8 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 8 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Aşk ayağına kadar gelebilir. Hiç beklemediğin güzel gelişmeler bir anda karşına çıkabilir. Bu güzel gelişmeleri nasıl değerlendireceğin seni çok daha meşgul edebilir yakın süreçte.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenmek, sağlıklı beslenmek ve zihnini boşaltmak… Bugünün önceliği bunlar olacak. Zihinsel bir denge yakalamak için bunlara öncelik vermeli ve gerisini bir süreliğine de olsa kendinden uzaklaştırmalısın.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa bugün aranızdaki bütün buzlar eriyebilir. Eğer flört ettiğin birisi varsa ondan sana gelecek çok güzel bir jest seni çok mutlu edebilir. Aşkta yeni ve keyifli etkiler görebilirsin.

Para

Bugün maddi konularda büyük beklentilere girmemek veya büyük masraflardan kaçınmak önemli olabilir. Bir şeyleri daha sakin bir tonda gözden geçirmelisin. Abartılı masraflardan kaçınman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Biraz daha maceraya açık olman gerekecek. Kendini içine kapatmamalı ve hareket etmelisin. Biraz dışarı çıkmalı ve sosyalleşmeye çaba göstermelisin. Bugün bunun etkisi daha büyük olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla vakit geçirmek ve eğlenmek zihnen ve bedenen çok daha uyumlu enerjiler yaratabilir sende. Sağlığın için biraz stres atmalı ve keyifli vakitler geçirmelisin insanlarla.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmeler görmen olası. Maceraya ne kadar açık olacağın seni aşka o kadar yakınlaştıracak. Kendini içine kapatmamalı ve aşka daha hazır olmalısın.

Para

İş konularında yeni gelişmeler bekliyorsan eğer bu konularda sana destek olabilecek insanlarla iletişimini artırman iyi bir tercih olabilir. İnsan ilişkileri işten daha baskın olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün keyfin yerinde olacak. Çevrendekilerle daha iyi vakit geçirebileceksin. Endişeleri ve kaygıları bir kenara bırakmak, gün içerisinde daha keyifli şeylere odaklanmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek ve kendine göre zaman geçirmek çok keyifli olabilir. Enerjini sevdiğin şeylere yönlendirmenin faydasını sağlığında görebilirsin. Zihnini boşaltabileceksin bugün.

Aşk

Aşk konusunda hiçbir gelişme yoksa bu konularda değişimler yaşanabilir. Ama acele etmemen de önemli olacak tabii. Hem kendi hislerini hem de karşı tarafı anlamak isteyebilirsin.

Para

Bugün maddi konularda kafan rahat olacak. Masraflarda da kazanç konularında da rahat davranacaksın. Kendi isteklerin için para harcayabilirsin. Bunun keyfini çıkarmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Aşk ve sevgi gibi konulara karamsar bakmamak bugünün önceliği olabilir. Zira bu konularda kendi içini karartmak kötü durumlara sebep olabilir. Daha yapıcı davranmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve egzersize özen göstermek zihnen ve bedenen bir denge yakalamanı kolaylaştırabilir. Enerjini dengelemek ve daha sağlıklı bir bünyeye kavuşmak bugün önceliğin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda anlaşmazlıklar varsa bu konularda yapıcı davranman gerekebilir. Bütün gemileri bir anda yakmak ve bir şeyleri sonlandırmak seni mutlu etmeyebilir çünkü.

Para

Bugün maddi konularda daha rahat davranarak başka şeylere odaklanman iyi olabilir. İş ve parasal durumları başka günlere erteleyebilir ve gününe farklı bir biçimde yön verebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Aşk konusunda daha hızlı gelişmeler görmeye başlayabilirsin. Ve bu gelişmeler bugünden kendini gösterebilir. Kalbini güzel şeylere açmanın keyifli etkilerini görmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün ağız ve diş sağlığına öncelik vermelisin. Ağzını daha iyi temizlemek için gargara tercihlerine odaklanabilir, dilini temizlemek veya diş ipi kullanmak gibi konulara daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Güzel sohbetlerle keyifli bir flört başlatabilirsin. Aşk konusunda kalbini yeni etkilere açman sana çok daha iyi gelebilir. Aşk konusunda şanslı ve keyifli bir süreç başlayabilir.

Para

Bugün parasal mevzuları bir kenarda tutmak ve önceliği bunlara vermemek daha iyi olacak. Zihnini bu tür konularda dinlendirmek ve başka şeylere odaklanmak daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün enerji patlaması yaşayabilirsin. Ama dikkat et o enerji agresyona dönüşmesin. Enerjini iyi şeylere kanalize etmek ve kendini deşarj etmek önemli bir konu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini nereye yönlendireceğin önemli olabilir. Egzersize zaman ayırmak veya açık havada biraz yürümek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Deşarj olmak için hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini pozitif tutmak için ortak bazı aktivitelere girmeniz olası. Birbirinize zaman ayırmanız ve birlikte keyifli vakitler geçirmeniz size çok daha iyi gelecek.

Para

Bugün kendin için bazı masraflar yapabilirsin. İstediğin şeyleri satın almak veya bunun için hazırlıklar yapmak sana kendini iyi hissettirebilir. Ufak tefek şeyler de olsa kendine bir şeyler alman iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Olaylara daha yaratıcı bakış açısı getirebilirsin. Eğer çözülmesi gereken bir mesele varsa bu konularda daha başarılı olabilmen olası. O yüzden düşüncelerini kendine saklama gibi bir hataya düşmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evindeki ilaç dolabını temizlemen iyi bir seçenek olabilir. Etkisi veya tarihi geçmiş ilaçlardan kurtulmak ve eksikleri gidermek için bir liste hazırlamak acil durumlar için sana bir avantaj verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşıyorsan bunu aşmak için dikkatli hareket etmen gerekebilir. Bütün gemileri yakmadan, daha sakin bir biçimde ilerlemen sana iyi gelecek.

Para

Eğer iş veya maddiyat konusunda daha iyi bir fikrin varsa bunu dile getirmelisin. Hatadan dönmek ve daha iyi çözüm yolları bulmak sana kendini çok daha iyi hissettirecek çünkü.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Her şeyin altında başka bir anlam aramamalısın. Günü olduğu gibi yaşamalı ve keyfini çıkarmalısın. Başka şeyler düşünmek gereksiz ve yorucu olabilir, keyfine bakman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve meditasyona zaman ayırmak sana çok iyi gelebilir. Dinlenebileceğin ve huzurlu bir ruh hali elde edebileceğin bir güne öncelik vermelisin. Bu sana çok daha keyifli gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana aslında ne demek istemiş olabileceğini düşünmek çok yorucu olabilir. Bunun yerine birlikte geçirdiğiniz vaktin keyfini çıkarmak ve bazı şeyleri fazla irdelememek iyi olacak.

Para

Maddi kararlarını kendi başına alman iyi bir seçenek olabilir. Tercihlerini bu şekilde yapman ve başkasına fazla güvenmemen iyi bir seçenek olabilir. Dikkat etmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün keyfin yerine gelebilir. Kendini daha iyi hissedebilirsin. Çevrendeki insanlara da bu iyiliği bulaştırabilirsin hatta. Neşeli tavrın ve pozitif hareketlerinle çevrendeki insanlara örnek olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyalleşmek sana iyi gelse de virüs konularında önlemleri artırman gerekebilir. Bu konuyu boşlamamalı ve aşı rehavetine kapılmamalısın. Maske ve dezenfekte konularına özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli gelişmeler görebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha samimi olman olası. Eğer hayatında birisi yoksa bu konuda güzel ve ilginç değişimler yaşanabilir, yeniliklere açık olmalısın.

Para

Bugün maddi konulara olumlu yaklaşman gerekecek. Paraya düşmanınmış gibi değil de bir dostunmuş gibi davranmalısın. Harcamalar yaparken kendini büyük sıkıntılara sokmaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün her zamankinden daha yapıcı davranman gerekecek. Olaylara iyi tarafından bakmak zor gelse de bu zoru başarman gerekebilir. Çünkü hiç beklemediğin güzel gelişmeler bu yapıcılık vesilesiyle kapını çalabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığını ön plana alman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak sana iyi gelecek. Yeni bir beslenme programı veya egzersiz için yapacağın araştırmalar iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında yapıcı davranman gerekebilir. Bir anda bütün gemileri yakmamalısın. Karşı tarafı anlamak ve dinlemek sana daha iyi gelebilir. Sakin kalman önemli olacak.

Para

Maddi açıdan olumlu düşünmen gerekecek. Eksiklere odaklanmak yerine sahip olduğun şeylere şükretmelisin. Elindekilerin kıymetini bilmen sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Hayallere dalmak, yeni hedefler kurmak sana iyi gelebilir. Günün sakinliğini zihnini daha iyi çalıştırmak için kullanabilirsin. Biraz dinlenip düşünmek iyi bir tercih olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek günün önceliği olmalı. Zihnini boşaltmak için keyifli aktivitelere odaklanabilir veya sakin bir gün planlayarak daha fazla uyuyabilirsin. Zihnini dinlendirmek önceliğin olmalı.

Aşk

Aşka daha hassas yaklaşman olası. Eğer hayatında birisi yoksa bile aşktan neler beklediğini daha net görmek isteyebilirsin. Düşüncelerini bu konuda yoğunlaştırman olası.

Para

Bugün iş veya para konularını bir kenara bırakabilirsin. Bu konularda kendine mola vermek sana kendini iyi hissettirecek. Biraz daha sakin bir gün geçirebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (8 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün acele etmek senin kafanı karıştırabilir. Ani hareketlerle hata yapmaya daha açık olabilirsin. İki kere düşünerek hareket etmek ve sakin olmak fayda sağlayabilir sana.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve kaygıyla hareket etmek seni hataya sürükleyebilir. Gergin ve stresli davranışlardan uzaklaşmak önceliğin olmalı. Kendini acele ettirerek gerginliği artırmamalısın.

Aşk

Şıpsevdi olman olası. Hızlıca karar değiştirebilirsin. Bu konuların seni aşkta yormaması için biraz kendine zaman tanıman ve kendi hislerini net bir biçimde görmen gerekecek.

Para

Bugün harcamalar yapacaksan eğer acele etmemelisin. Hızla alacağın kararlar sana fazladan masraf olarak geri dönebilir. Biraz durup düşünmek ve etrafı yoklamak önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel