7 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Haziran 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün gerçeklerle yüzleşmek biraz canını sıkabilir. Kendini hayallere kaptırmamalı ve biraz mantığa dayalı kararlar almalısın. Böylesi maddi ve manevi, senin için daha iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini yönlendireceğin egzersizler zihnini boşaltmana da vesile olabilir. Açık havada biraz yürümek sana kendini daha iyi hissettirebilir bugün. Buna zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sana sıkıntı olarak yansıyan meseleleri gözden geçirmen gerekebilir. Yaşananları dikkatlice izlemeli ve bir karar almadan önce içinde analiz edebilmelisin.

Para

Paranı neye harcadığına dikkat etmende fayda var. Zira gereksiz masraflara çok sıklıkla düşebilirsin. Bunun önünü almak için bir bütçe belirleyip onun dışına çıkmaman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Duygusal tepkilerle dolu bir gün olabilir. Eğer tartışan iki taraf varsa iki taraf da duygularıyla bir şeyleri abartabilir. Bu süreçte sakin kalmak ve tepki vermemek önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile gününü zehir etmemelisin. Biraz sakin kalmalı ve enerjini başka başka şeylere yönlendirmelisin. Egzersiz bu konulardan birisi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim biraz kırıcı olabilir. Çünkü duygusal tepkilerle hareket etmeniz olası. Biraz sakin kalmak ve kelimeleri dikkatlice seçmek önem kazanacak.

Para

Maddi konularda kendi işini kendin görmelisin. Eğer ödenmesi gereken bir fatura varsa bunu bekletmeden sen halletmelisin. Bu daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Herkesin yardımına koşmak için kendini paralamamalısın bugün. Çünkü kıymeti düşündüğün kadar bilinemeyebilir. Kendini biraz geri çekmek daha iyi bir seçenek olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında dikkatli davranman senin yararına olabilir. Biraz kendine özen göstermen ve dezenfektan kullanımını artırman gerekebilir. Temizlik önce gelmeli.

Aşk

Aşkta gerginlikler gündeme gelebilir. Bir şeyleri göz ardı etmen veya umursamaman ters tepebilir. Dikkatlice ve uzlaşmacı bir tavırla aşka yaklaşmalısın.

Para

Maddi konularda sıkıntısı olanlara destek olmak isteyebilirsin. Ama bu desteğin istendiğinden emin olmalısın. Eğer karşı taraf yardım istemiyorsa bu durumu üstünlük taslamak olarak görebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Uzlaşmak bugünün teması olmalı. Kendi bildiğini okumamalı ve karşı tarafı görmezden gelmemelisin. Bir şeylerde yapıcı olmak, sorun çözmek daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Etrafındaki herkesin yardımına koşmak seni yorabilir. Bugün kendine odaklanmalısın. Kendi sağlığın için yeni kararlar almalı, kendince bir yürüyüş yaparak kafanı boşaltmalısın.

Aşk

Aşk konusunda her şeyin senin üstüne geldiğini düşünmen olası. Ama aynı şekilde karşı taraf da böyle hissediyor olabilir. Bu süreçlerde uzlaşmacı olmak ve iletişimi koparmamak önemli olabilir.

Para

İş ortamlarında kendi bildiğini okumak seni zarara sokabilir. Bunun önüne geçebilmen gerekecek. Biraz daha dikkatli davranmalı ve başkalarını da dinleyebilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Hayaller ve hayatlar ayrımını göreceğin bir gündesin. Ama etrafındaki hiç kimsenin senin hayallerine laf söylemesine de izin vermemelisin. Bugün gerçekçi olman isteklerinin arkasında durmaman anlamına gelmiyor.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün ağız ve diş sağlığına özen göstermen sana iyi gelebilir. Bu tür konularda önlem almak, daha sonradan tedavi olmaktan daha iyidir. O yüzden önlemlere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir şeyler daha da derinleşebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa ona karşı olan hoşlantın daha da artabilir veya bu kişiyle iletişime girebilirsin. Bazı konular şekil değiştirebilir.

Para

Hayaller ve hayatlar ayrımını göreceğin bir gündesin. Ama etrafındaki hiç kimsenin senin hayallerine laf söylemesine de izin vermemelisin. Bugün gerçekçi olman isteklerinin arkasında durmaman anlamına gelmiyor.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanların çok duygusal tepkiler verdiğini düşünebilirsin. O kişilerle iletişime geçerken kendini yorgun hissetmen de olası. O yüzden kendince zaman geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmalı ve etrafındaki negatif enerjiden uzaklaşmalısın. Bunun için kendince geçireceğin bir zaman ve belki de meditasyon iyi olabilir.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemen iyi olabilir. Laflar abartılabilir, olaylar büyütülebilir… Bir şeylerin abartılmasını engellemek için beklentileri azaltmak iyi olabilir.

Para

İş ortamlarında kendi işini kendin görmen sana iyi gelebilir. Bugün başkalarından beklentilere girmemeli ve kendi işini görebilmelisin. Bu sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

İyi şeyler beklemek güzeldir ama ağzında bal olanın arkasında iğne olduğunu da unutmaman gerekecek. Her söylenene kanmamak ve sadece kendine güvenmek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eğer fazladan enerjin varsa bunu egzersize yönlendirmelisin. Çünkü egzersiz zihinsel ve bedensel dengeni kurmana yardımcı olabilir. Bugün biraz daha hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konularında dikkatli davranmalısın. Karşı tarafın seninle iletişimini artırmasının ardındaki sebepleri öğrenmen gerekebilir. Her şey iyi niyet veya aşk ile başlamayabilir çünkü.

Para

Etrafında parasal konularda sana yalanlar söyleyenler olabilir. Bu konuda dikkatli davranman gerekecek. Para söz konusu olduğunda şu an için sadece kendine güvenmen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

İşe duygu katmaman gerekecek, hislerinle hareket etmemelisin. Mantığını konuşturmalı ve olaylardaki duygu yükünü azaltmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal tepkiler vermek stres kaynaklı olabilir. Bunu engellemek için de stresi hedef almalısın. Stresi aşabilmek için egzersize odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemen bugün iyi olabilir. Bir şeylerin yoluna girmesi için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konuları seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir.

Para

İş konularına başka şeyler katmaman gerekebilir. Kişisel tepkiler vermemelisin. Eğer etrafında bu şekilde davranan insanlar varsa onlara bu konuda mantıklı olma çağrısı da yapabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjin iyi olacak. O yüzden bunu boşa harcamamalısın. "Acaba olur mu" gibi düşüncelerle kendini sorgulamamalısın. Hemen harekete geçmek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini iyi yönlendirmek gününün de keyifle geçmesine vesile olacak. Bugün bol bol hareket edebilir ve keyfini yerine getirecek aktivitelere vakit ayırabilirsin.

Aşk

Cesur olmak iyidir ama aptallık etmemelisin de. Dobra olmak veya hislerini açıklamak bir şeydir, karşı tarafa kendini küçük düşürmek bambaşka bir şey… Aradaki farkı net görmelisin.

Para

İş ve maddi konularda bugüne kadar elde ettiğin kazanımlara güvenerek hareket etmelisin. Eyleme geçmek senin için zor bir karar olmamalı, kendine güvenerek hareket etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine odaklanabilir, özgüvenini artıracak şeylere zaman ayırabilirsin. Hareketlerinde ve kararlarında daha kendine dönük davranman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım konuları öncelikli olabilir. Bunu daha da artırmak için cilt bakımına ekstra zaman ayırabilirsin. Biraz daha tenine odaklanmak sağlık açısından önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek adına bazı girişimlerde bulunman olası. Bu kişinin ilgisini çekmek adına fiziksel olarak kendine odaklanabilirsin.

Para

Yeni kararlar almak için iyi bir gün olabilir. Bugüne kadar yaşananlar ile alakalı da değişime gidebilirsin. Parasal konularda yenilik sana iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Açık fikirli olmak ve taraf tutmamak zor olsa da yapman gereken şeyler olacak. Bugün biraz daha sakin kalmalı ve kendini kontrol edebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün zihnini boşaltmalı ve enerjini başka taraflara yönlendirmelisin. Aksi takdirde agresifleşmen ve kalp kırman olası. Bunu aşmak için biraz hareket etmeli ve egzersize odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda harekete geçmek isteyebilirsin. Bu konuda kendini ifade etmek ve hoşlandığın kişiyle bir iletişim başlatmak önemli olacak. Ona ne diyeceğini iyi düşünmelisin.

Para

İş ortamlarında yaşanabilecek anlaşmazlıkları aşabilmek için biraz geri durman önemli olabilir. Yangına körükle gitmemek iş ortamının bekası için önemli olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Ani tepkiler vermemek ve olanları biraz uzaktan izlemek iyi olabilir. Alacağın bazı haberler düşüncelerini yoğunlaştırabilir belki ama her şeye hemen atlamaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ile hareket etmemelisin bugün. Daha sakin kalmak önemli olabilir. Bunun için enerjini ve dikkatini biraz daha egzersize verebilir, biraz hareket edebilirsin.

Aşk

Söz verirken bir şeyleri abartmamalısın. Karşı tarafın ilgisini çekmek için tutamayacağın sözler vermemen gerekecek. Abartıya kaçmamak önemli olabilir.

Para

Parasal olarak sakin kalman ve hemen kesenin ağzını açmaman iyi olabilir. Hemen masraf yapmaktan kaçınmalı ve elindekilerle yetinmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel