7 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mart 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Yaratıcı fikirlere kendini açabilirsin. Zihnini çalıştıracak şeylere odaklanman olası. Kendini daha iyi hissedeceğin konuları önceliğin yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmeyi hafife almamalısın. Sürekli dışarıdan yemek söylemek sana iyi gelmeyebilir. Bugün biraz daha kendine yemek yapmalı ve kendine yetebilmelisin.

Aşk

Aşkta bazı konuşmalar önem kazanabilir. Sevdiğin kişi ile birbirinizi daha iyi tanımaya ihtiyacınız olabilir. Bugün aşk konularında dikkatli olacaksın.

Para

Maddi olarak ileriyi düşünmek bugün sana daha iyi gelecek. Büyük masraflara girmemek ve yarınları beklemek bu konuda biraz daha birikim yapmana vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Eğer son zamanlarda kalbini kıran veya seni yoran bir durum ile karşılaştıysan bugün bazı değişimler görebilirsin. Zihnen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini iyi şeylere yönlendirebilirsin bugün. Biraz aktif olmak ve yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Açık havada nefes almak bile enerjini değiştirecek.

Aşk

Aşk konularında biraz sakin bir gün geçirmeye ihtiyacın olabilir. Belki de kendince bir vakit geçirmeye de… Bazı iletişimleri zorlamamak ve sakin kalmak sana iyi gelecek.

Para

Maddi mevzularda güzel gelişmeler görmen olası. Eline güzel bir para geçebilir veya yeni bir iş mevzusu için güzel bir konuşma yapabilirsin. Yenilikler seninle olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Geçmişten gelen bir iletişim yeni bir aşka dönüşebilir. Daha önceden bir arkadaş veya tanıdık olarak gördüğün birisine karşı bir şeyler hissetmeye başlayabilirsin. Aşk konuları gündeme gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun bazı şeylere hassasiyet gösterdiğini görmen olası. Bedenen kendini kuvvetlendirmek ve sana yaramayan şeylerden uzak durmak adına bazı değişimler yapmak önceliğin olabilir.

Aşk

Aşk konularında yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin. Daha önceden bildiğin birisi ile iletişimini artırman olası. Aşka farklı bir bakış açısı ile odaklanacaksın.

Para

Maddi konularda rahat olacaksın. İçini sıkan kaygılardan uzaklaşman olası. Sahip olduklarına şükretmek ve günü geçirmek sana yetecek. Maddi olarak kendini zorlamayacaksın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Maddi konularda daha keyifli gelişmelerle karşılaşabilirsin. Beklenmedik para akışları seni çok mutlu edecek. Bu yeni para konusunda hemen planlar yapabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bunu öğrenmek isteyebilirsin. Biraz kendine zaman ayırarak yoga yapmak zihnen ve bedenen daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Eğer çok da mutlu olmadığın ama bozmaktan korktuğun bir ilişki içerisindeysen bugün bir adım atıp bir şeyleri sonlandırman gerekebilir. Değişimden korkmaman gerekecek.

Para

Sahip olduklarının arttığını görebilirsin bugün. Maddi açıdan beklenmedik durumlar yaşanabilir. Hiç beklemediğin yerlerden eline geçecek olan parasal gelişmeler seni heyecanlandıracak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Daha iyi gelişmeler için ani durumlarla karşılaşabilirsin. Beklenmedik gelişmeler, sürprizler kapını çalabilir. Her zamankinden farklı bir gün geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini dinlendirmen gerekebilir bugün. Kafanı boşaltmak ve vücudunu dinlendirmek önceliğin olabilir. Biraz daha uyuyabilir veya bitki çayları ile kendini biraz daha rahatlatabilirsin.

Aşk

Sıkıntılı bir aşk konusu gündemdeyse bazı şeyleri kendi haline bırakmanın kuvvetini göreceksin. Zihnini boşaltmak ve bu konulardan uzaklaşmak daha iyi bir tercih olabilir.

Para

Madden ve manen kendini daha mutlu ve keyifli hissedeceksin bugün. Sahip olduklarına güvenmek ve şükretmek seni daha güzel şeylerle karşılaştırabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün evren sen ne istersen önüne çıkarabilir. O yüzden düşüncelerinde olumlu olmalısın. Pozitif şeylere odaklanmak ve hedeflerini ön plana koymak için iyi bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresten uzaklaşmak ve biraz mola vermek için iyi bir gün olabilir. Zihnini güzel şeylere açmak, daha rahat bir gün geçirmek keyfini yerine getirecek.

Aşk

Aşk konusunda büyük gelişmeler yaşanmasa da kalbini ferah tutmalısın bugün. Zihnini ve kalbini güzel gelişmelerin ihtimallerine bile açmak aşk konusunda faydalı olabilir.

Para

Yeni bir iş fırsatı kapına gelebilir. Araştırarak içine dahil olmak isteyeceğin projeler gündeme gelebilir. İş konularında dikkatli düşünmen gereken bir gün olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Farklı ortamlarda bulunmak gibi bir şans elde edebilirsin bugün. Sağlığına özen göstererek bu şansı değerlendirebilirsin. Farklı yerlere gitmeyi düşünmen olası.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana çok iyi gelecek. Ufak da olsa biraz egzersiz yapmış olacaksın. Ancak önemli olan kaslarını ve eklemlerini rahatlatmak olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda zorlaşan iletişimler varsa bugün buna odaklanabilirsin. Bazı şeyleri çözmek isteyebilirsiniz. Yapıcı davranmalısın.

Para

Masrafları kısmak mantıklı gelecek sana. İlerisi için para biriktirmek isteyeceksin. Maddi konularda daha özenli davranarak geleceğe dönük bir plan çıkarabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün iç sesini daha fazla dinlemelisin. İçinden geldiği gibi davranmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak. Hislerine güvenmeli ve içine sinmeyen şeylerden uzak durmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak modunu değiştirebilir. Zihnini boşaltmak ve enerjini artırmak için biraz yürüyebilirsin. Bugün yürümek için kendini gaza getirmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendi kalbine odaklanmalısın. İsteklerin, arzuların göz ardı edilmemeli. Eğer hayatında birisi yoksa nasıl bir insan ile iletişime geçmek istediğini kendi içinde belirlemiş olabilirsin.

Para

Maddi konularda daha kendinden emin ve kararlı olacaksın. Kazancını nasıl değerlendireceğin konusunda mantıklı kararlar alabileceksin. Bu konulara odaklanman olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Büyük bir yolculuk planlamak isteyebilirsin. Uzun bir tatil veya taşınma gibi konular gündemine gelebilir. Dikkatli planlamalar ve hesaplamalar yapman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek, daha organik tercihlerde bulunmak bünyene iyi gelecek. Güzel bir enerji toplamak adına yediklerine özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler göreceksin bugün. Kalbini yeni bir insana açabilirsin. Aşk konusunda karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Adımlarını doğru atmalısın.

Para

İleriye dönük harcamalar için bugünden para biriktirebileceksin. Maddi konularda dikkatli davranmak sana yarayacak. Gereksiz masrafları tek tek kısacaksın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Maddi konularda ani değişimler yaşanabilir. Eline güzel paralar geçebilir veya bu parasal gelişmeler için bir kapı açılabilir. Bu yeni konu üzerinde düşünmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz dinlenmek, yediklerine özen göstermek sana iyi gelebilir. Bedeninin yorgunluğunu geçirmeye odaklanabilir, bu süreçte sana iyi gelecek şeyler tüketebilirsin. Sana enerji verecek meyveler yemen iyi olabilir.

Aşk

Rüyaların aşk konusunda sana yol gösterebilir. Eğer hayatında birisi yoksa nasıl bir insan beklediğini rüyaların sana ifade edebilir. O yüzden biraz rüyaları hatırlamaya çalışmalısın.

Para

Eline her zamankinden farklı bir para geçmesi seni düşündürecek. Bu parayı nasıl değerlendireceğin hakkında dikkatli davranacaksın. Hesaplamalar yapman olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

İnsanlarla güzel ve ufak iletişimler kurmak ilişkiler için önemli olabilir. Çevrendeki insanların halini hatırını sormak bile sana iyi gelecek. İletişim kanallarını açık tutabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstererek esneme hareketlerine odaklanabilirsin bugün. Daha sakin bir geçirirken biraz da olsa esneme hareketleri yapmak sana çok daha iyi gelecek. Bugün buna odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda farklı adımlar atman gerekecek. Her zamanki yaklaşımın yetersiz kalabilir. Aşka bakış açında farklılıklar oluşturmalısın.

Para

İş konusunda için rahat davranabilirsin. Biraz rahat olup işleri kendi haline bırakman olası. Kendine bir mola verebilir ve kaygılardan uzaklaşabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2021 Pazar)

Genel

Evde bir şeyleri değiştirmeye başlayabilirsin. Tamirat, tadilat gibi konular gündeme gelebilir. Yeni eşyalar almak gibi düşünceler belirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Onların sağlığı senin için önemli olabilir. Çevrendekilerin iyi hissettiğine emin olmak isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha hassas konular hakkında konuşabilirsiniz. Aranızdaki iletişimde biraz daha önemli mevzular gündeme gelebilir. Yapıcı kalmaya özen göstermelisin.

Para

Eve yatırım yapmak güzel bir adım olabilir. Bunlara gereksiz masraf gözüyle bakmamalı, evin ihtiyaçlarını giderme gözüyle bakmalısın. Biraz para harcayabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel