7 Mayıs 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mayıs 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün ev temizliğine odaklanman zihnen ve bedenen sana daha iyi gelebilir. Yaşam alanını derleyip toplamak, temizlemek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik sana kendini iyi hissettirecek. Hem virüs konusunda önlemleri artırmak hem de zihnen daha iyi hissetmek için temizlik yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha dikkatli kararlar alabilir, daha önceden yaptığın hataları düzeltebilirsin. İğneyi kendine batırarak kendi sorumluluklarına odaklanabilirsin.

Para

Maddi olarak kendini zorlamaman iyi olabilir. Eğer bir masraf yapılacaksa bunu düşünmende fayda var. Hemen ilk önüne çıkan fırsata atlamamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün güzel gelişmeler göreceksin. Alacağın haberler, yaşanacak yeni gelişmeler seni mutlu edebilir. Daha keyifli bir gün seni bekliyor.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek için iyi bir gün olacak. Aşırıya kaçmamak ve kendini şımartmak adına sağlıksız besinlerle kendini zorlamamak iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hoşlandığın kişiye ilgini belli etmek senin için öncelik olabilir. Bu kişiyle iletişiminizi artırmak birçok şeyde önemli olabilir.

Para

Eğer bir terfi veya yeni bir iş fırsatı bekliyorsan bugün tam zamanı olabilir. Daha güzel şeylerle karşılaşabilirsin bugün. Buna hazır olmalısın!
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmaktan vazgeçmelisin. Bir şeyleri zamana yaymak daha iyi olabilir. Gününü iyi planlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde daha az yorulmak için bir iş planı yapabilir ve aralara dinlenmek için zaman koyabilirsin. Biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda daha açık olacaksın bugün. Günlük ve geçici etkiler bile olsa bir şeylere hayır demeyebilirsin. Aşk konusunda rahat olman olası.

Para

İş konularında önceliklerini iyi belirlemen gerekebilir. Zira her şeye koşamayabilirsin. Senin için önemli olan neyse ona odaklanman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün senin için şanslı ve güzel bir gün olacak. Özellikle de aşk ve arkadaşlıklar konusunda. İletişim seni çok daha güzel noktalara taşıyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizi günün erken saatlerine taşıman sana daha iyi bir enerji verebilir. Eğer gün içerisinde kendini daha iyi hissetmek istiyorsan daha erkenden bunu aradan çıkarmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel muhabbetlere girebilirsin. Ortak arkadaşlıklarınız söz konusu olabilir. Daha farklı insanlarla da konuşmak size kendinizi iyi hissettirecek.

Para

İş ortamlarında ortaklaşa yapılacak işler daha baskın olabilir. Başarı sana buradan gelebilir. İnsanlarla sorumluluklarını paylaşabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendini iyi hissedeceksin. Aynada gördüğün insanı da beğeneceksin. Özgüvenin tavan yapabilir. Daha etkin hareketlere girebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırabilirsin. Daha dikkatli kararlar alman ve mesafe ile maske kurallarına uyman olası. Bir de evinin hijyenini sağlamak daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda neyin önemli olduğuna karar vermelisin. Haklı çıkmak mı mutlu olmak mı? Bu ikisinin çakışmaması seni daha da mutlu etse de bugün ikisinden birini seçmek zorunda kalabilirsin.

Para

Pozitif etkilerle güzel kararlar alabilir, iş ortamlarında sözlerini geçirebilirsin. Daha baskın bir hale girmek seni çok daha keyiflendirecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Birçok konuda güzel gelişmeler görebileceksin bugün. Evrenin seni tebrik ettiğini bile hissedebilirsin. Birçok şeyin yoluna girmesi senin de keyfini yerine getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelecek bugün. Vücudunun enerjisini kontrol etmek için su tüketmeli, şekeri de azaltmalısın. Bu iki konu el ele gidecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmeler kalbini hızlandıracak. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızda daha pozitif etkiler oluşabilir.

Para

Maddi olarak güzel gelişmeler görmek seni mutlu edebilir. Emeklerinin karşılığını görebilir daha keyifli masraflara girebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Her zamankinden farklı şeylere odaklanmak gibi bir isteğin olabilir. Keyifli konulara odaklanmak önceliğin olabilir. Gün içerisinde bunun için kendine zaman yaratmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük egzersiz konusunu dikkatle düşünmen gerekebilir. Yeni bir egzersiz planı oluşturabilirsin. Daha fazla hareket etmek sana kendini çok daha iyi hissettirecek.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif etkiler göreceksin. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Eğer hayatında birisi varsa aranızdaki iletişim daha da artacak.

Para

Maddi olarak kendine sahip çıkman iyi olacak. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı, zor zamanlar için para biriktirebilmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün hislerin çok baskın olabilir. Ani tepkiler vermemek için ise sakin kalman gerekecek. Bu yüzden biraz yorulabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle gününü kendine zehir etmemelisin. Biraz açık havada yürümek sana iyi gelebilir. Temiz havanın etkisi daha sakinleştirici olabilir senin için.

Aşk

Aşk konusunda ilgi çekeceksin ve hislerini ifade edebileceksin. Burada bir sorun yok. Ama bazı şeyleri abartmaman ve sakin kalman gerekecek, bu konuda kendini geliştirebilirsin.

Para

Ani tepkilerle pişman olacağın kararlar almamalısın söz konusu olan para ise. Biraz daha olaylara sakin bakmak iyi olabilir, bu konuda kendini geliştirmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Sanata odaklanmak ruhen kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Farklı şeylerden ilham almak hayatını nasıl yönlendireceğini de belirleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gelgitlerle gününü zehir etmemelisin kendine. Daha keyif alacağın şeylere odaklanmak daha sakin bir gün geçirmeni etkileyebilir.

Aşk

Hoşlandığını karşı tarafa söylemezsen eğer karşı tarafın hiçbir şeyden haberi olmayabilir. Bir anda gökten ona vahiy inmesini beklememelisin bu konuda. İlk adımı senin atman gerekecek.

Para

Bugün para harcamadan önce düşünmelisin. Biraz masraf kısmak sonrası için iyi olabilir. Gereksiz masraflardan kaçınmak için iyi bir gün olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Yeni haberler, güzel gelişmeler gündeme gelebilir. Bu konulara odaklanmak gününün nasıl geçeceğini de etkileyecek o yüzden algıları açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde yorgunluklarla başa çıkmak için sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek sana gereken enerjiyi verebilir. O yüzden bugün bunlara özen göstermelisin.

Aşk

Kalbini üzüntülere kapatman iyi olacak bugün. Eğer geçmişte yaşanan negatiflikler varsa bunu tamamen geride bırakmayı öğrenmen gerekebilir.

Para

Güzel bir iş haberi alabilirsin bugün. Bu teklifi iyi değerlendirmen gerekebilir. Eğer iş konusunda beklentilerin varsa bugün sonuç görebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Bugün algılarını açık tutmalısın. Nereden nasıl bir haber geleceği belli olmayabilir. İlginç gelişmeleri yakalamak için dikkatini dağıtmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek için gökten meleklerin inmesini beklememeli, kendi çabanı kendin göstermelisin. Daha fazla hareket etmek ve nefes egzersizleri yapmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Kendin için dik durmalısın bugün. Fedakarlıkların bir sınırının olduğunu karşı tarafa hatırlatman gerekecek. İsteklerinden ve mutluluğundan ödün vermemelisin.

Para

İş ortamında yeni gelişmeler yaşanabilir, bunun için senin bu konulara odaklanman gerekecek. Dikkatini farklı yöne vermemeli ve işe odaklanmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2021 Cuma)

Genel

Günlerine bir yenilik katmak ağır basabilir. Daha farklı şeylere heveslenebilirsin. Bunun için ufak çaplı da olsa bir maddi hazırlığa girebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermelisin. Daha sağlıklı beslenmek enerji seviyende farklılık yaratabilir. Boş kalori tüketmek yerine sağlıklı tercihlerde bulunmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiden bir başkasının daha hoşlandığını fark edebilirsin. Bu durumu sakince izlemen gerekecek zira tepki vermen kıskançlık olarak addedilebilir.

Para

Zevklerin için para harcamak bir zulüm olmamalı. Kendi hayatına para ayırabilmelisin. Bunun aksini söyleyenlere de rest çekmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel