7 Mart 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mart 2023 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Kendini tükenmiş hissedebilirsin bugün. Ancak kolayca bırakmak yerine kendini birazcık daha zorlaman gerekecek. Güzel sonuçlar elde etmeye bu kadar yakınken kendini koyvermemeli ve daha sağlam durmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bağımsızlık kazanmak sadece maddiyat ile olan bir şey değildir. Kendine olan güveninin artması ile etrafındaki insanları daha az umursamak da bir bağımsızlıktır. Bunu kazanmak için daha fazla egzersiz yapabilir ve kafanı dağıtabilirsin.

Aşk

Eğer hoşlandığın bir kişi ile görüşeceksen bugün kendini kasmamalısın. Eskiden yaşadığın üzüntüleri ve hayal kırıklıklarını, tekrar gerçekleşecek gibi kafanda canlandırmanın hem sana hem de karşıdaki insana haksızlık olduğunu hatırlaman gerekecek.

Para

Eski eşyalardan kurtulmak ve yenilere yer açmak sana iyi gelebilir. Maddi kaygılar ve geleceğe ait sorumluluklarını bir kenara bırakarak sahip olduklarını elden geçirmen ve gereken açığı oluşturman daha iyi kararlar almanı sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Duygusal mevzularla daha kolay başa çıkabileceğin bir gündesin. Karşındaki mevzuları mantığınla ve sağlam adımlarınla daha kolay halledebileceksin. Etrafındaki insanlara örnek olacak davranışların olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine iyi davranman gereken bir gün. Hayatında yolunda gitmediğini düşündüğün mevzuları sakince değerlendirip bir sonuç bulmalı ve bunu yaparken kendini strese sokmamalısın. Sakin kalmak ve dikkatli düşünmek sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbeti müzik ile daha da arttırabilirsin bugün. Ona olan duygularını ifade eden şarkılar paylaşabilir ve bol bol müzik dinleyerek kendini de daha iyi hissedebilirsin.

Para

Etrafındaki insanlardan bazılarının parasal konularda senden daha farklı düşündüğünü fark edebilirsin. Sana yakın olan insanların harcama alışkanlıklarını kafana takabileceğin bir gündesin. Dikkatli ve sakin davranmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Duygusal anlamda kendini sıkışmış hissedebilirsin bugün. İyi enerjini kanalize edecek bir yol bulamamış olabilirsin. Bunun üstesinden gelmenin tek yolu daha verimli ve üretken olmak!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini sürekli olarak susamış hissediyorsan ya az su tüketiyorsundur ya da çok fazla kafein. Her iki şekilde de su tüketimini daha da arttırmalı ve su haricindeki içeceklerle arana bir mesafe koymalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında keyifli ve güzel bir gün seni bekliyor. Eğer hoşlandığın birisi varsa duygularının karşılıklı olduğunu fark edebilirsin. Bazı şeyleri seni daha az yoracak ve kolayca ortaya dökülecek bugün.

Para

Sakin bir gün geçirmen, maddi durumunu da etkileyecek. Sahip olduğun sorumlulukları yerine getirmek için kendini paralaman daha fazla paranın cebine girmesini sağlamayacak bugün. O yüzden keyfini çıkar.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Duyguların ve eylemlerin bir uyum içerisinde olacak bugün. Ayakların yere sağlam basacak ve işlerine daha da odaklanabileceksin. Yaptığın şeylerden keyif alacaksın ve bu da verimini daha da arttıracak. Tek başına oturarak bu enerjiyi harcamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yapman gerekenlerin artması ile genel olarak bir gerginlik gelebilir üstüne. Bu gerginliği düzgün bir şekilde yönetmek ve fazlasını üstünden atmak için daha fazla egzersiz yapman gerekecek. Bu konulara daha da dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Hislerinin farkına varacağın bir gün. Etrafında olan bir kişiye karşı hislerinin olduğunu fark edebilirsin. Bu durum seni en başta korkutsa da bu kişiye olan ilginin seni daha iyi hissettirmesi mümkün bugün.

Para

Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirmen gerekiyor. Bunu ertelemek için maddi kaygıları veya işi bahane etmemeli ve sevdiklerine gereken zamanı ayırmalısın bugün. Senin için daha keyifli olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Yapman gereken birçok iş varken gün ortasında enerjin düşebilir. Bunu eski haline getirmek için ise sevdiklerinle vakit geçirmeli ve hedefe odaklanmalısın. Günün üretken geçmesi için daha fazla çaba göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek ve vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmak bugünün önceliği olmalı. Stresten uzak olmak ve kaslarını esnetmek senin için önemli olacak bugün. Stresin etkilerini azaltmaya bak.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için yeteneklerini konuşturman gerekebilir. Hangi konuda iyiysen bunu ona gösterebilirsin. Yemek yapmak bu konuda güzel bir atak olabilir senin için.

Para

Maddi konularda kararlar almak seni yorabilir. Ancak bazı kararları şimdiden alman, ilerisi için daha iyi olacak. Parasal konularda dikkatli davranman gereken bir gündesin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Kendini iyi hissedeceğin bir gündesin. Halletmen gereken meseleleri kolaylıkla çözebilir ve günün bir bölümünü kendin için ayırabilirsin. Üretken kalmaya ve daha fazla işe odaklanmaya özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gün. Bu güzel enerjiyi sevdiğin kişilerle birlikte yapacağın aktivitelere ayırmak keyfini daha da arttıracak. Tek başına bu enerjinin sönmesini beklememeli ve aktivite planlarını yaparak arkadaşlarınla vakit geçirmelisin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye ilgin daha da artabilir. Aklındaki kişiyi daha fazla düşünürken bulabilirsin ve bu durum yeni bir adım atmana vesile olabilir. Hoşlandığın kişiye yaklaşacağın bir gün olacak.

Para

Bugün dikkatini vermen gereken tek bir sorumluluğun olacak. Bu konu hakkında ortaya koyacağın çalışma da ne kadar kazanç elde edeceğini etkileyecek. O yüzden algıların açık olsun.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Dinlenmek istesen de aklın işte olacak. Aklını vermek istediğin konular seni biraz daha yorabilir. Ancak üretken olmak ve günün boş geçmemesini sağlamak sana çok daha güzel katkılar sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini mutlu etmen gerekecek bugün. Neşeni tekrar arttırmak ve olaylara daha pozitif bir bakış açısıyla bakmak için kendine zaman ayırmalısın. Her şeyin yoluna girmesi ve sükunet mutluluk anlamına gelmez. Bunu başarmak senin elinde.

Aşk

Aşk konusunda her şeyin yolunda gittiği nadir günlerden birindesin. Sakince, çok fazla çaba sarf etmeden güzel gelişmelerin yaşandığına şahit olabilirsin. Sevdiğin kişiye vakit ayırmak senin için çok da zor olmayacak bugün.

Para

Maddi olarak yaşadığın durumları küçük görmemen gerekiyor. Geçmişte yaşadıklarından ders almak ve gerektiğinde yenilgiyi kabullenmelisin. Maddi durumlara gereken dikkati vermelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Duygusal olarak kuvvetli olacağın bir gün. Ani duygu değişimlerin olmayacak ve ayakların yere daha sağlam basacak. Etrafındaki insanların veya içinde bulunduğun durumların seni kolay kolay etkilemeyeceği bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu desteklemen gereken bir gün. Gerek vitaminlerle, gerekse esneme hareketleri ile kaslarını kuvvetlendirerek… Yoga ve esneme hareketleri bünyene çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini söylemek ve o kişiye zaman ayırmak için güzel bir gündesin. Sakin bir şekilde yapacağınız konuşmalar, beklediğinden daha derin anlamlar içerebilir ve seni daha da mutlu edebilir.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakarak kendine zaman ayırman gereken bir gün. Bugün parasal konuları çok fazla dert edinmemeli ve güzel vakit geçirmek için kendine zaman tanımalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün içinde ufak da olsa bir huzursuzluk olabilir. İşlerinde yolunda gitmesini beklediğin konuların tam olarak istediğin gibi gerçekleşmemesi seni yorabilir. Ancak bazı şeyleri oluruna bırakman günün daha iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmelisin. Her gün düzenli bir uyku çekmek ve aynı saatte uyumak bünyene çok iyi gelecek. Bugün bu konular hakkında araştırmalar yapabilir ve kendine yeni bir düzen oluşturabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile huzurlu bir gün geçireceksin. Aranızdaki sakinlik ve huzur, ruh halinize daha da yansıyacak. İçinizi sıkan mevzuları konuşmak için biraz daha beklemeniz ve sakinleşmeniz gerekebilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla iş yapman gerekiyorsa biraz gerilebilirsin bugün. Muhatabın olan kişinin tavırları seni biraz sinirlendirebilir. Yine de sakin kalarak büyük masraflardan kaçınabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün senin için güzel bir gün olacak. Kendini çok enerjik hissedebilirsin ve ayakların yere daha sağlam basabilir. Bu güzel enerjiyi evde tek başına vakit geçirerek harcamamalı ve daha üretken olabileceğin konulara odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini ve ilgini olumlu şeylere yönlendirmek sende bir bütünlük hissi oluşturacak. Ve bu his de sağlığını daha iyi bir seviyeye taşıyacak. Kendini üretken olabileceğin konulara yönlendirerek zihnini daha da boşaltacaksın.

Aşk

Sakin bir gün geçireceksin aşk konusunda. Büyük değişimler veya olaylar beklememelisin. Sakin bir şekilde kendi kafanı dinlemeli ve aşk hakkında ne beklediğini daha iyi anlamak için kendine zaman tanımalısın.

Para

Birden fazla sorumluluğun olabilir bugün. Maddi konularda sana destek olmasını beklediğin insanlardan beklediğin destek gelmeyebilir. Bazı şeyleri tek başına halletmen senin için daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlarla fikir ayrılıkların olabilir. Senin için önemli olan bir konuya insanlar gereken önemi göstermeyebilir. Bununla uğraşmak seni yorsa da, sana iyi gelecek insanlarla çevreni donatmak için güzel bir fırsatın olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük bir rutin oluşturmak hem bünyenin daha rahat olmasını hem de kendine gereken özeni göstermeni sağlayacak. Eğer halihazırda takip ettiğin bir program yoksa bugün bunlara vakit ayırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile kendine bir şans vermen gerekecek. Karşındaki insanın senden hoşlanabileceğini kafana yazmalısın. Bu işe olumsuzlukla girmemeli ve kendine olan güveni daha da arttırmalısın.

Para

Bugün maddi konularda koşuşturman fazla olabilir. Hem kendini hem de bütçeni fazla yoracak hareketlerden kaçınmalısın. Büyük masraflar yapman gerekiyorsa tekrar düşün bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2023 Salı)

Genel

Enerjin oldukça yüksek olacak bugün. Karşına çıkan negatif olayları bile olumlu bir hale çevirebileceksin. İnsanları ikna kabiliyetin sayesinde günün çok daha rahat ve keyifli geçecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Stresi vücudundan atmaya daha da odaklanabilirsin bugün. Hem yediklerine dikkat ederek hem de egzersiz programı oluşturarak bünyen için faydalı şeyler yapabilir ve vücuduna esneklik katabilirsin.

Aşk

Dış görünüşüne özen göstereceğin bir gün. Bu sayede etrafındaki insanların dikkatini çekebileceksin. Sevdiğin kişi için kendine özen göstermen de güzel bir jest olacak ve keyfinizi daha da yerine getirecek.

Para

Bugün kendin için harcamalar yapmak isteyebilirsin. Ancak hesapta olmayan bazı masraflar canını sıkabilir. Sakin kalarak hem kendin için hem de bu masraflar için ne yapman gerektiğine karar vermen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel