7 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Aralık 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün acele etmen gereken bazı konular olabilir. Hızlı hareket ederek bir şeyleri yoluna koyabilirsin. Ancak bu ruh halinin sana hata yaptırmaması için algılarını daha fazla açman gerekecek. Bu dengeyi sen tutturmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin gereksiz yere inip çıkmaması için şeker ile arana sağlıklı bir sınır çekmen gerekecek. Kan şekerini zıplatan gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Bugün bu konuya dikkat edebilirsin.

Aşk

Aşka vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Ancak yine de sevdiğin kişiye bir mesaj atmak, onunla biraz telefonda konuşmak bile size iyi gelebilir. Onu düşündüğünü ufak jestlerle ona göstermek isteyebilirsin.

Para

Günün erken saatlerinde işlerini yoluna koymak sana çok daha iyi gelecek. Maddi mevzuları bir yola koymak için güzel bir çaba gösterebileceksin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün doğrulardan şaşmaman gerekecek. İnsanlarla iletişiminde onları farklı yönlendirmemeli, onların da seni farklı yönlendirmesine fırsat vermemelisin. Gerçeklere sarılmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek sana iyi gelebilir bugün. Bağışıklık sistemini yavaşlatacak şeylerden uzak durmak ve kalın giyinerek sıcak içecekler tüketmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle içine sinmeyen şeyleri konuşman gerekecek. Bir şeyleri içine atmamalısın. Sevgi kadar saygıya da özen göstermen gerekebilir ve bunu talep edebilirsin.

Para

İnsanların seni kandırmasına izin vermemelisin. Özellikle de parasal konularda. Kendi kararınla, kendi paran ile hareket etmek ve başkalarından bağımsız olmak sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak için güzel çabalara girebilirsin. Söz konusu olan aşk ise bugün kendini aşacaksın. Keyifli ve güzel konulara odaklanmak seni daha da mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temizliğe özen gösterebilirsin bugün. Virüsün evine girmemesi için ek çabalar gösterebilirsin. Temiz olmak ve hijyeni artırarak evine giren şeyleri temizlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmelere kendini açabilirsin. Eğer hayatında birisi yoksa bugün yeni bir insana karşı yakınlık hissetmen olası. Flörtleşmeye daha açık olacaksın.

Para

Parasal konulara fazla vakit ayırmamak seni çok da yormayacak bugün. Bütün odağını paraya vermemek seni zora sokmaz. Bugün biraz daha rahat davranabilir ve yarın tekrar bakabilirsin bazı şeylere.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır çaba gösterdiğin bir projede artık sona gelmiş olabilirsin. Veya bugün uzun zamandır emek verdiğin şeyleri sonlandırman gerekebilir. Güzel bir hasat başlatabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginlikleri atmak için biraz kafa dinlemen gerekecek. Bir şeylerden uzakta, sakince bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelebilir. Bugün duygusal gerginlikleri üstünden atmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayıramamak canını sıkabilir. Ancak onun aklında olduğunu göstermek için bir jest yapmak, bir mesaj göndermek bile aranızı ısıtacak. İletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Maddi açıdan eline güzel getiriler geçebilir. Kazancın artabilir. Emeklerinin sonucunu alabilirsin. Eğer bir süredir tıkanan bir mevzu varsa bunu aşabileceksin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanlara vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Ama bunu telafi etmen gerekecek bugün. Onları ne kadar düşündüğünü göstermek için bazen bir telefon açmak bile yeterli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz daha sakin bir gün geçirmek enerjini toplamada faydalı olabilir. Gerginlikten uzak, keyifli sohbetlerle çevrelenmiş bir gün sana çok daha iyi gelecek. Duygusal gerginliklerle başa çıkabilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda hayal kırıklığına uğramış olsan da bütün faturayı kendine kesmeye yakın olabilirsin. Bir suçlu aramak ve o suçluyu kendi içinde bulmak seni daha da üzebilir. Bu konularda dikkatli düşünmen gerekecek.

Para

Paranı çarçur etmemeye dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Gereksiz masraflarla kendini yormamalısın. Paranın sana kalması için kendi masraflarını kısman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında değişime açık olacağın bir dönem olacak. Ama bu değişim sürecinde içine sinmeyenlere karşı dikkatli olmalısın. Bugün hayatına daha fazla odaklanarak nelerin olup bittiğini görmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Güzel bir yemek hazırlamak hem zihnen hem de bedenen sana daha iyi gelecek. Sağlığını düşünerek hareket etmek için mutfağa girmelisin. Ve güzel bir yemek hazırlayarak kendini şımartmalısın bugün.

Aşk

Güzel bir sohbet bütün dikkatini farklı bir yönde toplayabilir. Aşka kendini açabilirsin. Keyifli gelişmeler ve değişim ile kalbini ısıtabilirsin.

Para

Sevdiğin kişilere para harcarken biraz aşırıya kaçıyor olabilirsin. Etrafındaki insanların bundan faydalanmaması için o sınırları senin çekmen lazım. Gereksiz masraflara girmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına daha fazla özen gösterebilirsin. Keyifli sohbetlere kendini açabilirsin. Güzel bir telefon konuşması bütün gününü daha pozitif bir hale çevirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çay, kalın bir hırka ve sakin bir gün… Ruhunun ve bedeninin ihtiyacı bu olabilir. Hem zihnini boşaltacağın hem de bünyeni kuvvetlendirmeye odaklanacağın bir gün olmalı.

Aşk

Aşkta beklentilerle hareket etmek yerine elindekilere odaklanmalısın. Sevdiğin kişiden farklı şeyler beklemek yerine gördüklerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda karar alırken ve başkalarını da buna dahil ederken dikkatli olman gerekecek. Ortak sorumluluklarda herkesin üstüne düşeni yaptığından emin olmak sana düşebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sakin ve rahat bir gün geçirmelisin. Son zamanlarda yaşadığın gerginlikleri atabilmen gerekecek. Başarıya giden yolda önünde engel kalmadı ama bu konuda senin de içinin rahat olması gerek

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve daha rahat olmak seni memnun edecek. Stresin etkilerini azaltmalısın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemek daha iyi olabilir. Kendini fazla germemelisin. Eğer hoşlandığın birisi varsa bir şeyleri zorlamamak daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Parasal açıdan daha güzel kararlar alabilirsin. Keyifli gelişmelerle karşılaşman olası. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirebileceğin bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Kendini ezdirmemen gereken bir gün olacak. Fikirlerinin arkasında durmalı ve başkasının aklıyla hareket etmemelisin. Kendini beklemediğin bir anda zihinsel bir savaşta bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Herkesten ve her şeyden bağımsız bir gün geçirmek zihnini toparlamana vesile olabilir. Biraz kendince vakit geçirmek duygusal gerginliklerin vücudunda bıraktığı etkileri azaltacak. Dinlenebilmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda olanları aranızda tutmanız önemli olabilir. Dış etkenler sizi daha fazla yorabilir çünkü. Kime neyi anlattığına dikkat etmeli ve fazla detay vermemelisin.

Para

Parana sahip çıkman gereken bir gün olabilir. Etrafındakilerin senin maddi konularını detaylarıyla bilmesine gerek yok. Kendini maddi konularda kuvvetli tutman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Kime ne kadar güvendiğini gözden geçirmen gereken bir gün olabilir. Etrafındakilerin senden faydalanmasına izin vermemelisin. Kime karşı nasıl bir tavır takınacağın önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi konular sana daha iyi gelebilir. Zihnin boşaltmada ve gerginliklerle karar almamada önemli olacaklar. Bugün biraz daha zihinsel sağlığına özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler tam da istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bu durumun sende hayal kırıklığı oluşturmasına izin vermemelisin. Geçici durumlar yüzünden büyük kararlar almamalısın.

Para

Para konusunda başkalarına güvenmemek daha doğru olacak. Eğer bir masraf yapılacaksa kendi kararlarını kendin almalısın. Başkasının gazına gelmemelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimine ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Çünkü etrafındaki insanlar üstün gelmek, baskın çıkmak gibi konulara normal arkadaşlıktan daha fazla değer verebilir. Aman dikkat!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz konularında önceliği esneme hareketlerine verebilirsin. Kaslarını esnetmen tutulmaların önüne geçecek. Kendini daha iyi hissedebileceksin. Sağlığın için esneme hareketlerine odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konusunda biraz gergin bir gün geçirmen olası. Bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Eğer sevdiğin kişiyle bir iletişim yaşanacaksa bazı konuları zorlamamalı ve sakin kalmalısın.

Para

Başkalarına para harcamamalısın bugün. Paranı kendine saklamak önemli olabilir. Zira etrafındaki insanlar senin kaynaklarını kullanmak için sırada olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Zaaflarını bilip de sana karşı kullanmaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısın. Manipülasyona gelmemen gerekecek. Etrafındaki insanların senin zayıf yanlarını kullanmasına izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kendine güzel bir yemek hazırlamak sana daha iyi gelecek. Mutfağa kendin için girmelisin. Güzel yemekler hazırlamak sana daha keyifli bir ruh hali katabilir. Sağlıklı beslenmek de cabası…

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda bozulan iletişim için kendini çok fazla yormaman önemli olabilir. Bir şeyleri düzeltmek önemli olsa da bugün önce kendi yaralarını sarman gerekecek.

Para

Paranı harcarken kendi isteklerine göre davranman daha önemli olabilir. Başkalarına göre kendini ayarlamamalısın. Kendi bütçenden kendin sorumlusun, bunu unutmaman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel