boşaltmaya yarayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve düzen bugün sana beklenmedik bir sakinlik katabilir. Evinde zaman geçirmek, biraz dinlenmek ve kafa boşaltmak sana çok iyi bir enerji sağlayabilir. Belki biraz insanlardan uzak durabilirsin, evet. Ama bu durum sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda bugün kendine yapabileceğin en iyi şey güzel ve romantik bir film açmak olabilir. Eğer hayatında aşk konusunda fazla bir etki yoksa bu boşluğu keyfini çıkarmak ve eğlenmek için değerlendirebilirsin.

Para

Maddi konularda kendi kararlarına güvenmeyi öğrenmen gerekebilir. Bir şeyler hakkında şüpheye düşmemen gerekecek. Kararlarının üstünden iki kere geçme hissi bazı anksiyetelere dayanıyor olabilir. Kendini hırpalamaman en iyisi.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Bir sonraki adımı tasarlamakla kafayı bozmamalısın. Bugün hayatı biraz daha spontane yaşaman gerekecek. İçinden geldiği gibi ve yarının kaygısını taşımadan rahat bir gün geçirmek sende çok farklı bir etki yaratabilir. Buna kendini açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırman iyi olabilir. Mevsim geçişlerinde bağışıklığının düşmemesi için ekstra özen gösterebilirsin. Bol bol vitamin takviyesi almak ve sıkı giyinmek sana çok iyi gelecek bu aralar.

Aşk

Ak hayatını canlandırmak istiyorsan bugün tam zamanı. Hoşlandığın kişiye açılabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi yoksa sosyalleşerek daha keyifli insanlarla iletişime geçebilirsin. İnternetin de bu konuda sana bir faydası olabilir ayrıca.

Para

Bugün para harcamaya daha meyilli olabilirsin. Bu durumu kendi gözünde büyütmemen gerekecek en başta. Daha keyifli harcamalar sana beklenmedik bir para akışı için enerji de getirebilir. Paranın akışkan olması işine gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Sana ait olmayan şeylerle arana mesafe koyman gerekebilir. Aynı şekilde seni ilgilendirmeyen konularla da arana koyman gereken mesafe gibi. Bugün seninle alakalı olmayan konulardan kendini uzaklaştırman gerekecek biraz.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerinde seçici olacağın bir gün olabilir bugün. Daha sağlıklı beslenmek adına bazı girişimlerin olabilir. Enerjini toparlamak için neler tükettiğine dikkat edebilirsin. Bütün bir gün bol bol sıvı tüketmek de sana iyi gelecek.

Aşk

Sevgilisi olan birisinden hoşlanıyorsan eğer kendini biraz kontrol etmen gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara veya flörtleşmelere sebep olmamak iyi olacak. Hislerini ifade etmek için daha doğru bir zamanı beklemen gerekebilir.

Para

Bugün maddi konularda dikkatli davranman genel olarak sana iyi gelebilir. Çünkü sana ait olmayan paralar ile hayaller kurmamayı öğrenmen gerekecek. Bir başkasına ait fırsatlarla kendine bir gelecek hayal etmemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin yerine gelecek. Kendini bir şarkı mırıldanırken bulabilirsin. Sokak çalgıcılarının şarkılarını dinlemek için yolda durabilirsin. Enerjinin melodilerle ve keyifle daha da arttığını hissetmen daha olası bugün!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini toparlamak için yeteri kadar zaman bulabileceksin. Dinlenmek, kafanı boşaltmak, hayattan keyif almak her şeyden önce gelebilir. Resmen şarj olduğunu hissedebilirsin bugün.

Aşk

Hislerini ifade etmek için güzel bir gün olabilir. Eğer aklında birisi varsa ona internet üzerinden ulaşmayı deneyebilirsin. O kişinin fotoğraflarını beğenmek, ona ufak bir cevap yollamak bir şeyleri tetikleyebilir.

Para

Kafanı kurcalayan maddi kaygıları bir kenara bırakabilirsin bugün. Bir şeylerin daha iyiye gittiğini görmen olası. Hayattan keyif almaya ve biraz da para harcamaya yatkın olabilirsin. Bu güzel günün keyfini çıkarmanda fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel