8 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İlginç konuşmalar gündemine oturabilir. Keyifli sohbetler ve yeni şeyler öğrenmen hayatına daha pozitif bakmana vesile olacak. İnsanlarla daha uyumlu olabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bulaşıcı bir hastalık bütün dünyayı kasıp kavururken rahat davranmamalısın. Kendine ve sevdiklerine dikkat etmek için mesafe kuralına uyman gerekecek. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında daha pozitif olabilirsin. Yeni bir konuşma ve flört durumu kalbini çalabilir. Bir şeylere daha sıcak ve samimi bakman olası. Bu konulara özen gösterebilirsin.

Para

İçinde bulunduğun baskının seni yormaması için bugün keyfine göre bazı paralar harcamak isteyebilirsin. Uzun zamandır istediğin ancak alamadığın şeylere para ayırabileceksin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hiç beklemediğin bir fırsat karşına çıkabilir. Ev alma veya satma konularıyla ilgileniyorsan seni şaşırtacak güzellikle gelişmelerle karşılaşabilirsin. Beklenmedik değişimler sana keyif getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Pandemi sürecinde göz ardı ettiğin şeylere odaklanabilirsin. Egzersiz ve diyet gibi konuları daha ciddiye alabilirsin bugün. Sağlıklı hareketler ve güzel beslenme programları için araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Kendine özen gösterebilir ve ilgi çekebilirsin. Güzel duruşunla, bakımlı oluşunla, bir bakışınla daha fazla dikkat çekmen olası. Aşk konularında daha pozitif gelişmeler görmen olası.

Para

Tutumlu olmak adına daha fazla çaba gösterebileceksin. Gereksiz masrafları kesmek sende bir rahatlama oluşturacak. Kendine yeterince para ve zaman ayırmaya başlayabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Elde ettiğin güzel başarılar bir sonraki hedeflerine daha keskin bir biçimde gitmeni sağlayabilir. Güzel gelişmeler ve iş konularındaki başarıları sağlam bir biçimde kenara yazmak ve ayaklarının yere sağlam basması sana çok daha keyifli gelişmeler sağlayabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Tükettiğin su miktarını artırıp gazlı ve şekerli içeceklerden uzak durmak sana daha fazla enerji sağlayabilir bugün. O yüzden tercihlerine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha rahat gelişmeler görmen olası. Hoşlandığın kişi de sen de bir şeylerin daha rahat ilerlemesini isteyebilirsiniz. Aşk konularına büyük beklentiler olmaksızın odaklanabilirsiniz.

Para

Yeni fikirler geliştirmek parasal konularda daha güzel sonuçlara vesile olabilir. Sadece kazanmak için de değil, harcamak için de kendini geliştirebilirsin. Her zamankinden farklı şeylere para ayırabilir ve daha da keyiflenebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyleri daha düzgün bir biçimde yoluna koymak için iyi bir fırsatın olacak. Sağlıklı kararlar almak ve yeni başlangıçlara girmek sana daha mantıklı gelebilir. Daha keyifli gelişmelere merhaba diyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Maske takmak ve bu maskeleri sıklıkla değiştirmek, bugünlerde alabileceğin en mühim önlem olabilir. Sosyal çevrelerde bulunman gerekiyorsan maskeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularına kendini vermekte zorlanabilirsin. Bir şeyleri aceleye getirmemende fayda var. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda bazı gerginlikler varsa bunu fazla zorlamamak daha doğru olabilir.

Para

Bazı şeyler direkt olarak senin kontrolünde olmayabilir. Ancak bazı konularda ayağının yere sağlam basması sana daha iyi gelecek. Olan biteni sağlıklı bir biçimde gözden geçirmek için biraz geri durup kendine hakim olman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün dikkatini toplamak sana zor gelebilir. Sürekli aklını kurcalayan, karıştıran farklı düşüncelerle sınanabilirsin. Eğer önemli bir karar alman gerekiyorsa biraz beklemen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kontrol sende olacak. Ama bu kontrolü kendini kuvvetlendirmeye ve zihnini açmaya kullanmalısın. Kendini çok fazla zorlamadan neleri değiştirebileceğine odaklanabilir ve sağlığına öncelik verebilirsin.

Aşk

Bugün aşka olan umudun artabilir. Bazı konularda daha pozitif gelişmeler görebilirsin. Kendini geliştirmen ve yeni gelişmelere açık bir biçimde aşka tutunman olası.

Para

Bugün parasal kaygılarla gününü kendine zehir etmemelisin. Daha farklı konulara odaklanmak ve parasal sonucu düşünmemek sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda daha sonradan daha güzel kararlar alabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün şans da fırsatlar da senden yana olabilir. Daha güzel ve gelişmelerle dolu konulara odaklanabilirsin. Olaylara bakış açını değiştirerek kendi sınırlarına daha fazla odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeme planı çıkarmak ve bir şeyleri önceden düzene oturtmak diyet konularında daha rahat olmana vesile olabilir. Son anda acıkmalarla ani fikir değişiklikleri ve ağır yemeklere odaklanmak yerine hazırlıklarını önceden yapmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle ortak kararlar almak ve birlikte bir şeylere girişmek size daha iyi gelebilir. Bazı konularda aynı düşündüğünüzü görmek birlik ve beraberliğinizi artıracak bugün.

Para

Bugün maddi konularda kendi sınırlarını iyi çekmen gerekebilir. Maddi açıdan nerede dur demen gerekeceğine kendin karar vereceksin. Bugün bu konuda daha dikkatli olman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, yarım kalan işleri bitirmek ve zihnini çalıştırmak için önemli bir gün olacak. Genel olarak hayatına kattığın konulara odaklanmak ve eksikleri gidermek için iyi bir gün. Daha güzel kararlar alabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine güzel bir yemek hazırlamak sana çok daha iyi gelebilir. Dışarıdan yemek söylemek yerine emek verip kendine yemek hazırlamak hem zihnini boşaltmana hem de daha sağlıklı beslenmene vesile olacak bugün.

Aşk

Farklı bir ortamda ilginç bir insan ile karşılaşman olası. Yüz yüze olmasa bile internet ortamlarında daha ilginç birisi ile de karşılaşabilirsin. Sadece bu kişiyi tanımak için kendine zaman tanıman gerekecek.

Para

Bugün maddi açıdan kendini daha rahat hissedebilirsin. Alacağın kararlar da atacağın adımlar da seni rahatlatacak. Bir şeyler çok büyük gelirlerle sonuçlanmasa da keyfin yerinde olacak bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ektiğini biçme günü. Eğer güzel şeyler ektiysen dünyanın en mutlu insanı olabilirsin. Kaygılarla, gerginliklerle hareket etmek yerine güzel gelişmeleri toplamak ve daha iyisine odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirmek şart olabilir. Yediklerinde, içtiklerinde, hareketlerinde ve ne kadar dinlendiğinde denge unsuru senin için çok daha önemli olacak bugün.

Aşk

Geleceğe daha umutla bakabileceksin. Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkinin gidişatı ile alakalı daha pozitif durumlar yaşanabilir. Eğer hayatında kimse yoksa o zaman daha keyifli durumlarla karşılaşabilirsin.

Para

Maddi konularda daha güzel gelişmelere kendini açman gerekebilir. Dünyada sadece kötü şeylere odaklanmamalısın. Geleceğine dört elle sarılmak ve daha güzel gelişmelerle karşılaşmak için algılarını pozitif şeylere açman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlarla iletişimini daha pozitif bir hale getirmek ve bir şeyleri düzeltmek sana düşebilir. Yıktıklarını yapman gerekecek. Bu konuda özverili olmak çevrendekilerden takdir toplayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim sistemini yormamak ve şekerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı beslenmeye ve ne tükettiğine özen göstermelisin. Abur cubur tüketimin artmışsa bunu azaltmak için dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Başkasının aşkta mutluluğu, kendi hayatını gözden geçirmene sebep olabilir. Bu durum bir kıskançlık değil de daha çok kendi hayatında neler istediğini görmenle sonuçlanacak. Aşkta bol bol düşünebilirsin bugün.

Para

Bugün kendine masraf yapabilirsin. Başka bir şey düşünmeden, kendin için kesenin ağzını açabilirsin. Keyfini yerine getirmek için kendince harcamalar yapabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik yerden eline bir para geçebilir. Bu durum seni rahatlatacak ancak sadece kendini düşünmeyeceksin. Çevrendeki insanlara destek olmayı isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek her şeyden önemli olabilir. Yediklerine ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Ne yediğin, ne tükettiğin bütün enerji seviyeni etkileyebilir. O yüzden işlenmiş gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda keyfin yerine gelebilir. Hayatında kimse olmasa bile daha güzel etkileri kendine çekebilirsin. Çevrende senden hoşlanan kişiler seninle konuşma çabalarına girebilirler.

Para

Eskilerden kalan bir şey keşfedebilirsin bugün. Büyük paralar veya miras gibi bir şey olmasa da manevi değeri senin için çok kıymetli olacak bir hatıra seni maddi kaygılardan uzaklaştırabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün biraz hareketli geçebilir. Her ne kadar evde oturmak istesen de halletmen gereken işler seni kapının önüne koyabilir. Bir şeyleri daha pozitif bir hale getirmek için senin bazı sorumlulukları alman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyfi davranışlar ve kendince bir gün sana her şeyden daha kıymetli gelebilir. Sağlığın için biraz kendini şımartman gerekecek. Sağlıklı bir gün ve bakımla geçecek saatler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında tam olarak içine sinmeyen konuşmalar geçebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda duygusal anlamda bir mesafe olabilir. Bugün bu konuyu çözmek için olan biteni dikkatle gözlemlemen gerekecek.

Para

Bugün paranı sorumluluklarına ayıracaksın. Halletmen gereken meseleleri halletmek, ihtiyacı olan sevdiklerine destek olmak gibi konular öncelikli olabilir. Özellikle eğitim alanında sıkıntı çekenlere para ayırabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjin ve kuvvetin yerinde olacak. Halledilmesi gereken meselelere vakit ayırabileceksin. Hele o halledilmesi gereken meseleler kendin ile alakalı bir şeyler ise. Bugün güzel gelişmelerle kendi enerjini artırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudun susuz kaldıysa eğer ağrılar olarak kendini gösterebilir. O yüzden baş ağrılarına dikkat etmen gerekebilir bugün. Bu ağrıların temeline inmen ve gerekirse destek alman gerekebilir. Bol bol su tüketerek bu ağrıları azaltmayı deneyebilirsin.

Aşk

Biraz daha bağımsız olmak isteyebilirsin. Sürekli olarak nerede olduğunun hesabını vermemek, karşındaki insanla iletişimin daha farklı bir düzeyde olması seni mutlu edebilir. Bu konuda sınır çeken taraf sen olabilirsin.

Para

Eğer bugünkü durum seni geriyor ve endişelendiriyorsa büyük resme bakman gerekecek. Şu anda bir şeyler tam istediğin gibi olmasa da gidişatın doğru olduğunu ve ileride daha fazla para elde edeceğini kendine hatırlatabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel