7 Mayıs 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mayıs 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bazı şeyler ilginç bir biçimde mutlu edecek seni. Farklı bir şeye odaklanmak isterken karşına çıkacak olaylar sana mutluluk getirecek. Hem üretken olacağın hem yorulacağın hem de mutlu olacağın bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hep bir arada kalmış gibi mi hissediyorsun? Her zaman iki kişi veya durum arasında cebelleşiyor musun? O zaman sınırlarını kontrol etmen gerekiyor olabilir. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurmak ve nerede durduğunu bilmek stres ve gerginliklerin hayatından çıkmasını kolaylaştırabilir.

Aşk

Güven konularına özen göstermeniz gerekebilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı ne kadar ve nasıl güven gösterdiğinizi görebilirsiniz. Bu konularda daha sağlıklı ve güzel sonuçlara varabilmek için birbirinize kalbinizi açmanız gerekecek.

Para

Masrafları geciktirmemelisin. Bir şeyleri geciktirmek fazladan para harcamana sebep olabilir. Bir şeyler ikiye katlanmadan ve gereksiz faiz binmeden bugünden halletmenin yolunu bulmalısın. Daha sonrası için değil, bugünden harekete geçmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Değişim istiyor olabilirsin. Bir süredir seni mutlu etmeyen konularda bir değişim araman olası. Bu değişime iyi bir yön vermek için insanlarla iletişimini artırmalı ve çevrenden tavsiyeler almalısın. Hiç beklemediğin kadar iyi şeyler duyabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık ile alakalı hedefler koyabilirsin kendine. Egzersiz rutini, sağlıklı beslenme gibi konular gündeminde olabilir. Daha aktif bir hayat tarzına odaklanmak ve yapabileceğin egzersizlerin listesini çıkarmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda duygusal olarak değişimler olabilir. Aranıza bazı mesafeler girebilir veya iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermemek ve hızlı karar almamak sana daha iyi gelecek. Olan biteni gözlemlemek daha iyi kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Gereksiz gördüğün şeyler için parayı kolayca cebinden çıkarmamalısın. Maddi açıdan tasarrufa girmek daha iyi olabilir. İki ay sonra aklından bile geçmeyecek şeyler için para harcamamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayatında güzel değişimler baş gösterebilir. Kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Bazı değişimler seni düşünmediğin kadar mutlu edebilir. O yüzden bu konularda kendini mutluluğa açmalı ve hayatta iyi şeyler olabileceğine inancını tazelemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık açısından yeni hedeflere odaklanıyorsan, o zaman gerçekçi hedefler seçmelisin. Eğer vücudunun değişimini görmek istiyorsan gerçekçi kalman gerekecek. Bir ayda yirmi kilo vermek gibi imkansız ve sağlıksız şeylerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konusunda ufak ufak yeni bir etkiye kendini açabilirsin. Zamanla daha güzel iletişim kuracağın birisiyle flörtleşmen olası. Kalbini yeni aşk etkilerine açmak ve muhabbete kendini hazır hissetmek mutlulukta şansını artıracak.

Para

Kendini güvenceye almak her şeyden önemli olabilir. Gereksiz masrafları kısmak ve tasarrufa gitmek, zor zamanlarda yapabileceğin en iyi şey olabilir. Maddi açıdan dikkatli davranmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün gününü aydınlatacak çok keyifli bir haber alabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda alacağın bu keyifli haber seni çok yükseltebilir. Güzel şeylere odaklanmana vesile olacak haberler alabilmek için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Aklına koyduğunu yapabileceğin bir noktadasın. O yüzden yeni kararlar almak ve sağlığına odaklanmak senin için çok iyi olabilir. Yeni kararlar almak sana yarayacak bugün. Egzersiz ve diyet konularında daha istikrarlı olabilirsin.

Aşk

Bugün ilginç bir insan ile tanışman olası. İlgini çekecek çok farklı birisi gündemine oturabilir. Bu yeni insanı tanımak ve kendi hislerini görmek için kendine zaman verebilirsin. Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda kendine çok yüklenmemelisin. Bir şeylerin ters gitmesi senin kontrolünde olmayabilir. Önemli olan bu terslikten nasıl kalkmak olacak senin için.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermek isteyebilirsin bugün. Halledilmesi gereken konular, yarım kalan meseleler önceliğin olabilir. Bu konularda hem keyifli hem de kalıcı çözümler bulman olası. Kendini üretkenliğe vermelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zaman düzenlemesi yapmak sana çok iyi gelebilir. İş bölümü, saatlere göre plan gibi konular hem stresi azaltacak hem de gün içerisinde enerjini neye vermen gerektiğini kolaylaştıracak. O yüzden bugün iş bölümü ve zaman yönetimine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklılaşan hisleri ve düşünceleri daha net görebilirsiniz. Daha önceden sizi mutlu eden şeyler artık sizi o kadar da ilgilendirmiyor olabilir. İlgi alanlarınızın değişmesi ve farklı şeylere yönelmeniz sizi bu ilişki hakkında düşündürebilir.

Para

Etrafındaki insanlara daha fazla destek olmak isteyebilirsin. Sürekli olarak kendinden ödün vermen gerekebilir. Ancak maddi açıdan bu konuda dikkatli olman gerekecek. Paranı kendine ayırmak ve başkalarına harcarken dikkatli olmak seni bir tehlikeden koruyabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün konuştuğun insanlar seni ilginç bir konuyla tanıştırabilir. İlgini çekecek, merak edeceğin bir konuya zaman ayırabilirsin. Bir şeyleri daha fazla öğrenmek isteyebilir ve zihnini bu konulara açabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak birbirini tetikler. Bir kere kendine iyi gelecek şeylere odaklandın mı gerisi gelir. Öz disiplinini kuvvetlendirmek ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek için bugün harekete geçmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir karar alman gerekebilir. Süregelen konuları bir şekle sokmak için ciddi bir karar alman gerekecek. Kendine karşı dürüst olmalı ve yolunda gitmeyen şeyleri görmelisin. Bir şeyleri ileri tarihe bırakmaman gerekebilir.

Para

Masrafa girmen gerekebilir bugün. Bu masrafı nasıl yöneteceğin önemli olacak. Gereksiz yere lükse kaçmamalı ve kendine bir bütçe oluşturarak o bütçede kalmalısın. Kendini ve cebini gereksiz yere yormamalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün evi toparlamak önceliğin olabilir. Temiz ve sade bir görünüm sana iyi gelecek. Hem ruh haline hem de genel olarak evin işleyişi için temizlik ve düzen konularına özen gösterebilir, bir şeyleri toparlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım konuları bugün sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissetmek ve stresten arınmak için kendine bakım yapabilirsin. İyi bir maske, saç bakımı ve genel temizlik kendini toparlamanı sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye biraz zaman ayırmak ikinize de iyi gelebilir. Bazı fikirlerin senden çıkması, onunla güzel bir sohbete girmek ikiniz için de daha iyi olacak. Sevdiğin kişiye onu düşündüğünü göstermen gerekebilir.

Para

Maddi açıdan şu aralar sıkıntıda olabilirsin. Ancak bunun geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Maddi açıdan ileride elin daha da rahat olacak, o yüzden bugün için kendini çok sıkmamalı ve gereksiz masraflara girmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Teknolojiye özen göstermen gerekebilir. Eline daha fazla paralar geçmesi ve çağı yakalayabilmek için bu konulara özen göstermen gerekebilir. Teknolojiden anlamak bugün sana yarın da başkalarına yarayabilir. O yüzden bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine biraz zaman ve alan tanımalısın. Kafanı toparlayabileceğin bir yerde vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri atabilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Ayrıca bu alanda sana iyi gelecek egzersizlere de başlayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kafanda şüpheler varsa onlara odaklanabilirsin bugün. Aranızda iyi gitmeyen şeylerin temelini görmen gerekebilir. Aşk konusunda ilk başta kendine dürüst olman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymanın ilk yolu inkarı bırakmaktır çünkü.

Para

Bozulan şeyleri hemen yenisiyle değiştirmemeli, elindekini düzeltmeyi öğrenebilmelisin. İlk sıkıntıda elin cebine gitmemeli. Sahip olduklarının kıymetini bilerek hareket etmelisin. Hayat bunu sana bugün hatırlatabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Şükredecek çok şeyin olabilir. Bugün sahip olduklarına odaklanabilirsin. Yeni şeyler istemek ve daha fazlasını görmek için bir şeyleri zorlamamalı ve elindekilerle yetinmelisin. Sağlık, aile ve huzur daha önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeylere çok duygusal yaklaşmaya başladıysan o zaman zihnini boşaltman gerekebilir. Esneme hareketleri ve meditasyon gibi konularda kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Sağlıklı bir zihin için önce bir huzur sağlaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki hisleri kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz bugün. Ancak bunun için iki tarafın da çaba göstermesi gerekecek. Sevdiğin kişi ile aranızda daha güzel bir muhabbet oluşması için biraz çaba göstermeniz gerekebilir.

Para

Maddi konularda bir şeylerin istediği gibi ilerlememesi seni çok etkilememeli. Eğer bir şeylere daha büyük tepkiler vermeye başladıysan biraz geri durup düşünmen gerekebilir. Parasal gelgitlere karşı gösterdiğin tepkileri ölçmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

İnsan ilişkilerinde daha iyi şeylere odaklanabilirsin. Bir şeyler daha tatlı gelebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilir, ailene zaman ayırabilirsin. Bugün önceliği insanlara verebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İyi bir öz disiplin sağlamalı ve vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün. Eğer yorgunsan dinlenmen gerekiyor demektir. Eğer açsan yemek yersin. Bir şeyleri ötelemek, ileriye atmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

Bugün ilgi çekebilirsin. Yeni insanlarla tanışabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda karşına ilginç bir muhabbet çıkabilir. Bu güzel etkileri iyi değerlendirmeli ve ilginin tadını çıkarmalısın.

Para

Ne kadar para harcayabileceğine odaklanmamalısın bugün. Eğer destek isteyen birileri varsa onlara daha farklı yollarla destek olmanın yolunu araman gerekebilir. Bir şeyler için masraf yapamamak seni üzmemeli. Önemli olan yardım edebilmek, para verebilmek değil.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugün algılarını açık tutmalısın. Etrafından ilginç şeyler öğrenebilir, kariyerin için önemli bir adım atabilirsin. Bir şeyleri istediğin gibi yoluna koyma ve güzel adımlar atmada algılarına güvenmen gerekecek bugün. O yüzden etrafında olan bitene odaklanman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için kendine yeteri kadar zaman ayırman gerekebilir. İnsanlarla geçeceğin iletişimin seni yormaması için biraz da kendine zaman ayırman gerekecek. Böylece sağlığına da özen gösterebilecek bir süreç başlatabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kuracağın iletişim çok önemli olabilir. Bazı konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Alınganlık yapmamalı ve daha tatlı konulara odaklanmalısınız. Böylece daha güzel bir mutluluk yakalayabileceksiniz bugün.

Para

Maddi konularda hesaplar yaparken dikkatli olman gerekebilir. Eline geçecek paralara göre değil de şu anda elinde olan paraya göre hesap yapmak daha iyi olacak. Kendini olabilecek aksiliklere hazırlamak, ileride daha rahat hareket etmeni sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Özlediğin insanlarla iletişime geçebilir, bir şeyleri daha rahat ifade edebilirsin. İnsanlarla daha iyi ve güzel iletişim kurmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayabilir. Eskilerden bildiğin ancak bir süredir konuşmadığın kişilerle iletişim kurmak için iyi bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sabır zamanla, pratik yaparak elde edilebilir. Eğer duygusal tepkiler veriyorsan kendini biraz geriye çekmen gerekecek. Sabretmek sadece insan ilişkilerinde değil, sana ait adımlarda da daha ölçülü olmanı sağlayabilir.

Aşk

Bugün karşı tarafın hislerine odaklanmak yerine kendi hislerine odaklanmalısın. Neleri nasıl gördüğünü öğrenmen gerekebilir. Kendi içinde bir huzur araman gerekebilir. Aşk konularında bugün kendine odaklanmalısın.

Para

Kendin için çizdiğin yolda iyi bir şekilde ilerliyorsun. O yüzden bu aralar karşına çıkan mevzulara kendini kaptırmamalısın. Bir şeylerde kendini korumaya almalı ve fikirlerine sahip çıkmalısın. İzlediğin yolda devam etmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel