7 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Kasım 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yerinde duramayacaksın. Sürekli farklı ortamlara girmek, farklı bir konuyla ilgilenmek isteyebilirsin. Tek başına evde oturmak sana iyi gelmeyecek. O yüzden sevdiğin insanlarla keyifli aktiviteler planlamak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygularını açıkça dile getirmen ve nasıl hissettiğini ifade edebilmen vücudunda gereksiz stres ve gerginliklerin birikmesini engelleyebilir. Duygusal açıdan iyi bir noktaya gelmek stresin vücudundaki etkilerini azaltacak bugün.

Aşk

Eğer hayatında yeni birisi varsa ve bu kişi ile arandaki iletişim tam şekil almamışsa bugün bu durum üzerine odaklanabileceksin. Bu kişi ile daha keyifli bir gün geçirmen olası. O yüzden planlarına o kişiyi de katman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda dikkatli hareket etmen gerekecek. Kendine ve hareketlerine dikkat ettiğin sürece parasal konularda şansın da yaver gidebilir. Daha fazla para kazanmanın kontrolü bugün elinde olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi keyif aldığın konular için kullanabilir ve daha güzel kararlar alabilirsin. Hayatında yolunda gitmediğini düşündüğün konulara odaklanmak ve bunları değiştirmek için hareket etmek seni mutlu edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava etkinliklerine özen gösterebilir ve daha fazla hareket edebilirsin. Egzersiz ve aktiviteleri bir rutine dönüştürmek için iyi bir gündesin. Bir yürüyüş rotası belirlemek ve her gün bu rotada ilerlemek sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda daha güzel bir iletişim kurmak için çaba göstermen gerekebilir. Bazı konularda birbirinize gerektiği kadar hislerinizi ve düşüncelerinizi ifade edemiyor olabilirsiniz. Bugün bu durumu çözmek için harekete geçmen gerekecek.

Para

Kariyer ve iş konularında önüne çıkan engellerle başa çıkabilmek için yaratıcı olman gerekecek. Cebine daha fazla para girmesi için adımlarını dikkatle seçmen gerekebilir bugün. Kendine en iyi gelecek yolu bulmak seni mutlu edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün sadece tek bir şeye odaklanmamalısın. Birden fazla konuya odaklanmak ve sana iyi gelecek şeyleri bir sıraya koymak hayatın için daha pozitif olmanı sağlayabilir. Güzel bir plan program yapma günündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine nazik olman gereken bir gündesin. Fazla üstüne gitmemeli ve dinlenmeyi öğrenmelisin. Vücudunu fazla yormamalı ve stres gibi konulara dikkatli yaklaşmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli aktivitelere vakit ayırmak isteyebilirsin. Bugün hem senin hem de onun keyif alacağı mevzuları gündeme getirmek aranızda daha iyi bir etki oluşturacak. Bu etkinin ilişkinize güzel bir faydası olabilir.

Para

Maddi konularda hayallere dalmak ve başka bir alemde yaşamak sana iyi gelmeyebilir. Her ne kadar kendine yeni hedefler koymak için düşüncelere dalsan da günün sonunda gerçek hayata dönmen gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Yeni planlar yapmadan önce sevdiğin insanlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir. En ufak bir fikir bile büyük bir plana dönüşebilir aranızda. Bu güzel enerjiyi herkesin keyif alacağı bir etkinliğe dönüştürmek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün daha fazla hareket etmek sana iyi gelebilir. Sağlığını düşünerek günlük hareket miktarını artırabilir ve daha aktif bir hayata geçebilirsin. Bu güzel hareketi bir rutine dönüştürmek sana kalacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak onun ilgileneceği farklı işleri olabilir. Birbirinize zaman ayırmak sizin için zor olsa da günün sonunda ufak jestlerle kendinizi hatırlatmanız gerekecek.

Para

Hislerinle hareket etmemelisin bugün. Maddi konularda mantığın konuşmalı. Ani düşünce ve duygularla hareket etmen gereksiz para harcamana sebep olabilir. O yüzden parasal konularda özenli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

İçine sinmeyen mevzuları gündeme getirmekten çekinmemelisin. Aklına yatmayan veya tam olarak sonucundan emin olamadığın mevzuları konuşmak ileride pişman olmanı engelleyecek. O yüzden daha fazla iletişime geçmen sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer bir yeme planı veya egzersiz programı sana iyi gelmiyorsa bunu değiştirmek isteyebilirsin. Eğer egzersize hiç bulaşmadıysan bunu değiştirmen gerekebilir. Sağlığını düşünerek attığın adımlarda değişime gitmen olası bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda daha iyi bir iletişim olabilir. Kafana yatmayan mevzuları sevdiğin kişi ile paylaşmak ve onun bakış açısıyla olaylara bakmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir. O yüzden sevdiğin kişi ile daha fazla iletişim kurman gerekebilir.

Para

Maddi konularda ufak risklere girebileceksin bugün. Geleceğini düşünerek atacağın adımlar sana güzel kazançlar getirebilir. Kaybının büyük olmayacağı düşüncesi bile sana yetecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Enerjini toplamak ve çevrendeki insanlarla daha fazla paylaşımda bulunmak sana iyi gelecek. Eğer ortak işler yapıyorsan bu kişilerle arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Çevrendeki insanlarla paylaşımcı olman sana kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz söz konusu olduğunda sıkıcı spor salonu hareketleri aklına gelmemeli. Sevdiğin insanlarla doğaya çıkmak ve güzel bir yürüyüş yapmak da sana iyi gelebilir. Bunun teklifini sevdiğin insanlara sen götürebilirsin bugün.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak ve farklı konulara odaklanmak için aşk konularına biraz uzak kalabilirsin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa birbirinize zaman tanımak ve kendi işlerinize odaklanmak size daha iyi gelecek.

Para

Sevdiklerinle maddi konularda aynı sayfada olmak sana huzur veriyor. Bugün bu huzuru tazelemek için iletişim konularına özen gösterebilirsin. Parasal açıdan atacağınız ortak adımlar için bu kişilerle konuşman sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün bir durup düşünmen gerekecek. Ne için ne kadar çaba sarf ettiğini, etrafındaki insanların bundaki etkisini görmek isteyeceksin. Gereksiz çabaları kesme ve insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekme zamanı gelmiş olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve sağlığını düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelecek. Kendine iyi gelecek yemekler yemek ve sadece kafanı toparlamak için yapacağın aktivitelere vakit ayırmak hem ruhunu hem de bedenini doyuracak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile anlaşamadığın konuları gündeme getirebilirsiniz. İkinizi de yoran mevzuları konuşmak ve bir çözüme vardırmak için çaba göstermeniz aranızda daha iyi bir etki oluşturabilir. Değişimden ve hareketten korkmamalısın bugün.

Para

İş ve kariyer konularında dikkatli düşünme vakti. Bugün karşına çıkan mevzular bir şeyleri bitirme veya yeni şeylere odaklanmak için sana gaz verebilir. Ancak durumları dikkatle gözden geçirmeli ve pişman olacağın adımlar atmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Uzun vadeli planlar hazırlamak için iyi bir gündesin. Farklı konuları gündeme getirmek ve geleceğini kontrol altına almak seni mutlu edecek. Yeni şeylere odaklanmak ve bunlar için hazırlık yapmak enerjini artırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Bu fiziksel enerjiyi güzel bir egzersiz için kullanabilirsin. Eğer egzersiz için gerekli ortamın yoksa açık hava yürüyüşleri de sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ilerisi için yapacağınız planlara dikkat etmen gerekebilir. İkinizin de aynı şeyi isteyip istemediğinden emin olmalısın. Sadece sen kendini bu konuda iyi hissediyorsun diye karşı tarafın da seninle aynı düşüncede olması garanti olmayabilir.

Para

Maddi konularda alacağın kararlar ve atacağın adımlar etrafında seni destekleyen insanların olmasını sağlayabilir. Bugün parasal konuda etrafında bulunmak isteyen çok fazla insan olacak. Bu ilginin tadını çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların sözlerine çok fazla takılmamalısın bugün. Kendi işine odaklanmak ve olaylara kendi bakış açından yaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Bazı insanların, bir şeyleri senden daha iyi bildiği yanılgısına kapılmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada egzersiz sana daha iyi gelebilir. Derin nefes egzersizleri ve hızlı yürüyüşler hem kaslarını çalıştırmanda hem de zihnini boşaltmanda faydalı olacak. Bugün açık havada daha fazla bulunmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimsizliği bitirmek için senin çaba göstermen gerekebilir. Bu kişi ile daha net bir iletişim kurmak önceliğin olabilir bugün. Ona nasıl yaklaşacağını dikkatle bulmalısın.

Para

Kendin için ufak tefek şeyler almak seni daha iyi hissettirebilir. Kendin için masraf yapmaktan kaçınmamalısın. Seni mutlu edecek şeylere para ayırmak enerjini yenilemene de vesile olacak. O yüzden alışveriş sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Kendine yeni hedefler koyabileceğin bir gündesin. Farklı konulara istediğin kadar zaman ayırmak için planlama yapman gerekebilir. Genel olarak gündeminde neyin yer edineceğini belirlemek seni heyecanlandıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı tercihler yapmak ve kendine güzel bir egzersiz programı oluşturmak daha iyi olabilir. Hem egzersiz hem de yeme planı hazırlayarak daha sağlıklı bir hayata adım atmak ilerisi için sana daha iyi etkiler sağlayacak.

Aşk

Aşk konularında kendini daha iyi ifade edebileceğin bir gündesin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile aranda güzel muhabbetler kurabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin insan ile aranda daha keyifli sohbetler geçebilir.

Para

Parasal anlamda büyük adımlar atmadan önce iki kere düşünmen gerekecek. Bunun sebebi de çok abartıya kaçabilecek olman. Masraf yapmadan önce iki kere düşünmek bu gereksiz abartıdan uzak durmana vesile olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gündesin. Özellikle insanlarla arandaki iletişimi etkileyen konularda bilgi sahibi olmak seni bir tık öne geçirecek. Kimle ne konuştuğun önemli olabilir. Algılarını açık tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Bünyene iyi gelecek ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yarayacak gıdalar tercih etmen ileride daha sağlıklı hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nelerden zevk aldığını öğrenmek ona karşı bir adım atmanı kolaylaştırabilir. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman vermeli ve olaya dikkatle yaklaşmalısın. Onu tanıdıkça duyguların daha da şekillenebilir.

Para

Maddi konularda dikkatli olman gereken bir gün. Gereksiz risklere girmemeli ve elindeki paraya sahip çıkmalısın. Gereksiz masraflardan uzak durmak ve harcamaları gözden geçirmek için iyi bir gün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların sana etkisi daha büyük olacak bugün. O yüzden pozitif etkilerle kendini çevrelemelisin. Bazı konularda ortaklıklar, konuşmalar daha önemli olabilir. O yüzden dış etkilere kendini açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye odaklanmalısın. Kendini fazla yormamalı ve derin nefes egzersizleri ile kendini toparlamalısın. Enerjini yükseltmen için kendine zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin söyleyecekleri olabilir. Onu dikkatle dinlemek ve onu daha iyi anlamak ilişkinize iyi gelecek. Bugün birbirinize zaman ayırmak ve düşüncelerinizi paylaşmak sizi daha fazla bir araya getirebilir.

Para

Maddi konular ile alakalı olarak sürekli kendini anlatmak ve savunmak zorunda hissetmemelisin. Etrafındaki negatif etkileri azaltmak ve kendi paranı istediğin gibi kullanmak bugün önceliğin olmalı. İnsanlarla arana bir sınır çekmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel