7 Nisan 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Nisan 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün hislerini ifade etmek için bir şeyleri yazıya dökmen daha iyi olabilir. Bir şeyleri yazarken kendine bile ifade etmediğin konuların gündeme geldiğini görebilirsin. Hayatın ile alakalı daha sağlıklı kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Erken uyanmak ve esneme hareketleri yapmak güne daha iyi başlamana vesile olabilir. Bu tür konulara özen göstermek vücudunun hareket kabiliyetini ve enerjisini etkileyecek. Bugün erken uyanmak için hazırlıklar yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda değişime gidebilirsin. Kendi içinde, hislerinde değişimler görmen olası. Bazı şeylere daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşmak, hayatına güzel bir açıklık getirebilir.

Para

Para dış görünüşünü değiştirebilir ancak içinde nasıl hissettiğini değiştiremeyebilir. Bugün para ile elde edebileceğin mutluluklara değil de kendi iç sesine odaklanmalısın. Duyman gereken bir şeyi duymamazlıktan geliyor olabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün evde bazı değişimler yapmak isteyebilirsin. Gerek yaşam alanında gerekse çalışma alanında bir farklılık olabilir. Bir şeyleri düzenlemek sana daha iyi gelebilir. Kafanı boşaltmak için iyi bir yol bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yaşam ve çalışma alanını temizlemek ve hijyen konularına özen göstermek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Etrafındaki her şeyin temiz olduğunu bilmek ruh haline de iyi gelecek. Daha iyi bir enerji için temizliğe özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda gerginliklere karşı dikkatli olman gerekebilir. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızda bir gerginlik ve direnç oluşabilir. Bunu çözmek için acele etmemeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısın.

Para

Maddi konularda elin hemen harcamaya gitmemeli. Para harcamayı bir mecburiyet olarak görmemelisin. Bir şeylerin beklemesi, acele masraflara girmemen daha önemli olabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin kişiyle güzel muhabbetlere girebilirsin. Seni bile şaşırtacak güzellikler yaşanabilir. Bu kişiyle aranızdaki iletişimi güzel bir biçimde artırmak ciddi mevzuların da gündeme gelmesine vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini güzel şeylere açmak sende büyük bir değişim oluşturabilir. Etrafında olan bitene iyi bir bakış açısıyla bakmak stresi üstünden atmana yarayacak. Bugün kendi hayatına, kendine iyi bir açıyla bakmalısın.

Aşk

Aşk konularında güzelliklere kendini açman gerekecek. Hiç beklemediğin bir gelişme yaşanabilir. Eğer hayatında kimse yoksa ve aşka ihtimal vermiyorsan aklını başından alacak birisiyle tanışabilirsin. Bu tür etkiler seni daha iyi hissettirebilir.

Para

Etrafındaki insanların bazı konularda senden faydalanmasına izin vermemelisin. Güçlü bir imaj çizmek önemli olabilir bugün. Zayıflık belli etmek ise negatif etkilerin üstüne çekilmesine sebep olabilir. Parasal konularda kendine dikkat etmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bir şeylere konsantre olmak senin için zor değil. Ancak özellikle ilgini çeken bir konu olduğunda kendini tamamen kaptırabilirsin. Seni çok heyecanlandıracak yeni bir şeyle karşılaşman mümkün. Bu tür etkilere kendini açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Kendini iyi hissetmek ve negatif enerjiyi üstünden atmak için kaslarını hareket ettirmeli ve derin nefesler almalısın bugün. Enerjinin hızla arttığını görebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı hisleri olduğunu fark edebilirsin. Bu kişi ile aranızdaki iletişim çok daha keyifli bir hale gelebilir. Bir şeylerin yoluna gidebileceğine kendini inandırman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda önceden yaşadığın gerginlikleri bir kenara bırakmalı ve yeni bir güne başlamalısın. Kendin için daha iyi şeylere odaklanmak sana güzel şeylerin kapısını açabilir. İlk olarak enerjini yenilemelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

İlgini çekecek bir insan ile tanışabilirsin. Onu tanımak, düşüncelerini öğrenmek seni merak ettirebilir. Bu kişiyle bir arkadaşlık kurmak, onunla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak bir şeyleri aceleye getirmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafında çok fazla stres oluşturucu faktör olabilir. Bunlara karşı önlem alman gerekecek. Kendine zaman ayırmak, kişisel hijyene özen göstermek ve halledilmesi gerekenleri zamana bölmek daha iyi gelebilir sana.

Aşk

Aşk konusunda yeni bir etkiyle karşılaşman olası. Bir şeyleri daha farklı bir gözle görmene vesile olacak bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişi ile aranızda romantizm yaşanabilir. Bir şeylere kendini açman gerekecek.

Para

Birikim yapmak ve zor günlere hazırlıklı olmak önemli olabilir. Bunu sadece maddi olarak düşünmemelisin. İleride zorda kalırsan nasıl bir şeyler elde edebileceğini, yeteneklerini geliştirerek de bu konulara hazırlıklı olabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün hiç beklemediğin güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Tabii bu gelişmelere yol açarsan. Eğer değişime kendini açarsan bugün birçok konuda sana iyi gelişme gelebilir. Hayatında bu güzel durumları yakalamak için kendine şans tanımalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını duymak için onu dikkatlice dinlemen gerekecek. Ağrı ve sızılara dikkat etmeli, vücuduna yaramayan şeyleri tüketmeyi kesmelisin. Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kendini yeni etkilere açmak isteyebilirsin. Fiziksel özelliklerine daha fazla odaklanabilir, kendini birilerine beğendirmek isteyebilirsin. Bu tür konularda enerjin daha yüksek olacak.

Para

Maddi konularda biraz esnek davranmalısın. Değişimlere, gecikmelere ve yaşanabilecek farklı şeylere alan tanıman gerekecek. Çok sıkı davranmak veya değişime izin vermemek sana yaramayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün yapacağın konuşmalar senin için önemli olabilir. O yüzden ilgini çekebilecek ve bir süredir görüşmediğin insanlarla iletişime geçebilirsin. Sevdiklerinle iletişimde olmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak için hareket etmen gerekebilir. Kaslarını kuvvetlendirmek, hareket kabiliyetini artırmak ve enerjini yüksek tutmak senin için önemli olacak. Bütün bunların ortak noktasında bir egzersize başlamak olabilir.

Aşk

İlişkin hakkında önemli kararlar almak için doğru bir zaman olmayabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Aşk ve ilişkiler konusunda mutluluk, biraz daha zaman isteyebilir senin için.

Para

Bir şeyleri bugünden halletmeye çalışmak seni yorabilir. Kendine biraz zaman vermek ve aceleci olmamak daha iyi olacak. Maddi konularda hemen bugün sonuç görmeyi istemek seni zora sokabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Toplum içerisinde dikkat çeken birisi senin de dikkatini cezbedebilir bugün. Bu kişiyi tanımak, onun fikirlerini öğrenmek senin için önemli olabilir. Kendini bu kişiye yakın hissedebilir ve gününü onu anlamak için geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. Eğer vücudunun ihtiyacı daha fazla uyku ve dinlenmek ise erkenden yatağa girmen gerekecek. Hayatını bir düzene sokmak ve ihtiyaçlarını gidermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabileceğin bir ruh halinde olabilirsin. Aranızda bir şeyler daha da yumuşayabilir. İletişiminizin artması ve samimiyetin gelişmesi seni çok mutlu edebilir bugün.

Para

Maddi konularda bir şeyler şu anda sana karışık gelse de ileride neler yapman gerektiğini öğrenmiş olabilirsin. Kendine yeni bir plan ve program çıkarmak ilerisi için daha sağlam adımlar atmana vesile olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Hem kendi düşüncelerini daha net göreceksin, hem de başkalarının… Etrafındaki insanlarla daha net iletişimler kurabilir, bunu kendini ifade etmek için kullanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İyi iletişimler kurmak senin için önemli olabilir. Sevdiğin insanlarla ilişkilerini kuvvetlendirmek kendini daha iyi hissetmene ve stresi azaltmana vesile olacak. Vücudunda gerginlik kalıntıları görmemek için bu konulara yönelmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek daha da kolaylaşabilir. Aranızdaki iletişimi artırmak sizde daha iyi bir etki yaratabilir. Daha önceden konuşmaya çekindiğiniz şeyleri daha rahat dile getirebilirsiniz bugün. Bu enerjiden iyice faydalanman gerekecek.

Para

Etrafındaki insanların göremediği bir kazancı görebilirsin. Parasal olarak daha güzel bir adım atabilirsin bugün. Hem üretken olacak hem de algıları açık tutacaksın. Eline daha fazla para geçmesi için çaba gösterebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Göreceğin rüyaları hatırlamaya çalışmalısın. Bazı yeni fikirler sana rüyalarında gelebilir. Kendini yeni şeyler öğrenmeye ve farklı konularla ilgilenmeye daha açık bulabilirsin. Zihninin seni yönlendirmesine izin vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olmalısın. Eğer yeteri kadar uyuyamadığını düşünüyorsan bitki çayları deneyebilir, uyku için daha güzel bir ortam yaratabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi daha sağlıklı bir hale getirebilirsin bugün. Aranızda daha önceden yaşanmış bir gerginlik varsa bunu aşmak için harekete geçebilirsin. Aranızda daha iyi bir iletişim yaşanabilir bugün.

Para

Maddi olarak etrafındaki insanlarla bir belirsizlik içerisinde olabilirsiniz. Ancak bir şeyleri birlikte başarmanız gerekebilir. Sorumlulukları ve sevinçleri paylaşmanız size daha iyi gelecek. O yüzden tek başına masraf yüklenmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Aklına geleni kağıda dökmelisin bugün. Algıların ve zihnin çok açık olabilir. Bir şeyleri daha net görmen, yeni fikirler üretmeni kolaylaştırabilir. Bu yaratıcılığı sonuna kadar kullanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal olarak içinde biriktirdiklerini dile getirmek, kendini ifade etmek zihnini boşaltmana yarayabilir. Bir şeylere daha rahat odaklanabilmek için ilk olarak kendini ifade etmeye odaklanman gerekecek. Hislerini açman, sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel etkilere kendini açman gerekecek. Hoşlandığın kişi ile aranızda olabilecekleri negatif bir bakış açısıyla görmemeli "ya olmazsa" diye düşünmemelisin. Bir şeyleri güzel bir hale getirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendi kazancını göz önünde bulundurmalı ve etrafındaki insanlarla paylaşırken dikkatli olmalısın. Bütün masrafların altına tek başına girmemeli, kendi kazancını başkalarının kullanmasına izin vermemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Nisan 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini iyi hissetmek için birçok sebebin olacak. Ancak bu güzel hisleri maddiyat ile sınırlandırmamalısın. Eğer farklı konulara daha fazla vakit ayırırsan hayatın sana nasıl sürprizlerle geleceğine şaşırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmen ve bol bol su tüketmen sana iyi gelebilir. Enerji seviyeni yüksek tutarak gün içerisinde halletmen gerekenlere daha rahat odaklanabilirsin. İçtiğin suyun miktarını ölçmek ve bol bol hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında yeni konulara yer açmak için eskileri gündemden kaldırman gerekecek. Eğer sevdiğin kişiyle daha keyifli şeylere odaklanmak istiyorsanız, geçmişten gelen negatiflikleri çözmeniz gerekebilir. Bir şeyleri bitirmeden daha güzel şeylere yer açamazsınız.

Para

Parasal konulara gerginlikle ve büyük bir beklentiyle girmemelisin. Maddi açıdan beklentilerini kontrol altına alman seni daha mutlu edebilir. Büyük hırslara girmemelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel