7 Nisan 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Nisan 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Parasal mevzularda bir şeyleri halletmen gerekebilir. Özellikle de bankacılık işlemlerini günün geç saatlerine bırakmaman gerekecek. Halledilmesi gereken faturalar, ödemeler ve krediler daha fazla zaman alabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün ne kadar su tükettiğin önemli olabilir. Biraz daha su içmek sana iyi gelebilir. Eğer içecek tercihlerini şekerli ve gazlı şeylerden kullanıyorsan bunu değiştirmenin büyük etkisini görebilirsin.

Aşk

Bugün aşkta beklentilerinle yüzleşmen iyi olabilir. Eğer bir durumun sonuca varmasını bekliyor ama bir gelişme elde edemiyorsan öncelikli olarak kendi beklentilerini sonlandırman gerekebilir. Mutsuzluğu hayatından çıkarman gerekecek.

Para

Bugün iş ve maddiyat ile alakalı daha dikkatli davranabilirsin. Yazılı iletişimler, mühleti belirlenen ödemeler, daha dikkatli alınan kararlar… Parasal konularda daha mantıklı davranacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri yazman daha iyi olabilir bugün. Söz uçar yazı kalır dedikleri bugün seni daha fazla etkileyebilir. Özellikle de iş ile alakalı konularda daha fazla şeyi not etmen, bir şeyleri aklına yazıp geçmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu sağlıklı bir formda tutabilmek için günlük rutinine özen göstermen gerekebilir bugün. Sana yaramayan veya seni gereksiz yere yoran şeylerden uzaklaşmak için günün kontrolünü ele alman gerekecek.

Aşk

Bugün seni mutsuz eden konularla yüzleşmek için iyi bir gün olabilir. Her ne kadar kendini geri çekmek ve bir şeyleri kendi haline bırakmak istesen de kendi mutluluğunun hakkını koruman gerekecek.

Para

Bugün iş ortamlarında daha detaylı davranman gerekebilir. Aklına takılanları, iş ile alakalı detayları bir kenara not etmen iyi olabilir. Aynı şekilde bir iletişime geçilecekse yazılı bir iletişime odaklanmak iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Bazı değişimler yapmak isteyebilirsin. Gerek evinde, gerek iş ve maddiyatta, gerekse sosyal hayatında… Bir şeylerin kontrolünü daha fazla ele alarak içine sinmeyen şeyleri değiştirmek sana iyi bir enerji katabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kan değerlerini bir süredir ölçtürtmediysen bugün buna öncelik vermek isteyebilirsin. Eğer doktor randevularını ertelemeye başladıysan bugün bu davranıştan vazgeçip randevu kovalamak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşkta içine sinmeyen mevzuları sonlandırmak için iyi bir gün olabilir. Şu anda seni mutsuz eden konuları sonlandırmak, kendine yeni bir mutluluk şansı yaratmanda faydalı olabilir. Netlikten kaçınmamalısın.

Para

Bugün iş konularında daha baskın kararların olabilir. Aynı şekilde maddi konularda da öyle. Eğer bir masraf yapılacaksa son kararı senin alman gerekebilir. Daha mantıklı hareket edebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişi ile aranızda çok derin bazı konuşmalar geçebilir. Birbirinizi çok daha farklı bir tonda anlamanız gerekebilir. Hassasiyet gerektiren meseleleri konuşurken kalp kırmamak da önem kazanabilir tabii.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla hareket etmen şart. Ve bugün de bunun için doğru fırsatlar gelişebilir. Biraz daha hareket edebileceğin, kaslarını çalıştırabileceğin ortam ve fırsatlar yaratman iyi olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye zaman ayırmak, onu dinlemek ve ona anlayışla yaklaşmak önemli olabilir. Eğer hayatında bir ilişki yoksa, flörtleştiğin birisi ile konuşmalarınız derinleşebilir.

Para

Bugün işe odaklanırken aklının bir köşesinde başka şeyler olabilir. Bu durumun sana hata yaptırmaması için önem gerektiren meseleleri bir başka güne ertelemen iyi olacak. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Bugün odaklanacağın şeye kendini tamı tamına verebilirsin. Ama tek bir şeye odaklanıp geri kalanını unutmaman gerekecek. Özellikle de kendini, sağlığını boşlamamak önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenebilmen gerekecek. Kendini tamamen işe verip çok fazla hırpalamamak için gün içerisinde molalar verebilmelisin. Biraz dinlenmek, tembellik etmek veya bir şeyleri boşlamak demek değildir.

Aşk

Aşka çok zaman ayıramaman olası. Ama bu durum seni rahatsız etmeyecek. Başka konulara öncelik verip aşkı kendi haline bırakmak, olanı biteni zorlamamak iyi olabilir.

Para

Bugün işe zaman ayırmak seni daha da heyecanlandırabilir. Çünkü daha fazla şeyle karşılaşabilirsin bugün. Önüne çıkacak fırsatları daha dikkatlice değerlendirmek sana kazançlar sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Sosyal bir etkinliğe katılmak sana çok iyi gelebilir. Daha farklı insanlarla iletişimler kurmak, daha farklı yerlere gitmek… Zihnen kendini çok daha pozitif şeylere açmanı sağlayabilir bu konular. O yüzden kendine zaman yaratman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde hareket etmek kaslarına genel olarak daha iyi gelebilir. Hareketli bir gün geçirmek vücudunda biriken stresi atmanda da faydalı olacak. Kaslarını hareket ettirmenin etkisi daha baskın olabilir.

Aşk

Aşk için nasıl gelişmeler görmek istiyorsan ona göre durumlar yaşanabilir. İçine doğanlar gerçek olmaya yaklaşabilir. Güzel niyetlere odaklanmak aşkta daha pozitif bir gün geçirmeni sağlayacak.

Para

Bugün iş konularında erteleyebileceğin şeyler olabilir. Bunları bugüne sıkıştırmamak senin için iyi olacak. Bazı şeyleri daha rahat bir zamana bırakmak çok daha pozitif etkiler getirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Kariyerinde çok güzel bir gelişme ile karşılaşabilirsin. Eğer bir işi doğru bir biçimde sonlandırma arzusunda isen bunun için gereken şartlar oluşabilir. İş konularına daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirebilirsin bugün. Gün içerisinde odaklanacağın birden fazla şey olabilir. Bütün gün enerjinin devam edebilmesi için de sağlıklı beslenmen ve bolca su tüketmen gerekecek. Bunlara dikkat etmelisin.

Aşk

Aşkta pozitif bir durum yaşanabilir. Sevdiğin kişiyle çok daha keyifli bir konuşma yaşaman olası. Eğer hayatında birisi yoksa da o zaman flörtleşeceğin bir durum oluşabilir. Aşka kendini daha fazla açabilirsin.

Para

Bugün kariyere odaklanmak sana fayda edecek. Yeni bir iş fırsatı, var olan işte yükselme veya daha iyi kazançlar elde etme gibi konularda şansın açık olacak. Bugün tembellik etmemen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Farklı kültürlerden insanlarla konuşmak zihnen sana çok daha iyi ilhamlar verebilir. Bugün gireceğin ortamlar, konuşacağın insanlar sana daha fazla şey katabilir. Entelektüel konuşmalara daha açık olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer kilo kontrolüne dikkat ediyorsan bir şeyleri kafanda daha fazla büyütmüş olabilirsin. Tartıyı çok fazla kafana takmamalı ve akışa göre hareket etmelisin. Bazen vücudun kendi hızı ve dinamiği olduğunu hatırlaman gerekebilir.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışabilirsin bugün. Keyfini yerine getirecek konuşmalara dahil olman seni flörtleşmeye itebilir. Hayatında yeni bir insanın etkisini görmek seni memnun edebilir.

Para

Bugün para kazanmak değil de o parayı iyi değerlendirmek gündeme gelebilir. Sahip olduğun paranın değer kaybetmemesi için bunu iyi değerlendirmen gerekecek. Doğru yatırım araçlarını araştırmak önem kazanabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Bugün herkesin dikkatini çeken bir insan senin de dikkatini çekebilir. Herhangi bir sebep yokken hem de. Bu kişinin söyledikleri, yaptıkları, davranışları seni de düşündürebilir. O kişiyi tanımak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda kendini geri çekmemen gerekecek bugün. Hareket etmek sadece kilo vermek için değil aynı zamanda stresten uzaklaşmak için de önemli olabilir. Bugün biraz spor yapabilmelisin.

Aşk

Aşka odaklanırken daha çok kendi hislerimizi ve karşı tarafın bize nasıl davranacağını önemseriz. Ancak bazen odaklanmamız gereken bizim bu konuya neler kattığımızdır. Sen de bugün bu konularda daha dikkatli düşünebilirsin.

Para

Proje geliştirmek istiyorsan eğer bugün tam zamanı olabilir. Doğru bir zeminde daha fazla fikir alışverişi yapabilirsin. İş konusunda daha pozitif gelişmeler için doğru bir biçimde hareket edebileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlarla zihinsel açıdan daha iyi anlaşabilirsin. Kafa dengi insanlarla iletişim kurman ve onlardan ilham alman olası. Herkesin belirli bir seviyesinin olduğu bir konuda konuşmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek bugün sana iyi gelebilir. Eğer vücudun ödem tutuyorsa bu ödemi bolca sıvı tüketerek atabilmelisin. Bolca su içmek, bitki çayları veya maden suları içmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşka odaklanırken kalbini yoran meseleler olmamalı. Bunun için eğer zamana ihtiyacın varsa kendini zorlamamayı öğrenmen gerekebilir. Aşka odaklanmadan önce kendince biraz zaman geçirmeye öncelik verebilirsin.

Para

Bugün yeni iş konuları geliştirmek daha baskın olabilir. Normal çalışma şartları dışında, daha farklı konu ve projelerde çalışmak, fikir alışverişleri yapmak sana çok iyi getiriler sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Bugün göreceğin rüyalar çok anlamlı olabilir. Bunları bir kenara not etmende fayda var. Haberci rüyalara daha açık olabilirsin. Gördüklerini hatırlayıp anlamlarını araştırman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarının daha rahat hareket etmesi için önemli olabilir. Biraz daha rahat olabilmek ve tutulmalardan uzaklaşmak için esneme hareketlerine daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın biri varsa eğer ona bir adım atmadna önce o kişiyi daha iyi tanımak sana çok iyi gelebilir. Aşka odaklanırken sadece hayallere göre değil de karşındaki insanın karakterine göre de düşünüp hareket etmen gerekebilir.

Para

maddi açıdan kendini yormayacağın bir gün geçirmen senin için iyi olabilir. Bir bütçe belirleyip o bütçeyi aşmamak sana iyi gelecek. Gereksiz yere para harcamamak önceliğin olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2022 Perşembe)

Genel

Aklını bir şeylere vermekte zorlanmayacaksın bugün. Algıların daha açık olabilir. Odaklandığın konularda kimsenin fark edemediği durumları daha net görmeye başlayabilirsin. Bu açıdan güne daha iyi odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bitki çaylarını daha fazla tüketebilirsin bugün. Normal kahve veya çay tüketmek yerine biraz daha farklı bitki çayları tercih etmek sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Tükettiğin çayları çeşitlendirebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini biraz daha iyi ifade etmeye başlayabilirsin. Ancak yine de karşı tarafın üstüne gitmemen gerekecek. Biraz kendini geri çekip olan biteni gözlemlemek iyi olabilir.

Para

Eğer iş konularında tam olarak aklına yatmayan bir şey varsa bugün bunu dile getirmekle kalmayıp aynı zamanda çözüm de üretebileceksin. Başkasının gözden kaçırdığını daha net görerek hareket etmek parasal açıdan kazanç sağlayabilir sana.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel