7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Kasım 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

İş ve maddiyata odaklanarak hayatının gerçekten önem ve özen isteyen kısımlarını boşlamamalısın. Hayatında dikkat etmen gereken konulara odaklanmak için önem derecesini kendinin belirlediğini unutmamalısın. Bugün biraz düşünmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için tercihlerinde daha dikkatli olabilirsin. Neler tükettiğine özen göstermek sana çok iyi gelecek. Sağlıklı sebze ve meyve tüketmek enerjini daha da artırabilir.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri dile getirmek isteyeceksin. Ancak bazı konularda neler dediğine dikkat etmek yine sana düşecek. Uzlaşmacı olmak ve bütün gemileri bir anda yakmamak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan seni zorlayan masrafları azaltmak adına bazı girişimlerin olabilir. Kendini biraz daha güvene almak ve maddi olarak daha az yorulmak için iş ve sorumluluk bölümü yapmayı tercih edebilirsin. Her şeyi tek başına üstlenmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Güzel bir yemek hazırlamak, kendine özenmek, evine özenmek sana daha iyi gelebilir. Hane içerisinde mutluluk ve huzur sağlamak için nelere odaklanabileceğine dikkat edebilirsin. Kendin için güzel hazırlıklar yapabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjik bir günü boş geçmemelisin. Tembellik etmemeli ve biraz egzersize vakit ayırmalısın. Daha sağlıklı hareketler için ev içerisinde bir düzen oluşturmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir türlü anlaşamadığın bir konuyu masaya yatırmanız gerekebilir. Aranızda sıkıntı yaratan ve kalbinizi kıran konularda daha pozitif düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu enerjiyi boş geçmeden sıkıntıları ele alabilirsiniz.

Para

Büyük masraflar veya büyük kazançlara odaklanmak yerine sahip olduklarına şükredebilirsin bugün. Kendine yetmeyi öğrenmek sende bambaşka kapılar açabilir. Bugün sahip olduklarınla sevineceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Kimle neler paylaştığına dikkat etmeli ve dedikoduya girmemelisin. Sevdiğin kişilerin kalbini kırabilecek konuşmalardan uzak durmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini artırmak için daha fazla su tüketmen gerekebilir. Şekerli gıdalardan uzak durmak ve suya yönelmek sana daha iyi gelecek. Enerjiyi şekerden değil, vücuduna iyi gelecek sudan almalısın.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmek kalbini kırabilir. Bu yüzden karşı taraf ile orantı sağlamayı bilmelisin. Senin daha fazla sevmen ve daha fazla istemen bir şeyleri daha iyi bir hale getirmeyebilir.

Para

Büyük paralar harcamadan da mutlu olmanın yollarını arayabilirsin. Daha mantıklı kararlar almak ve tasarrufa yönelmek seni mutsuz etmeyecek. Bazı şeyleri düzenlemek içini rahatlatabilir bile.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatında nelere özen gösterdiğine karar verenin kendin olduğunu hatırlaman gerekecek. Neye öncelik verdiğin önemli olabilir. Daha mantıklı kararlar almak için bir hesap çıkarabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam düzenlemek ve kafanı boşaltmak için keyifli aktivitelere vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Zihinsel yorgunluğunu atmak için kendinle baş başa kalman gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda yeni flörtleşmeler, yeni insanlar gündeme gelebilir. Bu kişileri tanımak için biraz zamana ihtiyacın olacak. Aşk konusunda daha pozitif etkileri hayatına çekebilirsin.

Para

Maddi açıdan kendini kanıtlamak için iyi bir gün. Sadece kazancınla değil, yapacağın masraflarla da kendini mutlu edebilirsin. Daha keyifli şeylere yönelmek kalbini daha da ısıtabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Uyku düzenine ekstra özen göstermen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Hem daha sağlıklı bir uyku çekmek hem de huzurlu rüyalar görmek için önden hazırlık yapman gerekebilir. Bunun temeli de stresi yenmekten geçiyor tabii.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak için yarını beklememelisin. Bugünden kararlar almalı ve bugünden harekete geçmelisin. Egzersiz ve diyet konularında hep yarını beklemek seni sonsuz bir bekleme döngüsüne sokabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir süredir çözemediğin meseleler varsa bugün daha mantıklı çözümler üretebilirsin. Kendini daha doğru ifade etmen, tıkanan bazı konuşmaları açmana vesile olacak. Yapıcı olmalısın.

Para

Maddi konularda herkes kadar sorumluluk alman yeterli olacak. Eğer ortada herkes sorumluluk alıyorsa onlara yetişmelisin. Eğer kimse sorumluluğa girmiyorsa kendini neden yorduğunu sorgulamalısın. Ne kadar ekmek, o kadar köfte demeyi öğrenmelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Geleceğe yatırım yapmak insanın kendine yatırım yapması ile başlar. Kendini geliştirmek için nelere odaklanacağına daha fazla odaklanabilirsin. Hayatında tek tek düzeltmek istediğin konulara eğilebilecek ve güzel çözümler üretebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına ekstra özen göstermen gereken bir süreç olabilir. Kendine dikkat etmek bir yana aynı zamanda diş sağlığın için önlemler almalısın. Soluğu dişçi koltuğunda almak istemiyorsan bugün ağız hijyenine daha fazla çeki düzen vermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha samimi bir ortam oluşturmak biraz sana düşebilir. Bazı hazırlıkları sen yapabilir, tekliflerle sen gidebilirsin. Yapacağın jestler kalbinizi daha da yumuşatabilir.

Para

Maddi kaygılarla yola devam etmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir. O yüzden negatife değil, pozitife odaklanmalısın. Daha mantıklı kararlar almak için kendini biraz pozitif düşünmeye itmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatına bir çeki düzen vermek istiyorsan bugünden bazı başlangıçlar yapabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için karşına güzel fırsatlar çıkabilir. İnsanlara kendini daha doğru ifade edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş sana daha iyi gelebilir. Kaslarını esnetmen ve nefes egzersizleri yapman senin için iyi olacak. Sağlıklı bir yürüyüş için gereken koşulları sağlamak ve bu yürüyüşe çıkmak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Zihnini yoran ve sana mutluluk vermeyen meseleleri bitirmek için iyi bir gün olacak. Eğer bir aşk sana mutluluk getirmiyorsa bunu sonlandırmayı düşünebilirsin. Mutsuzlukları kesmek için iyi bir gün.

Para

Faturalar ve ödenmesi gereken diğer masraflar için kolları sıvaman gerekebilir. Bazı masrafları yarına bırakmamalı ve bugünden çözmelisin. Maddi konularda kendini sağlama almak için harcamalarını kontrol etmen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve onların sıkıntısına koşmak senin için daha iyi olabilir bugün. Sevdiğin kişilere desteğini göstermen onların da sana karşı bakışını yumuşatabilir. Bugün biraz uzlaşmacı olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için yoga ve meditasyona özen göstermen gerekebilir. Kaslarını açmak, esnetmek ve zihnini boşaltmak bugün her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Aşk konularında kendi içine yönelebilirsin. Hayatındaki olan bitene uzaktan bakmak, neler hissettiğini görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bugün biraz durup düşünmek sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda sorumluluk alma zamanı. Bir şeyleri yoluna koymak için daha fazla çaba gösterebileceksin. Parasal açıdan kendini kanıtlaman gereken bir gün olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin kişilere vakit ayırmak ve onları mutlu etmek istemek sana da iyi gelecek. Sağlıklı kararlar almak için neşeli bir ruh haline girmen gerekebilir. Bunun için de sevdiklerinden destek alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ufak bir egzersiz için kendine alan yaratabilirsin. Ev içerisinde ufak tefek de olsa bazı esneme hareketleri daha güzel ve rahat egzersizler sana daha iyi gelebilir. Kaslarını esnetmelisin bugün.

Aşk

Bugün aşka istediğin kadar vakit ayıramaman olası. Ancak bu durumun canını sıkmasını da beklememelisin. Bir şeyleri zamana bırakmak ve kafanı da kalbini de yormamak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi durumlar için kendine odaklanman daha doğru olabilir. Başkasından beklentilere girmek yerine kendi emeklerine odaklanmak daha iyi gelecek. Maddi açıdan kendi işlerine güvenmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Sağlıklı iletişimlere özen göstermek biraz sana düşebilir. Kelimelerinde seçici olmalı ve kime ne dediğine dikkat etmelisin. Uzlaşmacı ve yapıcı davranmak insan ilişkilerini kotarmanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olmalısın. Enerjinin bir anda bitmemesi için önden hazırlıklar yapman gerekebilir. Gün içerisindeki koşuşturmalarını planlamalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda romantik hayallere dalmak sana daha keyifli gelebilir. Hayatında birisi olmasa bile aşka vakit ayırabilirsin bugün. Güzel bir roman okumak veya bir film izlemek sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi kaygılarla değil de güzel heveslerle işe odaklanmalısın. Para gelsin de nasıl gelirse gelsin şeklinde değil, daha seçici davranışlarla kendinei işe vermelisin. Neye odaklanırsan onu kendine çekebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Kendine bir plan çıkarabilir ve gün içerisinde nelere odaklanacağını düzenleyebilirsin bugün. Kendi içinde bir iş düzeni çıkarmak, gün içerisinde hangi saatlerde nelere odaklanacağına karar vermek enerjinin gün içerisinde devam etmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsün kol gezdiği yerlerde dikkat etmek ve önlemini almak sana düşebilir. Hastalık kapmamak ve kendine dikkat etmek için daha doğru kararlar alabilirsin. Hijyene ve mesafe kurallarına daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir ortamda güzel bir sohbet etmek sana daha iyi gelebilir. Seveceğin ve sevileceğin bir günde bu enerjiyi boş geçmemelisin. Güzel sohbetlere kendini açman gerekecek.

Para

İş ilişkilerine daha fazla özen gösterebilirsin. Maddi sonuçlardan çok insan ilişkilerine odaklanman olası. Daha yapıcı davranmanın sende daha güzel etkiler bıraktığını görebileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Çevrende seni gereksiz yere yoran insanlara karşı önlemini almak için bazı sınırları senin çekmen gerekebilir. İnsanların senin etinden de sütünden de yararlanmaması için dik durması gereken taraf sen olacaksın. İnsanlara karşı dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnen yorgun olduğunu hissediyorsan bunu çözmek için stres kaynaklarını ortadan kaldırman gerekebilir. Neşeli ve keyifli bir gün geçirmek sana bu konuda daha iyi gelebilir. Pozitif enerjilere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha pozitif bir etki olabilir. Bir şeylere daha iyi odaklanabilirsiniz. Aşkta ortaya koyduğun sevgi kadar sevgi görmen olası. Bu güzel etkiyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi açıdan kendini daha sağlama alacak kararlar alabilirsin. Kendini daha güvende hissetmek ve kaygılarla değil de rahatlıkla maddi durumlara odaklanmak için güzel fırsatalr edinebilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel