7 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ekim 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafında farklı örnekler göreceksin, her konu ile alakalı. Eğer bir konuda net bir kararın veya fikrin varsa bunları değiştirmene sebep olacak ve olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşmanı sağlayacak durumlarla karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olacak bugün. Gün içerisinde düşen enerjini toplamak için su içmek sana daha iyi gelebilir. Kaslarının daha rahat hareket etmesi için de iyi bir etkisi olacak suyun.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rekabet edebilirsin bugün. İkiniz de birbirinizi geçmek için çabalayabilirsiniz. Bu rekabeti keyifli oyunlara dökmek aranızda daha iyi bir enerji oluşturacak.

Para

Maddi olarak büyük masraflara girmek isteyebilirsin. Bu masraflara girmeden önce dikkatli düşünmen gerekecek. Acele kararlar alarak ani harcamalar yapmamalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Bir şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak daha kolay olabilir. Bir kitaba başlamak, yeni bir konu öğrenmek için araştırmalar yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı yeme alışkanlıkları edinmek senin için önemli olabilir. Gece yemek yeme alışkanlığı sana kendini kötü hissettirebilir. Bu gereksiz alışkanlıktan kurtulmak için öğünlerde daha doyurucu gıdalar tüketmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yeni konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. İkinizin de hayatında bir yeniliğe ihtiyaç olabilir. Birlikte bir hobi edinmek hem daha fazla vakit geçirmenizi hem de birbirinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için üretken olman gereken bir gün. İşinin başında olman sana güzel kazançlar getirecek. Maddi gelir sağlayacak farklı projelere odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Parasal konular ve iş ile alakalı mevzular sana daha güzel çözümler getirebilir bugün. Beklenmedik gelişmeler ve kariyer fırsatları keyfinin yerine gelmesini sağlayacak. Daha rahat adımlar atabileceğin bir gün olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Zihnini boşaltman ve vücudunun yeteri kadar dinlenmesi gün içerisinde daha keyifli bir enerjiye sahip olmanı sağlayabilir. Bugün uykuna dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla daha güzel ortamlara girmek aranızdaki enerjiyi canlandırabilir. Son zamanlarda birbirinize vakit ayıramadıysanız eğer bu durumu düzeltmek için çaba gösterebilirsiniz.

Para

Bugün emeklerinin karşılığını almaya başlayacağın bir gündesin. Eğer son zamanlarda emek verdiğin bir iş veya proje varsa bugün parasal karşılığını alabilirsin. Üretkenlik ve getirisi bugün yoğun olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni insanlarla bir araya gelebileceğin ve farklı etkilere kendini açabileceğin bir gündesin. Bugün farklı düşüncelere önem vermek ve onları dinlemek enerjini daha da yenilemeni sağlayabilir. Kendini daha iyi ifade edeceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihler yapman gereken bir gün olabilir. Gerek tükettiğin gıdalarda gerekse yaptığın egzersizlerde vücudunu desteklemen gerekecek. Daha sağlıklı gıdalar tüketmen gün içerisindeki enerjini etkileyebilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa, gireceğin bir ortamda yeni bir insan ile tanışman olası. Güzel muhabbetler ve keyifli ortamların aşk konularında sana daha güzel bir etkisi olabilir bugün. Dış etkilere kendini açmalısın.

Para

Maddi konularda kararlarını gözden geçirmen ve bazı konulara özen göstermen gerekebilir. Farkına varmadan yaptığın hataları düzeltmek ve daha fazla masrafa girmemek için dikkatli olman gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla neleri nasıl konuştuğuna dikkat etmen gerekecek. Birçok işi halledebilecek güzel bir enerjin varken sözleriyle ve imalarıya sana sıkıntı çıkarmaya çalışanlar olabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Negatif enerji biriktirmek düşündüğünden daha kolay olabilir. Ancak bunları boşaltmak için daha fazla enerji harcaman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugünü kendine ayırmak ve aşk konularında kendi içini dinlemek daha iyi gelebilir. Aşk konularında son zamanlarda yaşadığın gerginlikleri atmak için zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Bugün parasal konulara daha rahat odaklanabileceksin. Halletmen gereken mevzulara vakit ayırman ileride daha az para harcaman için güzel bir fırsat sunacak sana. Bugün maddi konulara odaklanmak ve iyi bir strateji belirlemek gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla biraz zor anlaşabilirsin bugün. Hem senin hem de karşı tarafın inatlaşması söz konusu olabilir. Kendini bu tür durumlarda yormamalı ve ısrarcı olmamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri, koşu ve egzersizler sana daha iyi gelebilir bugün. Kendini tembel hissetmemeli ve mutlaka dışarı çıkmalısın. Enerjini tazelemek için temiz havaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle inatlaşabileceğin bir gün. İkiniz de kendi istediği şeyin gerçekleşmesi için çaba gösterebilir. Ancak olayları yokuşa sürmek yerine daha anlayışlı olmanız gerekecek. Aşkta birbirinizi zorlamamalısınız bugün.

Para

Maddi konuların sıkıcı geldiği bir gün olabilir senin için. Farklı şeylere odaklanmak ve parasal konuları düşünmemek isteyeceksin. Bugün önemli kararları almak için acele etmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine odaklanmak ve enerjini yükseltmek için keyif aldığın konulara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Önceliği kendine vermen, gireceğin önemli bir iş öncesi yeterli enerjiyi toplamana da vesile olacak. Bugün kendin için bir şeyler yapmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Etrafındaki insanların sözlerinin vücudunda ağrılara sebep olabileceği bir gündesin. Stres ve gerginliklere karşı önlemini almalı ve kaslarını korumalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir bugün. İkinizin de birbirini zorlamaması gereken bir gün olacak. Bazı konularda içinizde biriken mevzuları daha sakin bir şekilde gündeme getirmeniz gerekebilir.

Para

Bugün daha fazlasına ulaşmak için kendini zorlaman gerekecek. Kimsenin sana altın tepside fırsat sunacağını düşünmemelisin. İş ve parasal konularda kendi emeklerinin karşılığını almaya odaklanmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Yeni arkadaşlıklara merhaba diyebilirsin bugün. Farklı kişilerle konuşmak ve aranızda güzel sohbetler olması enerjini yenileyecek. Arkadaşlıklar ve sosyal konularda kendini daha rahat hissedeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak ve daha sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerilimleri sonlandırmak kaslarındaki ağrıları gidermek için de faydalı olabilir. Bugün sağlığın için kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere ve güzel gelişmelere kendini açabilirsin bugün. Hiç beklemediğin bir insanın sana karşı hisleri olduğunu öğrenebilirsin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa sana güzel bir sürprizle gelebilir.

Para

Bugün parasal konularda karşına çıkan fırsatları dikkatle değerlendirmen gerekecek. Daha fazla para kazanabilmek için güzel bir fırsat ile karşılaşabilirsin bugün. Gözünü dört açman gerek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün hem işte hem aşkta güzel bir iletişim kurabileceksin. Kendini daha rahat ifade edeceğin bir gün olacak. Ve bu sayede halledilmesi gereken mevzuları rahatlıkla çözebilecek bir enerjiye sahip olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Farklı tarifler öğrenmek ve daha fazla gıda çeşitliliği sağlamak sindirim sistemine iyi gelebilir. Yeni yemekler yapmak ve sindirim sistemine daha iyi gelecek gıdalar tercih etmek sana daha iyi bir etki sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi parayla alacağın bir hediyeyle mutlu etmek yerine içinden gelen, düşünceli bir hareketle mutlu etmek sana daha iyi gelecek. Aranızdaki iletişimi artırmak ve daha keyifli bir enerjiye sahip olmak için biraz daha düşünceli davranman gerekebilir.

Para

Bugün insan ilişkilerine dikkat etmen gerekebilir. Parasal konularda kimle ne konuştuğun senin için önemli olacak. İnsanlarla arandaki iletişimi artırmak kazanç konularında da güzel getiriler sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Adım atmak, harekete geçmek ve güzel şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bazı konulardaki gerginliğini üstünden atmak için daha fazla hareket etmen gerekecek. Eyleme geçtikçe güzel sonuçlar alabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve farklı konulara odaklanmak stresin vücudundaki etkilerini azaltmanda faydalı olacak. Bol kahkahalı ve keyifli ortamlarda bulunmak sağlığına daha iyi bir etki sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onun sıkıntılarını dinlemek aranızdaki iletişimin artmasını sağlayacak. Aranızdaki muhabbete tek taraflı yaklaşmamalı ve birbirinize karşı daha anlayışlı olmalısınız bugün.

Para

Bugün para harcarken dikkatli olman gerekecek. Gereksiz masraflar yapmak veya keyfi alışverişlere çıkmak ileride seni zora sokabilir. Kendine bir bütçe ayırıp bunun dışına çıkmamaya çalışmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Farklı fikirler üretmek veya sıkıntılara farklı çözümler bulmak daha güzel adımlar atmanı sağlayabilir. Plan ve program yapmak bugün daha kolay olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar iyi uyuduğuna ve yeteri kadar iyi beslendiğine emin olman gerekecek. Vücudunun belli bir rutine alışması ve senin için önem taşıyan konularda daha iyi kararlar alman bugün kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın bugün. Sevdiğin kişinin sana güzel ve farklı bir yaklaşımı olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insana karşı ilgi duyabilirsin. Farklı ve güzel bir enerjin olacak bugün.

Para

Etrafındaki insanların keyfini yerine getirmek için çaba göstermek isteyebilirsin. Ancak para ile çözülemeyecek bazı şeyler vardır. Bugün bu konularda kendine dikkat etmek ve bazı şeyleri zamana bırakmak daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ekim 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni bilgiler öğrenebilirsin. Bu bilgiler, işinle veya insan ilişkilerinle alakalı adımlar atmanı etkileyebilir. Güzel ve büyük başarılar kapıda, bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin kaslarını yormaması için daha fazla esneme hareketleri yapabilirsin. Gün içerisinde vücudunda biriken negatifliği atmak için daha fazla egzersize yönelmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla konuşman gerekecek. İkiniz de bazı şeyleri içinize atıyor olabilirsiniz. Bazı konuları konuşmak sizin için daha yapıcı bir enerji oluşturabilir bugün. O yüzden sıkıntılarınızı birbirinizden saklamamalısınız.

Para

Bugün maddi konularda kendi fikirlerine değer vermeli ve etrafındaki insanlarla arana bir sınır çekmelisin. İstemediğin şeylere para ayırmak yerine kendi bütçeni kendi isteklerine göre ayarlaman daha doğru olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel