7 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mayıs 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarınla zaman geçirmek sana çok iyi gelebilir. Keyifli bir gün planlayabilir, sevdiğin dostlarınla zaman geçirmek için çaba gösterebilirsin. Bazı adımları senin atman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada egzersizler sana çok daha iyi gelebilir. Sadece egzersiz de değil, sevdiğin insanlarla piknik yapmak gibi uzun zamandır yapmayı unuttuğun şeyleri planlayabilirsin bugün. Ayağının biraz toprağa basması, elektrikten arınmak iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arkadaş olamazsan eğer bunun bir anlamı var mı? Eğer hoşlandığın kişinin arkadaşlığının kıymetini bilemezsen bu iletişimin sonu sizi nereye götürebilir? Biraz daha arkadaşlığa ve dostluğa özen gösterebilir, daha farklı bir yakınlık kurabilirsiniz.

Para

İleride sana kazanç getirebilecek iş ilişkilerini bugünden sağlamlaştırman gerekebilir. İnsanlarla kuracağın iletişimler, ortaya koyacağın emek sana çok daha fazlasını katabilir bugün. İş konularına bu yönden bakmanın faydasını görebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimine özen göstermen doğru bir hareket olabilir bugün. Kimlerle nasıl konuştuğuna özen göstermelisin genel olarak. Bitmesini istediğin veya sonuca vardırmak istediğin konular için daha dikkatli konuşman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla sosyalleşmek sana çok iyi gelebilir. Evde boş boş zaman geçirmek yerine sana keyif verecek ortamlara sevdiğin insanlarla birlikte girebilirsin. Enerjini yükseltmek için piknikler, konserler veya keyifli ortamlar gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bir mesaj atmak, onun sesini duymaya çalışmak zor olmamalı aslında. Bir şeyleri karşı taraftan beklememelisin. Eğer aranızdaki durumda bu konuda sıkıntılar yaşanıyorsa bugün bunu çözmek için açık ve net davranman gerekecek. En başta SEN kendini ifade edebilmelisin.

Para

Bugün iş konularından çok insanlarla iş meselelerinde nasıl konuştuğun daha önemli olacak. Çevrendeki kişilere potansiyel bir iş arkadaşı gibi bakmak ve onlarla bu şekilde iletişim kurma etrafındakilerin seni ciddiye almasına vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarına zaman ayırmak için doğru bir gün olacak bugün. Bir süredir ertelediğin ve görüşemediğin insanlar varsa onlara zaman ayırabilirsin. Ya telefonlaşmak ya da yüz yüze görüşmek gündeminde olabilir. Arkadaşlarını ötelememelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sosyal aktiviteler enerjini artıracak. Sevdiğin kişilerle zaman geçirmek, güzel ve keyifli ortamlara girmek sana çok iyi bir enerji olarak dönebilir. İnsanlarla pozitif enerji paylaşabilir, daha mutlu olabilirsin.

Aşk

Bugün belki de tanıdığın ama aşk konusunda ihtimal bile vermediğin birisinin ilgisini üstünde toplaman olası. Bu şaşırtıcı bir durum olabilir. Olayları akışına bırakmak isteyebilirsin. Biraz gözlem işe yarayabilir.

Para

Gereksiz masrafları kısmak ve harcamaları kontrol etmek için iyi bir gün olabilir bugün. Hafta içinde nelere para ayırdığını gözden geçirerek daha doğru kararlar alabilirsin. Bazı konularda kontrolcü olmanın faydasını görebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün sosyalleşebilirsin. İnsanlarla muhabbetin daha pozitif bir hal alabilir ve bu sana çok iyi gelebilir. Bugün daha keyifli ve rahat bir enerjide olacaksın. Bunun kıymetini bilerek güne odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kalori hesabı yapmak her zaman iyi olmayabilir. Ama eğer kilo kontrolü yapıyorsan gün içerisinde farkına varmadan aldığın kalorileri görmen gerekebilir. Ufak bir şey diye yediğin şeylerin kalorisini bilmelisin.

Aşk

Yeni bir kişiyle flört konusu gündeme gelebilir. Aşka daha olumlu yaklaşabilirsin. Yeni tanışacağın bir insanın sana olan ilgisi ve merakı gururunu okşayabilir. Aşk konularında enerjin artacak bugün.

Para

Finansal anlamda için rahat olabilir bugün. İstediğin konularda, içinden geldiği gibi masraf yapabilirsin. Paranı ihtiyacın dahilinde olan şeylere harcayabileceksin. Bir şeylere yetebilmek sana iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Dinlenmeye öncelik vermen iyi olabilir. Kendini fazla yormamak ve kafanı dinlemek günün önceliği olmalı. Seni memnun edip rahat ettiren şeylere zaman ayırman, biraz kendine vakit ayırman daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenebilir, kendi istediğin şeylere öncelik verebilirsin. Tabii dinlenmek tembellik etmek demek değildir. Ama bazen insanın kendi kaslarını dinlendirebilmesi gerekir. Bugün senin için böyle bir gün olabilir.

Aşk

Bugün ilişkilere dair büyük beklentilerin olmayabilir. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana iyi gelecek. Kafanı toparlamak, kalbinin sesini dinlemek ve biraz kendini geri çekmek çok daha iyi etkiler getirebilir. Acele etmemelisin.

Para

Finansal mevzularda bir şeylerin yolunda gittiğini görmek seni rahatlatabilir bugün. Daha rahat ve sakin bir gün geçirebilirsin. Parasal konularda kafanı toparlayacağın ve önünü göreceğin bir gün olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Gün içerisinde kendini zorlamamak iyi olabilir. Dinlenmeye daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Eğer hafta içerisinde çok yıprandıysan bugün biraz daha fazla uyuyabilir, daha rahat bir enerji için dinlenmeye çekilebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenebilmek sana çok şey katabilir bugün. Sadece gece uykusu değil, gün içerisinde rahat etmek, vücudunu dinlendirmek de sana yarayabilir. Dinlenmeye zaman ayırıp kaslarını gevşetmen daha doğru olacak bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimi artırman önemli bir konu haline gelebilir. Bazı ilk adımları senin atman daha doğru olacak. Eğer aranızda hiç iletişim yoksa bu iletişimi senin başlatman iyi sonuçlanabilir. Bu tür konularda korkup bir kenara saklanmamalısın.

Para

Maddi açıdan gerginlik veya kaygı yaşamayacağın bir gün olabilir, bunun kıymetini bilmelisin. Bir şeyleri daha rahat bir açıyla görebilirsin. Finansal açıdan kendini çok zorlamayacağın ve içinin rahat edeceği bir gün olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Gününün rahat ve keyifli geçmesi için insanlarla iletişiminde özenli davranmalısın. Keyifli ortamlara girmek, insanlarla arkadaşlığı kuvvetlendirmek sana çok daha güzel ve rahat bir enerji katabilir. Bugün bunun için yeterince zaman bulabilirsin, kendini bundan mahrum bırakmaman en iyisi.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlıklı beslenmen gerekebilir. Eğer önünde iki seçenek varsa ve birisi sağlıksız sayılabilecek, diğeri de sağlıklı bir tercihse o zaman neyi seçeceğin belli olmalı. Kendine bir iyilik yaparak doğru olan tercihlere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşktansa arkadaşlık baskın gelebilir. Flörtleştiğin bir kişi varsa onunla arkadaşlık kurmaya çalışabilirsin bugün. Beklentinin bir ilişkiden önce arkadaşlık olması daha iyi gelişmeler getirebilir.

Para

Bugün finansal açıdan yeni kararlar alabilirsin. Paranı neye harcayacağını veya paranı nasıl koruyacağını kontrol etmek sana iyi gelebilir. Mantıklı kararlarla uzun vadede güzel sonuç verecek bir sürece girebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Romantizm bugün etkisini daha da artırabilir. Sevdiğin kişiyle keyifli ve sakin ortamlara girebilirsin. Önceliği aşka ve sevdiğine verebilirsin genel olarak. Sohbet ve yakınlık sana çok ama çok daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hayatına o dengeyi tekrar katabilmen gerekebilir. Gerek beslenme mevzularında gerekse egzersizde daha özenli olabilirsin. Zihnen ve bedenen kendini kuvvetlendirmen gerekebilir bugün. Bunun için elinden geleni yapabilirsin.

Aşk

Bugünün önceliği aşk olabilir senin için. Genel olarak sevdiğin kişiyle geçireceğin zamanlar önem kazanabilir. Eğer hoşlandığın ama bir türlü konuşamadığın birisi varsa o zaman onunla daha keyifli bir iletişim kurmak için enerjin artacak.

Para

Birikim ve yatırım konularında kendini eğitmen iyi olabilir. Paranı belli başlı yatırım araçlarına koymak adına araştırmalarını artırabilirsin. Paranın değer kaybetmemesi ve birikimde kalması şu an için daha doğru olabilir. Gereksiz yere paranı harcamamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Eğer yalnızsan bugün burcunun etkisi seni aşka daha da yaklaştıracak. Aşka daha keyifle odaklanabilirsin genel olarak. Aşka nasıl bakacağın değişebilir. Kendi bakış açının değişmesi bile büyük değişimler sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dengeli bir hayat tarzı sağlamak kendine yapabileceğin en iyi şey olabilir. Özen isteyen konularda kolları sıvaman hatta gerekiyorsa destek alman gerekecek. Mesela bir diyetisyene gitmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insan ile daha da yaklaşabilirsiniz birbirinize. Aşka dair bazı konular içine daha fazla sinebilir. Daha keyifli ve güzel bir gün geçirmen olası aşk konusunda. Sevdiğin kişiyle zaman geçirmekten kaçınmamalısın bugün.

Para

Harcamaları kontrol altında tutmak ve ileride oluşabilecekler için para ayırmak iyi bir konu olabilir bugün. Sadece elde etmek adına değil, elde ettiğin paranın kıymetini bilmek adına da çaba göstermen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerle zaman geçirmenin kıymetini daha iyi görebileceksin. Evinde ağırlayacağın misafirler için hazırlık yapabilirsin. Bir süredir görüşemediğin insanlarla iletişim kurabilirsin. Bu tür sosyalleşmeler sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Beslenmene özen göstermen bugünün önceliği olmalı senin için. Yediklerinde dikkatli davranmalı, daha seçici olmalısın. Sağlıklı beslenme konularında zorlanıyorsan bir destek alman daha iyi olabilir.

Aşk

Flörte ve iletişime açık olacağın bir gün olabilir. Özellikle de sosyal medya üzerinden bazı konuşmalar yaşanabilir. Kendini bu konularda içine kapatmaman ve iletişime açık olman fayda sağlayacak sana.

Para

Bugün kendi masraflarını kontrol etmek sana yarayabilir. Gereksiz harcamalar yapmadan, parayı boşa savurmadan bir gün geçirmek iyi gelebilir. Paranın kıymetini bilerek yeni kararlar almak adına sağlıklı bir bakış açısı geliştirebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişim bugün daha da ön plana çıkabilir. Kimle neyi konuşacağın, nasıl konuşacağın özen gerektirebilir. Sevdiğin insanlara öncelik vermek, onlarla muhabbet etmek sana çok iyi gelirken, iş konusunda önem kazanan kişilere zaman ayırmak da daha verimli bir gün geçirmene vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında kendini geliştirmen gerekebilir bugün. Eğer sürekli masa başında zaman geçiriyorsan ve gün içerisinde hiç hareket etmiyorsan bu durumu aşabilmek ve biraz daha hareket edebilmek iyi olabilir. Egzersizden kaçınmamalısın.

Aşk

Bugün aşkta yeni mevzular yaşanabilir. Yeni bir kişi ile konuşmaya başlayabilirsin hatta. Aşkta pozitif bir etki görmen olası. Güzel muhabbetler ve flört sana çok daha iyi gelecek bugün.

Para

Birikim yapmak istiyorsan bugün finansal meseleleri daha sakin bir kafayla görebileceksin. Daha dikkatlice planlamalar yapabilir, paranın kıymetini daha iyi anlayabilirsin bugün. Paranın değer kaybetmemesi için bir şeyler yapmak adına doğru bir gün olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2022 Cumartesi)

Genel

Sosyal ilişkilere daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Yeni arkadaşlar edinebilir, farklı ortamlarda bulunabilirsin. Bütün bunların etkisi senin enerjini artırabilir. Kendini yeni konulara ve insanlara açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal açıdan daha aktif olman enerjine daha etkili yansıyabilir bugün. Evde tembellik etmemeli ve bir şekilde aktif bir gün planlamalısın. Sevdiğin insanları bu planlara dahil etmen de iyi sonuç verebilir.

Aşk

Flörte hazır olacağın bir gün olacak bugün. Yeni insanlarla aynı ortama girebilir, farklı kişilerle tanışabilirsin. Yeni yeni arkadaşlıklar kurup sosyalleşmek sana çok daha pozitif bir etki katabilir bugün. Aşkta sosyalliğin etkisi olacak.

Para

İleriye dönük finansal gelişmeler için bugünden bazı yeni kararlar alman gerekebilir. Masrafları kısıp tasarruf yapmak da bu duruma dahil olacak. Bugünden bir şeyleri kontrol altına almanın etkisi büyük olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel