7 Haziran 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Haziran 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün içindeki çocuğu dinlemek isteyebilirsin. Hayatından daha çok zevk almak için hayata içindeki çocuğun gözüyle bakman daha doğru olacak bugün. Eski beklentilerine dönebilir, geleceğini nasıl yönlendirmek istediğini daha taze bir bakış açısıyla değerlendirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün tek başına kalmak isteyebilirsin. Fiziksel aktivitelerden uzak durmayı tercih etmen de olası. Dinlenmek, kafa toparlamak ve belki de biraz tembellik etmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla yaşanması mümkün anlaşmazlıkları çözmek senin için kolay olacak bugün. Kendinden emin durdukça anlaşmazlıkları çözmekte bir engel görmeyeceksin. Burcunda bugün için var olan yapıcı etkiler, olayları daha net görmene ve bu vesileyle de ilişkini kuvvetlendirmeye yarayacak.

Para

Maddi özgürlüğünü kazanmaya başladıkça kendine olan güveninin arttığını daha net görebilirsin. Elindekileri daha iyi değerlendirmeyi bilip paranı har vurup harman savurmamak da önemli bir yetişkinlik detayı olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Seni harekete geçmekten alıkoyan ne varsa tek tek çıkarman gerekebilir hayatından. Hedeflerinin ve planlarının peşinde gitmek için en uygun zamandasın bugün, o yüzden negatiflikleri tek tek elimine etmelisin. Hayatına düzen getirmek sana bağlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için önlem almak isteyebilirsin bugün. Sağlıklı alışkanlıklarına daha çok dikkat etmek senin için daha iyi olabilir. Yeni bir egzersiz programı denemek genel olarak yeni alışkanlıklar kazanmanı sağlayabilir.

Aşk

Aşk hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir bu aralar, bugün de bunun etkisini yavaştan görmeye başlayabilirsin. Yeni bir insanla tanışıp onunla beraber yeni bir dönem açman mümkün olabilir. Aşk konusunda fırsatlara açık olmanda o yüzden yarar var.

Para

Bugün iş ve maddiyat konusunda için rahat olacak çünkü ne yapman gerektiğini her detayına kadar bileceksin. Bazı konulara daha rahat odaklanabilirsin. İş konularında önüne çıkan engelleri tek tek aşabilecek basirete sahip olacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün bir arkadaşın bir konuda senin yardımına ihtiyaç duyabilir. Ona yardımcı olmak hem senin için bir değişiklik olacak hem de başkasına yardımcı olmanın keyfini tadabileceksin. Başkalarına yardımcı olmak, destek çıkmak seni memnun edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir bugün. Sindirimi kolay yiyecekleri tercih etmen gün içinde daha rahat etmeni sağlayabilir genel olarak. Bol su ve bitki çayı tüketmek de sindirimine yardımcı olabilir.

Aşk

Aşka dair yeni gelişmeler seni daha memnun edebilir. Yeni flörtleşmeler, farklı insanlar, güzel ortamlar... Genel olarak kendini daha iyi ifade edeceğin ve gözleri üzerine çekeceğin ortamlar sana çok daha iyi gelecek bu konuda.

Para

Var olan şartlarını geliştirip kuvvetlendirmek sana daha da cezbedici gelebilir. Bugün elindeki iş yükünü doğru bir biçimde yönlendirmen de o yüzden boşa gitmeyecek. İş ortamlarında ilgileri ve tebrikleri kendine çekebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Olayları kontrol etmek yerine hayattan zevk almaya çalışmak bugün sana çok daha iyi gelebilir. Var olan şartlara dayanarak hareket etmek seni daha iyi şeylere itebilir. Kazanımlarının farkına varıp onlara göre hareket etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni karamsar bir ruh haline sokan insanlardan uzak durman lazım bugün. Enerjini emmelerine müsaade etmemelisin. İnsanlarla arana sağlıklı mesafeler çekmek ve kendine göre rahat bir gün geçirmek bu konuda iyi olabilir.

Aşk

Aklındaki insanın seni mutlu edeceğine o kadar kendini kaptırmış olmak iyi bir şey olmayabilir. Kafamızda kurduğumuz insanların gerçekte var olmadığını görmek daha fazla hayal kırıklığı yaratabilir. Bugün sen de bu konuda kendini kontrol etmelisin.

Para

Bugünün bazı maddi beklentileri seni yarı yolda bırakabilir. Onun yerine girişim fırsatlarını değerlendirmek isteyebilirsin bugün. Geleceğe yatırım yapmak ileride daha rahat etmeni sağlayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Gün senin için çok güzel başlayabilir. Bu olumlu enerjiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için çalışmaya başlayabilirsin o yüzden. Hedeflerine ulaşmak için olumlu duruşunu korumak senin için çok daha pozitif gelişmeleri sana çekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sindirim sisteminde sıkıntı yaşamamak için yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olabilir. Bol su tüketerek ve yağlı gıdalardan uzak durarak kendine bir iyilik edebilirsin.

Aşk

Eskiden tanıdığın biri sana ulaşmak isteyebilir bugün. Bitmiş bir aşkı tekrar canlandırmak isteyebilir bu kişi hatta. Ama yine de pişmanlık hissetsen de dikkatli yaklaşmakta fayda var bu duruma. Tatlı sözler sana mutluluk garantisi vermeyebilir.

Para

Eğer var olan iş ve maddi durumundan o kadar da memnun değilsen bugün bunu değiştirmek veya iyileştirmek için bazı adımlar atabilirsin. Emeklerinin peşine düşmen, hakkın olanı araman iyi olacak. Değişimlere daha açık olabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

İç sesine güvenmek o kadar da kötü bir şey değildir. Bugün burcundaki etkiler kendine güvenmeye itecek seni. İçine sinmeyen şeylere evet dememek iyi bir başlangıç olabilir o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini enerjik bir ruh hali içinde bulabilirsin bugün. Hareketsiz kalmamak en iyisi o yüzden. Hareket kabiliyetini artırmak, kaslarını çalıştırmak ve egzersize öncelik vermek sana yarayacak.

Aşk

Aşka dair kendini daha iyi ve olumlu etkiler altında bulman olası. Hayatında iyi bir biçimde yön verebileceğin bir flört konusu gündeme gelebilir. Aşka dair daha güzel bir gelişmeyi kendine çekebilirsin.

Para

Önüne çıkan fırsatları tecrübene dayanarak değerlendirmek senin için iyi olabilir. Eğer bir şey mantıklı gelmiyorsa, mantıklı değildir. Bazı şeyleri oldurmaya çalışmaya veya senin bilgi ve deneyimine rağmen gerçekleştirmeye çalışamaya dur demelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün senin için çok daha güzel geçebilir zira burcundaki etkiler senin için bir şeyleri kolaylaştıracak. İnsanlarla sık sık iletişim halinde olabilir, pozitif enerjini insanlarla yapıcı muhabbetler için girmek için harcamak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günün temposuna ayak uydurmak için enerjini koruman gerekecek bugün. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için genel anlamda iyi olacak. Eğer son zamanlarda çok fazla tuzlu veya şekerli şey tükettiysen bugün buna bir ara verebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber ilişkiniz hakkında konuşmak isteyebilirsin bugün. İlişkinin gidişatı hakkında değerlendirme yapmak senin için yararlı olabilir. Yapıcı adımlar ve açık iletişim sizi daha memnun edebilir.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında çekingen davranmaman gerekebilir bugün. Girişken davranmak senin için daha iyi olacak çünkü. Burcunda daha olumluya giden etkiler varken iş konusunda risk alman daha doğru olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün hayatında beklenmedik hareketliliklere hazırlıklı olman gerekebilir. Olayları kontrol etmeye çalışarak yorulmamalısın o yüzden. Kendini akışa bırakıp günün tadını çıkarmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak yorgun hissetmen doğal bir şey. Kendini zorlamak veya stresli konulara odaklanmak yerine keyif alacağın, kafanı dinleyeceğin şeylere zaman ayırmalısın o yüzden.

Aşk

Hoşlandığın insanla aynı zevklere sahip olduğunu öğrenmek seni mutlu edebilir. Seni onunla yan yana getirecek aktiviteler tercih etmek gelecekte bir ilişkiden bahsetmek için daha iyi olabilir. Ortak bir paydada buluşabilirsiniz.

Para

Gelecek ile ilgili konularda masraf yapmaktan çekinmemelisin bugün. Yaptığın harcamalar bugün sana fazlaymış gibi görünebilir. Ancak bugünden yoluna koyacağın masraflar ileride seni daha da rahat ettirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Başkalarının da duygusal olabileceğini unutmaman gerekebilir bugün. Verdiğin tepkilerle etrafındakilerin kalbini kırmamaya dikkat etmende yarar var o yüzden. Empati yapmak senin için genel anlamda daha iyi sonuçlar verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alacağın kararlar hakkında daha sakin düşünmek isteyebilirsin bugün. Uzun yürüyüşler yapmak sana bu konuda yardımcı olacak. Zihnini boşaltmak ve rahat etmek genel olarak sağlığını daha iyi etkileyebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok şey paylaşmak ikiniz içinde iyi olacak bugün. Birbirinizin mutluluğu için hareket etmek, ikiniz için de iyileştirici bir etkiye sahip olabilir. Birbirinizi daha farklı bir boyutta anlamaya başlayabilirsiniz.

Para

Bugün karşına çıkan iş fırsatları için aceleci davranmaman gerekecek. Eğer yeni bir proje söz konusuysa bununla daha sakin kafayla ilgilenmen ve ani kararlardan kaçınman gerekebilir. Daha mantıklı davranman günün önceliği olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini daha hassas ve duygusal hissedebilirsin. Tepkilerinde duygusal olmamaya özen göstermek senin için daha önemli olabilir o yüzden. Söylediklerini dikkatlice seçmek günün senin için daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığını korumak için pozitif enerjiye daha çok ihtiyaç duyabilirsin. Yoga ve meditasyon sana gereken enerjiyi toplamak konusunda yardımcı olabilir. Ağır yiyeceklerden de uzak durmak sana genel anlamda iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin bugün. Birlikte çeşitli aktiviteler planlayıp daha çok zaman geçirmeniz de mümkün olacak ayrıca. Bu aktiviteler sonucunda aranızdaki bağ daha da kuvvetlenebilir.

Para

Hesapta olmayan harcamalar karşına çıkabilir bugün. Maddi düzenini sarsmadan bu harcamalarla başa çıkman gerekebilir. İki konuda da abartıya kaçmamak, dengeli davranmak bir şeyleri çözmeni kolaylaştırabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün kendini bir sürü yere yetişmek zorundaymış gibi hissedebilirsin. Her şeyin üstüne geldiğini düşünmen de olası. Bu iş yükünün altından rahatça kalkmak için programlarını dikkatli hazırlaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer doktor randevuları alman gerekiyor ama buna bir türlü cesaret edemiyorsan bugün bu konulara odaklanman gerekecek. Özellikle de pandemi ile daha da sıkıntıya giren sağlık kontrollerini aksatmamak için bugün doktor konularını daha ciddiye alabilirsin.

Aşk

Eğer hep aynı ortamlara girip aynı insanlarla konuşuyorsan aşk konusunda değişim beklemen o kadar da kolay olmayabilir. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak beklediğin aşkın sana daha çabuk gelmesini sağlayabilir, o yüzden bu tür konulara açık olmalısın.

Para

İş konusunda daha fazla sorumluluk alman gerekebilir bugün. Ama bu, var olan iş yükünü ikiye hatta üçe katlaman demek değildir. Planlı ve programlı bir biçimde yetiştirilmesi gereken işlere öncelik vermen bugünün daha iyi geçmesini sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2022 Salı)

Genel

Karşına çıkan zorluklarla baş etmekte başta biraz sıkıntı yaşayabilirsin bugün. Ama ne olursa olsun hemen teslim olup vazgeçmemelisin. Kendi bakış açının yetersiz kaldığı yerde başkasından yardım istemen seni öne çıkarabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün genel olarak zihin olarak daha dinç hissetmek isteyebilirsin. Dikkatini dağıtacak her şeyden uzaklaşmak ve tamamen kendine odaklanmak sana çok yardımcı olacak. Gereksiz zihinsel yorgunluklara kapıları kapatabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insana duygularını anlatmak için gereken ortama girebilirsin bugün. Bulunduğunuz ortamlar ve beraber yaptığınız aktiviteler aranızda bir ilişki başlaması için her şeyi hazır hale getirebilir. O yüzden kendini geri çekmemelisin.

Para

Maddi konularda kendini yetersiz hissetmemelisin bugün. Hareketlerinin karşılığını almak için belli bir zaman geçmesi gerekli olabilir çünkü. Sabırlı olmak senin için daha güzel bir gelecek sağlayabilir, bu konuda kendini sıkmaman en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel