7 Şubat 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Şubat 2023 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Kafanı dinlemek istediğin bir gün olacak. Ancak etrafında çok fazla insan veya uğraşman gereken çok fazla iş olabilir. Günün sonuna enerjinin kalmasını istiyorsan açık havada sessiz bir ortamda vakit geçirmeye çalış bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kemiklerine dikkat etmen gerekiyor. Daha fazla kalsiyum tüketmen gerekebilir. Kan akışını hızlandıracak aktiviteler ile kemik sağlığına da dikkat edebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmeyi seçebileceğin bir gün. Bu durum sende bir gerginlik yaratabilir başta. Ancak gün içerisinde, konuştukça, kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Para

Birlikte iş yaptığın bir kişinin para kazanmak için çok farklılaşabileceğini görebilirsin bugün. Göreceğin bu değişim seni gerebilir. Parasal konularda bu insan ile arana bir sınır koymak isteyebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

İnsanlar, senin muhabbetinden her zaman zevk alıyor. Ancak bugün kimseyi yormaman gerek. Bazı konularda kafanı dinlemeli ve daha az konuşmalısın. Çok fazla muhabbet ile istemediğin noktalara gelebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla su tüketmen gereken bir gün. İçtiğin suyun miktarının az olması vücudunun daha fazla yorulmasına sebep olabilir. O yüzden bol bol su tüketmeli ve bünyeni kuvvetli tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı konularda konuşurken çok olumsuz olabilirsin. Ancak neşeli olmalı ve negatif konuşmayı bırakman gerekiyor. Sevdiğin kişinin enerjisini de düşürmemek için güzel şeylerden konuşmalısın bugün.

Para

Birlikte iş yaptığın kişilerin niyetlerini çok dikkatli bir şekilde okuyabileceğin bir gün. Onlar dile getirmese de bazı şeyleri, maddi olarak bu kişilerle bulunduğun durumu daha iyi fark ederek bazı önlemler alabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Stresli bir gün olabilir bugün senin için. Bu konuda kendine dikkat etmelisin. Stresle alınan kararlardan sonra pişman olabilirsin. O yüzden olabildiğince dinlenmeye ve az insan ile muhatap olmaya çalış.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygularının inişli çıkışlı olacağı bir gündesin. Bu kadar çok iniş çıkış, iç huzurunun azaldığını gösterir. Bu konuda kendine dikkat etmeli, meditasyon ile ilgilenmeli ve nefes egzersizleri yapmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin azalabileceği bir gün. Ancak bazı şeyleri zorlamak yerine oluruna bırakmalısın. Bazı şeyler kişisel algılamamalı ve anlayışlı olmalısın bugün.

Para

Para kazanmayı amaç değil araç olarak görmen gereken bir gün. Hayatta diğer konuların daha önemli olduğunu hatırlayabilirsin. Parayı sadece araç olarak kullanman gerektiğini unutmamaya çalış.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Son zamanlarda vücudunda çok fazla stres biriktirmiş olabilirsin. İçinde bulunduğun durumlar seni rahatlatmak yerine daha fazla gerginlik yaratmış olabilir. Bugünü dinlenerek ve kafanı boşaltmaya çalışarak geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kas ağrılarına dikkat etmen gereken bir gün. Bol bol esneme hareketleri yapmalı ve vücudunun her bir farklı kas grubunu çalıştırmayı denemelisin. Kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmekte zorlanabileceğin bir gün. Ancak bu durum seni korkutmasın. Kendini daha iyi ifade edebileceğin zamanlar da gelecek. Bugün kendine ve iç huzuruna odaklanman daha iyi olacak senin için.

Para

Maddi konularda başkasına fikir verebileceğin bir gün. Belli başlı harcamalarda senden örnek almak isteyecek olanlar olabilir. Bu kişilere destek olmak sana iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Aldığın kararlar ile alakalı şüphe duyacağın bir gün. Bir anda aklına yatan bir fikir, bir diğer anda garip gelebilir. O yüzden ciddi kararlar almamaya çalış. Dikkatini toplamak için zihnini dinlendirmen gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Cilt sağlığına dikkat etmen gereken bir gün. Güneşin seni çok fazla yakabileceğini unutmamalı ve korumanı almalısın. İyi bir güneş koruyucun yoksa bugün bir tanesine yatırım yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin yapmak istediği planlara katılmaktan çekinmemelisin. Ona olan güvenini göstermek için bu adımı atman gerekebilir. Ayrıca yapacağı plan seni gerçekten mutlu edebilir, o yüzden hemen reddetmemeye çalış bazı şeyleri.

Para

Maddi konularda sevdiğin kişilerden destek alabileceğin bir gün. Bu desteği istemekten çekinmemelisin. Sevdiğin kişiler seni daha iyi bir şekilde görmek isteyecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Diğer insanların dünya görüşüne karşı saygılı olman gerekecek. Bazı konularda senden farklı düşünen insanlar varsa onlarla ağız dalaşına girmek yerine durumu saygıyla kabul edip kendi işine odaklanmalısın. Birilerini bir şeylere ikna etmek gibi bir hataya düşme bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Odak noktanı korumak için zihninin yorgun olmaması gerekiyor. Eğer dikkatin çabuk dağılıyorsa bunun sebebi zihinsel yorgunluğundur. Bunun üstesinden gelmek için meditasyon gibi konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arana bir mesafe koyman gerekecek bugün. Bu bir sevgisizlik ifadesi değil, birbirinizin özel alanına saygı duyma ifadesidir. Kendi başınıza geçireceğiniz vakit ile birbirinize olan bağlılığınız daha da artacak.

Para

Bugün bir şey unuttuğunu düşünebilirsin sık sık. İşte o unuttuğun şey muhtemelen para ile alakalı olacak. O yüzden cüzdanına sahip çık ve dikkatsizlik etmemeye çalış.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Duygularını kontrol altına alıp mantığın ile hareket ettiğin zaman birçok işin üstesinden daha kolay gelebiliyorsun. Bu konuda kendine dikkat etmeli ve duygularının ağırlığına kapılmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Koşuya çıkmak vücutta bir sürü fayda sağlar. Ancak en önemlisi sanıldığının aksine yağ yakmak değil, dikkatimizi toparlamamızı sağlamasıdır. O yüzden bugün daha aktif olmayı düşünebilirsin.

Aşk

Bugün, duygularını kontrol altında tutman gerekecek. Sevdiğin kişiye onu ne kadar çok sevdiğini belli etmen ters tepebilir. Sakin kalmalı ve ona karşı söylediklerini sınırlı tutmalısın.

Para

Bir süredir işine yaramayan eşyaları kenara ayırmak isteyeceksin bugün. Bu hareketi yaparken maddi konularda da fikrin değişebilecek. Sana neyin daha iyi geleceğini düşünerek bazı değişimlere gideceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Bugün zoru başarmak isteyeceksin. Ve başaracaksın da! Enerjin çok yüksek olacak ve elde etmek istediğin şeylerde büyük adımlar atabileceksin. Bu konuda şans senden yana olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel sağlığından çok zihinsel yorgunluğuna odaklanman gerekecek. Kendini çok kuvvetli ve enerjik hissetsen de zihinsel olarak yorgun olabilirsin. Bu yorgunluğu atmak için meditasyona yönelebilirsin.

Aşk

Aşk konularına ilgi gösteremeyecek kadar yoğun olabilirsin bugün. Başka mevzulara vakit ve enerji ayıracağın ve o yüzden de sevdiğin kişiyle çok fazla vakit geçiremeyeceğin bir gün. Bu zamanı kendinize ayırarak daha iyi bir ruh haline gelebilirsiniz.

Para

Para söz konusu olduğunda ya çok fazla harcama yapıyorsun ya da hiç harcama yapmıyorsun. Bugün hiç harcamamaya odaklanabilirsin. Daha sonrası için para ayırmak isteyebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

İletişime geçeceğin insanlara karşı anlayışlı olman ve onları yormaman gereken bir gün. İyi bir dinleyici olarak sevdiklerine destek olman günün çok daha güzel geçmesini sağlayacak. O yüzden bu konuda kendine dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaygılardan uzaklaşmanın bir yolu egzersizden geçer. Eğer hayatında kaygılandığın şeyler artmışsa, o zaman daha fazla egzersiz yapman gerekiyor demektir. Bugün açık havada yürüyüş yapmaya çalışmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle biraz ters düşebilirsin. Ancak bu durumu kişisel algılamamalı ve büyütmemelisin. Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı vardır bazen. Anlayışlı olmak, ilişkin için çok iyi bir adım olacak.

Para

Güzel bir gün geçirmek için cebinde bir dolu para olması gerekmiyor. Bugün para harcamadan yapabileceğin aktivitelere odaklanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Herkes tarafından sevilmek için kendini çok zorlayabilirsin bugün. Bu hataya düşmemeye çalış. İnsanlara kendini sevdirmek yerine kendi iç huzuruna odaklanmalısın. Böylece çok daha keyifli bir vakit geçirebileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığının genel olarak nasıl olması gerektiğine bugünden karar vermen gerekiyor. Bugün alacağın kararlar ve yapacağın egzersiz planları geleceğin için çok faydalı olacak.

Aşk

Geçmişte kalan aşklara odaklanabilirsin bugün. Daha önceden hayatına giren insanlar ile alakalı düşüncelerin olabilir. Ancak geleceğe odaklanman gerektiğini de unutmamalısın bugün.

Para

Maddi konuda çözmen gereken ufak bir konuyu ne kadar ertelersen o kadar büyüyecek. O yüzden ufak da olsa bu masraftan bugün kurtulmaya bakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

İnsanlara yardım etmeyi seviyorsun ancak bugün dikkatli olman gerek! Sevdiğin kişilere destek olmak ile onlara anne baba gibi davranmak arasında bir fark var. Bugün aşırıya kaçmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak çok yormamaya çalış kendini. Bugün sağlığına dikkat etmek için tek yapman gereken sindirim sistemini korumak. Yediklerine dikkat ederek enerjini yüksek tutacaksın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye biraz zaman tanıman gerekebilir. Bazı şeyleri zorlamamaya çalış bugün. Aranızdaki konuşmaların ters tepmemesi için ikinizin de yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir.

Para

Bazı şeyleri keyifle yaptıkça daha iyi paralar kazanacağını görebilirsin. Daha dikkatli odaklandığında ve tam olarak aklını verdiğinde getiri kaçınılmaz olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2023 Salı)

Genel

Bugün duyguların ağır basabilir. Kendini çok duygusal hissedebilirsin. Ancak bazı kararları duyguların ile almaman lazım. Mantığının sesini bulmadan yeni ve önemli bir karar alma bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafında olana bitene çok fazla odaklandığın zaman vücudunu ne kadar yorabildiğini unutabiliyorsun. Bugün kendine biraz zaman ayırmaya ve dinlenmeye çalış. Etkisini hemen göreceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile düştüğün bir fikir ayrılığı varsa bugün bunun sebebini bulabilirsin. Bu durumu çözmek için çaba harcayacak ve güzel sonuçlar elde edeceksin.

Para

Hayatta her şey "para kazan, para harca" demek değildir. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekecek. Bir süredir içinde bulunduğun kaygılardan çıkmak için bugün eğlenceli şeyler yapmaya çalış.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel