7 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Temmuz 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün ışıldaman gerek! Kendine güvenerek, adımını yere sağlam basarak hareket etmelisin. İnsanların ilgisini ve bakışlarını üzerinde toplamak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri enerjini toplamana vesile olabilir. Kendini çok daha iyi hissetmek için nefes egzersizlerine odaklanabilir, internetten bunun araştırmalarını yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda yapıcı davranmak sana yakışacak. İyi enerjini daha da iyi bir hale getirmek için bu yapıcılığı kullanabilir, aşkta daha güzel gelişmeler görebilirsin.

Para

Parasal konularda kendinden emin olacaksın. Harcarken de, kazanırken de… İçine sinmeyen şeylerden uzak durmak ve paranın kıymetini bilmek sana yarayacak resmen.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Depresif moddan çıkmalı ve olaylara daha hevesle yaklaşmalısın. Bir tane aksiliğin bütün modunu bozmasına izin vermemen gerekecek. Kendine karşı daha dikkatli ve iyi davranman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek zihnini boşaltmanı ve vücuduna daha iyi bir enerji doldurmanı kolaylaştırabilir. İçtiğin su miktarını artırmak ve bunu bir alışkanlığa dönüştürmek için çok daha iyi bir gün olabilir.

Aşk

Aşk konusunda daha hevesli davranman gerekecek. Hoşlandığın kişiye ilgini belli etmek adına bu davranışlara özen göstermen gerekebilir. Aksi takdirde karşı taraf bunu ilgisizlik olarak anlayabilir.

Para

Bugün yeni şeylere odaklanırken "olmaz ki" diye bakarsan eğer o şey gerçekten olmayacak. Ama "olacak" dersen işte ona göre güzel gelişmelerle karşılaşabileceksin. Bunu parasal konularda kullanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların neye ihtiyacı olduğunu daha net görebilirsin. Sevdiğin kişileri desteklemek adına daha iyi girişimlerin olabilir. Çevrene karşı yardımsever olacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sevdiğin kişiler için mutfağa girip bir yemek yapmak ve onları bir sofra etrafında toplamak iyi olabilir. Hem ruhunuzu hem de bedeninizi beslemek için böyle adımlar atabilirsin.

Aşk

Aşkta geleceğe odaklanabilirsin. İleride daha keyifli şeyler yaşanması için adımlarını değiştirebilirsin. Daha keyifli bir flörte açık hissedebilirsin kendini.

Para

Paylaşımcı olmak, paranın kıymetini daha net görmeni sağlayabilir. İhtiyacı olanın bir ihtiyacını gidermek seni daha dikkatli düşündürecek. Maddi konularda özenli olabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Gülmek günün önceliği olmalı. Keyfini yerine getirecek şeyler izleyebilir, keyifli sohbetlere dalabilirsin. Enerjini artırmak için gülümsemek ve deşarj olmak önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol gülmek, keyifli sohbetlere dahil olmak sana iyi gelebilir. Arkadaşlarına zaman ayırmalı, onlarla keyifli aktiviteler planlamalısın. Uzun zamandır buna ihtiyacın olabilir.

Aşk

Aşka daha fazla zaman ayırmak kalbini daha da ısıtacak. Sevdiğin kişiyle güzel bir şeyler yapabilir veya aranızda keyifli bir mesajlaşma yapabilirsiniz. İletişiminiz daha canlı olabilir.

Para

Bugün iş ortamında çok fazla beklentilere girmemek senin için iyi olabilir. Daha fazlasını elde edemeyeceğin için değil, enerjini daha dengeli kullanarak beklentileri kontrol edebilmen için bugün kontrollü davranmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Güne gülümseyerek başlamak bütün enerjini değiştirebilir. Keyif aldığın bir şarkıyı dinleyerek uyanmak, şükrederek elindekilere bakmak sana iyi gelecek. Günün keyfini çıkarmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek, kafanı boşaltmak sana çok iyi gelebilir. Gün içerisinde keyif alacağın aktivitelere öncelik vererek zihinsel olarak gerginlikleri daha rahat geride bırakabilirsin.

Aşk

Aşkı ciddiye almalı, hislerinle yüzleşmelisin. Tam olarak neler hissettiğini görmeli ve ona göre adımlar atmalısın. Bu seni mutluluğa daha fazla yaklaştıracak.

Para

Bugün şükretmek birçok şeyin anahtarı olabilir. Elindekilerle yetinmek ve sahip olduklarının kıymetini bilmek senin için daha güzel bir enerji yaratacak. Bugün sahip olduklarının değerini görmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Başkasının sana yol göstermesini beklememelisin bugün. Kendi işini kendin görmeli, ilk adımı da sen atmalısın. Başkalarından icazet beklemek doğru olmayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini kontrollü kullanmak gerginliklerden uzaklaşmanı sağlayacak. Enerjini tek bir seferde harcamamak ve sürekli tutmak için molalar vermeyi unutmamalı, kendine göre hazırlıklar yapmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılman gerekecek bugün. İlk adımı senin atman önem kazanabilir. Aşkta daha baskın bir etkin olabilir ve bir şeyleri sen yönlendirebilirsin bugün.

Para

Bugün işine dört elle sarılmalısın. Eğer bir iş bulma konusunda başkasından yardım bekliyorsan bunu beklememek ve kendi adımını atmak daha doğru olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanları düşünmekten kendini unutmamalısın. Bugünü kendine ayırabilir, biraz kafanı toparlayabilirsin. Zihnini boşaltman sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi keyfine göre bir gün geçirmeye odaklanabilir, daha sakin bir gün planlayabilirsin. Hem dinleneceğin hem de deşarj olacağın bir gün planlamak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini karşı tarafa açmaktan çekinmemelisin. Bir şeylerin daha da ciddileşmesinden de… Aşk konularında daha baskın adımlar atarak kendini ifade etmek için iyi bir gün olacak.

Para

İş konularında herkesin kendi sorumluluğunu kendisi getirmeli. Başkalarının işine koşmamalı, yardımları sınırlı tutmalısın. İnsanların senden faydalanmasına izin vermemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri eleştirmek için acele etmemeli, insanlara yargı dağıtırken dikkatli olmalısın. Sonuca hemen varmamalı, bir şeyleri gözlemleyerek analiz etmelisin. Böylesi daha doğru sonuçlar elde etmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Güneşe karşı önlemleri artırmak bugün senin için iyi olabilir. Cildini ve bünyeni güneşin yorucu etkilerinden korumalı, bol bol güneş kremi kullanmalısın. Bunu alışkanlık haline getirmek bu yaz için iyi bir adım olabilir.

Aşk

Aşk konusunda çevrendeki insanları eleştirmeye yakın olabilirsin. Ama başına gelmeyen şeyleri eleştirirken dikkatli olman gerekecek. Fikirlerini biraz kendine saklaman gerekebilir.

Para

Bir iş veya girişim konusunda acele etmemek senin için önemli olabilir. Özellikle de elde ettiğin bir kazancı artırmak için atacağın yeni adımlar için önden planlamalar yapman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün senin için keyifli geçecek. Çok büyük beklentiler olmaksızın, kendini zora sokmadan daha rahat bir enerji ile güne uyum sağlayabilirsin. Sanki bir şeylere karşı savaşıyormuş gibi hissetmemek keyfini yerine getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için taze sebze ve meyve tüketimini artırman gerekebilir. Bugün yediklerine ekstra özen göstererek vücudunun enerjisini kontrol edebilir, daha rahat hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif etkilerle karşılaşman olası bugün. Eğer yeni bir aşk bekliyorsan bugün karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Yeni sohbetler ve flörtleşmeler kapında olacak.

Para

Bugün maddi konularda kafan rahat olacak. Eğer bir masraf yapılacaksa bu masraf için için rahat edebilir. Gereksiz yere fazladan para ödediğini düşünmeyecek ve doğru karar verdiğini bileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Şişmiş egolar seni gerebilir. Etrafında "en çok ben bilirim, bana soracaksın" tavrıyla gezen Erol Büyükburçlara karşı dikkatli olmalı, kendini bu negatif etkilerden korumalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile gününü zora sokmamalı, biraz kendine odaklanmalısın. Meditasyon veya açık hava yürüyüşleri bugün sana çok daha iyi gelebilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile keyifli bir sohbete girebilirsin ama bunun için kendin olman gerekecek. Olmadığın birisi gibi davranmak veya karşı tarafın böyle davranmasına fırsat vermemek iyi olabilir.

Para

İş ortamlarında seninle yarışa girenler ve seni haksız çıkarmaya çalışanlar olabilir. Kendini bu kişilerden uzaklaştırmak ve kendi işine odaklanmak bugün yapabileceğin en iyi iş olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Kurduğun hayaller kısa bir süre sonra gerçekleşebilir. Odaklandığın konular iyi bir biçimde şekil alabilir. Zihninin bir şeyleri gerçeklerle buluşturduğunu göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugünkü keyifli enerjini güzel bir egzersiz programı ile daha sağlıklı bir bünyeye yatırım olarak kullanabilirsin. Vücudunu daha iyi bir noktaya getirmek adına bugün egzersizi düşünebilirsin.

Aşk

Stres ile güne odaklanmadığın zaman sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin de ne kadar keyifli gittiğini görmen olası. Eğer daha önceden kırdığın bir kalp varsa bugün bunu telafi etmeyi düşünebilirsin o yüzden.

Para

Bugün hedeflerine daha fazla yaklaşabilirsin. Parasal konularda için çok ama çok daha rahat olabilir. Keyfini yerine getirecek bir parasal gelişme ile güne rahat odaklanman olası.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Eğer kendini sıkkın ve bıkkın hissediyorsan bunu çözecek şeylere odaklanmalısın. Ve ne yazık ki fazla yemek seni daha iyi hissettirmeyecek. O yüzden bugün yediklerinde özenli olman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresten dolayı fazla yemek veya şeker yüklü zararlı gıdalar tüketmek seni daha fazla yorabilir. Bugün o yüzden daha dikkatli beslenmeye ve bol bol su tüketmeye odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ilginç konular gündeme gelebilir. Bu yeni durumları daha dikkatlice gözden geçirmek ve acele etmemek senin için önemli olacak. Bir şeyleri kendi halindeyken gözlemlemelisin.

Para

Parasal meselelerde kafanı kurcalayan bir şey varsa eğer bununla yüzleşmen gerekebilir. Kendini gereksiz yere sıkıntıya sokmamalı ve bir şeyleri kendi içinde kurmamalısın. Açık bir iletişim önemli olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel