8 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ekim 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Yeni bir şey öğrenmek isteyebilirsin bugün. Öğrenmek istediğin konuyu takıntı haline bile getirebilirsin. Bugün tek bir şeye odaklanmak isteyebilirsin. Ancak hayatının diğer alanlarında da atman gereken adımlar olabilir, o yüzden kendini kapatmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi enerjini artırmak için dikkatli tercihler yapman gerekebilir. Gün içerisinde daha enerjik hissetmek isteyebilirsin bugün. Bunun için hem yediklerine hem de içtiğin su miktarına dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirmek isteyebilirsin. Bazı konularda birlikte gülmek size daha iyi gelebilir. Aranızdaki muhabbeti keyifli konulara odaklamak size daha iyi gelecek bugün.

Para

Kendi borçlarına odaklanmak ve etrafındakilerin maddi durumlarına yardım etmek seni yorabilir. O yüzden önceliklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Sorumluluklarını bölmen ve kendine vakit ayırman daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, araştırmalar yapmak ve farklı konulara adapte olmak gününün daha keyifli geçmesini sağlayabilir. Zihnini meşgul tutacak şeylere odaklanmak enerjini yenilemene ve kendini daha iyi hissetmene de vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için güzel adımlar atmak bugün daha kolay olabilir. Yeni tarifler denemek, yeni egzersizlere odaklanmak, farklı olana ilgi göstermek sana çok daha sağlıklı bir enerji katacak bugün. Kendini daha iyi hissedeceğin bir gündesin.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insanla tanışman mümkün. Eğer hayatında birisi varsa, sevdiğin kişi ile birlikte farklı konulara odaklanarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni etkiler söz konusu.

Para

Maddi konularda kendi bildiğine odaklanman daha iyi olabilir. Etrafındaki insanlara parasal konularda fazla şey anlatmamak ve kendi yolunu kendine saklamak daha iyi olabilir. Çevrendekilerle bu konuda çok fazla bir şey paylaşmaman daha iyi olabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanın gözdesi olabilirsin. Herkesin aradığı bir şey sende bulunabilir. Bu konularda insanlarla daha fazla muhatap olabilir ve kendine dönen ilgiyi güzellikle karşılayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hem zihnini hem kaslarını çalıştırman gereken bir gün olacak bugün. Egzersiz konularında tercihlerini daha dikkatli yapman gerekebilir. Sadece dış görünüşünü düzeltmek için egzersize odaklanmamalısın.

Aşk

Aşk konularında dış etkilere biraz daha açık olman gerekebilir. Kendini yeni etkilere açmak ve aşk konularında daha yapıcı davranmak kalbinin tekrar hızlı çarpmasını sağlayacak bugün.

Para

Yeni hedeflere odaklanmak seni heyecanlandırabilir. Parasal konularda heveslenebilirsin. Daha fazlasını halletmek ve emeklerine odaklanmak enerjini yenilenemeni sağlayacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün arkadaşlarından veya sosyal çevrenden yeni şeyler duyabilirsin. Yeni şeyler öğrenebilir veya alacağın haberlerle devam etmekte olan insan ilişkilerine müdahale edebilirsin. Ancak kulağına gelen her şeyin doğru olduğundan emin olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini enerjik hissedeceksin. Birçok konuda fiziksel enerjini konuşturabilirsin. Koşuşturma, yorgunluk gibi mevzular canını sıkmayacak bugün. Daha rahat hareket edebileceğin bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimini çok kuvvetli tutman gerekecek bugün. Çok konuşmak değil ancak anlamlı olmak ve birbirinize karşı gösterdiğiniz değeri tam olarak ifade etmek önceliğiniz olabilir bugün.

Para

Bugün uzun vadeli planlara odaklanmak senin için zor olabilir. Daha çok günlük ve kısa süreli hedeflere odaklanabilirsin. Ancak bu kısa süreli hedefler için büyük paralar harcarken dikkati elden bırakmaman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün rüyalarına dikkat etmen gerekecek. Bilinç altının sana söylemeye çalıştığı şeylere dikkat edebilirsin. Rüyalarının taşıdığı mesajları görmek ve bunu anlamlandırmak isteyebilirsin. Gördüğün rüyaların kaydını tutabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında sağlıklı kararlar almaya özen göstermelisin. Daha fazlasını yapmak, kendini daha fazla yormak sana iyi bir enerji sağlamayabilir. O yüzden akıllıca seçtiğin egzersizlere odaklanmak daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kendine itiraf edemediğin hislerin olduğunu fark edebilirsin. Hoşlandığın kişiye karşı olan duygularının aşk olduğunu en başta senin kabul etmen gerekecek. Kendine karşı dürüst olmak daha iyi olabilir bugün.

Para

Hedeflerini gözden geçirmek ve senin için gerçekten maddi kazanç sağlayacak konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için hedeflerini daha dikkatli seçmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Değişime karşı hazır olacağın bir gün olacak. Hayatında değişmesini istediğin şeyler için adımlar atmak daha kolay olabilir. Bugün düşünceden çok eyleme geçmek sana çok daha güzel etkiler taşıyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sana yaramadığını düşündüğün yeme programlarını değiştirmek, farklı bir egzersiz programına ilgi göstermek ve genel olarak hayatının akışına etkisi bulunan şeyleri değiştirmek sana daha iyi gelebilir bugün. Sağlığın için daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar varsa bu sıkıntıları gidermek isteyebilirsiniz. Eğer aşk konularında şansın yaver gitmiyorsa bugünü kendine ayırmak ve kafanı dinlemek daha iyi bir tercih olabilir senin için.

Para

Maddi konulara fazlaca odaklanarak hayatında önem gerektiren konuları göz ardı edebilirsin. Gerçekten önem taşıyan şeyleri dikkate almak için parasal konular ile arana biraz sınır çekmen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Gelecekte eline daha fazla para geçmesi için bugünden adım atman gerekebilir. Sadece harcamalara değil, birikimlere ve kazançlara da özen göstermen gerekecek. Bugün önceliği maddi konulara verebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi enerjini artırmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Stabil bir hayat ve sadece oturmak enerjini düşürebilir. O yüzden daha aktif olmalı ve egzersiz konularına özen göstermelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin tek taraflı olduğunu düşünebilirsin bugün. Ancak birbirinize zaman vermek ve iletişiminizi artırmak size bu konularda daha iyi etkiler sağlayabilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gerekecek.

Para

Harcadığın her kuruş önemli olacak bugün. O yüzden gereksiz gördüğün masraflara karşı dikkatli olman gerekebilir. Harcadığın paraya dikkat etmeli ve kendini zor durumda bırakmamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün meşgul olacağın bir gün olacak. Telefonu elden düşürmemen gerekebilir. Sosyal bir etkinlik için hazırlık yapmak ve keyifli vakitlere hazırlanmak enerjini yenilemeni sağlayacak bugün. Keyfin daha da yerine gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olmanda fayda var. Gün içerisinde kendini düşündüğünden daha fazla yoruyor olabilirsin. Vücuduna karşı nazik olmalı ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmelisin bugün. Birbirinizi kırmamak önceliğiniz olmalı. Gülmek ve eğlenmek uğruna kalbinizi kıracak şakalar ve esprilerden uzak durmalısınız.

Para

Maddi konularda aldığın kararların birbiri ile uyumlu olması sana daha güzel getiriler sağlayabilir. İstikrar ve emek sana çok daha güzel kazançlar getirecek bugün. Emeklerinin karşılığını alabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün heyecanlı ve güzel haberler alabilirsin. Çevrende daha güzel bir etki görmen olası. Bu güzel etkilerin hayatının farklı alanlarında geçerli olmasın daha açık fikirli ve rahat olman gerekecek. Kendini hayatın akışına bırakman iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Negatif enerjilerin vücudunda birikmesi sağlığına kötü bir etki taşıyabilir. Bu negatif etkileri atmak için açık hava yürüyüşleri ve egzersizler sana çok daha iyi gelecek. Hareket ederek enerji tıkanıklığını giderebilirsin bugün.

Aşk

Bugün romantizm konuları öncelikli olabilir. Aşk ve sevgi konularında farklı bir etki ile karşılaşabilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiyi sanki baştan tanıyormuş gibi hissedebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda fırsatlara açık olman gerekecek. Açık fikirli olmak ve karşına çıkan konulara hemen "olmaz" dememek sana güzel getiriler sağlayabilir. Emek vermeden ekmek olmadığını görmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim seni daha mutlu edebilir bugün. Bazı konularda ortak kararlar almanız ve birbirinize öncelik vermeniz gününüzün daha güzel geçmesini sağlayabilir. Enerjini yenilemek için sevdiğin kişilere özen göstermelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hareketlerine dikkat etmelisin. Tutulmalara ve ağrılara karşı esneme hareketlerine özen gösterebilir ve bol bol su tüketebilirsin. Kendini daha rahat ve esnek hissetmek güzel bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin yoksa farklı bir etki görebilir ve aşkı hissedebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile aranda daha yapıcı etkiler olabilir. Bugün birbirinizle daha rahat anlaşacaksınız.

Para

Parasal konulara fazlaca odaklanarak esas hedefinden şaşabilirsin. Kariyer ve başarılar söz konusu olduğunda maddi konulara gereğinden fazla önem vermemen önem taşıyacak senin için. Bu konularda dikkatli olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün elektronik cihazların etrafında dikkatli olmalısın. Sürekli olarak kullandığın cihazlar bozulabilir. Bu durumun seni germesine veya canını sıkmasına çok fazla izin vermemelisin. Halledilmesi gereken şeylere sinirle yaklaşmaman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sinir ve stres kaslarında ağrılara sebep olabilir. Bunlara karşı önlem almak için hem esneme hareketlerine hem de içtiğin su miktarına dikkat etmende fayda var. Kaslarının esnekliğini korumak ağrılara karşı güzel bir önlem olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek bugün. Birbirinizin kalbini kırmadan iletişim kurmanız önemli olacak. Farklı şeylere kızıp sinirinizi birbirinizden çıkarmamalısınız.

Para

Maddi konularda rahat olmak isteyeceğin bir gün Kazanç ve masrafları düşünmeden günü olduğu gibi yaşamak isteyebilirsin. Sorumluluklarına dikkat ettiğin sürece kimseye hesap vermek zorunda olmadığını kendine hatırlatman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ekim 2019 Salı)

Genel

Farklı bir ortama girebilir ve yeni yüzlerle tanışabilirsin. Senden daha farklı düşünen insanlarla aynı ortama girmen bakış açını tazelemende faydalı olacak. Yeni arkadaşlıklar sana daha güzel etkiler getirebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uykuna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden ve düzenli bir uyku çektiğinden emin olman gerekecek. Sağlıklı bir uyku düzeni, enerji seviyeni çok daha fazla artırabilir.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilir ve onu tanımak isteyebilirsin. Aşk konularına öncelik vermen ve bu kişinin hareketlerini gözlemlemen olası. Bir adım atmadan önce bu kişiyi iyi bir şekilde tanımak isteyebilirsin.

Para

Maddi kazanç konularında daha fazlasını elde etmek isteyebilirsin bugün. Parasal konularda yeni adımlar atmak, farklı fırsatları keşfetmek isteyebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel