7 Ocak 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ocak 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün halletmen gereken, ilgilenmen gereken birden fazla konu olabilir. İş ve maddiyat ile alakalı güzel gelişmeler, daha fazlasına odaklanmana vesile olabilir. Ancak sağlığını düşünerek hareket etmek ve enerjini yükseltmeye odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel hareketini artırman gerekebilir bugün. Daha fazla hareket ve aktivite vücuduna iyi gelebilir. Genel olarak enerjini artırmak için egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin insan ile arandaki iletişimi artırmak için önemli bir gün olabilir. Bu kişiye gereken özeni gösterirken onun hoşuna gidebilecek şeyleri ön plana çıkarmak senin için önemli olacak. Adımlarını dikkatli atmalısın.

Para

Maddi konularda şanslı olacaksın. Bazı konularda kaygılarını geride bırakabilirsin. Etrafındaki insanlara parasal anlamda daha fazla güvenebileceğin bir gündesin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Kendine vakit ayırmak, kişisel bakım konularıyla günü geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kendini güzelleştirmek ve bakım konularına öncelik vermek içindeki enerjiyi artıracak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için daha fazla egzersiz yapman gerekiyor olabilir. Bu tür konulara özen göstermek ve gerektiğinde profesyonellere danışmak sağlığın açısından önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı ilgisiz olduğunu düşünebilirsin. Bu kişinin sana, senin istediğin gibi bir ilgi göstermemesi seni düşündürebilir. Ani hareketlere girmeden ve bazı konuşmaları yapmadan önce biraz zaman tanımak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda eskiden yaşanan durumlardan ders çıkarmak ve ileriyi düşünerek hareket etmek seni yorabilir. Ancak bu aralar yapman gereken bir durum olacak. Maddi olarak sağlam adımlar atmayı alışkanlık haline getirmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün hayatında yaşanacak olaylar senin için önemli bir yer edinebilir. Bir süredir şekil almasını beklediğin konular varsa eğer bu konularda güzel adımlar atabilirsin. Sadece kendi adımlarını dikkatle ölçmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için bir ortam oluşturmak ve sakin kalmak için fırsat yaratmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar alabilmek için bir sakinlik sağlaman gerekiyor olabilir. Bugün bu konulara vakit ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızı sıkan konuları düzeltmek için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir. Ancak bugün bu konuya daha rahat odaklanabilirsin. Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ona da, sana da iyi gelecek.

Para

Maddi konularda bazı gelişmeleri hemen, şuanda görmek istiyor olabilirsin. Ancak parasal olarak bazı konuların şekil alması zaman isteyebilir. Maddi olarak sabırlı olman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanları kendine çekmeyi çok iyi bileceksin. Yeni insanlarla tanışmak, güzel arkadaşlıklar kurmak sana yarayacak. Sadece maddi konularda biraz daha sağlam basmalısın yere. Onun haricinde günün güzel geçecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve duygusal gerginlikler geçmişte kalan olayların bugüne bir yansıması olabilir. Bu tür konularla başa çıkabilmek için olabildiğince keyifli konulara odaklanmalı ve bol bol hareket etmelisin. Bugün bu ikisi için de güzel fırsatlar yakalayabileceksin.

Aşk

Sevdiğin insana sadece sen istediğin zaman ilgi göstermek karşı tarafın kalbini kırıyor olabilir. Onun isteklerine, onun zamanlamasına uyum göstermek ilişkiniz için önemli olabilir. Bugün bu konularda düşünceli olmalısın.

Para

Maddi konularda bazı durumlar durağanlaşmış olabilir. Ancak bu sakinleşen olayların geçici olduğunu ve eline tekrar bol bol para geçeceğini kendine hatırlatmalısın. Maddi konularda kendine güvenmen gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bazı konulara karşı hassasiyetin artmış olabilir. Etrafında olan bitene verdiğin tepkiler de bu hassasiyetten nasibini alabilir. Bazı konulara sakin yaklaşmak ve ani tepkiler vermemek senin için önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı kararlar vermek bugün daha kolay olabilir. Yeni bir diyete başlamak ve bu konularda bilgi almak sana daha iyi gelebilir. Bu tür konulara vakit ayırman sağlığın için doğru kararlar almanı kolaylaştıracak.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızdaki iletişimi yapıcı bir hale getirmek için fırsatınız olabilir. Daha önceden kalbinizi kıran bir konu ile alakalı konuşmanız kolaylaşabilir. Sakin ve dikkatli cümleler kurmak ikinize de iyi gelecek.

Para

Maddi konularda sana ısrarcı davranan kişilere sınırlar çekmen gerekebilir. Senin paranı senden önce harcamaya hevesli olan kişilere hayır diyebilmelisin. Kendi paranın kıymetini bilmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bazı konularda algıların çok açık olmayabilir. Etrafında olan biteni anlamak ve ona göre tavır koymak için zamana ihtiyacın olabilir. Çevrendeki insanların seninle alay etmesine izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol kahkaha atmak da strese karşı önlem almanı sağlayabilir. Hayatında sadece düzen, disiplin ve hareket olmamalı. Aynı zamanda keyifli vakitler geçirmek için kendine fırsat tanıyabilmelisin. Bugün bu konulara vakit ayırmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

Sevdiğin insanın ilgisini cepte bilmemeli ve onun kalbini kazanmak için adım atmalısın. Sevdiğin insanı fark etmeden kırmış olabilirsin. Bugün bu konulara odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konular için denge sağlamak önemli olabilir. Maddi olarak kazanç ve masraf konularında bir denge sağlamalı ve bu güzel dengeyi korumalısın. Bugün bu konularda daha rahat hareket edebilecek fırsatlar elde edebileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini daha farklı göreceğin bir gün. Daha önceden kendin ile alakalı fark etmediğin bir mevzu gündeme gelebilir. Kendine vakit ayırmak ve bazı konuları tek başına çözmeyi istemek sana güzel gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini kontrol altına almak ve bazı şeyleri dengede tutmak sağlığın için önemli olabilir. Kendini çok fazla germemeli ve hareketlerine dikkat etmelisin. Tükettiğin gıdalarda da dengeli olmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda içine sinmeyen mevzular varsa bugün bu konuları gündeme getirmek isteyebilirsin. İçini rahatlatmak ve aranızda olan biteni dikkatle konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün ailesel konulara para ayırman gerekebilir. Sadece kendin için masraf yapmak yeterli olmayabilir. Sevdiğin insanları da düşünerek hareket etmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün karşına çıkan fırsatları dikkatli bir biçimde değerlendirmen gerekebilir. Bazı şeylerin hazır bir halde kucağına düşmesini beklemek yerine senin çaba göstermen önemli olacak. Hayatının kontrolünü eline almalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün etrafında gördüğün şeyler sana direnç yaratıyormuş gibi gelebilir. Stres ve gerginliklere karşı önlem almak için esnek kalman gerekecek. Bu esnekliğe katkı sağlaması için bol bol su tüketebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı davranışları gelgitli olabilir. Onun hislerine tam olarak güvenemeyebilirsin. Ani kararlar alıp hızlı hareket etmek yerine gözlem yapmak daha iyi olabilir.

Para

Sadece kendin için para harcamıyor, çevrendeki insanları da düşünüyorsun. Ancak bu durum sende biraz fazlaca gerginlik yaratıyor olabilir. Maddi konularda büyük sorumluluklara girmek yerine bu durumları insanlarla paylaşmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar seni biraz darlayabilir bugün. İnsanlarla güzel iletişimler kurmak seni sevindirse de bazen kafanı dinlemek isteyebiliyorsun. Bugün kendine vakit ayırman ve sadece kendi istediğin şeye odaklanman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri, derin nefes egzersizleri, stres ve gerginliği üstünden atmana vesile olabilir. Bugün daha sağlıklı kararlar almak için zihnini yoran konuları üstünden atabilmeli ve stresin etkilerini atabilmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin insan ile aranda gereksiz yanlış anlaşılmalar olabilir. Birbirinizi bir türlü olması gerektiği gibi anlayamayabilirsiniz. Bazı şeyleri zorlamamak size daha iyi gelebilir.

Para

Bugün parasal konulara odaklanmak yerine kendi iç huzuruna odaklanmak öncelik olabilir. Stres ve gerginlikleri sonlandırmak için elinden geleni yapmalı ve parasal kaygıları biraz geriye atmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlar için güzel yemekler hazırlamak sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin insanlarla keyifli vakitler geçirmek sende daha keyifli bir etki yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olabilir. Vücudunun susuzluğunu gidermek ve toksinleri üstünden atmak için su tüketimini artırmalısın. Bol bol su içmeyi alışkanlık haline getirmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimi artırmak senin için önemli olabilir. Daha sağlıklı iletişimler kurmak birbirinizden beklentilerinizi de şekillendirecek. Aşka vakit ayırmalısın bugün.

Para

Maddi konularda etrafında bir tedirginlik olsa da kendini kurtarabilecek güzel kararlar alabilirsin. Maddi konularda kendini sağlama alabilecek ve daha rahat olabileceksin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Değişim rüzgarlarını hissedebilirsin. Hayatında bazı konularda güzel değişimler olabilir. Bu güzel konulara vakit ayırmak için kalbinden geçenlere odaklanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin oluşturmak ve öz disiplinini kuvvetlendirmek sağlık açısından sana daha iyi durumlar sağlayabilir. Sağlıklı kararlar almak için kendini daha fazla disipline etmen gerekecek.

Aşk

Bugün hislerini hoşlandığın kişiye açman zor olabilir. Ancak bazı şeyleri oluruna bırakmak aşk konularında daha keyifli durumlar oluşturabilir. Kendini bu konuda çok fazla sıkmamalısın.

Para

Maddi konularda sakin hareket etmek ve büyük masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir. İleriyi düşünerek hareket etmek ve parana sahip çıkmak sana daha iyi gelebilir. Aceleci olmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ocak 2020 Salı)

Genel

Hobilere odaklanman ve isteklerine vakit ayırmak güzel bir şeydir. Ancak hobilerin sorumluluklarının önüne geçmesine izin vermemelisin. Kendini eğlendirmek güzel olsa da bugün ciddi meselelere odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine bir alan yaratmak ve kafanı toparlamak için zaman ayarlamak sana iyi gelebilir. Bu zamanı tembellik yapmak için değil de hayatında değişmesini istediğin konulara odaklanarak harcamak sağlıklı tercihler almanı kolaylaştıracak.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini merak edebilirsin. Sana karşı çok açık olmayabilir. Bu kişinin ne düşündüğünü, nasıl hissettiğini görmek için ısrarcı olmamalı, bazı şeyleri zamana bırakmalısın.

Para

Eğer maddi olarak başkalarından beklentilerin varsa bugün bu konuda dikkatli olman gerekebilir. Maddi olarak beklentilerinin ve emeklerinin peşine düşmeli ve insanların bu konuda müdahaleci olmasına izin vermemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel