7 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mart 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bir şeyleri değiştirmek için daha hevesli olabilirsin bugün. Günlük rutinini değiştirebilirsin. Olaylara bakış açında değişim olabilir. Bütün bu değişimler seni daha iyiye götürebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ağrıları göz ardı etmemelisin. Eğer bir süredir tekrar eden ağrıların varsa bunun için doktor randevuları almak iyi olabilir. Ne kadar erken davranırsan o kadar iyi olabilir.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışman olası. Aşka daha pozitif bakmana vesile olacak bir muhabbete dahil olabilirsin. Eğer sevdiğin birisi varsa o kişiyle aranızda bazı iletişimler yenilenebilir.

Para

İş konularında farklı şeylere odaklanman olası. Bazı kararlarında farklılıklar olabilir. Değişim ve farklılık sana çok daha taze bir bakış açısı katabilir, buna ihtiyacın olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Başkalarına akıl verirken iyi ama aynı akılları kendi hayatında uygularken kötü olabilir. Bugün biraz iğneyi kendine batırman gerekecek. Başkalarına verdiğin o tavsiyeleri en başta senin dinlemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kas ağrılarına ve tutulmalara dikkat etmen gerekebilir. Ufak da olsa esneme egzersizleri iyi gelebilir. Bol bol su tüketerek kaslarının daha rahat etmesini sağlayabilirsin. Biraz dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Aşkta sözlerine dikkat etmen gerekecek. Karşı tarafın kalbini kırmamalı, yapıcı olmalısın. Aşkta haklı çıkmaktansa mutlu olmak daha baskın olmalı bugün. Bir yarışta olmadığını hatırlaman gerekecek.

Para

İş ortamlarında kendini kanıtlaman gerekecek. Doğru hareket etmek, vakitlice kararlar almak ve işe odaklanmak seni zorlasa da yapman gereken bir şey olacak. İşe öncelik verebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Hislerin yoğunlaşabilir. Zihnin bulanıklaşabilir. Kendinle baş başa kalmak bugün iyi olabilir. Yaşananları gözden geçirip zihnini boşaltmak bugünün önceliği olmalı senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, kendinle baş başa kalmak önemli olabilir. Stresin etkisini üstünden atabilmek için kendince bir gün geçirmen gerekebilir. Bugün kendi enerjini yükseltmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında hızlı hareket etmek seni hata yapmaya sürükleyebilir. Bunun önüne geçmek için biraz sabretmen gerekecek. Eğer bir adım atılacaksa doğru zamanda atılmalı. Bunu hatırlaman gerekecek bugün.

Para

Dikkatini işe vermekte zorlanabilirsin. En iyisi biraz daha sakin bir biçimde yeni haftaya başlamak olacak. Bugün bir şeyleri halletmek için kendini zorlamaman iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Kurallara uymakta sıkıntı çekebilirsin bugün. Ama bu bir şeyleri kafana göre değiştirebileceğin anlamına gelmiyor. Uyum sağlamak zor olsa da dikkat etmen gereken bir mevzu olabilir. Bazı şeyler herkesin iyiliği içindir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve beslenme planları zorlayıcı gelebilir. Ancak bazı değişimler yapman şart olacak. Enerji seviyeni yükseltip kendini daha iyi hissedebilmek için hem beslenmene hem de hareketlere dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında kafana göre hareket etmek mantıklı olmayabilir. Kalp kırmamaya dikkat etmelisin. Bir şeyleri istediğin gibi bir şekle sokmak, başkasının mutluluğuna veya huzuruna mal olmamalı. Dikkat etmelisin.

Para

Bugün maddi konularda birikime odaklanabilirsin. Yatırım konularını araştırmak, sana mantıklı gelebilecek yatırım dallarında bazı adımlar atmak iyi bir başlangıç olabilir. Paraya daha dikkatlice odaklanabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye kendini açabilirsin. Eğitim, öğrenim gibi konular daha baskın olabilir. Eğer yeni bir konuya odaklanıyorsan bu konularda gelişmeler sağlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bugün kendine bu zamanı yaratman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde biraz daha hareket etmen iyi olabilir. Eğer masa başında çok fazla kalıyorsan ve hareket etme fırsatın azalıyorsa bu durumu çözebilmek için biraz aktif olman gerekecek. Bunun için nasıl değişimler yapabileceğini gözden geçirebilirsin.

Aşk

Aşkta yeni durumlar gündeme gelebilir. Farklı bir insanın etkisini hissedebilirsin. Aşka daha pozitif odaklanabilirsin. Güzel flörtleşmeler baş gösterebilir. Buna kendini açman gerekecek.

Para

Sahip olduğun şeylere şükretmek ve iyiye odaklanmak sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Kaygılarla veya beklentilerle paraya odaklanmamalısın bugün. Sahip olduklarının kıymetini bilerek onların hakkını vermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Geçmişte kalan meseleleri canlandırmamak biraz emek isteyebilir bugün. Geçmişi geçmişte bırakıp geleceğe yönelmek biraz zaman isteyebilir. Bugün bu değişimler için kendine bir alan tanıman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Temiz havada zaman geçirmek soğuk havalarda zor olabilir. Ancak bugün bu konuya bir şans vermen gerekecek. Derin nefes egzersizleri ve açık havada bulunmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Bugün aşkta geçmişte yaşananları düşünmeye çok açık olabilirsin. Hatta eski bir sevgiline mesaj atma eğilimin de olabilir. Bu eğilimlerden uzak durmak ve ileriye odaklanmak biraz zaman ve emek isteyebilir. Acele etmemelisin.

Para

Bugün iş konularında yeni durumlara odaklanmak seni biraz zorlayabilir. Ancak yeniliklere ve farklılıklara açık olursan çok daha iyi gelişmeler görebilirsin. Sabit fikirli olmamanda fayda var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrende olan biten negatifliklerin senin hayatını etkilemesi gerekmez. Bazı şeylerin seni ne kadar etkileyeceğine senin karar vermen gerekir. Bugün kendini korumaya almak ve kendince zaman geçirmek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günü kendince geçirmenin etkisi büyük olabilir. İnsanlarla arana sağlıklı mesafeler koymak ve kendince bir gün planlamak enerjini daha da toplamana vesile olabilir bugün.

Aşk

Aşka olan bakış açın değişebilir bugün. Bazı şeylerin hep çile çekercesine yaşanmaması gerektiğini daha sık düşünebilirsin. Neden her şeyin negatif bir tonda ilerlediğini sorgulayabilir, bu durum ile arana mesafeler koyabilirsin.

Para

Maddi konularda kendi bağımsızlığını sağlamak iyi olabilir. Çevrene bağımlı olmamak ve kendin için hareket etmek mantıklı olacak bugün. Gereksiz yere başkalarından beklentilere girmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların kaygılarının sana geçmemesi için kendine göre bir gün geçirmelisin. Maddi manevi her konuda kendinle barışık olmak, insanlardan bağımsız olmak sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikten uzak durmak kendin için yapabileceğin en iyi şey olabilir. Biraz egzersize zaman ayırarak zihnini boşaltman olası. Daha aktif olmanın faydasını göreceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri aceleye getirmemek iyi olabilir. Kaygılarla ve endişelerle olaya odaklanmak yerine bazı şeyleri kendi haline bırakabilmelisin. Bugün aşkta bir şeyleri zorlamaman gerekecek.

Para

Bugün çevrendeki insanların kaygılarına göre hareket etmemen gerekecek. Kendi maddi bağımsızlığına sahip olmak bu kişilere karşı dur demeni kolaylaştırabilir. Para konularında kendine göre kararlar almalısın, onların kaygılarına göre değil.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Her şeyin en kötüsünü görmeye alışmış olabilirsin. Her durumda kötü bir şey olacağını beklemek de enerjini tüketmiş olabilir. Bugün bu konularda biraz daha dikkatli davranmak ve olumlu düşünmeye kendini vermek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek sana kendini biraz daha iyi hissettirebilir. Daha sağlıklı bir zihin ve bünye için temiz havada hareket etmen gerekecek. Egzersizler, yürüyüşler çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşka daha pozitif odaklanman gerekecek. Bir şeyler için "kötü gidecek" kaygısıyla güne odaklanmak bazı şeyleri gerçekten kötüye götürebilir. İyiyi ummak daha mantıklı olacak senin için.

Para

Maddi konularda iyi düşünmelisin. Bir şeylerin daha kötüye gideceğini düşünmek maddi kaygılar haricinde bir şey kazandırmayabilir sana. Ve para söz konusu olduğunda da kaygılarla hareket etmemen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Karşına çıkan meseleleri tek tek çözebileceksin. Önündeki engelleri tek tek aşabileceksin. Elini attığın her konuda daha sağlam sonuçlar elde etmen olası. Ama aklında hep "neden hep bir engel aşmak zorundayım" sorusu olabilir. İçsel yolculuklar daha önemli olabilir o yüzden bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kişisel bakıma özen gösterebilirsin. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini yükseltmek için aynada gördüğün kişiyle barışman gerekebilir. Bakım, hijyen ve kişisel zaman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta hep o adımı atan taraf sensen eğer bugün buna bir dur diyebilirsin. Kendini geri çekmen olası. Karşındaki insana adım atmak yerine biraz geri durup o kişinin tavırlarını gözlemlemek iyi olabilir.

Para

Maddi konularda bir şeylere yetebilmek, bir şeylere rağmen başarabilmek senin için yeterli olmayabilir. Bazı şeylerin kendiliğinden yoluna girmesini istemen normal. Hep en çok eforu senin sarf etmeni isteyen kişilerle arana mesafeler koyabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Herkesle uzlaşmak için kendinden ödün vermemelisin. Bugün biraz daha dik durman ve kendi kararlarına sahip çıkman gerekecek. Başkalarına uyum sağlamak için değil, bir şeyleri yoluna koymak için kararlar almalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kilo vermek demek aktif bir hayat tarzı benimseyip kalori alımını kontrol etmek demektir. Bugün iki konuda da kendini yenileyebilir, daha doğru kararlar alabilirsin. Yeni başlangıçlar için iyi bir gün olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin bir şeyleri senden daha iyi bildiğini düşünmek bir yanılsama olabilir. Bazen insanları dev aynasında görsek de aslında o kişinin de insan olduğunu unutmamamız gerekir. Bugün sen de bu konularda dikkat edebilirsin.

Para

İş ortamlarında kendi bildiklerine odaklanman, kendi sorumluluklarına vakit ayırman ve başkalarıyla bir şeyleri istişare etmek adı altında müdahaleye uğramaktan uzak durman gerekecek. Kendinden emin olarak işine odaklanmak yeterli olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Değişime açık olman gerekecek. Aynı fikirleri, aynı inanışları sonsuza kadar götürmek o kadar da iyi bir şey değildir. Bazen fikrini değiştirmeye ihtiyacı olabilir insanın. O yüzden bugün içsel bir yolculuğa çıkabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize odaklanman iyi olabilir. Biraz hareket etmelisin. Eğer masa başında çok fazla zaman geçiren bir insansan bugün bu konuda değişime gitmen ve biraz aktif bir yaklaşım benimsemen iyi olabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle anlaşabilmek için bazı durumları gözden geçirmen gerekebilir. Canınızı sıkan mevzuları daha açık konuşabilmek için biraz daha çaba göstermeniz gerekebilir. Bu durum seni korkutmamalı, daha iyisi için bu değişimler şart olabilir.

Para

Para konularında neler beklediğini gözden geçirebilirsin bugün. Kendi beklentilerini gözden geçirmek ve daha iyi şeyler hedeflemek sana iyi gelebilir. Bazen beklentilerimizi değiştirerek kendi kapılarımızı açabiliriz. Bugün senin için öyle bir gün olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel