7 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı şeyleri içinden geldiği gibi yaşamak isteyeceksin. Bazı konularda daha yapıcı bir enerjin olabilir. Bu güzel enerjiyi seni sıkan konulara yönlendirmek güzel adımlar atmana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygu yoğunluğu ile başa çıkabilmek için fiziksel aktiviteyi dengelemek gerekebilir. Bugün daha aktif olarak kendini daha iyi hissedebilirsin. O yüzden keyif alacağın egzersizlere özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün bazı duyguların taşabilir. Kendini ifade etmek için büyük bir heyecan duyabilirsin. Aşk konularında daha yapıcı olmak ve hislerini ifade etmek için iyi bir gündesin. Bu enerjiyi iyi değerlendir.

Para

Parasal konularda tek taraflı düşünmemelisin. Karşındaki durumu her anlamda görmek ve sadece parasal konuda düşünmemek sana iyi gelebilir. Daha yapıcı olman gereken bir gündesin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında gördüğün şeyleri yansıtacaksın insanlara. O yüzden etrafında daha fazla pozitif şey olmalı. Seni sıkacak ve kalbini kıracak şeylere odaklanmak yerine daha neşeli şeylere yer açmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla egzersiz ve daha düzenli bir hayat sana iyi gelecek. Enerjini toplaman ve kendini iyi hissetmen için aktif bir hayat tarzına geçmen gerekebilir. Daha fazla hareket ile kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Bugün cesaretini toplama ve hislerini açma vakti. Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek sana daha iyi gelebilir. Sadece karşı tarafı zorlamamalı ve bir cevap almak için acele etmemelisin.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi konularda ortaklaşa iş yapmak ve bazı maddi sorumlulukları bölüşmek sana iyi gelebilir. Bugün daha yapıcı etkilere ve ortaklıklara kendini açman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün işler ve diğer konular için hazırlık yapma vakti. İleride vaktini çalacak konuların önüne geçmek ve şimdiden daha iyi kararlar almak sana güzel bir fikir verebilir. Bazı şeyleri bugünden halletmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar kendini biraz yorgun veya ağır hissedebilirsin. Bu da yediklerine daha fazla dikkat etmen gerektiğini göstermekte. Sana enerji vermeyen ve sadece gereksiz kilo almana sebep olan gıdalar ile arana bir sınır çekmen gerekebilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konusunda algıların daha açık olacak. Karşındaki insanın fikirlerini ve hislerini daha rahat algılayabileceksin. Bu durumu, içini sıkan konuları çözmek için kullanabilir ve sevdiğin kişiyle daha iyi bir iletişim kurabilirsin.

Para

Maddi kararlar almadan önce iki kere düşünmen gerekecek. Kendini çok fazla sıkacak veya ileride pişman olmana sebep olacak kararlar almak yerine bugünü kafanı toparlamaya ayırman sana iyi gelebilir. Aceleci olmamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bilgi toplamak ve iletişim kurmak önceliğin olabilir. Son zamanlarda yaşanan bir konu ile alakalı herkesin hikayesini dinlemen gerekebilir. Eğer bir karar alman gerekiyorsa bu kararı almadan önce bütün doğruları öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir denge yakalamak senin için önemli olacak. Zihinsel ve bedensel olarak kendini daha iyi hissetmek için dikkatli davranmalısın. Sadece fiziksel veya sadece zihinsel sağlığa özen göstermemeli, ikisini de dengede tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin dikkati dağınık olabilir bugün. Sana istediğin gibi ilgi gösteremeyebilir. Bu durumu çözmek için ona zaman tanıman daha iyi olacak. Karşı tarafın kendi kafasını toparlaması için biraz zaman iyi gelebilir.

Para

Bugün kendine para harcamak sana iyi gelecek. Maddi konularda kendi isteklerine öncelik vermek ruh haline iyi gelebilir. Bugün kendine para harcamaktan kaçınmamalı ve kendini mutlu etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Kendini toparlamak için evinde vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. İçinde bulunduğun ortamlarla ilgilenmek ve rahatını artıracak konulara odaklanmak sana iyi bir konfor sağlayabilir. Bugün kendine ve yaşam alanına odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga, meditasyon ve derin nefes egzersizleri bugün sana daha iyi gelecek. Vücudunun esnekliğini sağlamak ve zihnini boşaltmak genel olarak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz tıkanabilir bugün. Bazı sıkıntılı durumların geçici olacağını göz önünde bulundurman gerek. Daha yapıcı davranman ve karşındaki insana biraz zaman tanıman sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda yeni fikirler geliştirmek ve stratejilere odaklanmak sana iyi gelebilir. Bu stratejileri gerçek hayata geçirmek için emek sarf etmen gerekecek. Daha fazla eyleme geçmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Kendini koruma altına almak ve çevrendeki negatif etkilerden korumak isteyebilirsin. Daha iyi şeylere odaklanmak ve kafanı toparlama isteği biraz yoğun olabilir. Hayatında kimlerin nasıl bir etkisi olduğunu görmeye başlamak için iyi bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek ve daha sağlıklı kararlar almak sana iyi gelebilir. Diyet konularında sadece kilo vermeyi hedeflememeli ve bedeninin ihtiyacı olan besinleri tüketmeye özen göstermelisin.

Aşk

Aklından geçenleri sevdiğin kişiye söylemek seni biraz zorlayabilir bugün. Aşk konularında ortada bir gerginlik olabilir. Bu gerginliği çözmek için adımlar atmak ve daha dürüst davranmak sana iyi gelecek.

Para

Bugün halletmen gereken mevzulara odaklanman ve parasal konularda daha dikkatli davranman sana iyi gelebilir. Dikkatini maddi konulara vermen gereksiz masrafları kesmene vesile olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkatini toplamak senin için zor olabilir. İlgini vermek istediğin birden fazla konu karşına çıkabilir. İyi bir planlama yapmak ve iş bölümünü halletmek daha rahat olmanı sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal yorgunluğu üstünden atmaya çabalamalısın bugün. Stresin vücudunda kötü etki etmemesi için derin nefes egzersizleri ve meditasyon konularına özen göstermelisin. Kafanı boşaltmanın bir yolunu bulman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ve alan tanımak aranızda daha yapıcı etkiler oluşmasına vesile olabilir. Bazı konularda aceleci olmamalısın. Karşındaki insana kendini toparlaması için fırsat tanıman gerekebilir.

Para

Etrafında olan bitene dikkat etmen gerekecek. Maddi konularda elini sürdüğün her şeye dikkat etmelisin. Harcamalar ve ödemeler ile alakalı adımlarını sağlam atman gerekecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hiç beklemediğin yerlerden sana destek gelebilir. İnsanlarla arandaki iletişimde bir değişim yaşanabilir. Etrafındaki insanları görmezden gelmek yerine herkesle güzel bir muhabbete girmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Düzgün bir egzersiz programı kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Hem kaslarını kuvvetlendirmek hem de stresten uzak durmak için günlük bir egzersiz rutini oluşturman gerekebilir. Bugün bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konularında nazik davranmanın önemini göreceksin bugün. Sevdiğin kişi ile aranda daha anlayışlı bir durum oluşması için yapıcı davranman gerekebilir. Gereksiz alınganlıklarla başa çıkmak için dikkatli olmalısın.

Para

Hayallerine odaklanmak ve bunları gerçekleştirmek seni mutlu ediyor olabilir. Ancak bu hayaller yerine endişelere odaklanabilirsin bugün. O yüzden biraz gerçek hayata dönmen ve elinde sahip olduklarına şükretmen sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için kafanı toparlayacak bir alanda bulunman gerekebilir. Sana iyi gelmeyen konulardan uzak durmak ve daha rahat hareket etmek daha iyi kararlar almana vesile olacak. Bugünü kendine göre yaşamak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sebze ve meyvelere daha fazla özen göstermeli ve diyetine bunları dahil etmelisin. Daha sağlıklı bir yeme alışkanlığı geliştirmek için lifli gıdalara dikkat etmen gerekebilir. Bugün daha düzgün bir yeme planı oluşturabilirsin.

Aşk

Seni geren mevzuları sonlandırmak için beklememelisin. Aşk konularında karşındaki insanın seni mutlu etmemesi bazı şeyleri bitirmek için yeterli olmalı. Değişimden korkmadan hareket etmelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanların parasal konularda sana nasıl yaklaştığını görmen gerekecek. Hayallere odaklanmak ve idealist olmak yerine gerçeklerle yüzleşmen gerekebilir. Kendini biraz korumaya almalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün rekabet konuları daha fazla gündeme gelebilir. Çevrendeki insanlarla gereksiz yere kendini kıyaslayabilirsin. Bu negatif düşünceden uzaklaşmak için daha aktif olman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha erken uyanmak ve güzel bir uyku düzeni oluşturmak sana iyi gelebilir. Erken uyuyup erken uyanmak kafanı toparlamanda ve daha rahat olmanda iyi gelebilir. Güne erken başlamak zihnini boşaltmana yarayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye gereken özeni gösteremeyebilirsin bugün. Kendi işlerine odaklanmak veya aranızda geçen bir konuşmayı sonraya bırakmak aranızda bazı gerginliklerin oluşmasına sebep olabilir. İletişime özen göstermelisin.

Para

Maddi konularda çevrendekileri sorumlu tutmak ve onları suçlamak yerine kendi yerine bakman gerekecek. Senin bu konularda nasıl adımlar attığın daha önemli olabilir. Suçlu aramak yerine durumu nasıl kurtarabileceğine bakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Emek verdiğin konularda sona yaklaşmış olabilirsin. Güzel sonuçlar almak ve hedeflerine ulaşmak için daha fazla enerjin olacak bugün. Bazı konularda daha dikkatli olman gerilmene sebep olsa da işin sonunu düşünerek hareket etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek bugün. Hem kaslarını kuvvetlendirecek hem de stresi üstünden atabileceksin. Gerginliğe bir son vermen gerekecek bugün.

Aşk

Kendi hayatına odaklanmak aşk konularında yaşadığın olumsuzlukları çözmek için de iyi bir etki sağlayacak. Aşk konusunda kendine daha fazla özen göstermek ileride daha iyi etkilerle karşılaşmanı sağlayabilir.

Para

Maddi konularda fikirlerin sana yeteri kadar para kazandırmayabilir. Kendini paralamak yerine maddi konularda daha iyi fırsatlar beklemen iyi olabilir. Bugün biraz geri çekilmek sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki belirsizlikleri çözmek için iyi bir gündesin. Gereksiz yere sürüncemede kalan konuları çözebilecek ve hayatında olan biteni daha rahat anlamlandırabileceksin. Bazı şeylere çözüm getirmek seni rahatlatacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için sağlıklı kararlar almak kadar bu kararları uygulamaya sokmak da önemli olacak. Kendine iyi bir rutin oluşturmak ve daha hareketli olmak sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir gerginlik oluştuğunu hissedebilirsin. Bu gerginliği çözmek için birbirinize zaman tanımak ve iletişiminizde daha yapıcı olmak size iyi gelecek. Aranızda olanları zorlamaman gereken bir gündesin.

Para

Elinde fazladan para olabilir bugün. Bu fazla parayı nasıl değerlendireceğine karar vermen gerekebilir. Parasal konularda yatırım ve birikim konularına odaklanmak, keyfi alışverişlerden daha iyi gelebilir sana.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel