8 Ağustos 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ağustos 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatının durağanlığına ufak tefek değişikliklerle müdahale etmek isteyeceksin. Oluşacak hareketlenme sayesinde yeni ve farklı şeyleri daha da kolay fark edebilirsin. Bu farklılıkların üstüne gitmek sana yarar sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün alışkanlıkların hakkında yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Alıştığın düzeni değiştirmeye çalışmak sana daha heyecanlı olma fırsatı verecek. Egzersiz konusunda daha istekli olmakta yarar var.

Aşk

Yaptığın planları gözden geçirip sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek sana daha makul gelebilir. Mümkün olduğunca içinden geldiği gibi davranmak sana istediğin özgürlüğü sağlayacak. Bu sayede kendini kısıtlamaktan vazgeçeceksin.

Para

Maddi sıkıntılara karşı hazırlıklı olmakta yarar var. Harcama planlarını gözden geçirmek senin için iyi olacak. Savurgan olmamak, gelecek planlarını düşündüğünden daha önce yapmana imkan verebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Yapabileceklerinin farkında olduğun sürece aşamayacağın engel yok. Yapabileceğin şeylerin farkında olmak, onları hayata geçirmek için daha cesur davranmanı gerektirecek. Planlarını hayata geçirmek için daha kararlı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık konusunda daha dikkatli olmalısın. Sıcak hakkında daha çok önlem almak seni olası rahatsızlıklardan koruyacak. Bol su içmeye devam etmek gün boyu ihtiyaç duyacağın enerjiye kavuşmanı sağlayabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki hakkında istekli olmak bazı konularda aceleci davranmana sebep olabilir. Bunlardan şimdilik kaçınmak ilerisi için yararına olacak. Yeni ortamlara girmeye alışmak sana yeni sosyal yetenekler kazandırabilir.

Para

Yeni iş imkanları konusundaki düşüncelerini hayata geçirmek için uygun fırsatlar karşına çıkabilir. Bunları değerlendirmekten çekinmemelisin. Doğru insanlara ulaşıp doğru adımları atmak için risk almayı denemek sana iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Ailenle birlikte daha çok zaman geçirebilirsin bugün. Onların yardımına koşmak ya da birlikte bir sorunun üstesinden gelmeye çalışmak aranızdaki ilişkinin iyileşmesi için yararlı olacak. Birbirinize verdiğiniz değeri fark etmek mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evde daha fazla zaman geçirmek kendini farklı konularda geliştirmeni düşünmeni sağlayabilir. Ailenle birlikte yeni aktiviteler için planlar yapmak aranızdaki olası sorunların daha kolay çözülmesine yardımcı olacak. Bol bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Karşına çıkacak birisi bu sıralar aklını fazlasıyla meşgul edebilir. Bu insanla daha fazla zaman geçirmek için elinden geleni yapmak isteyeceksin. Adımlarını dikkatli atmak senin için daha iyi olacak. Yavaş ve emin ilerlemek gelecek için iyi olabilir.

Para

Bugün alacağın haberler ev halkının maddi durumunu olumlu etkileyebilir. Bu durumun sizi şaşırtmasına müsaade etmemelisin. Akıllıca davranışları tercih edip adımlarını dikkatlice atmakta her zaman fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanın her zamankinden daha çok yanında olması seni fazlasıyla mutlu edecek. Birlikte daha çok aktivite planlamak ikiniz için de iyi olabilir. Onun desteği sayesinde yeni şeylere başlamak her zamankinden kolay olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Elinden geldiğince dinlenmek kendini daha zinde hissetmene yardımcı olacak. Gün içinde planladığın aktivitelerin seni yormaması için fiziksel olarak hazır olmalısın. Yemek konusunda aşırıya kaçmamak yararına olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirecek olmak seni fazlasıyla mutlu edecek. Onunla yeni şeyler denemek aranızdaki ilişkinin sizin için farklı bir boyuta geçmesini sağlayabilir. Birbirinizi daha iyi tanımak için adımlar atabilirsiniz.

Para

Tanıdığın bir insandan gelecek bir bilgi sayesinde iş konusunda daha farklı girişimlerin olabilir. Bu bilgiyi değerlendirme şeklin, ilerisi için düşündüklerini daha kesin bir şekilde gerçekleştirme şansı verecek. Kendini geliştirmeye açık olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Haftayı çok dikkatle planlaman gerekecek. Zira önümüzdeki günlerde daha fazla çaba göstermen konularla karşılaşabilirsin. Burcundaki etkiler, daha verimli çalışmalara odaklanman gerektiğini gösterebilir sana. Bu konuda kendini geliştirmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini yüksek tutmak için çaba göstermen gerekebilir bugün. Kendini bırakmamak adına gün içinde bazı değişimler yapman gerekebilir. Gün ortasında molalar vermek, açık havada zaman geçirmek ve masa başı egzersizleri yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Farklı ortamlardan tanışacağın insanlarla iletişimin artabilir. Bazı iletişimler de flörtleşmelere dönüşebilir. Aşka kendini açman gerekecek. Bir şeyleri kestirip atmak yerine bazı ihtimalleri gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Bir iş arkadaşınla normalden daha fazla çalışman gerekebilir bugün. Takım çalışmaları daha fazla gündeme gelebilir. Bunun için elinden geleni yaptığını bilmek ve planlı programlı hareket etmek parasal açıdan elini kuvvetlendirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır görmediğin bir arkadaşınla karşılaşabilirsin bugün. Onunla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin hatta. Geçmişi yad etmeniz ve olan biteni tekrar hatırlamanız ikinize de iyi gelebilir. Eski bir arkadaşlığı tekrar canlandırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Aktivitelerini buna göre düzenlemek senin için iyi olacak o yüzden. Birlikte gireceğiniz ortamlar ve eğlenceli konular sana çok daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk biraz uzak bir kavram gibi gelebilir sana. Ancak değişimin eşiğinde olduğunu unutmaman gerekecek. Aşka dair kapıları kapatmaman en önemlisi. İnsanlarla iletişime açık olabilmelisin.

Para

Yeni iş fikirleri hakkında yaratıcı düşünceler üretebilirsin bugün. Bunları zamanında daha doğru bir biçimde değerlendirmek için acele etmemek önemli olacak o yüzden. Düzgün bir hareket planı hazırlamak, yeni iş fikirlerinin daha da kalıcı olmasını sağlayabilir çünkü.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayal dünyan bugün daha da genişleyebilir. Hatta bu sayede kendini geliştirmek için daha özgür düşünmeye, daha yeni fikirler bulmaya başlayabilirsin. Zihnini farklı konulara açmanın faydasını göreceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Haftaya sıkı başlamak istemek demek bir anda bütün enerjini ortaya saçmak demek değildir. Bütün bir haftanın iş yükünü planlayarak ve kendine gereken noktalarda molalar verdirerek bu haftaya odaklanmalısın. O yüzden acele etmemen en iyisi.

Aşk

Mevcut ilişkinin rutine binmesi seni biraz endişelendirebilir. İlişkiye katacağın ufak heyecanlar, hareketler sayesinde bunu değiştirmek mümkün olacak ama. Birlikte zaman geçirebileceğiniz yeni etkinlikler planlamak yararlı olabilir.

Para

Maddi özgürlüğünü korumak senin için önemli olacak bugün. Attığın adımlar sayesinde başkasına muhtaç olmadan kendi hayatını devam ettirme imkanın olabilir çünkü. Kimseye müdana etmeden rahat yaşamak da çok sıkı çalışma ile mümkün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Yeni bir programa daha sıkı başlayabilirsin bugün. Maddi gelirini arıtmak ya da sosyal statünü değiştirmek için birtakım girişimlerin olabilir hatta. Kendini bir şeylere sonuna kadar verebilecek, daha rahat odaklanabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alışkanlıklarını yeniden düzenlemek sana iyi gelebilir. Bugün o yüzden günlük rutininde değişimler yapman iyi olacak. Eğer bir egzersiz programın varsa bunun üstünde değişikliklerin yapılması sana kendini daha rahat hissettirebilir.

Aşk

Bugün ilişki ve aşk konularını biraz geri plana alabilirsin. Zira aklında bambaşka şeyler olabilir. Aşkı aceleye getirmemek de o yüzden önemli olacak. Dikkatini tam veremediğin konular hakkında kararlar almak için acele etmemelisin.

Para

Bugün iş konusunda çok verimli bir gün geçirebilirsin. Hatta bugün ortaya koyacağın emek, bütün bir haftanın nasıl geçeceğini de belirleyebilir senin için. Emeklerinin sonuna kadar arkasına düşeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatında yapmak istediğin değişiklikler hakkında uzun uzun düşünme şansı bulabilirsin bugün. Senin için önemli olacak adımları teker teker değerlendirme şansı senin için önemli bir hale gelebilir zira. Zamanı gelince değişiklikleri daha kolay yapabilmek için bugünden özenli kararlar alman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sessiz ve rahat bir ortamda kafanı dinlemek isteyebilirsin bugün. Haftaya çok da hızlı başlamamak sana iyi gelebilir. Kahve veya çay tercih ederek kitap okumayı ön plana alabilirsin. Bu da sana iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak için kendini hazır hissetmeyebilirsin, özellikle de bugün. İçinde bulunduğun durum hakkında daha çok düşünmek senin için daha iyi olabilir. Öncelikli olarak kendi davranışlarını kontrol etmek ileride güzel fırsatlara ulaşmana yardım edebilir.

Para

Eline geçecek bir miktar para maddi olarak rahatlamanı sağlayabilir bugün. Parasal kaygıları bir kenara almak da hayatındaki değişikliklere daha rahat odaklanmanı sağlayabilir. Kendini biraz daha iyi hissedeceğin bir gün olacak maddi olarak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Çok sevdiğin birinden gelecek bir haber sayesinde kendini çok daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Bu haber sayesinde günün daha rahat geçebilir hatta. İnsanlarla iletişimini artırmak için güzel bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunu ciddiye alarak önlemleri artırabilirsin. Maske, mesafe ve temizlik konularına özen göstermen gerekebilir tekrar. Özellikle de toplu taşıma araçlarında bu kurallara özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için yeni planlar yapabilirsin bugün. Yeni yerler görmek, yeni şeyler keşfetmek her ikinize de iyi gelecek. Beraber geçirdiğiniz zaman daha mutlu olmanızı sağlayabilir bugün.

Para

Yeni iş imkanları hakkında uzun uzun düşünme fırsatın olabilir bugün. Eğer yeni bir iş arayışındaysan daha iyi şeylere odaklanabileceksin. Bazı konuları detaylıca düşünmek, daha hızlı adım atmana da vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrenden de dikkat çekebilecek bir etkinlik düzenlemek için hazırlıklar yapabilirsin. Sana yardımcı olacak insanları iyi seçmek iş yükünü azaltabilir o yüzden. Bu vesileyle daha yaratıcı ve orijinal fikirler ortaya koyabileceksin. Takım çalışmasına odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kalabalık içinde bulunmak seni tüketebilir bugün. Enerjini sık sık yenilemek ihtiyacı hissedebilir, bunun için bir şeyler yapma isteği duyabilirsin. Bol su içmeyi ve temiz hava almayı ihmal etmemelisin o yüzden. Enerjini yükseltecek şeyler tüketmende de fayda var.

Aşk

Yeni biriyle tanışmak seni fazlasıyla heyecanlandırabilir bugün. Bu insanla daha çok zaman geçirmek için her fırsatı değerlendirebilirsin hatta. Birlikte daha çok zaman geçirmek aranızda daha sağlam bir iletişim oluşmasına vesile olabilir.

Para

Yeni bir iş için heyecanlanabilirsin bugün. Heyecana aldanıp aceleci davranmaktan kaçınmalısın ama. Adımlarını sağlam atmaya çalışmak bu meselenin devamı için önemli olabilir. Özenli kararlar almaya çalışmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin bir insan için yaratıcı fikirler üretmen gerekebilir bugün. Ona özel bir şeyler üretmeye çalışmak zihnini daha da çalıştırabilir hatta. Denemekten ve hatta yanılmaktan çekinmemelisin o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri artırmak için iyi bir gün olacak. Daha sağlıklı bir bünye için bağışıklığını kuvvetlendirmeye öncelik verebilirsin. Ve bunun için de bol vitamin dolu besinler tüketmeye odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte yeni şeyler keşfetmek sana büyük keyif verebilir. Bir şehri gezmek ya da yeni bir hobi öğrenmeye çalışmak ikiniz içinde güzel bir deneyim olabilir hatta. Beraber zaman geçirmeniz ve bunu ortaklaşa kararlaştırmanız çok önemli olabilir.

Para

Mevcut işinin memnun olmadığın yönlerini değiştirmek isteyebilirsin bugün. Memnun olmadıklarını listelemek ve bir öncelik sırası çıkarmak daha iyi olabilir. Bu vesileyle çok daha iyi adımlar atabileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel