7 Ağustos 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 7 Ağustos 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Eğer yeni bir iş arayışındaysan bugün beklenmedik haberler alman olası. Yapacağın bazı konuşmalar sana yeni bir iş fırsatının haberini getirebilir. Bu konularda daha fazla şey öğrenebilir, kendini geliştirebilirsin de. İletişimde kalman en iyisi.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün boyunca tembellik etmemen gerekecek. Dinlenmek bir şey, tembellik etmek ise bambaşka bir şeydir. Bu ikisi arasındaki dengeyi iyi tutturman gerekecek. O yüzden çok da boşlamamalısın bugün.

Aşk

Hislerini ifade edemediğin kişinin çıkıp da sana bir şeyler söylemesini beklememelisin. Bu tamamen haksızlık olur. Sen kendini ifade edemediğin sürece başkasından bunu beklememen gerekecek. O yüzden ilk adımı sen atabilirsin.

Para

İş konularında şansının dönmeye başladığını hissedebilirsin bugün. Karşına daha iyi fırsatlar çıkmaya başlayabilir. Kendini bu konuda geliştirebilirsin. Bugün yeni fırsatlar kulağına gelebilir ve bu da seni memnun edebilir kısacası.
Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Eğer uzun süredir yalnızsan bugün kalbini çalacak bir insan ile karşılaşabilirsin. Aşka kendini daha fazla açman olası. Kalbini yeni şeylere açmanın güzel bir etkisi olabilir. Daha mutlu olabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bugün sana iyi gelebilir. Özellikle son zamanlarda çok fazla kahve ve çay tükettiysen bunu azaltıp bolca su içmeye özen göstermelisin. Enerjini sudan alman gerekecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer aranızdaki engeller kalkabilir. Sevdiğin ve ilişkin olan birisi varsa eğer daha iyi şeyler konuşabilirsiniz. Bugün burcundaki etkiler aşkta daha güzel şeylere itecek seni.

Para

Parasal konularda büyük sıkıntıların olmayacağı bir gün olabilir. İçin daha rahat edebilir. Para harcamanı gerektirecek durumlarla karşılaşmaman olası. Planlı ve programlı hareket edebilirsin bu konuda.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bu gece göreceğin rüyalar garibine gidebilir. Çok etkisinde kalabilirsin hatta. Bunlar haberci rüyalar olabilir. O yüzden en iyisi bu rüyaların anlamını öğrenmeye çalışmak olacak senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir güne odaklanmak için bugün ne yapmana değil ne yapmaman gerektiğine odaklanabilirsin. Kendini fazla yormamak, güneş altında fazla kalmamak, fazla susuz kalmamak... Bu tür şeylerin üzerindeki etkisi daha fazla olabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın ancak iletişime geçemediğin birisi varsa bugün bu konuda bazı adımların olabilir. Karşı tarafa kendini ifade edebilmek önemli olacak. Eğer bir aşk ihtimali doğacaksa bu ihtimal senin atacağın adımlardan doğabilir.

Para

Parasal açıdan kendini sağlama alacağın bir gün olabilir bugün. Gereksiz bir masraf olmadan ve kendini rahat ettireceğin bir biçimde hareket edebilirsin. Paranı gereksiz yere harcamaman sana kendini daha iyi hissettirecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Beklenmedik bir yolculuk gündeme gelebilir. Karşına çıkacak bu beklenmedik durum, hareket etmeni gerektirebilir. Buna keyifle ve güzel niyetlerle yaklaşman en iyisi. Hareket sana daha iyi bir enerji getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün ağzına ve dişlerine ekstra özen gösterebilirsin. Daha sağlıklı bir temizlik rutini sana iyi gelebilir. Hem kötü kokulardan hem de çürüklerden arınmak adına daha dikkatli kararlar alabilir, tedbirlerini artırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sürpriz kararlar alabilirsiniz. Birlikte bir yerlere gitme, keyifli bir ortama katılma gibi düşünceleriniz olabilir. Daha keyifli ve güzel bir güne odaklanmanız kolaylaşacak.

Para

Keyfine göre harcamalar yapabilirsin bugün. Özellikle de bir yolculuk veya keyifli bir aktivite için para harcaman olası. Bu konularda ucuza kaçmamaya çalışman daha iyi olabilir. Sadece parayı ne için kazandığını kendine hatırlatman iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün kariyerini ilgilendiren bir konuşma yapabilirsin. Her ne kadar günü dinlenmeye ayırsan da bazı konuşmalar önem kazanabilir. İş ile alakalı yapacağın konuşmalar ve odaklanacağın konular sana daha fazla şey katabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi geride bırakmak adına daha fazla çaban olabilir bugün. Bunun için meditasyona odaklanabilir, açık hava yürüyüşleri yapabilirsin. Zihnini daha iyi şeylere açmanın etkisini daha fazla hissedebilirsin bugün.

Aşk

Aşka ve ilişkiye istediğin kadar zaman ayıramayabilirsin bugün. Sevdiğin kişinin isteklerini reddetmek zorunda da kalabilirsin. Ancak bugün önceliklerin farklı olabilir. Önemli olan bunu karşı tarafa hissettirmek olacak.

Para

İş ve maddi konularda yapacağın konuşmalar önemli olabilir. O yüzden bugün iletişim kanallarını açık tutmanda fayda var. Beklenmedik gelişmeler ve yeni iletişimler, iş konusunda daha fazla yol kat etmene vesile olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün sıradanın dışına çıkmak isteyebilirsin. Daha keyifli şeylere odaklanmak ve konfor alanından uzaklaşmak sana iyi gelebilir. Burcundaki etkiler her zamanki şeylere değil, daha farklı olana odaklanmanı gerektirebilir. Bugün bunu daha net hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer hareketsiz bir biçimde günlerini geçiriyorsan bugün bunu değiştirmek isteyebilirsin. Güzel bir yürüyüş sana çok iyi gelebilir. Daha fazla egzersize odaklanabilirsin. Hareket etmek kan dolaşımına çok iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer ona karşı daha cesur davranman gerekebilir. Hislerini açık açık ifade etmen iyi bir değişim yaratabilir. Bol bol mesajlaşabilir, iletişimi artırarak aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsin bugün.

Para

Biraz para harcaman olası bugün. Ancak harcayacağın bu parayı tam olarak nereye yönlendireceğini bileceksin. O yüzden bu para gereksiz bir masraf olmayacak senin için. Ama etrafındakiler böyle düşünmeyebilir...
Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün göreceğin rüyaların önemli anlamları olabilir. O yüzden eline bir kağıt kalem alıp gördüklerini hatırlamaya çalışman gerekecek. Haberci rüyalar sana beklenmedik şeyler anlatmaya başlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlendiğine emin olman gerekebilir genel olarak. Yeni haftaya başlamadan önce daha sağlıklı bir ruh haline girmek dinlenmek ile mümkün olabilir. Gün içerisinde kendini daha rahat hissettirmek önem kazanacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda şansın dönebilir bugün. Hiç beklenmedik bir anda alacağın mesajlar kalbini ısıtabilir. Aşk konularında daha keyifli durumlarla karşılaşabilirsin. Kalbini hızlıca çarptıracak durumlar gündeme gelebilir.

Para

İş konusunda yeni şeylere odaklanmadan önce bugün kendini toparlaman gerekebilir. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan yeni şeylere odaklanmadan önce kendine zaman tanımalısın. Bugün dinlenmek ve olaylara objektif bakabilecek bir zaman yaratmak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün erkenden kolları sıvaman gerekebilir. Haftaya başlamadan önce o haftanın hazırlığını yapman önemli bir hal alabilir. O yüzden bugün daha özenli hareket ederek bir çalışma programı çıkarabilir ve işine daha keyifle sarılabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini gün içerisinde daha rahat kontrol edebilmen gerekebilir. Dinlenmen gerektiği noktada dinlenmen, hareket etmen gerektiği noktada da hareket etmen gerekebilir. Enerjini en iyi egzersiz programı ile yönlendirebilirsin.

Aşk

Hislerini başkasına açmakta zorlanıyorsan eğer bunun için daha yaratıcı yollar denemen gerekebilir. Güzel bir şarkı paylaşmak, bir şiirin dizelerine sığınmak daha iyi olabilir. Hoşlandığın kişiye hislerini bu şekilde de belli etmen iyi olabilir.

Para

Bugün iş ve parasal konularda daha şanslı olacaksın. İleriye dönük daha fazla proje olabilir kafanda. Ve bunlar için bugünden çalışmaya başlayabilirsin! Seni memnun edecek iş projeleri için daha fazlasını yapabileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün beklenmedik bazı haberler alabilirsin. Duyacağın meseleler merakını cezbedebilir. Etrafında olan bitenle daha içli dışlı olabilirsin. Ancak her gelen haberin doğru bir kaynaktan geldiğine veya dedikodu içermediğine emin olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol sıvı tüketmen gereken bir dönemden geçebilirsin. Bu aralar özellikle su tüketimini artırman gerekebilir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de tabii ki güneşin etkisini olmadık şekilde artırması... Kendini güneşten korumak için biraz daha su içmen gerekecek.

Aşk

Çevrendeki insanların aşk mevzuları, senin aşk hayatından daha renkli gelebilir belki. Ancak bu kişilerin sıkıntı yaşadıkları konuları kendine eğlence malzemesi haline getirmemelisin. Aşkta en iyisi, kötü şeylerden ders almak olacak.

Para

İş konularında biraz dedikodu ortaya çıkabilir. İş ortamındaki insanları ilgilendiren meseleler, çevrendeki kişilerle alakalı konular daha çok dikkat çekebilir. Bu tür mevzulara olan müdahalenin parasal anlamda bir etkisi olmaması adına gerçeklerden yana durup her lafa atlamaman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Kendini biraz geri çekebilir ve dinlenmeye öncelik verebilirsin. Zihnini yoran şeylere karşı kendini toparlayabilmek buna bağlı olabilir. Yeni haftaya başlamadan önce bugünden kendine gelmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Tansiyonunu oynatacak şeyler tüketmemen gerekebilir. Eğer son zamanlarda çok fazla tuzlu şeyler tükettiysen bugün bu konuda kendine bir çeki düzen vermen gerekecek. Beslenmeni kontrol etmen tansiyon gibi mevzuların önüne geçmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onun neler düşündüğünü merak ederek günü geçirebilirsin. Ancak senin atmadığın adımları onun atmasını beklemek haksızlık olabilir. O yüzden eğer bir ilk adım atılacaksa bugün senden gelmesi gerekebilir.

Para

Finansal konularda bilmediğin bir şey varsa bir bilene danışman gerekebilir. Ancak bedavaya veya rastgele yapılan danışmanlıklar tehlikeli olabilir. O yüzden bu konuda gerçek anlamda bir bilene, bir profesyonele danışman iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün biraz can sıkıntısı yaşaman olası. Bir şeylerin ilerlemediğini hissedebilirsin. Haftanın yorgunluğu seni bir şeyler için acele ettirebilir. Ancak bu negatif etkiden çıkmak için kendine güzel bir gün planlayabilirsin bugün. Bunu es geçmemende fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konusunda özenli davranışların sonuç verebilir. Çevrende artan hasta sayısını ciddiye alıp kendin için alacağın tedbirler daha rahat bir gün geçirmene vesile olabilir. Bu konulara özen gösterdiğin sürece sağlık açısından seni zorlayan bir şeyle karşılaşmaman olası.

Aşk

Aşk konusunda istediğin gibi gitmeyen bazı şeyler olabilir. Mesela hoşlandığın biri varsa ondan bir mesaj gelmesini beklemek boşa olabilir. Senin direkt olarak bir etkin olmadığı aşk konularında bir beklentiye girmemen en iyisi.

Para

Parasal konularda kendini zorlamaman gerekebilir bugün. Harcamaları kontrol etmende fayda var. Sırf canın sıkıldı diye bütçeni zorlayacak alışverişlere odaklanmamalısın. Paranın kıymetini bugünden bilmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Sabah güne istediğin kadar hızlı başlayamayabilirsin ama vücudunun dinlenmeye ihtiyacı varsa bunu göz ardı etmemen gerekecek. Biraz dinlenmek ve daha sakin bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dinlenmen gerekebilir. Hem haftanın yorgunluğunu atmak hem de yeni haftaya başlamadan enerji toplamak için dinlenmen önemli olabilir. O yüzden sana iyi gelecek şeylere öncelik verip dinlenmen daha iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli zamanlar geçirmek sana çok daha iyi bir enerji katabilir bugün. Birlikte yapacağınız kaçamaklar enerjine enerji katabilir. Güzel ve keyifli şeylere birlikte odaklanmanız aşkınızı tazeleyebilir.

Para

Maddiyat ile alakalı kaygıları bir kenara bırakıp güne şükredeceğin bir biçimde odaklanmalısın. Bugün gereksiz yere kendini kaygılara sürüklememek adına şükretmeyi öğrenmen gerekecek. Elindekilerin kıymetini bilmen en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel