8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Aralık 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)




Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

İsteklerine ve tutkularına öncelik vermen gereken bir gün olabilir bugün. Bu vesileyle odaklandığın her konuda ön plana çıkabilirsin. Eğer neyden bahsettiğini bilirsen etrafındaki insanlar da seni daha fazla dinleyebilir. Bu konularda net davranacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Var olan günlük rutinini kuvvetlendirerek kendine bir iyilik edeceksin bugün, Balık. Çünkü bugün alacağın yeni önlemler seni bütün bir kış daha rahat ettirebilir. Sıkı giyinmek gibi konularda özenli davranabilir, dolabında seni soğuktan koruyacak kıyafetleri artırabilirsin.

Aşk

Hislerin söz konusu olduğunda kimse seni tutamayacak bugün. Hem var olan şartları iyileştirmek hem de kendini doğru ifade edebilmek adına daha yaratıcı davranabilirsin. Hoşlandığın birisi varsa senin ne düşündüğünden gayet emin olabilir bugün.

Para

İşe kendi yaratıcılığını katman gerekebilir. Eğer kendi başına çalışıyorsan bu rutini daha da kuvvetlendirmek için yaratıcı davranman gerekecek. Özellikle de sosyal medya ile alakalı konuları işe çevirmen olası bugün.




Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bazen gündelik düşünceler de bir tarza veya modaya uyar. Bazı konular sırf o anda herkes tarafında daha çok konuşulduğu için ön plana çıkar. Senin kendi kararlarını alırken bu gündelik ve geçici durumlara göre değil de gerçekten ne hissettiğine ve düşündüğüne odaklanman gerekecek. Başkasının yarattığı dalgada ayakta kalmak yerine kendi dalgana bakmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini gün içerisinde sürdürebilmek için bol bol bitki çayı tüketmen iyi olabilir. Kafein yerine bitki çayları sana daha iyi gelebilir hatta. Eğer son zamanlarda çok fazla kahve tüketiyorsan bunu azaltmaya başlaman iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer ona yol göstermesi gereken taraf sen olabilirsin. Hoşlandığın kişinin kararsız olduğu bir süreçten senin netliğin ile çıkması olası çünkü. Sen kendinden emin olursan etrafındaki şartlar da buna uyacak.

Para

Maddi anlamda kendi kabiliyetini görüp kanıtlayacağın bir gün olacak bugün. Birden fazla iş fırsatı gündeme gelebilir. Bir anda ilgilenmen gereken konular artabilir. Bütün bunların üstesinden gelmek tamamen emek ve deneyim ile gerçekleşecek. Buna hazır mısın?




Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Sahip olduğun plan ve hedeflerini biraz gözden geçirmeyi düşünebilirsin. Tam olarak gerçekten kendi isteklerin üzerine mi seçtin bunları, yoksa şans eseri veya bir şeyler seni öyle yönlendirdi diye mi? Bu tür sorular sorman daha hayırlı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Var olan düzenini daha da kuvvetlendirmek bu kışı daha rahat geçirmene vesile olabilir. Daha sağlıklı bir gün geçirmek için kendini biraz daha kuvvetlendirmelisin. Bunun için bol bol vitamin ve mineral takviyesi alman gerekebilir.

Aşk

Aşkta kalbini daha doğru bir biçimde ortaya koyabilirsin. Kendi hislerini daha doğru tartacaksın. Ve aşkta adım atarken de doğru şeylere öncelik vereceksin. Mesele bu değil, mesele karşı tarafın senin hızına yetişip yetişememesi olacak...

Para

Parasal konularda doğru kararlar alman olası. Ama iş sadece kararlarda bitmiyor. Bir de bu kararları almana sebep olan ideallere odaklanmalısın. Eğer seni gerçekten memnun etmeyen bir düzen içerisindeysen bunu değiştirmek gibi bir düşüncen olabilir.




Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bazen insanın canı kaos ister. Eğer o insan bir burç olsa bu tamamen sen olurdun sevgili Yay. Bugün gezegenlerin hayatındaki etkisi, içine sinmeyen şeyleri yıkmakla ve yerine yenilerini koymakla alakalı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda kendine ne gibi iyilikler yapabileceğin söz konusu olabilir. Kendi hayatında bir şeyleri iyileştirme konusu daha fazla kafanı kurcalayabilir hatta. Uyku düzenini iyileştirmek için planlamalar yapabilir, bu konuda kendini geliştirebilirsin.

Aşk

Aşkta yolunda gitmeyen şeyleri kendi yolundan çekmek sana düşebilir bugün. Eğer seni mutsuz eden birisi varsa o kişiyle alakalı oldukça net davranışlarda bulunabilir ve bir şeyleri sonlandırabilirsin. Bu durum sana iyi gelecek.

Para

Maddi olarak elindekilere şükredeceğin bir gün olabilir. Çünkü yeni şeylere odaklanmak için kafanı toparlayamayabilirsin. Eski işleri bitirmen de olası. En iyisi var olan sessizliği ve sakinliği ileride daha rahat etmek için kullanmak olacak.




Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Kendine yakın gördüğün birinin aslında o kadar da iyi bir insan olmadığına dair düşünceler üretebilirsin. Beklediğin gibi çıkmayan durumlar seni biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Bu tür durumlarda kendini biraz geri çekip nerede hata yapıldığını gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Var olan şartlarını daha da iyileştirmek, sağlık açısından daha doğru kararlar alarak hareket etmeni kolaylaştıracak, özellikle de bugün. Kendi sağlığını ön plana alarak hazırlayacağın günlük rutinler daha fazla önem isteyebilir.

Aşk

Kalbinin sesini dinlemen gereken bir gün olacak. Eğer bir şey içine sinmiyorsa bunu zorlamanın alemi yok. Yolunda gitmeyen aşk mevzularının daha sonradan iyiye gidebileceğini düşünmek her ne kadar umut verici olsa da seni yanıltmamalı, mantığı tamamen ekarte etmemelisin.

Para

Bugün para harcamaktan çekinmemelisin. Özellikle de ufak tefek şeyler için. Canın dışarıdan yemek mi istiyor, söyle, kendine ufak bir hediye mi almak istiyorsun, al. Bir şeylerin dozunu kaçırmadıkça bu tür şeyleri kendine çok görmemelisin.




Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların senin bir şeylere odaklanış tarzına kasıtlı bir bakış açısı geliştirdiğini düşünmemen gerekecek. Yaşanan olaylarda kendini mağdur duruma düşürmemen bugün özellikle dikkat çekebilir. Kendinden emin olmalı ve karşı tarafı bir şeylerle suçlamamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek adına alacağın önlemler işe yarayabilir. Vitamin takviyeleri ve sıcak bitki çayları sana çok iyi gelecek. Sana iyi gelen şeylere yatırım yaptıkça enerjinin de arttığını görebilirsin.

Aşk

Hislerini kalbine gömmek yapabileceğin kötü şeylerden birisi olabilir. Bir diğeri de karşı tarafa emrivaki yapmak olacak. Bugün aşkta biraz kendi hareketlerini tartman ve ona göre hareket etmen gerekebilir. Hatalara düşmemelisin.

Para

Maddi açıdan senden daha iyi kararlar alanlar olabilir. Bu gayet normal bir şey. Bazen bizim göremediğimiz detayları başkaları görebilir. Burada önemli olan "ben daha iyisini bilirim" tavrıyla insanları ezmemek olacak. Bu konu oldukça önemli olabilir senin için.




Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

İş ortamlarında gereksiz yere konuşanlar mı var? Onlarla arana duvarlar örmelisin. Aile içerisinde gereksiz yorumlar yapanlar mı var? Kulağını bunlara kapatmalısın. Gereksiz her söz daha sonradan senin başını ağrıtabilir çünkü, aman dikkat!

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada rahat bir yürüyüş yapmak sana çok iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen yenilendiğini hissedebilirsin. Keyfini yerine getirecek bir yürüyüş için fırsatın yoksa eğer, evi havalandırmak bile aynı etkiyi yaratabilir. Çünkü iyi olasın var bugün senin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin şu anda nerede olduğu, ne yapmakta olduğu, kimle konuştuğu kafanı bir hayli meşgul edebilir. Ve sen bu kişiyle konuşmaya karar vermedikçe bu tür düşünceler de giderek büyüyebilir. İçine atmaktan vazgeçmelisin.

Para

İş ortamlarındaki gereksiz konuşmalardan uzak durmak sana beklenmedik gelişmeler yaratabilir. Eğer sadece işine odaklanır ve negatif konuşmalardan uzaklaşırsan bu durum sende çok daha pozitif bir ruh haline ve işte başarıya vesile olacak. Bu konuda sınırlarını iyi çizmelisin.




Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün turnayı gözünden vurabilirsin. İş konusunda beklenmedik ve bir o kadar da iyi gelişmelerle karşılaşman söz konusu. Eğer yeni bir iş arayışındaysan bu arayış tamamen sona erebilir. İletişim kanallarını açık tutman sana fayda sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından çok da zorlanmayacağın bir gün olabilir. Ancak yine de buna güvenerek kendini fazla hırpalamaman gerekecek. Özellikle de egzersiz konularında kendini biraz korumaya alman ve daha dikkatli tercihlerde bulunman gerekebilir.

Aşk

Sana internetten ulaşmak isteyen insanlar olabilir. Yüz yüze görüşmediğin ama seni merak eden insanlar mesajlar atabilirler. İlgileri üstünde toplayabilirsin. Bu tür farklı etkilerin kalbini daha hızlı attırması da olası. Aşk senden yana bugün.

Para

İş ve para söz konusu olduğunda seni kimse tutamaz bugün. Çok daha iyi ve güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Beklenmedik bir teklif kapını çalabilir. Maddi açıdan kendini çok daha iyi bir konuma getirebilirsin bugün.




Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

İş konusunda sıkı planlamalar yaparak yoluna devam edebilirsin bugün. Eğer daha önceden önünde bir sıkıntı olarak duran meseleler olduysa bunlarla başa çıkabilecek bir durum ile karşılaşabilirsin. Bu fırsatı değerlendirmek için planlarını iyi yapman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Var olan düzenini daha da keyiflendirmek elinde bugün. Bunun için evinin havasını değiştirmek bile yeterli olabilir. Evi iyice havalandırmak ve kirli sepetini boşaltmak bile sende stresin azalmasına yardımcı olacak etkiler bırakabilir.

Aşk

Hayatında bir durgunluk varsa aşk için, bugün kendine odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Hayatında şu an birisinin olmaması ileride de olmayacağı anlamına gelmiyor. Ama kendini tanımak için bu tür zamanlardan iyisini bulamayabilirsin. İçsel bir yolculuk sana iyi gelebilir.

Para

Bugün hayat sana iş konularında daha iyi fırsatlar sunabilir. Önemli olan bu fırsatları değerlendirebilmek olacak. Maddi açıdan kendini daha iyi bir konuma koyabilmek için şartlarını iyi değerlendirmeli, çalışmaları sıkılaştırmalısın.




İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Var olan düzenini şenlendirmek senin elinde. Özellikle de yaşadığın ve çalıştığın alanlarda bir şeyleri daha iyi bir hale getirebilirsin. Yaşam alanını düzenlemek ve hayat kaliteni artıracak şeylere yatırım yapmak sana çok daha iyi gelebilir bu aralar.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini biraz daha rahat ve iyi hissetmek istiyorsan ev düzenine odaklanman gerekebilir. Eğer çok fazla eşyan varsa bu bile kendi başına bir stres sebebi olabilir. Bir şeyleri biraz sadeleştirebilir ve stres atabilirsin.

Aşk

İlişkinde bir sonraki adımı düşünebilecek bir noktaya gelebilirsin. Kalbinde özel bir insan varsa eğer onunla bir gelecek düşünmek gibi büyük adımlara odaklanman olası. Ancak bütün şartların buna uygun olduğundan yüzde yüz emin olmadan kesin adımlar atmaman en iyisi.

Para

Ev için masraflara girebilirsin bugün. Satın almak istediğin bazı şeylerin de indirime girdiğini görmen bu konuda sana bir işaret gibi gelebilir. Sana iyi gelecek ve işini kolaylaştıracak şeyler için para harcayabilirsin.




Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Hayatında sana fazlalık olan şeylerden kurtulmak için neyi bekliyorsun? Kendi hayatını sadeleştirmek için iyi bir gün bugün. Var olan sıkıntılardan kurtulmak adına ilk adımı, içinde yaşadığın kaos ortamını düzenleyerek atabilirsin. Düzen ve organizasyon sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evinin hijyeni önceliğin olmalı bugün. Kirli veya pasaklı olduğun için değil, zihnen kendini biraz daha rahat hissetmek için... Var olan düzenini daha da iyi bir hale getirmek ve esansiyel yağlar kullanarak odaların kokusunu değiştirmek sende büyük fark yaratabilir.

Aşk

Kendini aşkta şanssız veya kısmetsiz görüyor olabilirsin. Özellikle de son zamanlarda gezegenlerin burcundaki etkisiyle bir şeylerin iyice zorlaştığını düşünmen de olası. Ama tüm bunların geçici etkiler olduğunu ve kendi irademizle aşkta yer edindiğimizi hatırlaman gerekecek.

Para

Maddi anlamda kendini biraz daha rahat hissedebilirsin. Ama bu durum sende rehavete sebep olmamalı. Sırf şu anda paran var diye bunu sonuna kadar harcaman gerekmez. Parasal konularda daha özenli bir bütçe çıkarman gerekebilir.




Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Güncel tutman gereken konularda bir adım daha öne geçmelisin. Çevrendekilerden geri kalmamak adına olmasa bile kendini bir adım daha ileriye götürmek için kişisel gelişime daha fazla odaklanman gerekebilir. Yeni bir kitaba başlamak için iyi bir gün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

İnsanın bazen kendini geri çekip gün içerisinde olan bitenin raporunu çıkarması gerekir. Bu durum kendimizle yüzleşmek ve içsel bir huzura erişmek için gerekli olabilir. Sen de bugün stresin etkilerinden arınmak için bunu yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında hep aynı hataları yaptığını düşünüyorsan eğer bugün bu konuda kendine bir ayna tutman gerekebilir. Kendi hatalarını görmen ve bunlardan ders çıkarman, ileride aşk konusunda çok daha pozitif durumlarla karşılaşmanı sağlayacak.

Para

Maddi anlamda büyük bir kaybın olmasa da ileride yaşanabilecek bazı masraflar için bugünden tasarrufa gitmen gerekebilir. Paran olduğu, bunu rahatça harcaman gerektiği anlamına gelmeyebilir. Bu konuda kendi bütçene özenli davranman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel