7 Şubat 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Şubat 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün planlar yapmak için iyi bir gün olabilir. İlerisi için veya keyifli bir gezi için plan program yapabilirsin. Kendini mutlu edecek kararlar alarak daha güzel ortamlara girmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermek keyfi bir hareket olmamalı. Bugün neye ihtiyacın varsa bunları ciddiye almalısın. Bu durum iyi bir uykuysa o zaman buna özen göstermelisin. İyi bir yemek ise bunu kendinden sakınmamalısın.

Aşk

Yeni bir insanı tanımak ve onunla keyifli vakitler geçirmek için güzel bir gün olabilir. Aşk konularına daha güzel bir enerjiyle yaklaşabilirsin. Karşındaki insanı tanımak seni mutlu edebilir.

Para

Kuvvetli yerlerde arkadaş edinmek isteyebilirsin bugün. İleride maddi konularda daha iyi işler yapabileceğin kişilerle iletişim kurmak önceliğin olabilir. Bu denkleme senin ne kattığın da çok önemli olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin desteğine ihtiyacı olan insanlar olabilir. Bu kişilere vakit ayırmak seni biraz yorabilir ancak sevdiğin kişilere öncelik vermek seni mutlu edecek. Sadece bu durumun seni yormasına izin vermemeli ve kendine de vakit ayırman gerektiğini hatırlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana tahmininden daha iyi gelebilir. Kendi sağlığına odaklanmak ve başka konuları arka plana atmak senin için önemli olabilir. Hem kafanı toparlamak hem de bedensel bütünlüğün için sağlığı ön plana almalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gergin devam eden konuşmalar varsa bugün bu konuşmalara bir ara vermeniz gerekebilir. İki tarafın da kendi işine odaklanması ve kafasını bu meseleden uzaklaştırması, size daha iyi bir perspektif sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konular seni biraz yormuş olabilir. Biraz geri çekilmek sana iyi gelecek. Maddi konulara odaklanmak ve yeni kararlar almak için zihnini boşaltman gerekebilir. Bugün kendine biraz vakit ayırmak daha iyi olabilir senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Kendine zaman ayırmak güzel bir fikir olabilir. Kafanı boşaltmak ve senin için öncelikli olan konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Bu süreçte işine daha rahat odaklanabilir ve birden fazla mevzuyu halledebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Diyet ve yeme biçimi konuları öncelikli olabilir. Ne yediğine dikkat edebilir ve besinleri biraz zenginleştirebilirsin. Daha sağlıklı şeyler tüketmeye özen göstermek enerji düzeyine yansıyabilir.

Aşk

Eğer bir randevun varsa bugün güzel şeylerle karşılaşman olası. Ancak eğer hayatında kimse yoksa sakin bir gün geçirmek ve güzel aşk filmleri izlemek de sana aynı etkiyi verebilir. Aşk konularında biraz daha rahat olacaksın.

Para

Bugün parasal konularda enerjin yüksek olacak. Üretken olmak, işe odaklanmak seni her zamanki kadar yormayabilir. İlerisi için adımlarını sağlam atmalı ve emeklerini ortaya koymaktan çekinmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini meşgul tutacaksın, çok fazla halledilmesi gereken konu olmasa bile. İçinde bulunduğun ortamları güzelleştirmek ön plana çıkabilir. Temizlik, düzen ve dekorasyon gibi konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık dolabı oluşturmak veya bu dolabı elden geçirmek bugün sana iyi gelebilir. Tarihi geçmiş ilaçlardan kurtulmak ve ihtiyaç anında kullanabileceğin ilaçların neler olduğunu görmek kendini ilerisi için daha emin hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi işlerine, senin de kendi işlerine odaklanman daha iyi olabilir. İki tarafın da öncelikleri farklı olabilir bugün. Bu konuyu anlayışla karşılaman gerekebilir.

Para

Para biriktirme konularına dikkatle yaklaşabilirsin. Yatırım amaçlı olmasa bile tutumlu olmak için dikkatli adımlar atabilirsin. Hatta çevrendeki insanlara bu konuda akıllar bile verebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Halledilmesi gereken mevzular, düzeltilmesi gereken konular gündemine girebilir. Bu durum basit düzenlemeler olsa bile… Ev ve iş yerinde düzen sağlamak ve bu düzen için bazı eşya değişimlerine gitmek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Nefes düzenleme konuları stres ve gerginlikleri çözmende faydalı olurken ciğerlerini de kuvvetlendirir. Bugün bu konularda bilgiler almak isteyebilirsin.

Aşk

Bugün etrafındaki insanlara yüzeysel bakman olası. Aşk konularında büyük beklentilerin olmayabilir. Ancak aşk mevzularında kendine zaman tanımak ve bir şeylerin şekillenmesini beklemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda adımlarını dikkatli atman gereken bir gün. Eğer iş ortamında bir gerginlik varsa bu konuda dikkatli davranmalısın. Bazı konulara ekstra özen göstermek sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Biraz daha fazla müzik dinlemelisin bugün. Müzikle enerjini daha yukarı taşıyabilir ve güne keyifle odaklanabilirsin. Stres ve gerginlikleri aşmak için keyifli şarkılar dinlemek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını dengede tutmak için nelere odaklanman gerektiğini düşünebilirsin. Uyku düzeni, yeme biçimi, egzersiz rutini… Bunların hepsini aynı anda dengeye sokmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında kendini yeni etkilere açman gerekebilir. Aşka bir şans vermen ve bir şeyleri kestirip atmaman gerekecek. Eğer etrafında senden hoşlanan bir insan varsa bu kişiye nazik olmak iyi olabilir.

Para

Geçmişte yaşanan bazı şeyler bugün tekrar gündeme gelebilir. Önceden aldığın kararlar etkisini yeni gösterebilir. Ancak bugün dengeyi korumalı ve yapıcı davranmalısın. Para ile savaşmadan, sakince hareket etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Yaratıcılığını konuşturmak sana daha iyi gelebilir. Yaşadığın ortamı güzelleştirmek, temizlemek ve daha keyifli bir hale sokmak ruh haline de iyi gelecek. Etrafındaki şeylere daha yaratıcı bir gözle bakabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin şeylere ve sevdiğin insanlara vakit ayırmak zihnini toparlamana vesile olacak. Bugün kendini gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek düşündüğünden kolay olabilir. Ona yeteri kadar zaman vermek, onunla ihtiyacı olduğunda ilgilenmek ve senin onu sevdiğinden emin olması aranızda çok daha keyifli bir durum oluşturabilir.

Para

Emeklerinin karşılığını daha rahat alabilirsin bugün. Çaba gösterdiğin konularda güzel haberler almak seni mutlu edecek. Parasal konularda kendini sıkmadan ileriyi düşünebileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin insanlara onlara verdiğin değeri göstermek için güzel bir gün olabilir. Onlara düşünceli, ince hediyeler vermek, arayıp hatırlarını sormak sana daha iyi gelecek. İnsanlara verdiğin değeri gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için neler yapman gerektiğini düşünebilirsin bugün. Zihinsel bütünlüğüne özen göstermen daha önemli olabilir. Sağlık konularına gerginlik ve stres üzerinden başlaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki bağ daha da artabilir. Birbirinize karşı daha nazik olabilir ve ilginizi artırabilirsiniz. Aşk konusunda daha güzel bir etki altında olacaksın.

Para

İş ilişkilerinde iyi bir izlenim oluşturmak için çaba göstermen gerekebilir bugün. Bu durum biraz para harcamanı gerektirecek. Ancak yine de kendin için en iyi harcamalara girmek kendini iyi hissettirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Heveslendiğin konulara vakit ayırmak sana iyi gelebilir. Yaratıcılık konularında daha baskın olacaksın. Bu güzel etkiyi sevdiğin konulara çevirerek keyifli bir gün geçirebilirsin. Bazı şeyleri sadece mutlu olmak için yaptığını unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dikkatin daha kolay dağılabilir bugün. Bu konuda kendine özen göstermek için zihnini boşaltmalı ve daha keyifli konulara odaklanmalısın. Stres ve etkilerini azaltmak için keyfine göre bir gün yaşamak daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak güzel bir seçenek olabilir. Ancak bu kişiyle sakin ve huzurlu bir ortamda bulunmanız gerekecek. Birbirinize daha fazla odaklanabilmeniz için sakin bir gün geçirmeniz önemli olabilir.

Para

Kâr elde etmek için gösterdiğin çaba seni biraz yorabilir. Bazı şeylerden hemen sonuç beklememen gerekecek. Biraz geri durmak ve olayların şekillenmesini izlemek sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Kendine vakit ayırmaya özen göstermelisin bugün. İstediğin gibi bir gün geçirmek hayatına bakışını düzeltebilir. Yolunda gitmeyen şeylerle uğraşmadan önce enerjini toplaman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Geçmişten kalan üzüntüler vücudumuzda kasılmalar ve gerilmeler olarak yer edinebilir. Esneme hareketleri, su tüketimi ve nefes egzersizleri kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir bugün.

Aşk

Bugün evren sana aşk konusunda daha güzel etkiler sunabilir. İçinde bulunduğun ilişki daha güzel gelişmelerle devam edebilir. Beklemediğin bir anda sevdiğin kişinin güzel desteğini görebilirsin.

Para

Parasal konularda kendini geri çekebilirsin bugün. Önlem amaçlı veya ileriyi düşünerek gereksiz masraflara girmemek için iki kere düşünebilirsin. Ancak bu durumun seni çok germemesine dikkat etmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan konular olduğunda kendine acımamalısın. "Yazık bana, başıma neler geldi bak" düşüncesi seni daha da aşağı çekebilir. O yüzden savaşçı ruhuna odaklanmalı ve elinden geleni yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Meditasyon konuları zihnini ve bedenini dengede tutar. Hem ruhundan hem de fiziğinden emin olur ve hayata daha dört elle sarılırsın. Bugün bu konulara odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında güzel bir etki olabilir etrafında. Ancak bir tedirginlik içinde olabilirsin, bir şeylerin ters gitme tedirginliği… Bu tedirginliklere karşı özen göstermek ve bir şeyleri yavaştan almak daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünmek ve yeni adımlar atmak seni daha mutlu edebilir. Bugün paraya bir fırsat gözüyle bakacaksın, bir sıkıntı olarak değil. O yüzden elinden gelenin en iyisini yapmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan mevzuları güvendiğin insanlara açman gerekebilir bugün. Aile ile daha fazla vakit harcamak ve kendin için güzel kararlar almak seni biraz daha mutlu edebilir. O yüzden bazı şeyleri içinde tutmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Vücudundaki toksinleri atmak ve enerji seviyeni aynı düzeyde tutmak için içtiğin su miktarına özen göstermen gerekecek. Her zamankinden fazla su içmek sana yarayabilir.

Aşk

Dışarı çıkmalı ve yeni insanlarla tanışmalısın. Her ne kadar bazı şeyler için enerjinin az olduğunu düşünsen de aşk konularında güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni kişilerle tanışmak bu konuda iyi gelebilir sana.

Para

Maddi konularda ufak tefek aksilikler gözünü korkutmamalı bugün. Sıkıntılara karşı nasıl adımlar atacağın ve nasıl yaratıcı çözümler bulacağın bugün seni şaşırtabilir. Parasal konularda kontrolü elde tutacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel