7 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Kendi işlerine odaklanmak ve programlar çıkarmak daha iyi olabilir. Düzenli ve organize bir şekilde hayatına yön vermek çok daha güzel sonuçlar çıkarabilir karşına. Bugün her şeye karşı plan program yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için güzel hedefler seçebilir ve farklı bir egzersiz rutini seçebilirsin. Sağlığın için daha aktif olmak adına yeni hazırlıklar yapabilirsin. Bugün enerjini yükseltmek seni çok mutlu edebilir.

Aşk

Aşk konularına bakış açını gözden geçirebilirsin. Daha yapıcı olmak ve gördüğün şeyleri değerlendirmeden önce iyi bir gözlem yapabilmek için farklı düşünmen gerekebilir. Hemen sonuçlara atlamamalısın bugün.

Para

Çevrendekilere destek olmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir bugün. Enerjini çevrendeki insanlara yardım etmeye odaklaman gerekebilir. Parasal açıdan adımların sana fazla bir şey katmayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün birden fazla insan ile muhatap olabilirsin. Kalabalıklarda bulunabilir, sevdiklerine vakit ayırmak durumunda kalabilirsin. İnsanların senden faydalanmasına izin vermediğin sürece keyifli bir gün geçirmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelebilir. Taze sebze ve meyveler tüketmek vücuduna daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bu konulara öncelik vermek kendini iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmek, farklı kişilerle konuşmak aşk konularında daha güzel etkileri hayatına çekebilir. Yeni bir kişiden hoşlanabilir ve onunla muhabbeti ilerletmek isteyebilirsin. Ancak hiçbir şeyi acele ettirmemen gerektiğini hatırlaman gerekecek.

Para

Maddi konular ile alakalı daha önceden aldığın yanlış kararlar bugün seni sınayabilir. Bu konuların etkisini yitirmesi için beklemek ve parasal olarak büyük hareketlere girmemek gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirmek isterken dedikodular ve ilginç konuşmalarla ortalık gerilebilir. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmemek ve olan bitene hakim olmak sana düşecek. Sakin kalmak sana yarayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel hareketleri artırman gereken bir gün olabilir. Kendi işlerini kendin görmek ve biraz daha fazla yürümek sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak sağlığın için güzel bir adım olabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bu kişiyle daha yakın ve samimi iletişimler kurabilirsin bugün. Aranızdaki muhabbet sizi daha iyi bir noktaya götürebilir. Hoşlantı bir aşka dönüşebilir ve bu durum sizi daha ciddi konuşmalara itebilir.

Para

Bugün herkesin işi başından aşkın olabilir. O yüzden parasal konularda kendi işine odaklanman gerekecek. Maddi açıdan kendini ön plana çıkarmalı ve halledilmesi gereken mevzulara tek başına odaklanmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Ekonomik durumlar, dünyayı ilgilendiren haberler dikkatini çekebilir. Ancak olaylara karamsarlıkla bakmamalısın bugün. Bazı haberlerin bilerek ve istenerek abartıldığını görmen, bu konulardaki fikirlerini etkileyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olabilir. Hem su tüketimini artırmak hem de hareket kabiliyetini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı bir süreç için bu ikisine eşit düzeyde önem göstermen gerekebilir.

Aşk

Hislerine çok fazla güvenmemen gerekebilir bugün. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim bu hisleri kolayca tetikleyebilir çünkü. Sakin kalmak ve olaylara temkinli yaklaşmak bu ilişkide daha sonra pişman olabileceğin hareketlere girmeni engelleyebilir.

Para

Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için gösterdiğin çabalar bugün için yeterli olmayabilir. Farklı konulara odaklanmak ve para haricindeki mevzulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün ilginç haberler alabilirsin. Farklı gelişmelerle karşılaşman olası. Ancak her şeye hemen tepki vermek yerine doğruluğunu gözden geçirmek daha doğru olabilir. Sağlıklı adımlar atmak için ani tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için bir egzersiz programı çıkarmak, yeni kararlar almak daha doğru olabilir. Çevrendekilere uymak yerine sana iyi gelen şeylere odaklanmak sağlığın için daha doğru olabilir. Bugün kendi önceliklerini dikkatle belirlemelisin.

Aşk

Aşk konularında değişimi kabul edebilirsin. İlişkiler konusunda seni mutlu etmeyen bir durum ile iç içeysen bu konuda senin adımlar atman daha doğru olabilir. Kendi mutluluğundan kendin sorumlu olacaksın bugün.

Para

Maddi konularda kendini konumlandırdığın yeri iyi seçmen gerekebilir. Parasal açıdan kendine biçtiğin rolü görmen gerekecek. Herkese destek çıkan kişi mi yoksa kendi hayatına öncelik veren kişi mi olmak istiyorsun? Bu soruya yanıt arayabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafta çok fazla dedikodu dönebilir. Ancak her duyduğuna inanmamalısın bugün. Çevrende konuşulan konulara, kimin neyi konuştuğuna dikkat etmek ve algıları açık tutmak seni hata yapmaktan alıkoyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini iyi hissetmediğin konularda bazı adımlar atabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek, daha fazla hareket etmek gibi konular gündemini sarabilir. Hem beslenmene hem de hareket kabiliyetine odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranızdaki mesafeler biraz daha kapanabilir. Karşındaki insanı tanımak ve onun da seni tanıması, aranızda daha keyifli bir durum oluşturabilir. Bugün birbiriniz ile iletişim kurmak için çaba gösterebilirsiniiz.

Para

Bugün elindeki paranın miktarını az bulman olası. Ancak kendi değerini cebindeki para ile kıyaslamamalısın. Parasal konularda daha açık fikirli olmak ve değişime hazırlıklı olmak sana daha çok şey katabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafında olan biten şeyler sana garip geliyor olabilir. Bazı konuları anlamlandırmakta zorlanabilirsin. Bunun sebebi yanlış anlaşılmalar olabilir. O yüzden etrafındaki insanlarla sağlıklı iletişimler kurmak önceliğin olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı olmak ve kendini daha iyi hissetmek için vücudunun ihtiyaçlarına kulak vermen gerekebilir. Bugün sağlığın için vereceğin öncelik ilerisi için önemli olabilir. Kendini hangi noktada daha sağlıklı görmek istiyorsan ona odaklanabilirsin.

Aşk

Mutluluk bir günlük gerginlikle bozulacak bir şey değildir. Bu gerginliğe rağmen yapıcı olmak ve aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak da mutluluğu etkiler. O yüzden canımız sıkılmasın diye bir şeyleri ertelememeli ve içini sıkan şeyleri dile getirebilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda azalan keyfini daha iyi bir şekilde yerine koymak için çevrendeki insanlara destek olman gerekebilir. İnsanlara olumlu yaklaşmak ve bazı konularda yapıcı davranmak sana daha iyi gelecek bugün. Bu hissi üretkenliğe odaklamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Belge işleri biraz seni yorabilir. Ancak hayatında bir düzen olması için bazı şeyleri bugünden halledebileceksin. Parasal açıdan daha keyifli şeylerle vakit geçirebilirsin bugün. Buna vakit ayırmak için işlerini erkenden halletmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Tükettiğin kalori miktarını hesaplamak ve belli bir düzenin altında tutmak sana iyi gelebilir. Bu konuda kendini desteklemek için mutfağa giren taraf sen olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Daha önceden gündeme gelmeyen bir mevzu bugün aklını çelebilir. Aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak ve biraz sakin kalmak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün hayallerinin gerçekleşmeye başladığını daha net görebilirsin. Parasal konularda daha iyi sonuçlar alabilirsin. Hedeflediğin konular gözüne daha yakın gelebilir. O yüzden keyfini bozacak şeylerle vaktini boşa harcamamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmeyi deneyebilirsin. Daha önceden ilgini çekmeyen ancak bu aralar kendini yakın hissettiğin konularda araştırmalar yapman olası. Ancak her şeyi tek bir günde çözebilmeyi düşünmemeli ve bu konularda kendine zaman tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekebilir. Daha sağlıklı hissetmek için kararlarını bu yönde alman gerekebilir. Kendin için daha iyi kararlar alarak bunları uygulamak bugün seni yormayacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin iyi yönlerini görmek ve onu daha iyi tanımak için farklı konulara odaklanabilirsiniz. Aranızdaki muhabbeti daha ilginç bir noktaya taşımak senin elinde olabilir. Karşındaki insanı tanımak ve onu daha iyi anlamak için çaba göstermelisin.

Para

Sahip olduğun eşyaları kontrol etmen gerekebilir. Gerek bankadaki paranı gerekse yastık altındakileri görmen gerekecek. Bir şeylerin kaybolmasına tahammülün daha az olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendin için zaman ayırmak daha iyi olabilir. İlerisi için alacağın kararları sakin bir kafa ile almak ve aceleci olmamak sana yarayacak. Hem kendin hem de sevdiklerin için bazı konuları senin düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Şeker alımını azaltmak ve daha fazla su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir gün için bol bol su tüketmelisin. Şeker alımını azaltarak vücudundaki enerji düzeyini daha rahat kontrol edebilirsin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimi bir sonraki düzeye taşıyabilirsiniz. Aranızda daha sağlıklı ve sağlam bir uyum olabilir. Birbirinize karşı bakış açınız daha da kuvvetlenebilir. O yüzden birbirinize vakit ayırmanızda fayda var.

Para

İşlerde istikrarlı olmak sana daha fazla para getirebilir. Maddi konularda hedeflerinden şaşmadan, yolunda devam etmeye çalışmalısın. Parasal konularda ileriye dönük hedeflerin daha güzel sonuçlar getirebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün makineler ile aran o kadar da iyi olmayabilir. ATM' ler, telefonlar, banka ile alakalı diğer durumlar sana sıkıntı çıkarabilir. O yüzden sakin kalmaya çalışmalı ve geçici sıkıntılarla gününü kendine zehir etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini hem de bedenini bir dengede tutmak isteyebilirsin. Bu konulara özen göstermek enerjini daha rahat kontrol etmene de vesile olabilir.

Aşk

Aşk konuları güzel ilerlerken dürüstlük ve açık sözlülük olayları farklı bir noktaya taşıyabilir. Birbirinizi anlama ve kendinizi ifade etme konularında dikkatli davranmanız gerekebilir. Aşk konularını ciddiye alman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda toleransın iyice zorlanabilir. Bir şeyleri alttan almak, daha iyisine odaklanmak zor gelebilir. Bugün parasal konular ile alakalı sert kararlar alman ve kendini daha düze çıkarman gerekebilir. Elini beline koyma zamanı!
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebilir ve öğrendiklerine göre kararlar almak isteyebilirsin. Ancak bir konuda net bir karar almadan önce dikkatli davranman gerekebilir. Bütün kaynaklarının doğruyu söylediğine emin olman gerekebilir. Algılarını açmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun görünüşüne odaklanabilirsin bugün. Aynada gördüğün kişiyi beğenmek isteyebilirsin. Bunun için bazı çabalara girmen olası. Ancak sağlığını tehlikeye atacak zararlı diyetlerden uzak durmalısın.

Aşk

Aşk konularında şanslı bir gündesin. Hayatına yeni bir insan girebilir ve aşk konularını şenlendirebilir. Veya bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle daha keyifli konular gündeme gelebilir. İlişkiler açısından daha sağlam adımlar atabilirsin bugün.

Para

İç sesin ile gerçekliğin çatışmaması gerektiğini görmelisin. Aklından geçen ile gerçekte gördüklerin uyuşmuyorsa kendine bir ayar çekmen gerekebilir. Bugün maddi konuları gözden geçirmek daha iyi olabilir senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel