7 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ekim 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaş ortamında bulunmak kendini daha canlı hissetmene sebep olacak. Onlarla birlikte etkinlikler planlamak sana iyi gelecek. Bu etkinlikler sayesinde kendine olan güveni tazelemek daha da mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaş ortamında daha çok zaman geçirmek senin için önemli olacak. Bu sayede kendini daha dinç hissedeceksin. Yediklerine dikkat edip yağlı yiyeceklerden uzak durmak önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek için ondan da aynı fedakarlığı bekleyeceksin. Onun da bu ilişki için elinden geldiğini yaptığını bilmek senin için önemli olacak.

Para

Yeni iş fikirleri konusunda daha çok araştırma yapman gerekebilir. Bu konuda tecrübeli insanlarla daha çok konuşmak senin için önemli olacak. Atacağın adımları daha doğru belirlemek senin için iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarınla daha çok görüşmek için programını tekrar ayarlayabilirsin. Onlarla birlikte geçirdiğin sürenin hem senin için hem de onlar için yararlı olmasını sağlamak önemli olacak. Yapıcı aktivitelerde bulunmak iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak hassas hissedebilirsin. Yanında güvendiğin insanların olması kendini daha iyi hissetmen için önemli olacak. Bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Birlikte daha çok zaman geçirebileceğiniz etkinlikler planlamak mümkün olacak. İlişkinin derinleşmesi seni mutlu edecek.

Para

Arkadaşlarınla birlikte yeni işlere girişmek için planlar yapabilirsin. Yeterli araştırmaları yapmak doğru zamanda doğru kararı vermenize yardımcı olacak. Sorumlukları iyi planlamak gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için hiçbir zaman geç değildir. Kendini geliştirmek istediğin bir şey varsa çekinmeden ders almaya başlamakta yarar var. Öğrendiklerin sayesinde hayata bakışın değişebilir. Dünyayı farklı görmeye başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dışarıda daha çok zaman geçirebilirsin. Fırsat buldukça dinlenmeyi unutmamalısın. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak, günü daha rahat geçirmene yardımcı olacak.

Aşk

Aklını meşgul eden insanın senin kadar istekli olmaması canını sıkabilir. Olmayacak şeyler hakkında hayal kurmak yerine daha makul gerçekler hakkında düşünmek daha iyi olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için çekingen davranmamalısın. Cesur davranışlar sergilemek doğru zamanda doğru hamleyi yapma ihtimalini artıracak. Yeni şeyleri değerlendirmeyi ertelememelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bir anda ilgi odağı olmak seni şaşırtmamalı. İlginin sende toplanması işlerine odaklanmanı engelleyebilir. Bunu engellemek için planını doğru yapıp senden yardım isteyenlere zaman ayırmak yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yoğun bir tempo içinde bulabilirsin. Çabuk yorulmayı engellemek için fırsat buldukça dinlenmeyi ihmal etmemelisin. Enerjini sık sık yenilemek günü rahat geçirmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için planlarını tekrar düzenlemek isteyebilirsin. Birlikte yapacaklarınızı planlamak senin için önemli olacak. Gelecek ile ilgili hayaller kurmak isteyebilirsin.

Para

İş yerinde sorumluluk alman gerekebilir. Senin uzmanlık alanınla alakalı bir konuda öne çıkman beklenecek. İşi yapılması gerektiği gibi yapmak senin için sorun olmayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlarından güzel haberler alman mümkün. Bu haberler sayesinde karşında yeni fırsatlar belirebilir. Bu fırsatları değerlendirmek için arkadaşlarınla birlikte hareket etmek daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha sağlıklı hissetmek için egzersizi artırmayı düşünebilirsin. Yediklerini daha iyi kontrol etmek için yeni bir diyet programı oluşturmak yararlı olacak. Fırsat buldukça yürüyüş yapmak iyi gelecek.

Aşk

Karşına değerlendirecek birkaç fırsatın çıkması seni şaşırtabilir. Senin için en iyi olanı tercih etmek için kendine güvenmekten vazgeçmemelisin. Kendinden taviz vermeni engelleyen tercihi makul görebilirsin.

Para

Yeni ortaklıklar içine girmek yeni iş imkanlarıyla karşılaşmak senin için daha mümkün olacak. Sorumlulukların baştan belirlenmesi, işleyişin senin için sorunsuz olmasını sağlayacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Karşına çıkacak olaylar hakkında aşırı düşünmekten vazgeçmen gerekebilir. Olmamış şeyler hakkında çok fazla düşünmek seni fazlasıyla yorabilir. Olayları akışına bırakmak senin için daha yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamak için daha fazla özen gösterebilirsin. Masa başı egzersizleri, nefes egzersizleri senin için yararlı olacak. Daha hafif yiyecekler tercih etmek gün içinde daha rahat etmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın uzakta olması canını sıkmamalı. İletişim için mümkün olan her yolu denemek isteyeceksin. Aranızdaki iletişimi korumak, bu zorunlu ayrılığın daha kolay atlatılmasına yardımı olacak.

Para

Harcama konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Savurgan davranmamaya özen göstermelisin. Elindeki paranın hepsini harcamak yerine geleceğe dair birikim yapmak senin için daha iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün değişime daha açık olman gerekecek. Eski yöntemleri bir anlığına da olsa terk etmek karşına yeni yollar çıkarabilir. Bu yollar sayesinde yeni fırsatlar yaratmak mümkün olacak. Gelişime açık olmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kontrolleri aksatmamakta senin için yarar var. Vücudunu daha çok dinlemek, sağlığın için daha iyi olacak. Sevdiğin insanlarla daha çok zaman geçirmek kendini iyi hissetmekte yardımcı olacak.

Aşk

Uzun zamandır hayalini kurduğun ilişkiye daha çok yaklaştığını fark edeceksin. Kendini bildiğin şekilde ifade etmeye devam etmek şansını artıracak. Kendi kararlarına göre devam etmekte ısrarcı olmalısın.

Para

Alıştığın yöntemlerin dışında çözümler geliştirmeye çalışmak senin için daha iyi olacak. Yeni yolar, yeni fırsatlar keşfedebilirsin. Bu sayede gelirini artırmak için yeni yollar fark edeceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok şanslı görebilirsin. Uzun zamandır uğraştığın işlerin istediğin şekilde gitmeye başlaması seni sevindirecek. Gelecek ile ilgili daha farklı planlar yapma şansı bulabilirsin. İstediklerini yapmak için daha çok zamanın olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat için daha radikal kararlar alacaksın. Yeni programlar yaparak bunlara uymak senin için önemli olacak. Havalar hala izin veriyorken dışarıda daha çok zaman harcayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insandan seni mutlu edecek bir haber alabilirsin. Gelecekteki durumunuzu daha da iyileştirecek bir şey için adım attığını görmek seni daha mutlu edecek. İleride daha mutlu olman mümkün.

Para

Karşına çıkacak bir imkan sayesinde gelirini artırmak daha da mümkün olacak. Yeniliklere açık olmak, bu imkanlara daha kolay ulaşmanı sağlayacak. Yeni şeylere girişmekten çekinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Günün senin için yoğun geçmesine hazır olmakta fayda var. Gün içinde bir sürü şey için zaman yaratmak zorunda kalabilirsin. Kendini sebepsiz bir acele içinde bulup yıpranmamaya özen göstermek isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Strese yenik düşmemek için dikkatli olman lazım. Bulduğun fırsatları dinlenmek için kullanmakta yarar var. Yediklerin konusunda daha seçici olmak isteyeceksin. Daha fazla su içmeye özen göstermek senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak için daha çok sosyalleşmen gerekecek. Yeni ortamlara girmek, başka insanlarla daha çok konuşmak ileride bir ilişki yaşama ihtimalini artıracak.

Para

İş konusunda daha çok öne çıkman gerekebilir. Bilgin ve tecrüben sayesinde insanlara önderlik etmek senin için önemli olacak. Kariyerin için beklediğin sıçramayı yapma imkanın olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Alış veriş yaptıkça kendini daha iyi hissedebilirsin. Yeni şeyler almak, sana yeni başlangıçlar yapma isteği uyandıracak. Harcamalarında daha dikkatli davranarak gereken motivasyonu bulmak senin için daha mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni yoran ve sıkan durumlardan, insanlardan uzak durmak sana iyi gelecek. Dikkatini dağıtıp sevdiğin şeyler yaparak zaman geçirmek senin için iyi olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta yarar var.

Aşk

Yakın zamanda karşına çıkan bir insanla daha çok zaman geçirdiğini fark edeceksin. Kendini onun yanında daha rahat hissetmek ilerisi hakkında daha farklı kararlar almak için sana güç verecek.

Para

Paranı harcarken daha dikkatli olman gerekecek. Savurganlıktan uzak durarak ihtiyaçlarını karşılamak için para harcamak isteyeceksin. Gelecekteki olası durumlara hazır olmak için maddi gücünü sarsmamak önemli olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Hayatında her şeyin çok çabuk değişmesine hazır olmakta yarar var. İlişki ya da iş konusunda ani değişimler yaşamak seni hazırlıksız yakalayabilir. Yeni şartlara adapte olup devam etmek senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha rahat bir ortama hazırlamak isteyeceksin. Bulunduğun ortamın seni yorduğunu fark etmek önlem almana yardımcı olacak. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmak senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni bir ilişki için, içinde bulunduğun ortamdan çıkman gerekecek. Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek senin için yeni kapılar açacak, karşına yeni fırsatlar çıkaracak.

Para

İş ortamında yaşanacak köklü bir değişiklik gözlemlemek mümkün. Durumdan etkilenerek üretkenliğinin zarar görmesini engellemek isteyeceksin. Daha dikkatli adımlar atmak senin için gerekli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

İşlerini yaparken kullandığın araçların arızalanması mümkün. Bu durumun seni paniğe sevk etmemesine izin vermemen gerekecek. Bir arkadaşından yardım istemek senin için işlerin daha kolay hallolmasına yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir gelecek için yeni kararlar alman mümkün. Kararları aldığın gibi uygulamaya geçmek senin yararına olacak. Havaların iyi gitmesini fırsat bilip kısa yürüyüşler yapmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanın senin yanında olmak için istekli olması seni mutlu edecek. Beraber zaman geçirmek ikiniz için de iyi olacak. İlişkinizin boyut değiştirmesi için beraber geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilmelisiniz.

Para

İşlerini yaparken tedbirli davranmakta yarar var. Olası durumlar için kenarda yedek bir plan tutmak senin için iyi olacak. Her duruma hazır olmak üretkenliğinin zarar görmesini engelleyecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel