8 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Aralık 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün yeni insanlarla tanışabilirsin. Bu kişilere gözün kapalı güvenmemelisin. Tatlı sözlere karşı "bu neden böyle dedi" tavrı daha iyi sonuçlanabilir. İnsanlarla iletişiminde şüpheci olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek için kendine bir alan yaratabilirsin. Daha esnek kaslar ve daha esnek eklemler için biraz hareket etmen gerekecek. Bugün bu konuları araştırabilirsin.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek senin için daha iyi olabilir. Özellikle de hoşlandığın birisi varsa. Bugün kafanı toparlamak için biraz daha sakin bir gün geçirmek ve aşk konularında kendi beklentilerini dizginlemek daha doğru kararlar almanı sağlayacak.

Para

Maddi konularda tek karar mercii sen olmalısın, eğer o para sana aitse. Kendi maddi durumunu kendin yönlendirmen önemli olacak. Bunu dikkatle değerlendirmen gereken bir gün olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün maddi meseleler biraz yanıltıcı olabilir. Etrafındaki insanlar oyunlar çevirebilir, dürüstlük gündemden düşebilir. Bugün bunu aşmak için büyük ve önemli kararları bugünden almamaya özen göstermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemini artırman gereken bir gün olacak. Daha sağlıklı bir bünye için kendine zaman ayırman gerekebilir. Sağlığına odaklanmak için mesafe kuralına ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyenleri konuşmak isteyeceksin. Ancak bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Aranızdaki konuşmaları daha sakin bir zamana ertelemek daha doğru bir karar olabilir.

Para

Kendi paranı nasıl harcayacağını sana empoze etmeye çalışanlara karşı dikkatli olmalısın. Parasal konularda bağımsız olman gerekecek. Büyük masraflara girmeden önce iki kere düşünmen daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Eğer bugün yasal işlemlere, resmi evraklara odaklanacaksan dikkatini on katına çıkarman gerekecek. Seni kandırmaya çalışanlar, görünmez tarafından sana bir şeyler empoze etmeye çalışanlar olabilir. Dikkatini dağıtmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Konsantrasyonunu artırmak için dikkatli olmalısın. Sıcak bir kahve, sakin bir ortam sana daha iyi gelebilir. Dikkatini dağıtabilecek şeylere karşı biraz mesafeli olman sana bugün daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşka vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Çünkü kafan çok dağılabilir. Aşkta bir şeyleri aceleye getirmemek daha iyi olacak. Bazı meseleler için daha iyi bir gün bekleyebilirsin.

Para

Parasal açıdan doğru kararlar alabilmek için biraz kendinle zaman geçirmen gerekebilir. Planlarını, beklentilerini başkalarına açmaman gerekecek. Daha mantıklı kararlar alabilmek için kendine biraz zaman verebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların dürüstlüğüne karşı dikkatli olmalısın. Zira senden bir şeyler saklanabilir, bazı şeyler tam ifade edilmeyebilir. Kendini zora sokacak kararlar almamalı ve etrafında olan biteni gözlemlemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gereken bir dönemdesin. Taze sebzeler tüketmek sana daha iyi gelecek. Mevsim sebzelerine odaklanmak daha iyi olabilir. Vücuduna giren vitamini artırman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşaman olası ama bunu büyütmemek senin elinde olacak. Bugün onunla nasıl konuştuğun ileride karşına çıkabilir. O yüzden nezaketi elden bırakmamalısın.

Para

Parasal açıdan seni kandırmaya çalışanlar olabilir. Senin parana göz dikenler çıkabilir. Kendi maddi durumuna sahip çıkmak ve başkasına fırsat vermemek sana düşecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün arkadaşın olarak gördüğün birisi sana aslında o kadar da arkadaş olmadığını gösterebilir. Güvenini boşa çıkaranlar olabilir. Ancak bu konu hakkında ani adımlar atmamak ve büyük tepkiler göstermemek sana fayda sağlayacak. Sakin kalmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi ve gerginliği üstünden atmak için kendince bir yürüyüşe çıkabilirsin. Hem kafanı dağıtmak hem de kaslarını çalıştırmak için yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için bu fikre daha da ısınabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimin zora girebilir. Bunu aşmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir şeyleri bugünden zorlamamak ve sakin kalmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden acele etmemelisin.

Para

Parasal konularda sadece kendine güvenerek hareket etmelisin. Başkasının parasıyla planlar kurmamalı, ihtimallerle kendine bir yol çizmemelisin. Elindekilerle, sahip olduklarınla yoluna devam etmen önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün gerilebilirsin. Öfke ve sertlik gündemde olabilir. İçine sinmeyen şeylerle uğraşırken biraz sertleşebilirsin. Yine de uzlaşmacı olmanın faydalarını kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına gösterdiğin özen için dikkatli olman gerekecek. Sinir, stres ve kaygılar sende daha fazla gerginliklere sebep olabilir. Bugün bunları aşabilmek için kendince bir gün geçirmek daha doğru olacak.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam istediğin gibi olmayabilir. Bunu aşmak için dikkatli olman gerekecek. Çünkü bazı şeylere öfkeyle yaklaşmak, geri dönülemez kararlar almana sebep olabilir. Bütün gemileri yakmamalısın.

Para

Bugün maddi konularda sert ve net bir tavır sergileyeceksin. Kendi paranı başkalarının planlamasına izin vermeyeceksin. Parasal açıdan kendi elini kuvvetlendirmek için dik durmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini ne kadar kontrol edersen o kadar kuvvetli kararlar alabileceksin. Sağlıklı kararlar alabilmek için kendine dikkat etmelisin. İsteklerin, harcamaların, beklentilerin… Seni yoran şeylerden kurtulman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için yarınları beklememen gerekecek. Bugünden ufak bir adım atman gerekebilir. Bol bol su tüketmeye başlayabilir, daha sağlıklı yiyeceklere odaklanabilirsin. En azından vücuduna giren şeyleri kontrol edebileceksin.

Aşk

Aşkta isteklerinle karşılaşmamak seni gerekebilir. Hayal kırıklığı kendini geri çekmene sebep olabilir. Ancak en başından neden böyle beklentilere girdiğini sorgulamak seni daha doğru bir yola sokabilecek.

Para

Parasal açıdan seni zorlayan harcamaları kesmek için iyi bir gün. Maddi açıdan kendini çok zorlamamalısın. İyi bir tasarruf planı sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanlara karşı çok samimi olmayabilirsin. Onlara karşı çok gergin davranman olası. Bu duygusal gerginliğin temeline inmeli ve kendini bu ruh halinden kurtarmalısın. Kendinle baş başa bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir bu konuda.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek için iyi bir gün olacak. Sağlığını düşünerek hareket edebilir ve temizliğe girişebilirsin. Özellikle de eve giren eşyaları temizlemek virüse karşı daha fazla önlem almana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir konuşma seni daha mutlu edebilir ama bil bakalım ne yok. Hayatında aşka yer açmadan önce kendi içinde bir şeylerden emin olman gerekecek. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

Para

Parasal kararlarını alırken kendine göre davranacaksın. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmek için kendine göre hazırlıklar yapman olası. Bağımsız kararlar almak sana daha iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün maddi konularda her zamankinden farklı düşünmen gerekecek. Zira etrafında olan bitenler senden bir şeyler gizliyor olabilir. Biraz algıları açmalı ve etrafında olan biteni daha net bir gözle görmelisin. Özellikle de söz konusu olan para ise…

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmak için önce içinde bulunduğun duygusal gerginlikleri çözmen gerekebilir. Kendini rahatlatmak, zihnini boşaltmak önemli olabilir. Bugün bunun için istediğin şeylere odaklanabilmelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyler daha net bir biçimde ortaya çıksın istiyorsan eğer bunun için ilk adımı senin atman gerekebilir. Hoşlandığın kişiyle net bir konuşma yapabilmek için gereken ortamı veya konuşmayı sen hazırlayabilir ve ona öncülük edebilirsin.

Para

Etrafındaki insanların fikirleriyle hareket etmek parasal konularda seni zora sokabilir. Bunun önüne geçebilmek için kendince kararlar almalısın. Etrafındakilerin neler yaptığını gözlemlemek de daha doğru kararlar almanı kolaylaştırabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların konuşmaları seni kızdırabilir. Ortada her zamankinden fazla bir dedikodu dönebilir çünkü. Gerçeklere odaklanmak zorlaşabilir. Biraz kendince zaman harcamak ve bu dedikodulara girmemek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana daha iyi bir enerji verebilir. Sağlığın için su tüketimine özen gösterebilirsin. Her gün ne kadar su içtiğini ölçmek ve kendine iyi hedefler koymak sana daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşamak seni yorabilir. Aranızdaki iletişimde gerçeklere odaklanmalısınız, dedikodulara değil. Birbirinize karşı net olmak size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal açıdan bağımsız kararlar alman gereken bir gün olacak. Etrafındaki insanlara kendini beğendirmek zorunda hissetmemelisin. Biraz sakin olmak ve kendince kararlar almak daha doğru olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların senden bir şeyler sakladığı hissine kapılabilirsin. Konuşmalara dikkat kesilebilir, hareketlerin altında yatan sebepleri görmek isteyebilirsin. İnsanlarla iletişimini fazla zorlamamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini boşaltmaya ihtiyacın olabilir. Evde sakin bir gün geçirmek, kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için önceliği zihinsel kuvvete verebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında istediğin etkiyi yaratamaman olası. Bu süreçte kendini zorlamaman sana daha iyi gelecek. Hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini ille de bugün yoluna koymak için kendini zorlamamalısın.

Para

Maddi konularda içine sinmeyen şeylere evet dememelisin. Biraz durup düşünmek daha iyi olabilir. Eğer bir para harcanacaksa neden harcanacak, ne kadar harcanacak önce bunu dikkatle düşünmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini biraz yorgun hissediyor olabilirsin. Bunun sebebi son zamanlarda harcadığın enerji olabilir. Biraz sakin bir gün geçirmek ve enerji toplamaya çalışmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için biraz kendine özen göstermen gerekebilir. Özellikle de virüsün kol gezdiği bu zamanlarda sağlığına dikkat etmek için biraz sakin bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşaman olası. Bunun sebebi ise birbirinizi anlayamayacak kadar yorgun olmanız olabilir. Biraz kendinizi rahat bırakmanız ve olayları kendi halinde görmeniz size daha iyi gelecek.

Para

Parasal açıdan kendini fazla yormaman gerekecek bugün. Gereksiz masrafları kısmak için gereken önlemleri alabilirsin. Parasal açıdan kendi elini rahatlatmak için tasarrufa gidebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel